Νέα

Μεγαλύτερες τσούλες/Καταγωγή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eros82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πιο πουτανάκια

  • Αθήνα

    Ψήφοι: 20 9,3%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 18 8,4%
  • Πάτρα

    Ψήφοι: 71 33,0%
  • Ιωαννινα

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Καβάλα

    Ψήφοι: 2 0,9%
  • Σέρρες

    Ψήφοι: 47 21,9%
  • Κερκυρα

    Ψήφοι: 4 1,9%
  • Κοζάνη

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 7 3,3%
  • Κύπρο

    Ψήφοι: 16 7,4%
  • Νησί

    Ψήφοι: 12 5,6%
  • Καλαμάτα

    Ψήφοι: 12 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    215

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.814
Πόντοι
3.846
τσουλες ειπε οχι βιζιτες

και αν και η κυπρος δεν ειναι σιγουρα στην πρωτη θεση, ειναι σχετικα ψηλα στη λιστα με καθημερινα "πουτανακια", ειδικα οσες ερχονται αθηνα φοιτητριες.
Πουτσες μπλε.
Όσο τσουλα είναι μια κοπέλα από Κύπρο τόσο θα είναι από οποιαδήποτε μέρος της Ελλάδος.
Δεν έχει τίποτα αντιπροσωπευτικό αυτό το μέρος.
Οπότε άκυρο και όλο το νήμα αν από μερικά πουτανακια καταλήγει να χαρακτηρίζει κάποιος μία ολόκληρη περιοχή.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.587
Like
13.747
Πόντοι
3.656
όταν ήμουν νεαρός υπήρχε η εξής παροιμία. .......Βγάλε γκόμενα Σερραία, να γαμήσει κι η παρέα.............. Για τώρα, δεν ξέρω
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Πουτσες μπλε.
Όσο τσουλα είναι μια κοπέλα από Κύπρο τόσο θα είναι από οποιαδήποτε μέρος της Ελλάδος.
Δεν έχει τίποτα αντιπροσωπευτικό αυτό το μέρος.
Οπότε άκυρο και όλο το νήμα αν από μερικά πουτανακια καταλήγει να χαρακτηρίζει κάποιος μία ολόκληρη περιοχή.
καθε φορα που ακους κυπρο σπευδεις να προστατευσεις και να υπερασπιστεις, πολλες φορες παραβλεποντας τα στραβα της κυπρου τα οποια παντα ειναι εξωφθαλμα. Δεν εισαι υποχρεωμενος να τους υποστηριζεις σε καθε θρεντ επειδη μενεις εκει τυπε, δεν νομιζω να σε απελασουν αμα παραδεχτεις και κανα δυο μαλακιες τους.

Στο δια ταυτα, πρωτον, το νημα και τετοια νηματα ανοιγονται κυριως για χαβαλε. Σιγα μην προωθησουμε τα αποτελεσματα στην ελληνικη στατιστικη αρχη. Αμα δεν εχεις ιχνος χιουμορ και καθε υπερβολη την παιρνεις τοις μετρητοις, προβλημα σου.
Δευτερον, αν απο "μερικα πουτανακια" οπως λες, καταληξει μια περιοχη να εχει τεραστιο ποσοστο των ψηφων, ακομα και σε ενα μικρο δειγμα οπως το δικο μας, τοτε οσο να ναι θα υπαρχει μια (εστω και μικρη) δοση αληθειας γιατι εκ των πραγματων δεν γινεται ολοι να ειναι τρελοι.

Τριτον, η κυπρος ειναι τιγκα στις συμπλεγματικες χωριατοπουλες με τεραστια ζηλια και ανταγωνισμο μεταξυ τους, οι οποιες μολις αποδεσμευτουν απο τις αλυσιδες της μικρης κοινωνιας που ζουνε, ως νεες και φρεσκιες φοιτητριες, ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ, σε οποιο μερος κι αν πανε, με την πλειοψηφια τους να επιλεγει ειτε Αγγλια-Λονδινο (αν εχουν τα φραγκα), ειτε Αθηνα (και συγκεκριμενα με τεραστια προτιμηση στις περιοχες ζωγραφου/πανορμου/αμπελοκηπους/παγκρατι στις οποιες τους βλεπεις σε καθε στενο μιας και δεν μπορει να κρυφτει η βλαχια τους).

Ρωτα οποιον φοιτητη θελεις, μιλα με οσες κυπριες γουσταρεις, δεν ξερω αν εσενα δεν σου καθεται καμια γιατι εισαι εντος εδρας, αλλα οι Κυπριες ειναι μεγαλες ψωλοαρπαχτρες και πανευκολες γκομενες ειδικα οταν τα πινουν, γιατι ολες μεγαλωσαν σε χωρια ή στις μικρες πολεις τους, και παντα τους ελλειπε και η ελευθερια επιλογων, και η ελευθερια ηθων (λογω μικρης κοινωνιας), και σε αντιθεση με τα χωρια της επαρχιας της ελλαδας η προσβαση στην υπολοιπη χωρα δεν ειναι τοσο ευκολη για να πεταγεσαι καθε σ/κ και σε αλλη μεγαλουπολη.

Λοιπον, χαλαρωσε και μην μας το παιζεις οτι δεν σηκωνεις μυγα στο σπαθι σου, στην κυπρο μενεις δεν μενεις στην ελβετια, οκ μαστορα; Θα μας βγαλεις και παρθενες τις κυπριες που πριν τα 20 τους μετρανε διψηφιες ψωλες απο ολες τις τρυπες. Αιντε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.814
Πόντοι
3.846
καθε φορα που ακους κυπρο σπευδεις να προστατευσεις και να υπερασπιστεις, πολλες φορες παραβλεποντας τα στραβα της κυπρου τα οποια παντα ειναι εξωφθαλμα. Δεν εισαι υποχρεωμενος να τους υποστηριζεις σε καθε θρεντ επειδη μενεις εκει τυπε, δεν νομιζω να σε απελασουν αμα παραδεχτεις και κανα δυο μαλακιες τους.

Στο δια ταυτα, πρωτον, το νημα και τετοια νηματα ανοιγονται κυριως για χαβαλε. Σιγα μην προωθησουμε τα αποτελεσματα στην ελληνικη στατιστικη αρχη. Αμα δεν εχεις ιχνος χιουμορ και καθε υπερβολη την παιρνεις τοις μετρητοις, προβλημα σου.
Δευτερον, αν απο "μερικα πουτανακια" οπως λες, καταληξει μια περιοχη να εχει τεραστιο ποσοστο των ψηφων, ακομα και σε ενα μικρο δειγμα οπως το δικο μας, τοτε οσο να ναι θα υπαρχει μια (εστω και μικρη) δοση αληθειας γιατι εκ των πραγματων δεν γινεται ολοι να ειναι τρελοι.

Τριτον, η κυπρος ειναι τιγκα στις συμπλεγματικες χωριατοπουλες με τεραστια ζηλια και ανταγωνισμο μεταξυ τους, οι οποιες μολις αποδεσμευτουν απο τις αλυσιδες της μικρης κοινωνιας που ζουνε, ως νεες και φρεσκιες φοιτητριες, ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ, σε οποιο μερος κι αν πανε, με την πλειοψηφια τους να επιλεγει ειτε Αγγλια-Λονδινο (αν εχουν τα φραγκα), ειτε Αθηνα (και συγκεκριμενα με τεραστια προτιμηση στις περιοχες ζωγραφου/πανορμου/αμπελοκηπους/παγκρατι στις οποιες τους βλεπεις σε καθε στενο μιας και δεν μπορει να κρυφτει η βλαχια τους).

Ρωτα οποιον φοιτητη θελεις, μιλα με οσες κυπριες γουσταρεις, δεν ξερω αν εσενα δεν σου καθεται καμια γιατι εισαι εντος εδρας, αλλα οι Κυπριες ειναι μεγαλες ψωλοαρπαχτρες και πανευκολες γκομενες ειδικα οταν τα πινουν, γιατι ολες μεγαλωσαν σε χωρια ή στις μικρες πολεις τους, και παντα τους ελλειπε και η ελευθερια επιλογων, και η ελευθερια ηθων (λογω μικρης κοινωνιας), και σε αντιθεση με τα χωρια της επαρχιας της ελλαδας η προσβαση στην υπολοιπη χωρα δεν ειναι τοσο ευκολη για να πεταγεσαι καθε σ/κ και σε αλλη μεγαλουπολη.

Λοιπον, χαλαρωσε και μην μας το παιζεις οτι δεν σηκωνεις μυγα στο σπαθι σου, στην κυπρο μενεις δεν μενεις στην ελβετια, οκ μαστορα; Θα μας βγαλεις και παρθενες τις κυπριες που πριν τα 20 τους μετρανε διψηφιες ψωλες απο ολες τις τρυπες. Αιντε
Πάρτο αλλιώς γιατί θα βρεις τυπε.
Έχεις παραισθήσεις; Γιατί να υποστηρίξω τους κύπριους δεν έχω κανένα λόγο και προφανώς και δεν το κάνω. Και δεν θυμάμαι να κάλυψα κανένα στραβό τους. Αν έχεις παράδειγμα, βάλε sscreenshot από το ποστ μου, αλλιώς μοκο.

Σιγά μην θίχτηκα εγώ αν πηδιουνται μερικές κοπέλες. Καλά κάνουν, κόρες μου είναι;
Απλά λέω ότι όσο ισχύει ότι μια φοιτήτρια θα πηδηχτει από Κύπρο, τόσο ισχύει για όλες τις περιοχές της Ελλάδος.
Οπότε δεν έχει κανένα νόημα να αναφέρονται συγκεκριμένες περιοχές, αφού έτσι όλες το ίδιο βγαίνουν.

Αν αυτό δεν το καταλαβαίνεις δεν μπορώ να σου κάνω κάτι
Και για το τέλος, στα αρχιδια μου ποιος γαμαει τις Κύπριες.
Πρόβλημα του όποιος τις γουστάρει.
Εγώ εδώ ασχολούμαι μόνο με Σλαβες.
Χάρισμα σου τυπε αν έχεις επιτυχίες στις Κύπριες!
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.626
Like
4.939
Πόντοι
1.706
ειναι 1.30 ωρα μακρια απο τις μεγαλουπολεις
Η μία είναι μεγαλούπολη από μόνη της. Τα περί επαρχίας με χωριατοπουλες, που έγραψες, είναι μακριά από την πραγματικότητα. Μιλάς για την πεμπτη πολη στην Ελλάδα σε πληθυσμό. Καπου 170.000. Λίγο πιο πανω είναι το Ηράκλειο. Κάπου 180.000. Και οι δυο έχουν περισσότερο κόσμο από τον Πειραιά.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Η μία είναι μεγαλούπολη από μόνη της. Τα περί επαρχίας με χωριατοπουλες, που έγραψες, είναι μακριά από την πραγματικότητα. Μιλάς για την πεμπτη πολη στην Ελλάδα σε πληθυσμό. Καπου 170.000. Λίγο πιο πανω είναι το Ηράκλειο. Κάπου 180.000. Και οι δυο έχουν περισσότερο κόσμο από τον Πειραιά.
τυπε ο πειραιας ειναι μερος της αττικης. με ενα τραινο εχεις παει κεντρο σε 15 λεπτα, με το αμαξι σε 10. Αφηστε τις πιπες.

180.000 κατοικοι μεγαλουπολη λεει :headbang::2funny::headbang::2funny::headbang::2funny::headbang:
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Ειχα καποτε (φοιτητης Θεσσαλονικη) ελευθερη σχεση με Σερραια. Μου ειχε δωσει κλειδι και την περιμενα στο σπιτι της. Ερχεται, και ακολουθει ο παρακατω διαλογος:

Αυτη: Σορρυ που αργησα, περασα απο το σπιτι του Ν. (του πρωην της) να παρω κατι πραγματα

Εγω (χαμογελοντας): Φαινεσαι αναψοκοκκινιμενη. Σιγουρα πηδηχτηκατε

Αυτη (χαμογελοντας): Το καταλαβες ε;

Εγω: Καλα δε χορταινεις ποτε;

Αυτη: Χορταινεται ποτε αυτο ρε Τζορτζ;

Και ακολουθησε "γυρος διαπραγματευσεων" :fuck1:


Λ. Ναι σαι καλα οπου και να εισαι, δε θα σε ξεχασω ποτε. Ουτε και την συγκατοικο-ξαδερφη σου που μου ρχοτανε να κλαψω οταν την εβλεπα να κυκλοφορει στο σπιτι σχεδον με την κιλοτα και δε μπορουσα να την πηδηξω :cry:

Δεν ξέρω αν αυτό είναι ένα διεστραμμένο σενάριο μυθοπλασίας ενός cuck, όμως άντρας που θα του πει τέτοιο πράγμα η γκόμενα και δεν θα τη σπάσει στο ξύλο επιτόπου θα πρέπει να πέσει σε ένα λακκό με σκατά και να ψοφήσει μέσα σε αυτόν.
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.887
Πόντοι
726
Δεν ξέρω αν αυτό είναι ένα διεστραμμένο σενάριο μυθοπλασίας ενός cuck, όμως άντρας που θα του πει τέτοιο πράγμα η γκόμενα και δεν θα τη σπάσει στο ξύλο επιτόπου θα πρέπει να πέσει σε ένα λακκό με σκατά και να ψοφήσει μέσα σε αυτόν.
Ασβέστη, τύπε, ασβέστη.
Κάνει καλύτερη δουλειά.
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.626
Like
4.939
Πόντοι
1.706
τυπε ο πειραιας ειναι μερος της αττικης. με ενα τραινο εχεις παει κεντρο σε 15 λεπτα, με το αμαξι σε 10. Αφηστε τις πιπες.

180.000 κατοικοι μεγαλουπολη λεει :headbang::2funny::headbang::2funny::headbang::2funny::headbang:
Και το Περιστέρι μέρος της Αττικής είναι. Αλλά έχει λιγότερους κατοίκους από το Βόλο. Από τον οποίο φτάνεις Λάρισα σε 40 λεπτά. Αν ξεκινήσεις με το αμαξι να πας Πειραιά-Κηφισια θα φτάσεις σε κανα διήμερο. Πιο άκυρο παράδειγμα απο αυτό με το μετρό και το αμάξι δε θα μπορούσες να βάλεις.
Ηρακλειο,Λάρισα, Βόλος, Γιάννενα είναι μεγαλουπόλεις και οχι χωριά και αν δεν το καταλαβαίνεις μάλλον το δικό σου κεφάλι πρέπει να βαράς στον τοίχο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Και το Περιστέρι μέρος της Αττικής είναι. Αλλά έχει λιγότερους κατοίκους από το Βόλο. Από τον οποίο φτάνεις Λάρισα σε 40 λεπτά. Αν ξεκινήσεις με το αμαξι να πας Πειραιά-Κηφισια θα φτάσεις σε κανα διήμερο. Πιο άκυρο παράδειγμα απο αυτό με το μετρό και το αμάξι δε θα μπορούσες να βάλεις.
Ηρακλειο,Λάρισα, Βόλος, Γιάννενα είναι μεγαλουπόλεις και οχι χωριά και αν δεν το καταλαβαίνεις μάλλον το δικό σου κεφάλι πρέπει να βαράς στον τοίχο.
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
ελα καληνυχτα τυπε, τραβα στη μεγαλουπολη σου και ασε την αθηνα και τον πειραια για τους πρωτευουσιανους.
Μετα απορειτε γιατι κραζουμε τους επαρχιωτες
χφτου κωλοβλαχοι δεν εχετε δει πολη ουτε με κυαλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom