Νέα

Με ροζ βιντεο εξεβιαζαν την 22χρονη φοιτητρια που αυτοκτονησε στην Θεσ/νικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Σε όλο τον κόσμο ιδιαιτέρα σε φτωχές χώρες υπάρχουν κοπελίτσες που εύκολα βγάζουν χρήματα από βίζιτες, ναρκωτικά και σίγουρα υπάρχουν και κοριτσάκια που δουλεύουν σε καφέ 8 ώρες για 20€.
Η κουτοπονηριά και η πουτανιά δεν πεθαίνουν ποτέ ....

 

Επισκέπτης
ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΛΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, ΚΥΡΙΟΙ!!!

Κύνδυνοι για το κοινωνικό σύνολο ανέκαθεν εγκυμονούσαν και θα συνεχίσουν και βεβαίως θα πολλαπλασιάζονται με ακολουθία γεωμετρικής προόδου, οσο η πολυπόθυτη οικογενειακή  και άμεση οικονομική "ανεξαρτησία" των νεωτέρων γενεών αναγάγεται σε επιστήμη και οραμά τους…

Κατ' εμέ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΜΕΣΟΣ υπεύθυνος ειναι οικογενειακός περίγυρος και εν' συνεχεία οι λανθασμένες επιλογές προτύπων που υιοθετούνται σαν παράδειγμα προς μίμησιν… Αναμφιβόλως και πάλι το βάρος φέρει η οικογένεια επικροτώντας ή αδιαφορώντας πληρως για τις προτιμήσεις τους.

Συνεπώς με μαθηματική ακριβεια θα καλπάζουν πλέον εγκληματικά γεγονότα τύπου διακινησεων ναρκωτικών ουσιών, οποιασδήποτε μορφής πορνείας, διακαιώματα ομοφιλοφύλων, αναρχικά συμβάντα κλπ. γνωστά όσα, συμπτωματικώς δε, οπως της σημερινής επετείου του Γρηγορόπουλου, σημειωτέον δεν συζητώ τον ατυχή τρόπο θανάτου του, αλλα την παρουσία ενός ανηλίκου, επι καθημερινης σχεδόν βάσεως, ΠΟΥ;;; Στα Εξάρχεια (!!!!δηλώνοντας αναρχικός), ΠΟΙΟΣ;;; το 15χρονο, χωρίς κηδεμονία των γονιων του ή την γνώση του που βρίσκεται το παιδί τους (κοινώς οικογένεια μπορντέλο!)
Το αυτό ισχύει και για τις προαναφερθείσες περιπτώσεις - στα αρχίδια τους οι γονείς, το ηθικό μελλον των παιδιών στον αυτόματο... Στη μουνάρα της η μάνα, ο δε πατέρας ζμπούτσας…
Τοιουτοτρόπως του λοιπού ο σχολιασμός και και η ανάγνωση παρομοίων περίλυπων συμβάντων θα συναντάται καθημερινώς…
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΛΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, ΚΥΡΙΟΙ!!!

Κύνδυνοι για το κοινωνικό σύνολο ανέκαθεν εγκυμονούσαν και θα συνεχίσουν και βεβαίως θα πολλαπλασιάζονται με ακολουθία γεωμετρικής προόδου, οσο η πολυπόθυτη οικογενειακή  και άμεση οικονομική "ανεξαρτησία" των νεωτέρων γενεών αναγάγεται σε επιστήμη και οραμά τους…

Κατ' εμέ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΜΕΣΟΣ υπεύθυνος ειναι οικογενειακός περίγυρος και εν' συνεχεία οι λανθασμένες επιλογές προτύπων που υιοθετούνται σαν παράδειγμα προς μίμησιν… Αναμφιβόλως και πάλι το βάρος φέρει η οικογένεια επικροτώντας ή αδιαφορώντας πληρως για τις προτιμήσεις τους.

Συνεπώς με μαθηματική ακριβεια θα καλπάζουν πλέον εγκληματικά γεγονότα τύπου διακινησεων ναρκωτικών ουσιών, οποιασδήποτε μορφής πορνείας, διακαιώματα ομοφιλοφύλων, αναρχικά συμβάντα κλπ. γνωστά όσα, συμπτωματικώς δε, οπως της σημερινής επετείου του Γρηγορόπουλου, σημειωτέον δεν συζητώ τον ατυχή τρόπο θανάτου του, αλλα την παρουσία ενός ανηλίκου, επι καθημερινης σχεδόν βάσεως, ΠΟΥ;;; Στα Εξάρχεια (!!!!δηλώνοντας αναρχικός), ΠΟΙΟΣ;;; το 15χρονο, χωρίς κηδεμονία των γονιων του ή την γνώση του που βρίσκεται το παιδί τους (κοινώς οικογένεια μπορντέλο!)
Το αυτό ισχύει και για τις προαναφερθείσες περιπτώσεις - στα αρχίδια τους οι γονείς, το ηθικό μελλον των παιδιών στον αυτόματο... Στη μουνάρα της η μάνα, ο δε πατέρας ζμπούτσας…
Τοιουτοτρόπως του λοιπού ο σχολιασμός και και η ανάγνωση παρομοίων περίλυπων συμβάντων θα συναντάται καθημερινώς…

Καλά ρε φίλε, άμα διαβάσεις αυτά που μόλις έγραψες, βγήκες ο Μίστερ Μαλάκας για το 2018. Ευτυχώς που είσαι μόνο μπετάτζης και δεν κατέχεις κάποια θέση ισχύος.

Π
 

Επισκέπτης
Καλά ρε φίλε, άμα διαβάσεις αυτά που μόλις έγραψες, βγήκες ο Μίστερ Μαλάκας για το 2018. Ευτυχώς που είσαι μόνο μπετάτζης και δεν κατέχεις κάποια θέση ισχύος.

Π
Εγώ ίσως είμαι μπετατζής αλλά εσυ είσαι ο υπόνομος που κατασκεύασα!
Εχω απόλυτη γνώση και συναίσθηση των γεγραμμένων μου καθώς και την ορθή υπόσταση, αγαθών και ηθικών κανόνων που επιβάλεται να απεικονίζεται στο κοινωνικό σύνολο. Μάλλον οι δικές σου αρχές χαρακτιρίζονται επιπέδου μπλέμπας, ακαθαρσίας και αντιπροσωπευτικό δείγμα κοινωνικού απορρίματος!!
Γκε γκε μάστορα;;;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Καλά ρε φίλε, άμα διαβάσεις αυτά που μόλις έγραψες, βγήκες ο Μίστερ Μαλάκας για το 2018. Ευτυχώς που είσαι μόνο μπετάτζης και δεν κατέχεις κάποια θέση ισχύος.

Π
πραγματικα ομως.. πιο υπανθρωπος μπαμπουινος δεν γινεται. μαρεσει που εδω μεσα μιλανε ολοι λες και δεν κανανε μαλακιες πιτσιρικαδες..
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Θελω να πω κατι που ειναι σημαντικο..επειδη εχω κανει νταραβερια με φοιτητριουλες που ξεφυγαν λιγο..ολες μα ολες μου εκαναν παραπονα για τον πατερα τους! ολες ηταν παιδια χωρισμενων γονιων και ο πατερας ειχε ξαναπαντρευτει ριχνοντας μαυρη πετρα πισω του! Πως μπορουν και εγκαταλειπουν τα παιδια τους ρε γμτ..εγω φερθηκα με μεγαλο σεβασμο στα κοριτσια και με αρκετες απ αυτες εχω κρατησει φιλικες σχεσεις..
Τυπε κ εγω κοριτσι εχω κ χωρισμενος ειμαι.
Κ ρωτω: πως μπορω να νουθετησω την κορη μου οταν απο 10 χρονων εμαθε να αδιαφορει για μενα κ τα λογια μου με την σιωπηρη ενθαρυνση απο την μανα της???
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
καλά ο τύπος είπε μόνο ότι φταίνε οι γονείς αν κατάλαβα ..προς τι το κράξημο στον tvrgr
δλδ αν αύριο κάνω κόρη και στα 20 γίνει βύζιτα του κάθε fake agent  :grin: δεν θα φταίω εγώ σαν father ?
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
στα 20 οχι δεν φταις εσυ
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
αν δεν έχω κόψει τον λαιμό μου να έχει η κόρη μου πάντα λεφτά η δουλειά εγώ θα φταίω..και 30 να είναι
δεν μπορείς να αφήνεις ένα 20-25χρονο εν μέσω κρίσης και να λες τώρα σκάσε και κολύμπα εγώ σαν γονιός ότι έκανα έκανα..έλεος

και πρέζα θα πουλήσει και βύζιτα θα γίνει
απλά κάποιοι άνθρωποι αμολάν παιδιά και νομίζουν ότι καθάρισαν άπαξ και πατήσουν τα 18
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Σε όλο τον κόσμο ιδιαιτέρα σε φτωχές χώρες υπάρχουν κοπελίτσες που εύκολα βγάζουν χρήματα από βίζιτες, ναρκωτικά και σίγουρα υπάρχουν και κοριτσάκια που δουλεύουν σε καφέ 8 ώρες για 20€.
Η κουτοπονηριά και η πουτανιά δεν πεθαίνουν ποτέ ....
προσωπικα ξερω καθαριστρια στο σωτηρια το νοσοκομειο  με πτυχιο απο το καποδιστριακο  26 χρονων...
ειναι απλα τι ζηταει ο καθενας
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
αν δεν έχω κόψει τον λαιμό μου να έχει η κόρη μου πάντα λεφτά η δουλειά εγώ θα φταίω..και 30 να είναι
δεν μπορείς να αφήνεις ένα 20-25χρονο εν μέσω κρίσης και να λες τώρα σκάσε και κολύμπα εγώ σαν γονιός ότι έκανα έκανα..έλεος

και πρέζα θα πουλήσει και βύζιτα θα γίνει
απλά κάποιοι άνθρωποι αμολάν παιδιά και νομίζουν ότι καθάρισαν άπαξ και πατήσουν τα 18
κοιτα ρε φιλε ειναι περιπλοκη η φαση. καταρχας ισως πλεον παραπολλοι γονεις μπορει να μην μπορουν να προσφερουν στα 20-25χρονα παιδια τους αυτα που θα ηθελαν η θα μπορουσαν 10-15 χρονια πριν. Μπορει να παει να βρει μια νορμαλ δουλεια οπως κανουνε σχεδον ΟΛΟΙ/ΟΛΕς οι 18χρονοι/χρονες στο εξωτερικο για να βγαλουν ειτε τα προς το ζην ειτε κατι εξτραδακι. δεν ειναι δικαιολογια αυτη. τωρα εκτος των οικονομικων δυσκολιων, αμα εχει μαλακια στον εγκεφαλο το παιδι και πρεζα θα πουλησει και βιζιτα θα γινει αλλα μην τρελαθουμε κιολας οτι θα τους δικαιολογησουμε κιολας που εχουνε προτυπα τον εσκομπαρ και την τζουλια και πραττουν αναλογως και γαμανε τη ζωη τους. πρεπει να μαθουμε σε αυτη τη χωρα πως οι μαλακιες πληρωονονται και υπαρχει και μια προσωπικη ευθυνη για τις πραξεις μας
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Εγώ ίσως είμαι μπετατζής αλλά εσυ είσαι ο υπόνομος που κατασκεύασα!
Εχω απόλυτη γνώση και συναίσθηση των γεγραμμένων μου καθώς και την ορθή υπόσταση, αγαθών και ηθικών κανόνων που επιβάλεται να απεικονίζεται στο κοινωνικό σύνολο. Μάλλον οι δικές σου αρχές χαρακτιρίζονται επιπέδου μπλέμπας, ακαθαρσίας και αντιπροσωπευτικό δείγμα κοινωνικού απορρίματος!!
Γκε γκε μάστορα;;;

Το μόνο που έχεις είναι μία ξύλινη γλώσσα. Ξαναδιάβασε αυτό που έγραψες και είμαι βέβαιος ότι θα καταλάβεις γιατί μπορείς άνετα να πάρεις τον τίτλο του Μίστερ Μαλακάς 2018 απο τον Piker και τους κλώνους του.

Θα σε βοηθήσω και λίγο γιατί είσαι και λιγο στράτα-στρατούλα: 4η παράγραφος

Π
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.399
Πόντοι
2.300
το βιντεο εχει κθκλοφορησει στο διαδικτυο?
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΛΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, ΚΥΡΙΟΙ!!!

Κύνδυνοι για το κοινωνικό σύνολο ανέκαθεν εγκυμονούσαν και θα συνεχίσουν και βεβαίως θα πολλαπλασιάζονται με ακολουθία γεωμετρικής προόδου, οσο η πολυπόθυτη οικογενειακή  και άμεση οικονομική "ανεξαρτησία" των νεωτέρων γενεών αναγάγεται σε επιστήμη και οραμά τους…

Κατ' εμέ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΜΕΣΟΣ υπεύθυνος ειναι οικογενειακός περίγυρος και εν' συνεχεία οι λανθασμένες επιλογές προτύπων που υιοθετούνται σαν παράδειγμα προς μίμησιν… Αναμφιβόλως και πάλι το βάρος φέρει η οικογένεια επικροτώντας ή αδιαφορώντας πληρως για τις προτιμήσεις τους.

Συνεπώς με μαθηματική ακριβεια θα καλπάζουν πλέον εγκληματικά γεγονότα τύπου διακινησεων ναρκωτικών ουσιών, οποιασδήποτε μορφής πορνείας, διακαιώματα ομοφιλοφύλων, αναρχικά συμβάντα κλπ. γνωστά όσα, συμπτωματικώς δε, οπως της σημερινής επετείου του Γρηγορόπουλου, σημειωτέον δεν συζητώ τον ατυχή τρόπο θανάτου του, αλλα την παρουσία ενός ανηλίκου, επι καθημερινης σχεδόν βάσεως, ΠΟΥ;;; Στα Εξάρχεια (!!!!δηλώνοντας αναρχικός), ΠΟΙΟΣ;;; το 15χρονο, χωρίς κηδεμονία των γονιων του ή την γνώση του που βρίσκεται το παιδί τους (κοινώς οικογένεια μπορντέλο!)
Το αυτό ισχύει και για τις προαναφερθείσες περιπτώσεις - στα αρχίδια τους οι γονείς, το ηθικό μελλον των παιδιών στον αυτόματο... Στη μουνάρα της η μάνα, ο δε πατέρας ζμπούτσας…
Τοιουτοτρόπως του λοιπού ο σχολιασμός και και η ανάγνωση παρομοίων περίλυπων συμβάντων θα συναντάται καθημερινώς…

Καλά τα λες
Οι περισσοτεροι, με τον τροπο που μεγαλώνουν τα παιδιά τους, απλά προσθετουν βαρύδια στην κοινωνια
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Δεν έχει να κάνει με γονείς και υπευθυνότητα. Είναι μικρά φράγματα για να ανασχέσουν το ποτάμι. Ο ποταμός είναι το γενικό οικονομικό παράδειγμα. Γρήγορο χρήμα για καταναλωτική ζωή. Αυτό είναι παγκόσμιο φαινόμενο που μετάλλαξε σταδιακά όλες τις παραδοσιακές κοινωνίες απο κοινοτικές σε ατομιστικές. Αν βρείτε κανένα εξίσου παραγωγικό σύστημα που να ικανοποεί καλύτερα τα υλικά πάθη μας αλλά και να μην είναι ηθικά τοξικό σφυρίξτε μου. Και χορτάτοι και ανέγγιχτοι δεν γίνεται.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Καλά ρε φίλε, άμα διαβάσεις αυτά που μόλις έγραψες, βγήκες ο Μίστερ Μαλάκας για το 2018. Ευτυχώς που είσαι μόνο μπετάτζης και δεν κατέχεις κάποια θέση ισχύος.

Π
Tι λαθος εγραψε? Απολυτως σωστα ΟΛΑ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Το μόνο που έχεις είναι μία ξύλινη γλώσσα. Ξαναδιάβασε αυτό που έγραψες και είμαι βέβαιος ότι θα καταλάβεις γιατί μπορείς άνετα να πάρεις τον τίτλο του Μίστερ Μαλακάς 2018 απο τον Piker και τους κλώνους του.

Θα σε βοηθήσω και λίγο γιατί είσαι και λιγο στράτα-στρατούλα: 4η παράγραφος

Π
Και η τεταρτη παραγραφος μια χαρα ηταν. Αντι να τον χαρακτηριζεις, καλυτερα να πεις πού διαφωνεις. Τα περι "μπετατζη" μονο αλγεινη εντυπωση προκαλουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΛΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, ΚΥΡΙΟΙ!!!

Κύνδυνοι για το κοινωνικό σύνολο ανέκαθεν εγκυμονούσαν και θα συνεχίσουν και βεβαίως θα πολλαπλασιάζονται με ακολουθία γεωμετρικής προόδου, οσο η πολυπόθυτη οικογενειακή  και άμεση οικονομική "ανεξαρτησία" των νεωτέρων γενεών αναγάγεται σε επιστήμη και οραμά τους…

Κατ' εμέ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΜΕΣΟΣ υπεύθυνος ειναι οικογενειακός περίγυρος και εν' συνεχεία οι λανθασμένες επιλογές προτύπων που υιοθετούνται σαν παράδειγμα προς μίμησιν… Αναμφιβόλως και πάλι το βάρος φέρει η οικογένεια επικροτώντας ή αδιαφορώντας πληρως για τις προτιμήσεις τους.

Συνεπώς με μαθηματική ακριβεια θα καλπάζουν πλέον εγκληματικά γεγονότα τύπου διακινησεων ναρκωτικών ουσιών, οποιασδήποτε μορφής πορνείας, διακαιώματα ομοφιλοφύλων, αναρχικά συμβάντα κλπ. γνωστά όσα, συμπτωματικώς δε, οπως της σημερινής επετείου του Γρηγορόπουλου, σημειωτέον δεν συζητώ τον ατυχή τρόπο θανάτου του, αλλα την παρουσία ενός ανηλίκου, επι καθημερινης σχεδόν βάσεως, ΠΟΥ;;; Στα Εξάρχεια (!!!!δηλώνοντας αναρχικός), ΠΟΙΟΣ;;; το 15χρονο, χωρίς κηδεμονία των γονιων του ή την γνώση του που βρίσκεται το παιδί τους (κοινώς οικογένεια μπορντέλο!)
Το αυτό ισχύει και για τις προαναφερθείσες περιπτώσεις - στα αρχίδια τους οι γονείς, το ηθικό μελλον των παιδιών στον αυτόματο... Στη μουνάρα της η μάνα, ο δε πατέρας ζμπούτσας…
Τοιουτοτρόπως του λοιπού ο σχολιασμός και και η ανάγνωση παρομοίων περίλυπων συμβάντων θα συναντάται καθημερινώς…
:hi:
 

ΚΙΡΚΕΓΚΩΡ

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Η κριση ανεδειξε οτι δεν υπαρχουν αξιες και αρχες, ανοιξε το καπακι και βγηκε η μποχα.
Χρονια τα ελεγαν καποιοι οτι κατι σαπιο υπαρχει στο βασιλειο της Δανιμαρκιας.
Τι ηθικες αξιες υπαρχουν ωστε να αποφευχθει μια νεοελληνιδα κορη μπατσου να γαμιεται με αιθιοπες και να πουσαρει 2.5 κιλα κοκα παγκοσμιως?
Τι ηθικες αξιες υπαρχουν ωστε μια νεοελληνιδα να μην αφηνει να την τραβανε βιντεο και φωτο οταν γαμιεται παρτουζονεται?
Τι ηθικες αξιες υπαρχουν να μην κανουμε bullying σε ενα παιδι σαν τον Γιακουμακη?
Τι ηθικες αξιες υπαρχουν να μην σκοτωσουμε για 20 ευρω καποιον που θρηνει σε ενα νεκροταφειο?
Εκλειπει σημερα η κολλητικη ουσια αλλων εποχων ωστε ο νεοελληνας να διοχετευση την ανηθικοτητα αλλου, το ΧΡΗΜΑ και λοιπα μεσα ωστε να γεμιζει το κενο και την εν γενει μειονεξια  του (καβαντζα σε κανα δημοσιο, πλουσιος γαμπρος, μαμας μπαμπας χατζηλικι μεχρι τα 40 κοκ ).
Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει το χρημα και τα αλλα μεσα, ο νεοελληνας κανει τα πιο φρικιαστικα εγκληματα (εναντιον και του εαυτου του).
Το ηθικο έλλειμμα παντα υπηρχε και ειναι η κυρια πηγη ολων των κακων.
Θα πει καποιος , ειναι απλα ζητημα κοινης λογικης π.χ να μην αφησεις να σε παιρνουν φωτο οταν γαμιεσαι ή να πονηρευτεις οταν σου πουσαρουν 2.5 κιλα κοκα να την πουσαρεις. Η αιτια λοιπον που αυτο το επιχειρημα ειναι ανεπαρκες ειναι οτι η κοινη λογικη αδρανει ακριβως επειδη δεν υπαρχουν ηθικοι φραγμοι. Εν γνωσει του το ατομο πραττει αυτο που πρατει επειδη το χρημα, το hype , η καβλαντα, το σερνει απο τη μυτη. Δεν υπαρχουν αξιες και ηθικη να συγκρατησουν την παρορμηση, η λογικη δεν μπορει να τιθασευσει την διαχυτη μαλακυνση.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εσυ βαλε gps στα παιδια σου ρε τυπε να ξερεις ανα πασα στιγμη που ειναι μην την πατησουν σαν τον γρηγοροπουλο. λες και αν ο πιτσιρικας θελει να κανει μαλακια δεν θα την κανει επειδη μεγαλωσε σε "καλη" οικογενεια. τα ειδαμε και τα παιδια απο τις "καλες" οικογενειες τοσα χρονια. παιδια απο γονεις σαν εσας με γιαγιαδιστηκες νοοτροπιες καταληγουν να κανουνε βιζιτες, παρτουζες και ναρκωτικα, ξυπνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom