Νέα

Μαύρος Θάνατος - Κατουρημένες Πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Επειδη ρωτατε σαν νεοι που ειστε εδω μεσα και το "τοσο"  γινεται "τοοοσο" με το περασμα του χρονου..
Ο "μαυρος θανατος" ηταν ενα κομπλεξικο ανθρωπακι που δουλευε τις ιερόδουλες και τις ξεφτιλιζε με παστιτσια στη μουρη και κατουρηματα στους τοιχους των μπουρδελων θελοντας να δειξει την ανωτερωτητα του ανδρικου ειδους που ο ιδιος πιστευε οτι εκπροσωπουσε απέναντι στο γυναικειο φυλο.
Ηταν ενα μαλακισμενο επικελευστακι που μου γλυτωσε απο χοντρο ποινολογιο-με μηνυτηρια αναφορα-ακριβως και μονο γιατι εβγαζε γουστα ανωμαλων του κοινου ποινικού δικαίου..
Εξαφανιστηκε εγκαιρα γιατι τον ειχα στοχοποιήσει και καταλαβε οτι θα πηγαινε ΣΦΑ...
Αυτα...

Μήμπως ο Μαύρος θάνατος ειναι ο βιαστής των υδραυλικών ασανσέρ ;
Ίσως γιαυτο εξαφανίστηκε , λόγω σύλληψης
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.275
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Όλο θεωρίες συνομωσίας ειστε εδω μεσα...
Φιλε zero εμενα δεν μου "καθησε" καλα με αυτα που ελεγε ότι εκανε γι'αυτο και του την ελεγα..
Κατι σαν τον αλλο τον επικελευστη τον Kostakis ενα πράγμα...
Τωρα σε αυτα τα περι λουλουδιων και χαμογελων στα κοριτσια,αντιπαραθετω τα παστιτσια στη μουρη τους και  το ξεφτιλισμα τους βαζοντας τις στα τεσσερα να κυκλοφορουν στα σπιτια που γυρναγε τα βιντεο και να τις δουλευει..
Εχω δει τα βιντεο,οποιος τα εχει ας τα βαλει.
Οι γυναικες ειναι ανθρωπινα οντα σαν ολους μας οχι ¨τασακια¨ για τα τσιγαρα...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Όλο θεωρίες συνομωσίας ειστε εδω μεσα...
Φιλε zero εμενα δεν μου "καθησε" καλα με αυτα που ελεγε ότι εκανε γι'αυτο και του την ελεγα..
Κατι σαν τον αλλο τον επικελευστη τον Kostakis ενα πράγμα...
Τωρα σε αυτα τα περι λουλουδιων και χαμογελων στα κοριτσια,αντιπαραθετω τα παστιτσια στη μουρη τους και  το ξεφτιλισμα τους βαζοντας τις στα τεσσερα να κυκλοφορουν στα σπιτια που γυρναγε τα βιντεο και να τις δουλευει..
Εχω δει τα βιντεο,οποιος τα εχει ας τα βαλει.
Οι γυναικες ειναι ανθρωπινα οντα σαν ολους μας οχι ¨τασακια¨ για τα τσιγαρα...

τα παστιτσια τα πεταγε στην κλειστη πορτα απο ενα μπουρδελο παρακμιακο ,δεν θυμαμαι να τα εριχνε σε μουρη απο τσουρκες
ο μαυρος θανατος με τις Ελλεινιδες (καλως ή κακως) τα ειχε,αυτες εβριζε κ κατηγορουσε κ περισσοτερο με τις φεμινιστριες...
τα εχω δει επισης ολα του τα βιντεο,δεν θυμαμαι σε κανενα να κατηγορει τις ιεροδουλες,ισα-ισα σε καποια τις εγκωμιαζε...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Όλο θεωρίες συνομωσίας ειστε εδω μεσα...
Φιλε zero εμενα δεν μου "καθησε" καλα με αυτα που ελεγε ότι εκανε γι'αυτο και του την ελεγα..
Κατι σαν τον αλλο τον επικελευστη τον Kostakis ενα πράγμα...
Τωρα σε αυτα τα περι λουλουδιων και χαμογελων στα κοριτσια,αντιπαραθετω τα παστιτσια στη μουρη τους και  το ξεφτιλισμα τους βαζοντας τις στα τεσσερα να κυκλοφορουν στα σπιτια που γυρναγε τα βιντεο και να τις δουλευει..
Εχω δει τα βιντεο,οποιος τα εχει ας τα βαλει.
Οι γυναικες ειναι ανθρωπινα οντα σαν ολους μας οχι ¨τασακια¨ για τα τσιγαρα...

Εχεις στοιχεια οτι τις αναγκαζε με το ζορι να τα κανουν αυτα;
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Αγαπητέ Αλέξανδρε μια και με παρέθεσες (και μια που βλέπω ότι αρχίζεις σιγά σιγά  και ξεθαρρεύεις...) εφόσον γνωρίζεις ανάγνωση (αλλά δεν γνωρίζεις κανέναν από τους προαναφερόμενους...) η πρώτη,αρχική ερώτηση-απορία ήταν περί του "ποιος ήταν;υπήρξε;ήταν ένας ή πολλοί;"

Η επόμενη απάντηση επί της συγκεκεκριμένης ερώτησης,ήταν του Ναυάρχου η οποία αφού ανέφερε επαγγελματικό βαθμό,"χοντρό ποινολόγιο",επαπειλούμενη μηνυτήρια αναφορά "ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ γιατί έβγαζε γούστα ανωμάλων του κοινού ποινικού δικαίου",κατέληγε περί ΕΓΚΑΙΡΗΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗΣ μια "και κατάλαβε ότι θα πήγαινε ΣΦΑ".

Απαντώντας λοιπόν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ στην αρχική ερώτηση,έγραψα ότι υπάρχει,ζει και βασιλεύει-αυτό άλλωστε ήταν και το θέμα που τέθηκε.

Εξαφανίστηκε λοιπόν από πού;

Από την πιάτσα;

Γελάει ο κόσμος.

Από τη δουλειά του;-όπως αναφέρθηκε μπροστά στον φόβο της ΣΦΑ;

Ναι,σίγουρα:

Σαν να μου φάνηκε ότι τον είδα να έχει παραιτηθεί από εκεί που ήταν και να άνοιξε φαλαφετζήδικο με μαύρους κουραμπιέδες.

Καλή συνέχεια λοιπόν ή μάλλον καλή επάνδρωση Αλέξανδρε και να προσέχεις το ζάχαρό σου γιατί τα πολλά γλυκά βλάπτουν.



:hi:

δεν ειχα ιδεα οτι εχει γινει κατι μεταξυ μελων και αν εχει γινει πανε κοντα 10 χρονια και ουτε με αφορα να το μαθω!
εγω περισοτερο ηθελα να μαθω για αυτην την καλτ φιγουρα που εβγαζε αυτα τα βιντεο!
θεωρω ομως αδικο να μιλαει μονο η μια πλευρα!

αν εχει καποιος και αλλα βιντεο και θελει ας τα ανεβασει να γελασουμε λιγο!  :headbaning1:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Αγαπητέ Αλέξανδρε μια και με παρέθεσες (και μια που βλέπω ότι αρχίζεις σιγά σιγά  και ξεθαρρεύεις...) εφόσον γνωρίζεις ανάγνωση (αλλά δεν γνωρίζεις κανέναν από τους προαναφερόμενους...) η πρώτη,αρχική ερώτηση-απορία ήταν περί του "ποιος ήταν;υπήρξε;ήταν ένας ή πολλοί;"

Η επόμενη απάντηση επί της συγκεκεκριμένης ερώτησης,ήταν του Ναυάρχου η οποία αφού ανέφερε επαγγελματικό βαθμό,"χοντρό ποινολόγιο",επαπειλούμενη μηνυτήρια αναφορά "ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ γιατί έβγαζε γούστα ανωμάλων του κοινού ποινικού δικαίου",κατέληγε περί ΕΓΚΑΙΡΗΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗΣ μια "και κατάλαβε ότι θα πήγαινε ΣΦΑ".

Απαντώντας λοιπόν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ στην αρχική ερώτηση,έγραψα ότι υπάρχει,ζει και βασιλεύει-αυτό άλλωστε ήταν και το θέμα που τέθηκε.

Εξαφανίστηκε λοιπόν από πού;

Από την πιάτσα;

Γελάει ο κόσμος.

Από τη δουλειά του;-όπως αναφέρθηκε μπροστά στον φόβο της ΣΦΑ;

Ναι,σίγουρα:

Σαν να μου φάνηκε ότι τον είδα να έχει παραιτηθεί από εκεί που ήταν και να άνοιξε φαλαφετζήδικο με μαύρους κουραμπιέδες.

Καλή συνέχεια λοιπόν ή μάλλον καλή επάνδρωση Αλέξανδρε και να προσέχεις το ζάχαρό σου γιατί τα πολλά γλυκά βλάπτουν.


καταρχάς δεν λέγομαι αλέξανδρος, τώρα με το ψευδώνυμο-φράση, κάνε όσα αστειάκια θέλεις, καλοδεχούμενα

με το ξέρω ανάγνωση, δεν ενοούσα ότι δεν ξέρουν οι υπόλοιποι, ήτανε μια πρόταση εν μέσω σχετικών προτάσεων, δηλαδή είπα ότι ενώ δεν τους ξέρω, από μια απλή ανάγνωση φαίνεται το παρακάτω που ισχυρίστηκα. Απλώς συνέστησα, ίσως απότομα αλλά καθόλου κακοπροαίρετα, να ξαναδιαβαστεί το ποστ του Ναύαρχου. Εάν μάλιστα ξαναδείς το ποστ μου προσεκτικά, θα δεις ίσως ότι δεν αρκεί να αρπαζόμαστε επειδή μας παρέθεσα κάποιος άσχετος, διότι αγαπητέ τύπε θα δεις ότι η δική σου παράθεση είχε μια απλή πληροφορία από την οποία ο δεύτερος που παρέθεσα έβγαλε ένα βιαστικό συμπέρασμα. Δεν έκρινα καν εσένα ούτε την ευστάθεια των λεγομένων σου, είπα ότι ναι, ίσως δεν εξαφανίστηκε, αλλά δεν βγάζει αυτό ψεύτη τον ναύαρχο

το αν του έκανε καλά ο ναύαρχος, το αν κάνει καλά επίσης να δίνει τον βαθμό του, το αν ισχύει αυτό που λες εσύ ότι δεν εξαφανίστηκε και όλα τα υπόλοιπα ΔΕΝ τα σχολιασα και ΔΕΝ με ενδιαφερουν στο ελαχιστο. Κρίνω ότι ο τύπος στα βίδεο χρειάζεται ψυχολογικής βοήθειας, ότι δεν έχει πλάκα, και προτιμώ να αγαπώ τις γυναίκες όταν θέλω να τις αγαπώ και να τις κατακεραυνώνω όταν μου δίνουν μια πραγματική αφορμή και όχι για να βγάλω τα (πολλα και υπαρκτα αλλα ασχετα) κομπλεξ μου

συνεπως το θεμα δεν ειναι αν ...ξεθάρεψα ή όχι, στο οποίο προτιμώ να μην δώσω συνέχεια αλλά να προσέχουμε όλοι τι διαβαζουμε, τι λέμε και πού το βασίζουμε. Ευχαριστώ  :hi:
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Ο Μαυρος Θανατος ειναι καλα και τρωει παστιτσιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom