Νέα

Μαύρη σε studio;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alfreewind
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095
συγγρου 296 μασσαζ κ θα χυσεις τη καρολινα
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
συγγρου 296 μασσαζ κ θα χυσεις τη καρολινα
...δωσε στοιχεια...ειναι αδυνατη.χοντρουλα.........μπορεις και να γαμησεις χωρις να σε πασαλειψουν με λαδια και λοιπα...φυσικα πληρωνοντας το προγραμμα...
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
άλλο ειδος τυποι οι μαυρες αφρικανες.οποιος παει στην αρχη θα τον πιασει δεος,εγω ειχα την τυχη να παω με μια από το κονγκο γνησια μαυρη αφρικανα.ηταν 32 χρονων  υψος 1.73 περιπου υπερβαρη με μασταρια κολαρα και πολύ εντονα αφρικανικα χαρακτηριστηκα μεγαλα χειλη φαρδια μυτη.αν και εγω μελαχροινος διπλα της εμοιαζα αλμπίνος.ηταν μια συμπαγης γεροδεμενη γυναικα με πολύ δυναμη μυικη και στ σεξ εκαιγε το σωμα της.
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
άλλο ειδος τυποι οι μαυρες αφρικανες.οποιος παει στην αρχη θα τον πιασει δεος,εγω ειχα την τυχη να παω με μια από το κονγκο γνησια μαυρη αφρικανα.ηταν 32 χρονων  υψος 1.73 περιπου υπερβαρη με μασταρια κολαρα και πολύ εντονα αφρικανικα χαρακτηριστηκα μεγαλα χειλη φαρδια μυτη.αν και εγω μελαχροινος διπλα της εμοιαζα αλμπίνος.ηταν μια συμπαγης γεροδεμενη γυναικα με πολύ δυναμη μυικη και στ σεξ εκαιγε το σωμα της.
.....ουτε καν ιδεωδες....ιδεατο....
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
503
Κριτικές
2
Like
630
Πόντοι
86
άλλο ειδος τυποι οι μαυρες αφρικανες.οποιος παει στην αρχη θα τον πιασει δεος,εγω ειχα την τυχη να παω με μια από το κονγκο γνησια μαυρη αφρικανα.ηταν 32 χρονων  υψος 1.73 περιπου υπερβαρη με μασταρια κολαρα και πολύ εντονα αφρικανικα χαρακτηριστηκα μεγαλα χειλη φαρδια μυτη.αν και εγω μελαχροινος διπλα της εμοιαζα αλμπίνος.ηταν μια συμπαγης γεροδεμενη γυναικα με πολύ δυναμη μυικη και στ σεξ εκαιγε το σωμα της.

Ακούγεται πολύ ωραίο. Γνωρίζεις αν μπορούμε να την βρούμε ακόμα κάπου;
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720

mike tri

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2015
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
  Mike  Taison  ωραια η  γαζελα οπτικα ,  ξερουμε  αν  κανει  πιπα αφιλτρη ???  :hi: :hi: :hi:
δε το ζητησα και δε ξερω αλλαααααα ειναι κλασσικη μαυρη στη συμπεριφορα.πιστευω αμα το παζαρεψεις θα το κανει..
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Ακούγεται πολύ ωραίο. Γνωρίζεις αν μπορούμε να την βρούμε ακόμα κάπου;
πηγε ιταλια τυπε η συγκεκριμενη.παντως πιασε κουβεντα με μαυρες είναι ευκολες και γουσταρουν λευκους.
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες τον τελευταιο καιρο εχω μια επιθυμία να δοκιμασω μια μαυρη κοπελα για πρωτη φορα δεν ξερω αλλα μου δινουν την αισθηση οτι κανουνε πολυ δυνατο κρεβατι , ποια ειναι η αποψη σας απο τισ εμπειριες σας ??? εχει κανεισ να προτείνει καμια καλη μαυρη κορασιδα ??  :hi: :hi: :hi:
 

rigasan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
130
Like
95
Πόντοι
1
τιποτα νέο? κανένα μαυράκι σε studio ή μπουρδέλο?
 

rigasan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
130
Like
95
Πόντοι
1
Μια χαρά είναι το κορίτσι αλλά στις 3-4 ψάχνεις κάτι καινούργιο..
 

saganis

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2015
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
Θεα η Ναόμι αλλά εχει πολυ Ευρώπη.Υπαρχει τιποτα καθαρα Αφρικανικο;2που εβλεπα (Ταιρα κ Σαρον)εχουν μηνες να δουλεψουν.Υπαρχει τπτ αλλ καπου;
 

George103

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
800
Like
196
Πόντοι
6
Δυσκολο  να  βρουμε  μαυρη  σε  στουντιο.Εχει  κανενας  στα  υποψην  του??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom