Νέα

Μενίδι, Δολοφονία, Νεκρή, Μαχαίρι ....γυναικοκτονία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Και η μαλακία καλά κρατεί ! ειλικρινά δεν ξέρω τι έχει συμβεί και γίνεται κάθε τρείς και λίγο !


Μαρεσει που απορεις γιατί γίνεται ενώ ας πούμε ψηφίζεις Μητσοτάκη,ο Μητσοτάκης δε παίρνει τα απαραίτητα μέτρα και γι'αυτό τόσες γυναικοκτονιες,ο μαλακας που σκότωσε τη γυναίκα 4 φορές έχει πάει στα τμήμα αλλά τον αθωωναν,αυτά είναι μετα απορούμε γιατί τόσες γυναικοκτονιες γιατί αυτός είναι ο Μητσοτάκης εδώ έβγαλε έξω τον Λιγνάδη και τον Φιλιππίδη ενώ έπρεπε να είναι μέσα.Ας προσεχατε τις ψηφίζετε για να μη ακούτε τέτοια γεγονότα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.773
Κριτικές
90
Like
33.543
Πόντοι
24.700
Ο μισανδριμος που επικρατεί στη Δύση καλά κρατεί ειδικά αν είναι λευκός χριστιανός τον σταυρώσανε επι τόπου.
Το λευκό ετεροφυλόφιλο αρσενικό homo sapiens, είναι υπεύθυνο για όλα τα κακά που υφίστανται στο σύμπαν, ακόμα και προτού εμφανισθεί ως είδος.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
601
Like
1.662
Πόντοι
206
Το λευκό ετεροφυλόφιλο αρσενικό homo sapiens, είναι υπεύθυνο για όλα τα κακά που υφίστανται στο σύμπαν, ακόμα και προτού εμφανισθεί ως είδος.
εκστρατεία κατά των λευκών επικρατεί στη δύση τα τελευταία 60 χρόνια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.981
Κριτικές
1
Like
30.669
Πόντοι
8.006
Μαρεσει που απορεις γιατί γίνεται ενώ ας πούμε ψηφίζεις Μητσοτάκη,ο Μητσοτάκης δε παίρνει τα απαραίτητα μέτρα και γι'αυτό τόσες γυναικοκτονιες,ο μαλακας που σκότωσε τη γυναίκα 4 φορές έχει πάει στα τμήμα αλλά τον αθωωναν,αυτά είναι μετα απορούμε γιατί τόσες γυναικοκτονιες γιατί αυτός είναι ο Μητσοτάκης εδώ έβγαλε έξω τον Λιγνάδη και τον Φιλιππίδη ενώ έπρεπε να είναι μέσα.Ας προσεχατε τις ψηφίζετε για να μη ακούτε τέτοια γεγονότα.
Mην λες ανοησιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Ναι καλά εγώ λέω ανοησίες κοίτα γενικά συμφωνούμε σε πολλά άλλα πολιτικά άστο είσαι τραγικός και δε φτάνει που ειστε μητσοτακικοι παρασερνετε και τους υπόλοιπους να τον τρώμε στη μάπα τον γρουσουζη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.981
Κριτικές
1
Like
30.669
Πόντοι
8.006
Ναι καλά εγώ λέω ανοησίες κοίτα γενικά συμφωνούμε σε πολλά άλλα πολιτικά άστο είσαι τραγικός και δε φτάνει που ειστε μητσοτακικοι παρασερνετε και τους υπόλοιπους να τον τρώμε στη μάπα τον γρουσουζη.
Παμε παλι, μην λες ανοησιες
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Παμε παλι, μην λες ανοησιες
Εγώ αυτό που ξέρω να πω είναι ότι εσείς οι γέροι που ψηφίσατε ΠΑΣΟΚ και ΝΔ και κατέστρεψαν τη χώρα μας αυτά τα 2 κόμματα ειλικρινά.Δε υπάρχουν λόγια για το χαλί που επικρατεί στη χώρα μας οικονομικά,πολλές δουλειές μου έχουν πει δε παίρνουμε προσωπικό το κάνουμε οικογενειακά γιατί δε υπάρχουν λεφτά και ο Παπανδρέου ο Μητσοτάκης ο Σαμαράς και ο Βενιζέλος και ο Καραμανλής μας κατέστρεψαν αυτοί μας κατέστρεψαν για να έχουν τις βιλαρες τους.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.457
Like
3.673
Πόντοι
456
....Ο όρος κοινή λογική αντικατοπτρίζει την «αίσθηση» που έχει κανείς για κάτι χωρίς πολλή σκέψη, στηριγμένος στη μέση εμπειρία και γνώση του καθημερινού ανθρώπου.......
Αυτος ειναι ο "προοδευτικος" ορισμος γιατι η κοινη λογικη στεκεται στο δρομο του "ας αλλαξουμε τα παντα και οπου βγει" .
Η λογικη ειναι "ο λογος"¨δηλαδη το ακριβως αντιθετο της "αισθησης" .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.405
Πόντοι
3.656
Ναι καλά εγώ λέω ανοησίες κοίτα γενικά συμφωνούμε σε πολλά άλλα πολιτικά άστο είσαι τραγικός και δε φτάνει που ειστε μητσοτακικοι παρασερνετε και τους υπόλοιπους να τον τρώμε στη μάπα τον γρουσουζη.


Τυπάρα, αναγνώρισε , ότι από τώρα, χτίζει για τον τίτλο του 2024.
Πρώτη ώρα ψηφοφορίας, θα έχει φύγει μπροστά με 300 ψήφους από τον δεύτερο κατουρημένο στραπονιάρη ....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.773
Κριτικές
90
Like
33.543
Πόντοι
24.700
Εγώ αυτό που ξέρω να πω είναι ότι εσείς οι γέροι που ψηφίσατε ΠΑΣΟΚ και ΝΔ και κατέστρεψαν τη χώρα μας αυτά τα 2 κόμματα ειλικρινά.Δε υπάρχουν λόγια για το χαλί που επικρατεί στη χώρα μας οικονομικά,πολλές δουλειές μου έχουν πει δε παίρνουμε προσωπικό το κάνουμε οικογενειακά γιατί δε υπάρχουν λεφτά και ο Παπανδρέου ο Μητσοτάκης ο Σαμαράς και ο Βενιζέλος και ο Καραμανλής μας κατέστρεψαν αυτοί μας κατέστρεψαν για να έχουν τις βιλαρες τους.

Ποιοί γέροι βρε ανάγωγε; Πόσων ετών έχεις την εντύπωση ότι είναι ο κ. Άλεξ;;;

Κακομαθημένε!
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Τυπάρα, αναγνώρισε , ότι από τώρα, χτίζει για τον τίτλο του 2024.
Πρώτη ώρα ψηφοφορίας, θα έχει φύγει μπροστά με 300 ψήφους από τον δεύτερο κατουρημένο στραπονιάρη ....
Τι εννοείς τελη?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.981
Κριτικές
1
Like
30.669
Πόντοι
8.006

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Ποιοί γέροι βρε ανάγωγε; Πόσων ετών έχεις την εντύπωση ότι είναι ο κ. Άλεξ;;;

Κακομαθημένε!
Το λέει στο προφιλ του αλεξ71 άρα το 1971 οπότε είναι 53 σόρρυ αλλά γέρος είναι και πάλι ένας στα 50 τόσο όσο και να παραμυθιαζεσαι εσύ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε λιγες ημερες κλεινω τα 53.
Ανηκω πλεον στα περηφανα γηρατεια??
ΦΕΥ!
Μεγάλος είσαι φίλε τρίτη ηλικία θεωρείται ο 50 Άρης.Μεση ηλικία είναι μέχρι τα 45 τέλος πάρτε το χαμπάρι.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.773
Κριτικές
90
Like
33.543
Πόντοι
24.700
Τυπάρα, αναγνώρισε , ότι από τώρα, χτίζει για τον τίτλο του 2024.
Πρώτη ώρα ψηφοφορίας, θα έχει φύγει μπροστά με 300 ψήφους από τον δεύτερο κατουρημένο στραπονιάρη ....

Αν αυτά τα γράφει το φαβορί, φαντάσου τι πατιρντί έχει να γίνει... :coffee:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.981
Κριτικές
1
Like
30.669
Πόντοι
8.006
Το λέει στο προφιλ του αλεξ71 άρα το 1971 οπότε είναι 53 σόρρυ αλλά γέρος είναι και πάλι ένας στα 50 τόσο όσο και να παραμυθιαζεσαι εσύ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μεγάλος είσαι φίλε τρίτη ηλικία θεωρείται ο 50 Άρης.Μεση ηλικία είναι μέχρι τα 45 τέλος πάρτε το χαμπάρι.
Ρε τύπε, να ρωτησω κατι

Φαντασιωνεσαι να μυριζεις την μασχαλη του Βλαχου και να λες "fresh and magnificent" οπως η διαφημιση?
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Ρε τύπε, να ρωτησω κατι

Φαντασιωνεσαι να μυριζεις την μασχαλη του Βλαχου και να λες "fresh and magnificent" οπως η διαφημιση?
Όχι φλώρος είναι απλά για Έλληνας είναι ωραίος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.981
Κριτικές
1
Like
30.669
Πόντοι
8.006
Ωχ Θεε μου....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.773
Κριτικές
90
Like
33.543
Πόντοι
24.700
Το λέει στο προφιλ του αλεξ71 άρα το 1971 οπότε είναι 53 σόρρυ αλλά γέρος είναι και πάλι ένας στα 50 τόσο όσο και να παραμυθιαζεσαι εσύ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μεγάλος είσαι φίλε τρίτη ηλικία θεωρείται ο 50 Άρης.Μεση ηλικία είναι μέχρι τα 45 τέλος πάρτε το χαμπάρι.

Εσύ πας φιρί-φιρί να στον σφυρίξει γέρος γύρω στα 50.

Δεν εξηγείται αλλιώς τόση ξεροκεφαλιά. :coffee:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.278
Κριτικές
7
Like
3.009
Πόντοι
786
Μεγάλος είσαι φίλε τρίτη ηλικία θεωρείται ο 50 Άρης.Μεση ηλικία είναι μέχρι τα 45 τέλος πάρτε το χαμπάρι.
αυτό να το λες και όταν ψάχνεις εργασία από τους γέρους της τρίτης ηλικίας
για επιτυχίες
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Εσύ πας φιρί-φιρί να στον σφυρίξει γέρος γύρω στα 50.

Δεν εξηγείται αλλιώς τόση ξεροκεφαλιά. :coffee:
Δε θέλω κάνεις να μου τον σφιριξει δε είμαι αδερφή απλά δε συμπαθώ τους 50 αρηδες και 60 αρηδες αυτοί μας κατέστρεψαν ψηφίζοντας Μητσοτάκη και ΠΑΣΟΚ κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom