Νέα

Μαζικά unfollow σε ανθυποβίζιτες του Instagram

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα κανείς unfollow?

  • Ναι

  • Όχι

  • Δεν τις εχω κάνει follow

  • Επισκέπτες γαμιέστε πούστηδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
1705740606095.png

Good doggy.
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Τραβα να βαλεις αερα στην κουκλα σου που εχεις και αποψη για τις ανθρωπινες σχεσεις ρε πειραμα.
Who's a good doggy, who's a good boy!
pet-dog.gif

Επίσης, ποιος σου είπε ότι σε θεωρώ άνθρωπο? Σοβαρέψου λίγο.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
935
Like
2.981
Πόντοι
446
Το έχω γράψει και το ξαναγραφω

UNFOLLOW ΣΕ ΟΠΟΙΑ καριολα δεν σας εχει follow

μην τους δίνεται αξία - δύναμη, μην ανεβάζετε τις μετοχές τους, μετά θα θέλουν να γαμιούνται με celebrities / trappers / ποδοσφαιριστές ενώ εσας σας βλέπουν σα σκουπίδια
 

guy123guy123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
283
Like
988
Πόντοι
81
Εννοείται follow, γιατί να κάνω unfollow, τι μου κοστίζει; Έχω 2ο account εννοείται ψεύτικο που ακολουθάω μόνο ξέκωλα, πορνοστάρ, ξεκωλε celebrities που μπαίνω να βαρέσω μαλακία, όχι στο κανονικό που έχω για να περνάω και έλεγχο γκόμενας εύκολα
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Εγώ έκανα ανφολο το λούμπεν

Έχει καταντήσει εμετός με αυτά που ανεβάζει
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
414
Like
1.452
Πόντοι
201
Εγώ εδώ και πολύ καιρό δεν ακολουθώ καμία τις κάνουμε τσάμπα διάσημες με τα follow και μας βλέπουν και σαν παρακμιακους από πάνω.Οχι follow παιδιά σε γκόμενες τις κάνουμε να αισθάνονται και celebrity γνωστή ζητιάνα των follow όπως και πολλές άλλες έφτασε να ζηταει λεφτά για follow back η να ακολουθήσεις το μισο instagram γνωστούς της για να σου κάνει follow για κάποιες ώρες ούτε καν μέρες.
 

guy123guy123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
283
Like
988
Πόντοι
81
Εγώ εδώ και πολύ καιρό δεν ακολουθώ καμία τις κάνουμε τσάμπα διάσημες με τα follow και μας βλέπουν και σαν παρακμιακους από πάνω.Οχι follow παιδιά σε γκόμενες τις κάνουμε να αισθάνονται και celebrity γνωστή ζητιάνα των follow όπως και πολλές άλλες έφτασε να ζηταει λεφτά για follow back η να ακολουθήσεις το μισο instagram γνωστούς της για να σου κάνει follow για κάποιες ώρες ούτε καν μέρες.
Άμα τα πετάει και βαράς μαλακία ας αισθάνονται όπως θέλουν, σε νοιάζει εσένα; Αυτός είναι ο στόχος, δεν νομίζω να νοιάζεται κανείς τι γράφει το κάθε ξέκωλο στο ίνστα ή να θέλει να την πιάσει γκόμενα, μαλακία και ας γράφει και λέει ό,τι θέλει. Η Τούνη πχ λέει 350 μαλακίες, με νοιάζει; Εγώ την έχω follow για να βλέπω όταν ανεβάζει φωτό με μαγιό να βαρέσω καμία καλή μαλακία, θα ασχοληθώ με το τι μαλακία είπε πάλι; Στα αρχίδια μου κυριολεκτικά ενώ τον κοπανάω
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
247
Like
647
Πόντοι
81
Άμα τα πετάει και βαράς μαλακία ας αισθάνονται όπως θέλουν, σε νοιάζει εσένα; Αυτός είναι ο στόχος, δεν νομίζω να νοιάζεται κανείς τι γράφει το κάθε ξέκωλο στο ίνστα ή να θέλει να την πιάσει γκόμενα, μαλακία και ας γράφει και λέει ό,τι θέλει. Η Τούνη πχ λέει 350 μαλακίες, με νοιάζει; Εγώ την έχω follow για να βλέπω όταν ανεβάζει φωτό με μαγιό να βαρέσω καμία καλή μαλακία, θα ασχοληθώ με το τι μαλακία είπε πάλι; Στα αρχίδια μου κυριολεκτικά ενώ τον κοπανάω
Τυπε μπορεις να μπαινεις απλα στο προφιλ της για να παιρνεις ματι χωρις να την εχεις follow. Απλο ειναι...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.074
Πόντοι
6.056
Τυπε μπορεις να μπαινεις απλα στο προφιλ της για να παιρνεις ματι χωρις να την εχεις follow. Απλο ειναι...
Αυτο ειναι το καλύτερο αλλα αν παρακολουθείς 5-10 καριολες στο Instagram θα πρέπει να κάθεσαι να κάνεις αναζήτηση για την καθε μια ξεχωριστά, ενω οταν τις ακολουθείς στις βγάζει κατευθείαν στο τοίχο σου.
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
247
Like
647
Πόντοι
81
Αυτο ειναι το καλύτερο αλλα αν παρακολουθείς 5-10 καριολες στο Instagram θα πρέπει να κάθεσαι να κάνεις αναζήτηση για την καθε μια ξεχωριστά, ενω οταν τις ακολουθείς στις βγάζει κατευθείαν στο τοίχο σου.
Απλα σε καποιες που δεν αξιζουν δεν πρεπει να τους δινουμε εμεις αξια. Ειδικα σε καποιες που το παιζουν ινφλουενσερς και προβαλλουν μια χλιδατη ζωη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom