Νέα

Μεγενθυνση πεους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
Θα σκασουν ολοι οι ψωλαραδες του σαι να δωσουν τα φωτα τους....παω στοιχημα οτι κανεις δεν θα ειναι κατω απο 20 ποντους. :S :S :S
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
Η φωτογραφία είναι από διαγωνισμό ψωλαραδων τυπε? :think:

Απο εδω τυπε...παγκοσμιος διαγωνισμος. :S :S :S

poster.jpg



 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Αν και φαίνεται ότι τρολάρεις, θα απαντήσω για κάποιους που έχουν πρόβλημα πραγματικά. Με τις τρόμπες και τις άλλες μαλακίες, το πολύ πολύ να πιάσεις δουλειά σε κανά βουλκανιζατέρ. Η μόνη σοβαρή μέθοδο είναι η χειρουργική. Χοντρικά.....  το μήκος που βλέπεις στο πέος εξωτερικά, συνεχίζεται και μέσα από το σώμα σου. Ο χειρουργός κόβει τους συνδέσμους που το συγκρατούν και το τραβάει προς τα έξω τεντώνοντας το εξωτερικό δέρμα. Για το πάχος, σου κάνει εμφυτεύματα από δικό σου λίπος, αφού του έχει κάνει τη σχετική επεξεργασία.
το πιο σωστό θεωρο πως είναι αυτό !! Όλα τα αλλά χάπια κρέμες αλοιφές βοτάνια κτλ... ίσως δώσει λίγη τάση (πρήξιμο) στο πέος και μολης τα σταματήσεις φεύγει και αυτή η τάση(πρήξιμο) που ίσως σε κάποιους λειτουργήσει !!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.602
Πόντοι
4.546
Βρήκες σάιτ κι εσύ ρεεέεεεε τύπε να ζητήσεις πληροφορίες..!
Το μοναδικό σάιτ στην Ελλάδα που το 90% των μελών του, την έχει πάνω από 20εκ.
    :alivedick:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
το πιο σωστό θεωρο πως είναι αυτό !! Όλα τα αλλά χάπια κρέμες αλοιφές βοτάνια κτλ... ίσως δώσει λίγη τάση (πρήξιμο) στο πέος και μολης τα σταματήσεις φεύγει και αυτή η τάση(πρήξιμο) που ίσως σε κάποιους λειτουργήσει !!
Το δύσοσμο πώς φεύγει? Λόγο προσωπικης σου εμπειρίας σε ρωτάω!  :think:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Βρήκες σάιτ κι εσύ ρεεέεεεε τύπε να ζητήσεις πληροφορίες..!
Το μοναδικό σάιτ στην Ελλάδα που το 90% των μελών του, την έχει πάνω από 20εκ.
    :alivedick:
Και που το ξέρεις φίλε?? Έχεις κάνει καταμέτρηση των  :alivedick: :alivedick: των μελών του bou??
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Συντροφια καλησπερα.  :happy: Θελω τα φωτα σας, το καταρτι  :coolcondom: μου εχει μηκος 18 cm και εδω και λιγο καιρο εχω σκαλωσει και σκεφτομαι μηπως με καποιο βοηθημα (κρεμα, χαπια, τρομπα, ασκηση μασαζ  :erection: κλπ) μπορεσω να αυξησω το μηκως του 2cm ωστε να πατησω τα 20cm μηκος. Εχει δοκιμασει καποιος απο εσας κατι απ ολα οσα βρισκοντε σε διαφορα sex shop και να μας ενημερωση για αποτελεσματα; Δεν εχω κομπλεξ οτι την εχω μικρη γιατι μια χαρα φυσιολογικο μεγεθος ειναι απλα εχω κολησει στο να πατησω τα 20 cm οποτε μονο κατι σχετικα οικονομικο και απολυτα ακινδυνο θα με ενδιεφερε.  :rockon:
τυπε μια γκομενα δεν θα μπορεσει να ξεχωρισει το 18ποντο από το 20ποντο γιατι οι γυναικες δεν τα πανε καλα με τα μεγεθη ιδιως αν η διαφορα είναι τοσο μικρη.
οι γκομενες μετρανε τις πουτσες με τη χουφτα τους από εκει και πανω ότι προεξεχει δεν μπορουν να το καθορισουν.
οποτε ολο το θεμα εχει να κανει με σενα μιας και θα ηθελες να στρογγυλοποιήσεις το νουμερο,αν βεβαια δεν τρολαρεις...
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6

Εμένα είναι γύρω στα 20 αλλά δουλεύω μόνο girth. Λειτουργούν όλα αυτά αλλά δε θα αντέξεις τη ρουτίνα. Είναι απελπιστικά βαρετό. Αν έχεις φάει περιτομή στενή και έχεις λίγο δέρμα / κρυμμένο πέος, δούλεψε με αυτό:
Θα τα δω σε ευχαριστω
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Αν και φαίνεται ότι τρολάρεις, θα απαντήσω για κάποιους που έχουν πρόβλημα πραγματικά. Με τις τρόμπες και τις άλλες μαλακίες, το πολύ πολύ να πιάσεις δουλειά σε κανά βουλκανιζατέρ. Η μόνη σοβαρή μέθοδο είναι η χειρουργική. Χοντρικά.....  το μήκος που βλέπεις στο πέος εξωτερικά, συνεχίζεται και μέσα από το σώμα σου. Ο χειρουργός κόβει τους συνδέσμους που το συγκρατούν και το τραβάει προς τα έξω τεντώνοντας το εξωτερικό δέρμα. Για το πάχος, σου κάνει εμφυτεύματα από δικό σου λίπος, αφού του έχει κάνει τη σχετική επεξεργασία.

Δεν τρολαρω αδερφε. Ευχαριστω για τηνν απαντηση ομως κατι τετοιο δεν κανω.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
το πιο σωστό θεωρο πως είναι αυτό !! Όλα τα αλλά χάπια κρέμες αλοιφές βοτάνια κτλ... ίσως δώσει λίγη τάση (πρήξιμο) στο πέος και μολης τα σταματήσεις φεύγει και αυτή η τάση(πρήξιμο) που ίσως σε κάποιους λειτουργήσει !!

Αυτο σκεφτομαι και γω να σου πω. Και οκ να εχω κανει το κομματι μου ομως ολο αυτο να μην κανει κακο στην υγεια
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Βρήκες σάιτ κι εσύ ρεεέεεεε τύπε να ζητήσεις πληροφορίες..!
Το μοναδικό σάιτ στην Ελλάδα που το 90% των μελών του, την έχει πάνω από 20εκ.
    :alivedick:

Χαχαχα δεν εχει και αδικο, αλλα ειπα ας κανω μια προσπαθεια μηπως και μιλησει καποιος σοβαρα..ευτυχος εστω λιγοι μιλατε σοβαρα τωρα οι αλλοι...
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
τυπε μια γκομενα δεν θα μπορεσει να ξεχωρισει το 18ποντο από το 20ποντο γιατι οι γυναικες δεν τα πανε καλα με τα μεγεθη ιδιως αν η διαφορα είναι τοσο μικρη.
οι γκομενες μετρανε τις πουτσες με τη χουφτα τους από εκει και πανω ότι προεξεχει δεν μπορουν να το καθορισουν.
οποτε ολο το θεμα εχει να κανει με σενα μιας και θα ηθελες να στρογγυλοποιήσεις το νουμερο,αν βεβαια δεν τρολαρεις...

Ξεκιναω απο το οτι δεν τρολαρω. Ναι ισως και ετσι δεν ξερω, εχω σκαλωσει στο να πατησω τα 20 cm  αλλα οκ με κατι απλο και ακινδυνο ως εκει χειρουργια κλπ ουτε για πλακα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
ΑΣΚΗΣΗ  – ΤΟ ΑΡΜΕΓΜΑ

Η πιο παλιά και η πιο διαδεδομένη από την αρχαιότητα μέθοδος αύξησης του ανδρικού μορίου είναι
η αραβική τεχνική Jelq που σημαίνει «άρμεγμα» του πέους.

Πρόκειται για μια πανάρχαια τεχνική που είχε τελειοποιηθεί από νομαδικές Αραβικές φυλές.

Στην ουσία η κίνηση είναι σαν να αρμέγετε. Στόχος είναι η αύξηση της αιμάτωσης, που οδηγεί στη διόγκωσή του πέους. Θεωρητικά αν την κάνετε συχνά η συγκέντρωση αίματος θα είναι μόνιμη.
Συστήνεται καθημερινή άσκηση και χρήση λαδιού για μασάζ.

1. Αλείψτε λάδι στα χέρια και το πέος.
2. Με δείκτη και αντίχειρα πιάστε το πέος σφιχτά στη βάση του.
3. Κινήστε το χέρι αργά από τη βάση προς την κορυφή, κάντε παύση 2 δευτερολέπτων και κατόπιν αλλάξτε χέρι.
Θα πρέπει να σφίγγετε τα δάχτυλα τόσο, ώστε να «παγιδεύεται» το αίμα, χωρίς όμως να νιώθετε ενόχληση.
4. Επαναλάβετε το προηγούμενο βήμα τουλάχιστον 200 φορές, αργά και προσεκτικά.


 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ξεκιναω απο το οτι δεν τρολαρω. Ναι ισως και ετσι δεν ξερω, εχω σκαλωσει στο να πατησω τα 20 cm  αλλα οκ με κατι απλο και ακινδυνο ως εκει χειρουργια κλπ ουτε για πλακα
εχω ακουσει ότι οι τρομπες δημιουργουν προβλήματα μετα με την στυση.
για μενα μην κανεις τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom