Νέα

Μαυρουλες στο παγκρατι,παιζει κατι τετοιο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ikaros86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
απαιχτο πεινιρλι ,

το 37ο το γκρεμισαν, θυμαται κανεις το Λητω το σινεμα, στην Φορμιωνος εκει που ειναι τωρα η εθνικη ???
ωχ ναι ρε!τι μλκς ειμαι... πηγα πισω 10-12 χρονια... και περναω συνεχεια απο εκει.τον ειχατε εσεις τον ελμεζογλου?η την κοντοπουλου?
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Εμεις ειχαμε τον Κοκορογιαννη και την Κολοκοντε , ο Ελμεζογλου μετα ηρθε
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
απαιχτο πεινιρλι ,

το 37ο το γκρεμισαν, θυμαται κανεις το Λητω το σινεμα, στην Φορμιωνος εκει που ειναι τωρα η εθνικη ???
Αλοιμονο. :thumbsup:
Και το Παγκρατιον, στην Δαμαρεως, εκει που ειναι τωρα ενα δημοτικο......


ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΤΣΟΝΤΑΔΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑ, εκει που τωρα ειναι το Ηondow center.

Α να χαθηται, συγκινηθηκα......

Δεν διαγραφουμε τις μαυρουλες απο τον τιτλο του Thread και να το κανουμε "Παγκρατι ολε?"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Αλοιμονο. :thumbsup:
Και το Παγκρατιον, στην Δαμαρεως, εκει που ειναι τωρα ενα δημοτικο......


ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΤΣΟΝΤΑΔΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑ, εκει που τωρα ειναι το Ηondow center.

Α να χαθηται, συγκινηθηκα......

Δεν διαγραφουμε τις μαυρουλες απο τον τιτλο του Thread και να το κανουμε "Παγκρατι ολε?"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Ναοs  να λεs καλυτερα!!!!!!!!!!!  α ρε τι μου θυμιζειs τωρα :2funny:
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Ο Ναοs  να λεs καλυτερα!!!!!!!!!!!  α ρε τι μου θυμιζειs τωρα :2funny:

λεντζος- σουβλακια διπλα στο σινε παγκρατι πλ.μεσολογγιου - γιαννιωτικο και πολλα αλλα για να θυμουνται οι παλοι και να μαθαινουν οι νεοι .ποσο πισω με πηγατε ρε σεις
 

Επισκέπτης
Κι εγω εχω δει μαυράκια στην Φρύνης!..μεσημερι κιολας!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
καλησπερα παιδια! το σαββατο κατα τις 4 το πρωι καθως επεστρεφα απο εξοδο ειπα να παω μια βολτα απο παγκρατι μιας και μενω σε κοντινη περιοχη να τσιμπησω κατι στο 24ωρο.καθως γυρναγα απο φρυνης λιγο πριν το δευτερο φαναρι ποθ στριβει για φιλολαου τσεκαρα 2 μαυρουλες και να στελνουν φιλακια στα αμαξια περασα παλι και η μια πλησιασε και μ ειπε 30 ευρω αμαξι.εχει ξαναδει καποιος απο σας κατι παρομοιο σε εκεινα τα μερη η' παιζει να ηταν περαστικες? :cum:
τυπε αν γουσταρεις μαυρες μην σε προβληματιζει που κανουν πιατσα
κανε την βολτα σου και οπου πετυχεις μαυρη μετα τις 12 το βραδυ και σαρεσει πεστης για χοτελι και γαμησι
σιγουρα θα σου πει ναι
 

pimp0

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
bump. Παιδες εχουμε κανενα update απο το παγκρατι?. Αντε γιατι με ενδιαφερει το θεμα.
 

Επισκέπτης
Κατι αραπακια βλεπω στην Φιλολαου το βραδυ κατα τις 2:00 :grin:
 

WYSIWYG_

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Σε ποιο ύψος της Φιλολάου?
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Να καταθέσω και εγώ τις δύο περιστατικά που έχουν πέσει στην αντίληψη μου με μαύρες στο Παγκράτι. Πριν από κανά δύο χ΄ρονια καλοκαίρι (νομίζω τέλη Ιουλίου Αρχές Αυγούστου) είχα πετύχει μαυρούλα στην Φιλολάου η οποία προφανώς έκανε πιάτσα. Εγώ γενικά δεν είμαι καθόλου φαν, οπότε προσπέρασα, πάντως  την φόρτωσε άλλος. 'ηταν όμως πολύ αργά τύπου 3:00 - 3:30 τα ξημερώματα.
Δεύτερο περιστατικό πάω σε μια δουλεία και είμαι στο δρόμο του Πτι Παλαί (του σινεμά για όσους ξέρουν), είναι χειμώνας (αυτός που μας πέρασε) και σκοτάδι (γύρω στις 8:30). Βλέπω μια μαυρούλα να με κοιτάζει από τη στάση του λεωφορείου, μιλάμε όμως για τρελό μπάζο όχι αστεία, αρκετά παχιά. Λέω δεν γαμιέται ας της μιλήσω για χαβαλέ. Πάω της πιάνω την κουβέντα, περιμένεις το λεωφορείο κλπ (εννοείται ότι δεν υπήρχαν άλλοι στην στάση αλλιώς δεν θα μίλαγα), μου λέει δώσε μου το τηλέφωνο σου να σε πάρω να βγούμε να τα πούμε ή να μου δώσει αυτή το δικό της. Μένω εκτός Αθηνών της είπα και έφυγα. ΄Αρα οι μαυρούλες στο Παγκράτι, δεν είναι μύθος.
 

Chris_1983

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
71
Like
26
Πόντοι
0
Υπάρχουν ακόμα οι μαυρούλες στο Παγκράτι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom