Νέα

Μαύρη Λίστα (μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
είπα να την ξεθάψω την μαύρη λίστα και να προσθεσουμε και επισήμως την κυρά - Νατάσα (η πρωϊνή τσατσά του 57). και συμφωνώ με τον PIATSA ότι βγάζει μια ξινίλα όταν δεν περνάς...
 

VASVAS83

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
το μονο θετικο ειναι στη κοροβαγκου.επεστρεψε η αννα-μαρια ψιλοπηρε κιλακια,αλλα παλι ειναι γκ... αλλα θυμηθηκε οτι πρεπει να συμμετεχει..ετσι ειναι αμα δε προσεχεισ το προιον σου!
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Η τσατσα στο Βριλλησου 36 απογευμα ειναι μακραν η πιο αγενεστατη καριολα που εχω ποτε πετυχει σε studio. Εχω να πατησω εκει πανω απο 2 χρονια μονο και μονο για να μη ξαναδω τη σκυλοφατσα της. ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Βαζω εδω τις κοπελες που συμφωνα με την ταπεινη μου αποψη δεν αξιζουν ουτε μισο ευρω να δωσει κανεις για να τις παρει...
Τζουλια 86ισογειο απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Στελλα Φωκαιας17ισογειο απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Ηλιανα-Λιλιανα 84πανω απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Αννα η ποντικοπολωνεζα 84ισογειο απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Τζεσυ Φυλης134πανω απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Βαζω εδω τις κοπελες που συμφωνα με την ταπεινη μου αποψη δεν αξιζουν ουτε μισο ευρω να δωσει κανεις για να τις παρει...
Τζουλια 86ισογειο απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Στελλα Φωκαιας17ισογειο απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Ηλιανα-Λιλιανα 84πανω απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Αννα η ποντικοπολωνεζα 84ισογειο απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Τζεσυ Φυλης134πανω απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
μαυρη λιστα στο φ66 γιατι ο τσατσος μου εκλεψε τισ πιππεριεσ απο το καροτσακι της λαικης
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
καλά ρε παιδιά τι είναι αυτό;; ο Τειρεσίας των πορνείων;;;
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Να προσθέσω στην Μαύρη Λίστα και την απαράδεκτη, κωλοτσατσά του Παιωνίου 10 που είδαμε χθες με τον PIATSAS!!!!! αν η ....ανα που ήταν στο εν λόγω "στούδιο" μπει στην black list δεν ξέρω, αλλά από συμπεριφορά την κρίνω για εισαγωγή της...

Υ.Γ. Ο φίλτατος συναγωνιστής και συνοδηπόρος PIATSAS ας με διορθώσει αν έχω άδικο, μην "κάψουμε" τσάμπα το studio...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Να προσθέσω στην Μαύρη Λίστα και την απαράδεκτη, κωλοτσατσά του Παιωνίου 10 που είδαμε χθες με τον PIATSAS!!!!! αν η ....ανα που ήταν στο εν λόγω "στούδιο" μπει στην black list δεν ξέρω, αλλά από συμπεριφορά την κρίνω για εισαγωγή της...

Υ.Γ. Ο φίλτατος συναγωνιστής και συνοδηπόρος PIATSAS ας με διορθώσει αν έχω άδικο, μην "κάψουμε" τσάμπα το studio...
Συνυπογραφω για τις τσατσαδες του στουντιο Παιωνιου...κι η ξανθια αλλα και η μελαχρινη που ειναι νεαρα και ομορφη συν τοις αλλοις...ειναι για κλωτσιες!!Κριμα γιατι φερνει ομορφα κομματια το συγκεκριμενο στουντιο  :-
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Μαύρο επίσης στην τσατσά της Βούρβαχη το πρωί. Παλιά η Παιωνίου είχε ευγενικές τσατσάδες...
 

Επισκέπτης
Βαζω εδω τις κοπελες που συμφωνα με την ταπεινη μου αποψη δεν αξιζουν ουτε μισο ευρω να δωσει κανεις για να τις παρει...
Τζουλια 86ισογειο απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Στελλα Φωκαιας17ισογειο απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Ηλιανα-Λιλιανα 84πανω απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Αννα η ποντικοπολωνεζα 84ισογειο απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
Τζεσυ Φυλης134πανω απογευμα...ΜΑΥΡΟ!!
ΚοντοΣτελλα οχι τιποτα αλλο μην της αλλαξουμε και το ονομα τωρα που με τοσο κοπο απεκτεισε !!!
 

Επισκέπτης
Μπηκε και η Ρωξανη απο Ηλ. Ηλιου στην λιστα δυστυχως για το κοριτσι !!!
Απο αδελφικο στελεχος που δεν γραφει πια εδω περα εμαθα πως χτες παρα λιγο να την πλακωσει στις μπατσες !!
Οποιος παει ας την ρωτηση κιολας την βρωμιαρα οπως την αποκαλεσε !!!
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
βασικα θελω να ρίξω μαυρο σε αυτην την ΚΑΡΙΟΛΑ την τσατσα στο Βριλησσού 36.ειναι για ΠΟΛΛΕΣ κλοτσιες... :birdman: :birdman:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
πιπερι σε σενα ρε ψηλε....οχι σ αυτην.τι σου εκανε?


αυτο λεω πιπερι εγω.κακτο αυτη.εχει ενα μαλακισμενο στυλ αν δεν μπεις που σου την δίνει....βασικα να παει να γαμηθει και εγω να παω για υπνο.τα λεμε φιλε!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom