Νέα

Μεγαλύτερα βυζιά/ωραιότερο κώλο/πιο ελκυστική πούτσα του site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ψηφοφοριες τελος

  • ναι

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Tα τραβελια και η λουκρι λειπουν απο την ψηφοφορια :2funny: :2funny: :2funny:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16

lucozade

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
καλα....αμα σας δειξω τις βυζαρες μου θα σας στειλω αδιαβαστους ;)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Άσε τις ευχαριστίες και τα  :boobies:  :boobies: :boobies: και πες μας τι θα γίνει με το

Έκανα λάθος. Ήμαρτον (ως προς σεβαστό μέλος, που όμως ΔΕΝ έχει μπει ΕΠΩΝΥΜΩΣ στο "ψηφοδέλτιο") :- :( :'(

Μου ανακοινώνεις την ποινή που προτείνεις δημόσια ή με pm (επιλογή δική σου)  :s&m_2:

Την κάνω για γυμναστήριο, θα σχολιάσω αργότερα.

ΠΑΝΤΩΣ, θάπρεπε το ΣΙΑΣΙΑ να περιληφθεί στο ψηφοδέλτιο. Το "Άλλη" είναι λίαν πανυπερσουπερκαραυποτιμητικό για τα :tits: σου. :rockon: :rockon: :rockon:
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
αυτοί είναι ΜΑΛΑΚΕΣ

ANYWAY, πιστεύω πως και συ βρίσκεις την... (μάλλον) την μακράν καλύτερη στο site ([glow=red,2,300]δεν μετράμε τις επαγγελματίες[/glow])
γιατί έμπαινε ποτε εδώ μέσα καμια επαγγελματίας που να μην είναι μπάζo?
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Έκανα λάθος. Ήμαρτον (ως προς σεβαστό μέλος, που όμως ΔΕΝ έχει μπει ΕΠΩΝΥΜΩΣ στο "ψηφοδέλτιο") :- :( :'(

Μου ανακοινώνεις την ποινή που προτείνεις δημόσια ή με pm (επιλογή δική σου)  :s&m_2:

Την κάνω για γυμναστήριο, θα σχολιάσω αργότερα.

ΠΑΝΤΩΣ, θάπρεπε το ΣΙΑΣΙΑ να περιληφθεί στο ψηφοδέλτιο. Το "Άλλη" είναι λίαν πανυπερσουπερκαραυποτιμητικό για τα :tits: σου. :rockon: :rockon: :rockon:

Στο ψηφοδέλτιο είπαμε δεν με έβαλαν γιατί είμαι εκτός συναγωνισμού. Την ποινή ( :s&m_1:, :kissass:, :s&m_3:, :lheel: κλπ) θα στην ανακοινώσω μετά το γυμναστήριο  :-*
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
Στο ψηφοδέλτιο είπαμε δεν με έβαλαν γιατί είμαι εκτός συναγωνισμού. Την ποινή ( :s&m_1:, :kissass:, :s&m_3:, :lheel: κλπ) θα στην ανακοινώσω μετά το γυμναστήριο  :-*

εσυ απο που ξεφυτρωσες??? για κανε μια αρχη με φωτο να σου δωσουμε μια πρωτη εκτιμηση..μπορει ετσι να μπεις στο ψηφοδελτιο.θα ελεγα περιφερεια αθηνας
 

STAM1974

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Στο ψηφοδέλτιο είπαμε δεν με έβαλαν γιατί είμαι εκτός συναγωνισμού. Την ποινή ( :s&m_1:, :kissass:, :s&m_3:, :lheel: κλπ) θα στην ανακοινώσω μετά το γυμναστήριο  :-*
ΕΜΠΡΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΩΝ......  :tits2: :tits2: :tits2: :kissass: :kissass: :kissass:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
εσυ απο που ξεφυτρωσες??? για κανε μια αρχη με φωτο να σου δωσουμε μια πρωτη εκτιμηση..μπορει ετσι να μπεις στο ψηφοδελτιο.θα ελεγα περιφερεια αθηνας

Χαχαχαχα... γούστο έχεις νέοπα, ούτε τις φωτό δεν ξέρεις να βρεις :uglystupid:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
τα καλυτερα και ομορφοτερα boobs τα εχει η ....................... evaki79 , μακραν τα καλυτερα και ομορφοτερα boobs που εχω δει . . . .
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Απλά να υπενθυμίσω οτι κάποτε είχε ξαναγίνει παρόμοια προσπάθεια να ανεβούν φώτο βυζιών απο τα μέλη.
Καταλήξαμε να δούμε το λερωμένο σώβρακο και το τσουτσούνι ενός μέλους σε απάντηση της φωτογραφίας της μύτης την Μ΄νίτσας.
Λίγη εγκράτεια αυτή τη φορά δεν θα βλάψει κανένα.
Ή βάλτε κανένα καθαρό σώβρακο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η Siasia έχει ωραίο φυσικό βυζί.Έυγε!
Επίσης η Μπούμπα πρέπει να είναι βυζούμπα.. :grin:
Εγώ είμα σιλικονάτη..δεν μετράω



PS.έχουμε δει βυζιSexoula κάποια στιγμή αν θυμάμαι καλά και ήταν μεγάλο(ή κάνω λάθος????)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom