Νέα

'Με σταματησε γκομενακι για ωτοστοπ'

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
τεντυ εθεαθη Καβαλας τυπε να κανει ωτοστοπ σε ασβερκους Ρουμανους οδηγους tir :S :S :S

Τύπε τον έχεις για τόσο παλιοχαρακτήρα τον Τέντυ???
Να ξεκόψει τόσο απότομα από Πακοσπιτα που τον έπαιρναν νουμεράδα και του έφτιαχναν καφεδάκι το πρωί.... Για να συνεβρεθεί με άπλυτους γυφτορουμάνους??? :babycry: :effemine: :gay:
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Mε ειχε κατσει μια καλη φαση το 2005 οταν επεστρεφα απο μερος που εκοβα ξυλα παρανομα στην πουστια με μια ολανδεζα ονοματι ανουκ που ειχε και τον γκομενο της μαζι εναν χαλια γαμησε τα ηταν απο αυτους που κουβαλανε κατι τεραστια σακιδια και γυρνανε απο χωρα σε χωρα με οτοστοπ.Περα απο αυτο δεν ειχα κανενα παρομοιο τυχερο αν και κανα δυο φορες ακομα εκανα τον καλο (μαλακα) σαμαριτη και πηγα στον προορισμο τους κατι φρουτα που εκαναν ωτοστοπ αλλα πηρα ταρχηδια μου.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
τυπε αμα θες να φυγουν τρεχοντας οι χυστες και να μεινεις μονος με τα μουνετα δειξε τους αυτη τη φωτο      :S :S :S


WEJ.gif


http://[URL unfurl="true"]www.budgetsaresexy.com/images/home-alone-screaming.gif[/img[/URL]]


[img]https://media0.giphy.com/media/5qoRdabXeT4GY/giphy.gif

:happy:
 
OP
OP
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Mε ειχε κατσει μια καλη φαση το 2005 οταν επεστρεφα απο μερος που εκοβα ξυλα παρανομα στην πουστια με μια ολανδεζα ονοματι ανουκ που ειχε και τον γκομενο της μαζι εναν χαλια γαμησε τα ηταν απο αυτους που κουβαλανε κατι τεραστια σακιδια και γυρνανε απο χωρα σε χωρα με οτοστοπ.Περα απο αυτο δεν ειχα κανενα παρομοιο τυχερο αν και κανα δυο φορες ακομα εκανα τον καλο (μαλακα) σαμαριτη και πηγα στον προορισμο τους κατι φρουτα που εκαναν ωτοστοπ αλλα πηρα ταρχηδια μου.
Τυπε πηρες λιγα ξυλα για το τζακι :think: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 9

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Τυπε πηρες λιγα ξυλα για το τζακι :think: :S :S :S
Ετσι ακριβως τυπε πηρα ''λιγα'' ξυλα για τον λεβητα και το μουνετο με τον χαλια τους ειχα πισω στη νεκροφορα πανω στους κορμους γιατι μπροστα στο καθισμα δεν χωρουσαν επειδη ειχα και αλλα ξυλα :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Ετσι ακριβως τυπε πηρα ''λιγα'' ξυλα για τον λεβητα και το μουνετο με τον χαλια τους ειχα πισω στη νεκροφορα πανω στους κορμους γιατι μπροστα στο καθισμα δεν χωρουσαν επειδη ειχα και αλλα ξυλα :2funny: :2funny: :2funny:
:- :S :S :S
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Τύπε τόσο κούτσουρα για του Λίλα προορίζονταν??? :S :S :S
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Ναι ξεχασα να αναφερω πως τα ξυλα τα κουβαλουσα με την μαρκας Ford νεκροφορα Μοντελο τελη 1970 αρχες 1980 που ειχε η εκκλησια του χωριου μου και την ειχα αγορασει 300 ευρω οταν την παροπλησαν :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

@Κavlarxis Mπα τυπε δεν εφταναν αυτα για τον κωλο του λιλα αυτος θα ηθελε ολο το δασος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Ναι ξεχασα να αναφερω πως τα ξυλα τα κουβαλουσα με την μαρκας Ford νεκροφορα Μοντελο τελη 1970 αρχες 1980 που ειχε η εκκλησια του χωριου μου και την ειχα αγορασει 300 ευρω οταν την παροπλησαν :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

@Κavlarxis Mπα τυπε δεν εφταναν αυτα για τον κωλο του λιλα αυτος θα ηθελε ολο το δασος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Tύπε με Ford Cortina έγινε η δουλειά???

Ο Λίλας έχει και οικολογικές ανησυχίες τύπε!!! Θα κυκλοφροεί στο δάσος σαν Κοκκινοσκουφίτσα!!!
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Tύπε με Ford Cortina έγινε η δουλειά???

Ο Λίλας έχει και οικολογικές ανησυχίες τύπε!!! Θα κυκλοφροεί στο δάσος σαν Κοκκινοσκουφίτσα!!!
Οχι τυπε Ford Country ηταν και θυμαμαι το ονομα απο το φιλαρακι μου που ειχε ψαξει μερικα ανταλακτικα που χρειαζοταν για να το σουλουπωσουμε λιγο.Ειχε και η εκκλησια κατι κουρτινακια στα τζαμια γαμησε τα μετα εγω τα εβαψα με μαυρη μπογια για να μην φαινεται τι κουβαλαω :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ο λιλας κοκουνοσκουφιτσα μεσα στο δασος και ο κακος λυκος με το παλαμαρι να σερνεται στο εδαφος ετοιμος να του επιτεθει χαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Ναι ξεχασα να αναφερω πως τα ξυλα τα κουβαλουσα με την μαρκας Ford νεκροφορα Μοντελο τελη 1970 αρχες 1980 που ειχε η εκκλησια του χωριου μου και την ειχα αγορασει 300 ευρω οταν την παροπλησαν :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

@Κavlarxis Mπα τυπε δεν εφταναν αυτα για τον κωλο του λιλα αυτος θα ηθελε ολο το δασος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε πεθαμενο ειχες μεσα οταν κουβαλαγες τα ξυλα η πηγαινες αδειος :think: :S :S :S
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τύπε Νάσο άκου ιδέα. Αν πάρεις γκομενα πρώτα και μετά από λίγο σου πει σταματα εδω να πάρουμε και το φίλο μου, θα της πεις : Βγαίνεις λίγο έξω να πάρω ένα τηλ που είναι επείγον ; Ναι θα σου πει.
Βάζεις το ακουστικό στο αυτί και μετά μαρσαρεις και τρώνε σκόνη και καυσαέριο και "ακυρο" στην μάπα !!!! Ανοίγεις το παράθυρο βγάζεις το χέρι και τους κάνεις και κωλοδάχτυλο.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
τυπε θελεις δυνατη μηχανη για να τους σηκωσεις ολους αυτους      :S :S :S


hqdefault.jpg
Τύπε αυτή η μηχανή πρέπει να οδηγείται μπρούμυτα με τίποτα κουμπάκια κοντά στα χερούλια για τις τουρμπίνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom