Νέα

ΜΑΥΡΟ στη μοντελοαλυσίδα - ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ σε κυκλώματα trafficking

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 401
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Εχω βρεθει σε τετοια φαση το 1996 στη Θεσσαλονικη..
Εχω παει ΝΔΒΕ για επιθεωρηση και ενα ναυτακι που τον ηξερα απο παλαιοτερα,μου σφυριξε για ενα "δοκιμαστικό" σε 20 κοριτσια απο Ουκρανια που θα ερχονταν με σταση στη Θεσσαλονικη και μετα ,όσες ηταν "καταλληλες" θα τις διοχετευαν στη υπολοιπη Ελλαδα..
Πραγματι,πηγαμε στο ξενοδοχειο το απογευμα και με το που μπηκα στη σουιτα καταλαβα τι θα γινοτανε..
Τρεις τυποι του στυλ "εχω σφαξει τη μανα μου" και τα κοριτσια στους καναπεδες,φοβισμενα με τα ματια κατω και μονο με τα εσωρουχα..
Ηλικιες μεχρι 24-25 βια...
Να μην τα πολυλογω,αφου περασα το τεστ "τι εισαι εσυ ρε φιλλλαρακι" κπ κλπ κι εγγυηθηκε ο Ναυτης για μενα,ζητησανε απο τα κοριτσια να αρχισουν να χαιδευονται,να φιλιουνται και αυτοί γδυθηκαν και πηραν θεσεις "μαχης".
Οι νταβαδες μας ζητησαν ενα κατοσταρικο για όση ωρα θελαμε και ότι θελαμε.
Ευγενικα και με τα χιλια ζορια αρνηθηκα και λεγοντας ότι ειμαι αρρωστος αποχωρησα..Η τελευταια εικόνα που ειδα πριν κλεισω την πορτα πισω μου, ηταν δυο κοριτσια στα γονατα και ο ενας νταβας τις χαστουκιζε ενω τον πιπωναν..
Δεν μην ημουν αρρωστος και αρρωστησα με τη φαση.
Μεχρι να φυγω από τη Θεσσαλονικη,με ετρωγε να τους καρφωσω αλλα κόλωσα...Μετα απο καιρο,εμαθα απο τον ναυτη οτι τους πιασανε στην επόμενη φουρνια...

Καλά κάνατε και φύγατε !
Για να μη γίνετε συνένοχος !
Είναι αρρωστημένο να κάνει κάποιος σεξ με γυναίκα θύμα trafficking,εμετικό !
Θα έπρεπε να τους καταγγείλετε στην αστυνομία !!

Δεν ειναι μονο η συνενοχή φιλε,ειναι η αηδία που ενιωσα για το ξεφτιλισμα μιας ανθρωπινης υπαρξης..
Τα κοριτσια ηταν κανονικα "σκευη ηδονης" και τιποτα παραπάνω.
Χωρις προσωπικότητα,όνομα, ταυτότητα.
Κακώς δεν τους καρφωσα, αλλα φοβηθηκα τις συνεπειες,καθότι μπορούσαν πανευκολα να με εντοπίσουν..

Θα μπορούσατε να απομακρυνθείτε και να καταγγείλετε το συμβάν στο τάδε ξενοδοχείο.
Κάποτε ήξερα ένα γλυκύτατο κορίτσι που την βοήθησε να αποδράσει από έναν οίκο όπου τις κρατούσαν και την φυγαδευσε ο πελάτης της και ο φίλος μου. Όποια κοπέλα δε δούλευε δεν έτρωγε κιόλας,ήταν εντελώς νηστικό. Θέλοντας και μη,αναγκαζόταν να εκδίδεται για να επιβιώσει.
 

pancyber

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
16
Like
21
Πόντοι
0
Όπως τα λέει ο φίλος πιό πάνω, στα πλαίσια της ανθρωπιάς, μια κίνηση βοήθειας μικρή ή μεγάλη, αν -λέω αν- και μόνο ΑΝ ζητηθεί, να την παρέχουμε, σε καμία περίπτωση να μην ανακατευτούμε όμως εκεί που δεν μας σπέρνουν. Αν το κάνουμε, είτε από την καλή μας καρδία, είτε με το αζημείωτο γιατί έχουμε άλλες βλέψεις, να μην ξεχνάμε το τραγούδι του Σφακιανάκη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom