Νέα

Μέλη του Bou που έχουν πεθάνει!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.640
Like
14.654
Πόντοι
3.656
Πανάθεμά σας ανατρίχιασα...και αισθάνομαι και κάτι τσιμπήματα στο στήθος τις τελευταίες μέρες....


τυπε πριν πεθανεις θυμησου μηπως εχεις τιποτα παλια παιχνιδια για διακοσμιση μαγαζιου    :S :S :S



Ζητώ όπως μου χαρίσουν παλιά παιχνίδια, καθώς επίσης νομίσματα, χαρτονομίσματα, τηλεκάρτες,  γραμματόσημα και παλιά αντικείμενα. Δεν είμαι παλιατζής. Πρώτον με ενδιαφέρουν αυτά τα αντικείμενα γιατί είμαι συλλέκτης και δεύτερον είναι κρίμα κάποιοι να τα πετάνε στα σκουπίδια ενώ για μένα είναι χρήσιμα και πολύτιμα. Απευθύνομαι μόνο σε αυτούς που δε θέλουν πλέον αυτά τα αντικείμενα. Τα θέλω για διακόσμηση μαγαζιού. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.  ΥΓ. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ΠΜ.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.640
Like
14.654
Πόντοι
3.656
μέλη του bou που δεν έζησαν ποτέ:

ολόκληρες οικογένειες που έχει καταπιεί ο τέντυ από τους τύπους που κάνει γλυφοκώλια και γλύψιμο στα βρωμοπόδαρα  :S :S


τυπε με τοσες καποτες με χυσια και κατουρα που εχει ποσταρει ο τεντι θα επρεπε να του πληρωνουμε τελη αποχετευσης    :S :S :S
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Πάντως ένας από τους θανάτους του 2017 που γράφτηκαν στις εφημερίδες ήταν γνωστή φάτσα της φυλής τον είχα δει πολλές φορές σε σαλονακια να διαβάζει bou δεν ξέρω με ποιο όνομα εμπενε ή αν έγραφε αλλά τον γνώρισα από φωτό  :S
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Το καλύτερο με το bou όμως, είναι ότι και να αυτοκτονήσεις όποτε θέλεις μπορείς, μπορείς όμως και να αναστηθείς. Και μάλιστα να αναστηθείς και από μαλάκας και κακός και στριφνός να γίνεις το καλύτερο και αγαπημένο παιδί όλων, και μάγκας και ωραίος και όλα!
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
τυπε εγω μπορεις να εμπιστευθεις εμενα οτι οι τυποι δεν θα σου μπαχαλεψουν το θρεντ    :grin: :grin: :grin:

Το θρεντ είναι σοβαρό τυπε..σεβασμός στους νεκρούς όπως δίδαξαν και οι αρχαίοι πρόγονοι..
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.640
Like
14.654
Πόντοι
3.656
Το θρεντ είναι σοβαρό τυπε..σεβασμός στους νεκρούς όπως δίδαξαν και οι αρχαίοι πρόγονοι..


τυπε τοτε απο σεβασμο να δωσουμε τα ονοματα των νεκρων μελων σε δρομους π.χ. οδος αχαχουχας και οδος κοτομπιφτεκος    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Επισκέπτης
το θρυλικο μελος Πουτανγαμων ζει λετε?


εχει πολλα χρονια να γραψει ...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.150
Πόντοι
24.596
παιδια δεν ξερω,πολλα ακουγονται.πχ ο Γασπαρης πηγε προχτες στον ταφο του ντοπα για καποια βιολογικη του αναγκη και δεν βρηκε κανεναν :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom