Νέα

Μελίνα Ασλανίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quikitiki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Καποτε τα ειχε με τον Αγγελάκα και το επαιζε εναλλακτικη κουλτούρα και διανόηση,τωρα έχει γίνει mainstream σουργελο.

Σαν γκομενα δεν την κρινω καν την κλασομπανιέρα.
 

Norm

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
648
Like
167
Πόντοι
6

Τη γαμούσε ο Χρήστος ο Μητρέντζης ο μπουζουξής κι έτσι αναδείχθηκε και αργότερα ο Αγγελάκας στη Σαλονίκη απ όταν κατέβηκε Αθήνα δε χορταίνει να γαμιέται με μικρότερούς της και τεκνά και τώρα το παίζει ιστορία...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.278
Κριτικές
15
Like
5.771
Πόντοι
1.496
Την εχω δει σε σχημα με Γιωτα Νεγκα, Γερασιμο Ανδρεατο και αλλους και ειχε τη χειροτερη φωνη-αποδοση. Για ζωντανο προγραμμα μιλαμε.Με  βαρυ μακιγιαζ  τοσο οσο δε ειχαν μεγαλης ηλικιας γυναικες.
 

motionistas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
67
Like
12
Πόντοι
0
Σιγα το μπαζο ρε μαγκες που θα της κανετε και νημα
 

DSF515

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2015
Μηνύματα
1.144
Like
1.551
Πόντοι
216
Έχει ξεπουτανέψει τα τελευταία χρόνια, αλλά όχι, είπαμε. Εξαιρετική φωτοσοπιά πάντως...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Δεν ξέρω παιδιά πάντως εγώ τη έχω άχτι φοβερό μιλφακι
Ένα γέμιση της το έριχνα ευχαρίστως
Αλήθεια την έχει πάρει κανείς από εδώ ;
Απαντήστε με π.μ.
Ευχαριστω
 

imagine

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
232
Πόντοι
20
θα μου εξηγήσει κάποιος; μέχρι να ακούσω κάτι πειστικό είναι φωτοσοπιά... σόρυ κιόλας

170615101824_4931.jpg


Το tattoo φαινεται σωστο παντως ;)
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.641
Like
28.788
Πόντοι
6.056
Μελίνα Ασλανίδου: Στην Δίωξη για την γυμνή φωτογραφία!

Στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος απευθύνθηκε η Μελίνα Ασλανίδου, μετά από ανάρτηση φωτογραφίας που την εμφανίζει γυμνή από τη μέση και πάνω σε σελίδα γνωστού μέσου κοινωνικής δικτύωσης.
Οι πληροφορίες αναφέρουν πως η Μελίνα Ασλανίδου φέρεται να υποστηρίζει πως πρόκειται για «παραποιημένο υλικό που προσβάλλει την προσωπικότητά της και τα προσωπικά της δεδομένα», ενώ η συγκεκριμένη σελίδα είναι εξαιρετικά δημοφιλής, καθώς την ακολουθούν περίπου 40.000 άτομα.

Η καταγγελία που έκανε η Μελίνα Ασλανίδου
Ήδη η γνωστή ερμηνεύτρια ανέθεσε στον συνήγορό της κ. Νίκο Αγαπηνό την κατάθεση καταγγελίας – αναφοράς ενώπιον της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος.

«Δια της παρούσης ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ενώπιόν Σας την κατάφωρη προσβολή της προσωπικότητάς μου μέσω αναρτήσεων σε ιστοσελίδες και λογαριασμούς διαφόρων μέσων κοινωνικής δικτύωσης που σχετίζονται με την προβολή εικόνας μου εμφανώς κατασκευασμένης και εις τρόπον που θίγει την τιμή και υπόληψή μου και γενικότερα την εικόνα μου, αλλά και την προσωπικότητά μου ως γυναίκα και επαγγελματία καλλιτέχνιδα. Πρόκειται για ενέργεια που στόχο έχει να με πλήξει και σε κάθε περίπτωση εξυπηρετεί σκοπιμότητες τρίτων» αναφέρει η καταγγελία της ερμηνεύτριας, η οποία ζητά την άμεση παρέμβαση της Δίωξης προκειμένου να εντοπισθούν οι δράστες.

Μάλιστα, η Μελίνα Ασλανίδου προειδοποιεί ότι επιφυλάσσεται επί παντός νομίμου δικαιώματός της σε περίπτωση που γίνει αναπαραγωγή από μέσα ενημέρωσης ή άλλους χρήστες.

«ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ σε κάθε έντυπο και ηλεκτρονικό – διαδικτυακό μέσο την αναπαραγωγή του ανωτέρω παράνομου οπτικοακουστικού υλικού επισημαίνοντας τις αστικές και ποινικές συνέπειες σε περίπτωση παραβίασης της ανωτέρω απαγόρευσης» επισημαίνει.

Σε επικοινωνία του Ethnos.gr με τον συνήγορο της ερμηνεύτριας κ. Νίκο Αγαπηνό, επανέλαβε την επιθυμία της τραγουδίστριας, υπογραμμίζοντας ότι όποιος προχωρήσει σε αναπαραγωγή αυτής της φωτογραφίας «θα έλθει αντιμέτωπος με τις «αστικές και ποινικές συνέπειες».

Πηγή: Ethnos.gr

 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.001
Κριτικές
47
Like
6.243
Πόντοι
11.445
Μελίνα Ασλανίδου: Στην Δίωξη για την γυμνή φωτογραφία!

Στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος απευθύνθηκε η Μελίνα Ασλανίδου, μετά από ανάρτηση φωτογραφίας που την εμφανίζει γυμνή από τη μέση και πάνω σε σελίδα γνωστού μέσου κοινωνικής δικτύωσης.
Οι πληροφορίες αναφέρουν πως η Μελίνα Ασλανίδου φέρεται να υποστηρίζει πως πρόκειται για «παραποιημένο υλικό που προσβάλλει την προσωπικότητά της και τα προσωπικά της δεδομένα», ενώ η συγκεκριμένη σελίδα είναι εξαιρετικά δημοφιλής, καθώς την ακολουθούν περίπου 40.000 άτομα.

Η καταγγελία που έκανε η Μελίνα Ασλανίδου
Ήδη η γνωστή ερμηνεύτρια ανέθεσε στον συνήγορό της κ. Νίκο Αγαπηνό την κατάθεση καταγγελίας – αναφοράς ενώπιον της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος.

«Δια της παρούσης ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ενώπιόν Σας την κατάφωρη προσβολή της προσωπικότητάς μου μέσω αναρτήσεων σε ιστοσελίδες και λογαριασμούς διαφόρων μέσων κοινωνικής δικτύωσης που σχετίζονται με την προβολή εικόνας μου εμφανώς κατασκευασμένης και εις τρόπον που θίγει την τιμή και υπόληψή μου και γενικότερα την εικόνα μου, αλλά και την προσωπικότητά μου ως γυναίκα και επαγγελματία καλλιτέχνιδα. Πρόκειται για ενέργεια που στόχο έχει να με πλήξει και σε κάθε περίπτωση εξυπηρετεί σκοπιμότητες τρίτων» αναφέρει η καταγγελία της ερμηνεύτριας, η οποία ζητά την άμεση παρέμβαση της Δίωξης προκειμένου να εντοπισθούν οι δράστες.

Μάλιστα, η Μελίνα Ασλανίδου προειδοποιεί ότι επιφυλάσσεται επί παντός νομίμου δικαιώματός της σε περίπτωση που γίνει αναπαραγωγή από μέσα ενημέρωσης ή άλλους χρήστες.

«ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ σε κάθε έντυπο και ηλεκτρονικό – διαδικτυακό μέσο την αναπαραγωγή του ανωτέρω παράνομου οπτικοακουστικού υλικού επισημαίνοντας τις αστικές και ποινικές συνέπειες σε περίπτωση παραβίασης της ανωτέρω απαγόρευσης» επισημαίνει.

Σε επικοινωνία του Ethnos.gr με τον συνήγορο της ερμηνεύτριας κ. Νίκο Αγαπηνό, επανέλαβε την επιθυμία της τραγουδίστριας, υπογραμμίζοντας ότι όποιος προχωρήσει σε αναπαραγωγή αυτής της φωτογραφίας «θα έλθει αντιμέτωπος με τις «αστικές και ποινικές συνέπειες».

Πηγή: Ethnos.gr


εγω θα κανω μηνυση σε οποιον μαλακα βαλει τη φωτο εδω .... ποιος  :jerking2: θελει να δει αυτο το ξωανο γυμνή ??

:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

vraxoritis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
409
Like
2.119
Πόντοι
441
μα ειναι αναρτημενη εδω η φωτο, αν ψαξεις 2-3 σελιδες πριν θα την βρεις.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.657
Like
1.261
Πόντοι
366
παντα μπροστα αυτο το σαιτ  :rockon:
 

Peter121

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Δεν προκειται για φωτοσοπ. Μπορει απλα η τυπισσα να την εστειλε σε κανα γκομενο και να διερρευσε, δεν ειναι οτι εγινε πουτανακι που μοιαζει δυσκολο. Επισης το οτι ισχυριζεται η ιδια οτι ειναι ψςυτικη δεν ειναι επιχειρημα, σιγα μην το παραδεχοταν. Αποκλειεται να ναι φωτοσοπ, δεν εχουμε τοσο καλους φωτοσοπερς εμεις. Εδω στα περιοδικα κανουν φωτοσοπ κατι κυτταριτιδες και φαινονται οι καμπυλωσεις του χωροχρονου. Χωρια που η φωτο ειναι χαμηλη αναλυσης που σημαινει προκειτα για απλα σεξτινγκ κ επισης στη χαμηλη αναλυση φαινεται το φωτοσοπ. Αν υπαρχει κιολας το τατουαζ της φωτο στα αληθεια στο σημειο που το χει η μελινα τοτε αυτη ειναι 100%. Βασικα μολις τσεκαρα, οντως εκει το χει.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.551
Like
67.603
Πόντοι
12.756
η φωτο ξηλωθηκε απ οσο φαινεται.

ο ropau εχει κρατησει κοπια αν ενδιαφερεται κάποιος, στειλτε του πμ να σας φτιαξει  :cum:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Δεν προκειται για φωτοσοπ. Μπορει απλα η τυπισσα να την εστειλε σε κανα γκομενο και να διερρευσε, δεν ειναι οτι εγινε πουτανακι που μοιαζει δυσκολο. Επισης το οτι ισχυριζεται η ιδια οτι ειναι ψςυτικη δεν ειναι επιχειρημα, σιγα μην το παραδεχοταν. Αποκλειεται να ναι φωτοσοπ, δεν εχουμε τοσο καλους φωτοσοπερς εμεις. Εδω στα περιοδικα κανουν φωτοσοπ κατι κυτταριτιδες και φαινονται οι καμπυλωσεις του χωροχρονου. Χωρια που η φωτο ειναι χαμηλη αναλυσης που σημαινει προκειτα για απλα σεξτινγκ κ επισης στη χαμηλη αναλυση φαινεται το φωτοσοπ. Αν υπαρχει κιολας το τατουαζ της φωτο στα αληθεια στο σημειο που το χει η μελινα τοτε αυτη ειναι 100%. Βασικα μολις τσεκαρα, οντως εκει το χει.

Τυπε δεν τα ξερεις καλα, το αντιθετο συμβαινει.
Οι photos χαμηλης αναλυσης ΚΡΥΒΟΥΝ τις ατελειες απο to photoshop.
Επισης και στην Ελλαδα υπαρχουνε επαγγελματιες φωτοσοπερς απλα ποιος σοβαρος επαγγελματιας ανθρωπος θα καθησει να ασχοληθει με το να φτιαξει γυμνες ψευτικες φωτος ρισκαροντας να φαει μηνυση για το τιποτα.
Τελος απο τα λιγα δευτερολεπτα που προλαβα και την ειδα ακομη και αληθινη να ηταν ηταν 1000% επεξεργασμενη, το βυζι μου φανηκε για βυζι 20 χρονου fitness model και σε καμια περιπτωση της Μελινας που τα κιλακια της και την πλαδαροτητα της την εχει. :S :S :S
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.551
Like
67.603
Πόντοι
12.756
Τυπε δεν τα ξερεις καλα, το αντιθετο συμβαινει.
Οι photos χαμηλης αναλυσης ΚΡΥΒΟΥΝ τις ατελειες απο to photoshop.
Επισης και στην Ελλαδα υπαρχουνε επαγγελματιες φωτοσοπερς απλα ποιος σοβαρος επαγγελματιας ανθρωπος θα καθησει να ασχοληθει με το να φτιαξει γυμνες ψευτικες φωτος ρισκαροντας να φαει μηνυση για το τιποτα.
Τελος απο τα λιγα δευτερολεπτα που προλαβα και την ειδα ακομη και αληθινη να ηταν ηταν 1000% επεξεργασμενη, το βυζι μου φανηκε για βυζι 20 χρονου fitness model και σε καμια περιπτωση της Μελινας που τα κιλακια της και την πλαδαροτητα της την εχει. :S :S :S

τυπε τα πολλα λόγια ειναι φτώχεια , αν δεν δουμε μετα την φωτο το επομενο ποστ να ειναι δικο σου με τα κλασσικα φιδια τότε η φωτο περνάει για αληθινη  :sunglasses:
 

Ak47gank

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
πως θα γινει να παρουμε την φωτο αυτη ξανα ρε μαγκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom