Νέα

Μαύρη λίστα για τσατσάδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
15/1/2009 γύρω στις 12:00.
Μελαγχροινή μελαμψή βραζιλιάνικου τύπου με σαρκώδη χείλη.Τούμπανο, καταφανώς ψεύτικο βυζί.Αγνώστου ονόματος."Βραζιλίζουσα" λοιπόν.
Την είχα δει και άλλες 2-3 φορές εκεί,πάντα πρωϊνή βάρδια,να διαφημίζει τις υπηρεσίες της.
Παρουσιάζει η ίδια τον εαυτό της και τις υπηρεσίες της:
Κάνει τό ένα,κάνει το άλλο,γλύφει αρχίδια,"θα περάσετε καλά" κ.τ.λ..Η τσατσά πάντα απούσα,κάθεται στην κουζίνα.
Διαπράττω το ατόπημα και δίνω τα 20 ευρώ.Φυσικά στην ίδια την κοπέλα που με οδήγησε και στο δωμάτιο αφού η τσατσά καθόταν.
Το δωμάτιο καθαρό με νιπτήρα και υγροσάπουνο.Τα σεντόνια άστρωτα από τον προηγούμενο πελάτη (προφανής ο λόγος) αλλά σχετικά καθαρά αναλόγως την ώρα.
Ζητάω από την κοπέλα να κλείσει το κλιματιστικό λέγοντάς της οτι κάνει πολύ ζέστη.Αστραπιαία και αφοπλιστική η απάντησή της:
Τα 20 ευρώ πρώτα!!!.Προτάσσοντας συγχρόνως την παλάμη της για είσπραξη "αμά τη
εμφανίσει" (του εικοσάευρου).
Δίνω 50 ευρώ και περιμένω να έρθει με τα ρέστα και με το τηλεχειριστήριο του κλιματιστικού σε εύλογο χρόνο.Μάταια!.Έρχεται αργοπορημένη μόνο με τα ρέστα χωρίς το τηλεχειριστήριο.Εν τω μεταξύ το δωμάτιο ήταν φούρνος.
Της το ξαναλέω και πάει και το φέρνει.Κλείνει το κλιματιστικό.

"Εμ τώρα Θα περιμένεις 10 λεπτά να πέσει η θερμοκράσια σε κανονικά επίπεδα και μετά θα έρθεις.Πήγαινε σε άλλον πελάτη αν έχεις" της λέω.
Η αντίδρασή της ήπια όσο και δόλια:"Έλα, έλα" κατευθυνόμενη στο κρεβάτι για ν'αρχίσουμε.Σε γράφει στα παλιά της τα παπούτσια!.Τα 20 ευρώ να πάρει και από κει και πέρα να κάνει την ξεπέτα της.Κανένας σεβασμός στον πελάτη.
Της το λέω δεύτερη φορά και φεύγει.Έρχεται μετά από λίγο με την καπότα χύμα χωρίς περιτύλιγμα κρατημένη στα δάκτυλά της,έτοιμη να την φορέσει.
Είχα ήδη καταλάβει από πιο πριν τι θα γίνει.

Κρατώντας πάντα στο ένα χέρι της την χύμα καπότα του σωρού,έδωσε δύο ψόφια φιλάκια στο στήθος και με ένα δάκτυλο του άλλου χεριού πάτησε το μέσο των αρχιδιών προς τα κάτω λες και πατάει κουμπί ηλεκτρικής συσκευής.
"Βγάλε το ρούχο σου" της λέω.Φορούσε ένα μαύρο "κομπινεζόν"
Η απάντησή της με βαριεστημένο ύφος επιβεβαίωσε την απάτη:
"Σε μπουρδέλο βρίσκεσαι".Αρνούμενη να βγάλει το "κομπινεζόν" που κάλυπτε τα πάντα.
Αμέσως σηκώνομαι για να ντυθώ και να φύγω λέγοντάς της:"Δεν κάναμε τίποτα,τα 20 ευρώ για να φύγω".
Πανικοβλήθηκε και ξαφνικά μεταμορφώθηκε:"Όχι,όχι,το βγάζω".Έμεινε γυμνή.Συνεχίζω να επιμένω στο προφανές (επιστροφή χρημάτων)
και τότε παριστάνει ακόμα την πιο καταδεκτική και πρόθυμη και μου τάζει οτι θα είναι καλή.
Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι και της λέω οτι θα βάλω εγώ καπότα δική μου από συσκευασία και όχι χύμα του σωρού.
Προέβη πάλι αυτόματα στην ίδια κίνηση:Έδωσε πάλι δύο ψόφια φιλάκια στο στήθος και με το ένα δάκτυλο του χεριού πάτησε το μέσο των αρχιδιών προς τα κάτω λες και πατάει κουμπί ηλεκτρικής συσκευής.Μηχανικίστικη ανούσια κίνηση που κάνει σε όλους.
Αμέσως μετά λέει:"Έλα, βάλε την καπότα τώρα"!!!!.Σε πεσμένο πούτσο!
Φυσικά αμέσως σηκώνομαι,αρχίζω να ντύνομαι λέγοντάς της τα αυτονόητα.
Αρχίζει πάλι τα παρακάλια και "εντάξει μην φεύγεις" και τα λοιπά.

Ένω ντυνόμουν της εξηγούσα οτι αυτά τα κάνανε οι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 1980.Συνέχιζε να προσπαθεί να με κρατήσει στο δωμάτιο.Όταν είδε και απόειδε φώναξε την τσατσά.
Της εξήγησα και μη έχοντας τι άλλο να πει άρχισε το γνωστό τσαμπουκαλεμένο νταβατζιλίδικο υφάκι:"Άντε,άντε, άντε φύγε από δω να μην σε βλέπω".
Μπας και φοβηθώ και φύγω χωρίς να μου δώσει τα 20 ευρώ.

Εγώ:"Εμένα δεν θα μου μιλάς σ'αυτό το ύφος!!!.Θα μου μιλάς στον τόνο που σου μιλάω."
Τσατσά:"Και ποιος είσαι εσύ που δεν θα σου μιλάω σ'αυτό το ύφος;"
Εγώ:"Τι,ποιος είμαι γω;"
Τσατσά:"Ναι,ποιος είσαι εσύ;"
Εγώ:"Εγώ είμαι ο οποιοσδήποτε πελάτης που έρχεται για να περάσει καλά."

Το κριτήριό της για το αν θα μιλήσει σωστά είναι ο φόβος:"Ποιος είσαι εσύ".Σε όποιον φοβάται,κλάνει πατάτες και μιλάει σωστά.

Σ'αυτό το σημείο η "Βραζιλίζουσα" της ψιθυρίζει από δίπλα της:
"Έχει δίκιο,άργησα να κλείσω το κλιματιστικό,δεν έβγαλα το κομπινεζόν στην αρχή και του είπα να βάλει καπότα σε πεσμένο πούτσο,δώστου τα λεφτά να φύγει."
Μου επιστρέφει τα 20 ευρώ και κατά την έξοδό μου, η Ελληνίδα τσατσά αποδεικνύει πάλι το προφανές του χαρακτήρα της υψώνοντας φωνή με το γνωστό τσαμπουκαλεμένο υφάκι.Πήρε μία απάντηση από τα ίδια στο ίδιο ύφος και έφυγα.

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΟΥ 1980-1990 ΠΕΘΑΝΑΝΕ!!!
Πάρτε το χαμπάρι!!!
Θα βρείτε κοροϊδα-πελάτες...ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΑΛΛΟΙ!
Αυτοί που σέβονται τον πελάτη καθ'ολοκληρίαν:Συμπεριφορά-υπηρεσίες.

Πραγματι, την δεκαετια 80 ηταν ετσι τα πραγματα,εγω την προλαβα στα τελειωματα της και μετα καπακι αρχισε η καθοδος του ανατολικου μπλοκ και βρηκαμε την υγεια μας.
Ειμαστε η πιο τυχερη γενια,γαμησαμε τα καλυτερα μουνια.Τελος στα ελληνικα κομοδινα,γι 'αυτο οι ελλεινιδες δεν γουσταρουν τις ξενες,επειδη δεν μπορουν πλεον να βγαζουν ευκολο χρημα!!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
συνήθως όταν η τσατσά είναι φλόμπα και σπαστικιά τότε και η κοπέλα είναι μαλάκω. Πάνε μαζί αυτα.
 

HoneyBane

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
15/1/2009 γύρω στις 12:00.Χωματιανού 11 κάτω:
Μελαγχροινή μελαμψή βραζιλιάνικου τύπου με σαρκώδη χείλη.Τούμπανο, καταφανώς ψεύτικο βυζί.Αγνώστου ονόματος."Βραζιλίζουσα" λοιπόν.
Την είχα δει και άλλες 2-3 φορές εκεί,πάντα πρωϊνή βάρδια,να διαφημίζει τις υπηρεσίες της.
Παρουσιάζει η ίδια τον εαυτό της και τις υπηρεσίες της:
Κάνει τό ένα,κάνει το άλλο,γλύφει αρχίδια,"θα περάσετε καλά" κ.τ.λ..Η τσατσά πάντα απούσα,κάθεται στην κουζίνα.
Διαπράττω το ατόπημα και δίνω τα 20 ευρώ.Φυσικά στην ίδια την κοπέλα που με οδήγησε και στο δωμάτιο αφού η τσατσά καθόταν.
Το δωμάτιο καθαρό με νιπτήρα και υγροσάπουνο.Τα σεντόνια άστρωτα από τον προηγούμενο πελάτη (προφανής ο λόγος) αλλά σχετικά καθαρά αναλόγως την ώρα.
Ζητάω από την κοπέλα να κλείσει το κλιματιστικό λέγοντάς της οτι κάνει πολύ ζέστη.Αστραπιαία και αφοπλιστική η απάντησή της:
Τα 20 ευρώ πρώτα!!!.Προτάσσοντας συγχρόνως την παλάμη της για είσπραξη "αμά τη
εμφανίσει" (του εικοσάευρου).
Δίνω 50 ευρώ και περιμένω να έρθει με τα ρέστα και με το τηλεχειριστήριο του κλιματιστικού σε εύλογο χρόνο.Μάταια!.Έρχεται αργοπορημένη μόνο με τα ρέστα χωρίς το τηλεχειριστήριο.Εν τω μεταξύ το δωμάτιο ήταν φούρνος.
Της το ξαναλέω και πάει και το φέρνει.Κλείνει το κλιματιστικό.

"Εμ τώρα Θα περιμένεις 10 λεπτά να πέσει η θερμοκράσια σε κανονικά επίπεδα και μετά θα έρθεις.Πήγαινε σε άλλον πελάτη αν έχεις" της λέω.
Η αντίδρασή της ήπια όσο και δόλια:"Έλα, έλα" κατευθυνόμενη στο κρεβάτι για ν'αρχίσουμε.Σε γράφει στα παλιά της τα παπούτσια!.Τα 20 ευρώ να πάρει και από κει και πέρα να κάνει την ξεπέτα της.Κανένας σεβασμός στον πελάτη.
Της το λέω δεύτερη φορά και φεύγει.Έρχεται μετά από λίγο με την καπότα χύμα χωρίς περιτύλιγμα κρατημένη στα δάκτυλά της,έτοιμη να την φορέσει.
Είχα ήδη καταλάβει από πιο πριν τι θα γίνει.

Κρατώντας πάντα στο ένα χέρι της την χύμα καπότα του σωρού,έδωσε δύο ψόφια φιλάκια στο στήθος και με ένα δάκτυλο του άλλου χεριού πάτησε το μέσο των αρχιδιών προς τα κάτω λες και πατάει κουμπί ηλεκτρικής συσκευής.
"Βγάλε το ρούχο σου" της λέω.Φορούσε ένα μαύρο "κομπινεζόν"
Η απάντησή της με βαριεστημένο ύφος επιβεβαίωσε την απάτη:
"Σε μπουρδέλο βρίσκεσαι".Αρνούμενη να βγάλει το "κομπινεζόν" που κάλυπτε τα πάντα.
Αμέσως σηκώνομαι για να ντυθώ και να φύγω λέγοντάς της:"Δεν κάναμε τίποτα,τα 20 ευρώ για να φύγω".
Πανικοβλήθηκε και ξαφνικά μεταμορφώθηκε:"Όχι,όχι,το βγάζω".Έμεινε γυμνή.Συνεχίζω να επιμένω στο προφανές (επιστροφή χρημάτων)
και τότε παριστάνει ακόμα την πιο καταδεκτική και πρόθυμη και μου τάζει οτι θα είναι καλή.
Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι και της λέω οτι θα βάλω εγώ καπότα δική μου από συσκευασία και όχι χύμα του σωρού.
Προέβη πάλι αυτόματα στην ίδια κίνηση:Έδωσε πάλι δύο ψόφια φιλάκια στο στήθος και με το ένα δάκτυλο του χεριού πάτησε το μέσο των αρχιδιών προς τα κάτω λες και πατάει κουμπί ηλεκτρικής συσκευής.Μηχανικίστικη ανούσια κίνηση που κάνει σε όλους.
Αμέσως μετά λέει:"Έλα, βάλε την καπότα τώρα"!!!!.Σε πεσμένο πούτσο!
Φυσικά αμέσως σηκώνομαι,αρχίζω να ντύνομαι λέγοντάς της τα αυτονόητα.
Αρχίζει πάλι τα παρακάλια και "εντάξει μην φεύγεις" και τα λοιπά.

Ένω ντυνόμουν της εξηγούσα οτι αυτά τα κάνανε οι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 1980.Συνέχιζε να προσπαθεί να με κρατήσει στο δωμάτιο.Όταν είδε και απόειδε φώναξε την τσατσά.
Της εξήγησα και μη έχοντας τι άλλο να πει άρχισε το γνωστό τσαμπουκαλεμένο νταβατζιλίδικο υφάκι:"Άντε,άντε, άντε φύγε από δω να μην σε βλέπω".
Μπας και φοβηθώ και φύγω χωρίς να μου δώσει τα 20 ευρώ.

Εγώ:"Εμένα δεν θα μου μιλάς σ'αυτό το ύφος!!!.Θα μου μιλάς στον τόνο που σου μιλάω."
Τσατσά:"Και ποιος είσαι εσύ που δεν θα σου μιλάω σ'αυτό το ύφος;"
Εγώ:"Τι,ποιος είμαι γω;"
Τσατσά:"Ναι,ποιος είσαι εσύ;"
Εγώ:"Εγώ είμαι ο οποιοσδήποτε πελάτης που έρχεται για να περάσει καλά."

Το κριτήριό της για το αν θα μιλήσει σωστά είναι ο φόβος:"Ποιος είσαι εσύ".Σε όποιον φοβάται,κλάνει πατάτες και μιλάει σωστά.

Σ'αυτό το σημείο η "Βραζιλίζουσα" της ψιθυρίζει από δίπλα της:
"Έχει δίκιο,άργησα να κλείσω το κλιματιστικό,δεν έβγαλα το κομπινεζόν στην αρχή και του είπα να βάλει καπότα σε πεσμένο πούτσο,δώστου τα λεφτά να φύγει."
Μου επιστρέφει τα 20 ευρώ και κατά την έξοδό μου, η Ελληνίδα τσατσά αποδεικνύει πάλι το προφανές του χαρακτήρα της υψώνοντας φωνή με το γνωστό τσαμπουκαλεμένο υφάκι.Πήρε μία απάντηση από τα ίδια στο ίδιο ύφος και έφυγα.

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΟΥ 1980-1990 ΠΕΘΑΝΑΝΕ!!!
Πάρτε το χαμπάρι!!!
Θα βρείτε κοροϊδα-πελάτες...ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΑΛΛΟΙ!
Αυτοί που σέβονται τον πελάτη καθ'ολοκληρίαν:Συμπεριφορά-υπηρεσίες.


Νομιζω οτι την εχω ξαναδιαβασει αυτη την ιστορια σε αλλο μπουρδελο.Καλα κανω εγω και παω μονο με city-tours.
 

Επισκέπτης
Σημερινή πρωϊνή κατάθεση στο καινούργιο Φυλής 136.
Μιχαέλα η βυζαρού από Φυλής 109 κάτω και Φυλής 80.
Οι πρώτες εντυπώσεις προϊδέαζαν για μία αίσια κατάθεση.Το δωμάτιο άνετο και φωτεινό με νιπτήρα.Μέχρι εκεί ήταν!
Τα σεντόνια μες στην βρωμιά!.Δεν τα πρόσεξα καλά στην αρχή.Ήταν τόσο βρώμικα που καταλάβαινες οτι πρόκειται για τα χθεσινά σεντόνια και πολύ πιθανόν για τα προχθεσινά και πάει λέγοντας!.
Καφέ σημάδια πάνω στα σεντόνια και η γνωστή γλίτσα.
Η υπηρεσία είπε ψέματα οτι άλλαξε σεντόνια το πρωί.
Είχε μάλιστα το θράσος να μου πει:"Τι να σου κάνω,ας ερχόσουν πρωί-πρωί,να ήσουν ο πρώτος που θα έμπαινες στο δωμάτιο!".Υπονοώντας οτι αλλάχθηκαν πρωί-πρωί και ήταν καθαρά.Την στιγμή που τα σεντόνια αυτά  με τόση βρωμιά επάνω τους καταδείκνυαν οτι ήταν τουλάχιστον χθεσινά.
Αλλά ακόμα και άν λερώθηκαν σήμερα τόσο πολύ σε τόσο λίγη ώρα,είχε την υποχρέωση να τα άλλαξει πάραυτα!!!
Αφού έφυγε η υπηρεσία,σε δεύτερο χρόνο πρόσεξα οτι τα σεντόνια ήταν πάρα πολύ βρώμικα.
Έκανα παρατήρηση και άλλαξαν το σεντόνι.
Κατά τα άλλα, η Μιχαέλα είναι καλή στην δουλειά της όταν κάνει βάρδια με καλή κυρία της υπηρεσίας.
Η Μιχαέλα δεν προτείνεται όταν κάνει βάρδια με κακή υπηρεσία:Βρωμιά-πίεση χρόνου-άγχος.
Στα 6-7 λεπτά καθαρής παραμονής της Μιχαέλας,η υπηρεσία την φώναξε.Μετά από ένα λεπτό πάλι τα ίδια.
Τελείωσα χωρίς να ευχαριστηθώ στα 10 λεπτά λόγω της υπηρεσίας=εκκολαπτόμενο έν δυνάμει αντίγραφο της τσατσάς Πωλίνας-Αγ.Πέτρου 7.Η Μιχαέλα δεν έδειξε βιασύνη.

Εν κατακλείδει:Πεταμένα 20 ευρώ ειδικά γι'αυτήν την επίσκεψη λόγω υπηρεσίας.


Προς τους ιδιοκτήτες:
Αν θέλετε να το καταντήσετε κι αυτό το μπουρδέλο όπως το Αγ.Πέτρου 7 που είναι ΣΙΧΑΜΑ από σεντόνια με την τσατσά Πωλίνα και με την άλλη παλαιότερα (δεν ξέρω αν είναι και τώρα),
                                ΚΑΤΑΝΤΗΣΤΕ ΤΟ!!!
Για να δουλεύετε μόνο με βρωμιάρηδες Πακιστανούς-σχιστομάτηδες-μαύρους-ρακένδυτους με τις σαγιονάρες!!!

Γιατί απ'ότι ξέρω η τσατσά Πωλίνα συνεχίζει να δουλεύει κανονικά στο Αγ.Πέτρου 7.Εκτός κι αν άλλαξε κάτι πρόσφατα.
Και όχι μόνο αυτό αλλά την έστελναν και καθάριζε στο Φυλής 134 ισόγειο.Και φυσικά δεν άλλαζε σεντόνια στο Φυλής 134 ισόγειο.
Κοπέλα που δούλεψε με την τσατσά Πωλίνα στο Αγ.Πέτρου 7 και μετά πήγε Φυλής 134 ισόγειο, μου είπε τα ίδια ακριβώς πράγματα.
Επί λέξει μου είπε η κοπέλα:
"Ευτυχώς έφυγα από Αγ.Πέτρου 7 και γλύτωσα από την βρωμιά αλλά και εδώ που ήρθα (Φυλής 134 ισόγειο), η τσατσά Πωλίνα έρχεται πρωί-πρωί και καθαρίζει.
Και τα σεντόνια δεν τα αλλάζει ούτε εδώ!"
Και δεν είναι η μόνη κοπέλα που μου τα έχει πει αυτά για την τσατσά Πωλίνα.

Αν εμάς του Έλληνες μας γράφετε στ'αρχίδια σας, σας γράφουμε και μεις στ'αρχίδια μας και πάμε αλλού...
Και κάντε κονόμα με Πακιστανούς-σχιστομάτηδες-μαύρους-ρακένδυτους με τις σαγιονάρες.



 

politis2

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
358
Like
0
Πόντοι
1
Έκανα παρατήρηση και άλλαξαν το σεντόνι.

Τύπωσε καρτούλες:

"ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΛΑΧΟΥΡΑΣ
Επιθεωρητής"

και θα έχεις εξασφαλισμένα καινούρια (όχι απλώς πλυμένα) σεντόνια σε κάθε κατάθεση.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
jockerx για πάντα ζωντανός.
χιλιάδων τσατσάδων αιώνιος τιμωρός!
 

Επισκέπτης
Τύπωσε καρτούλες:
"ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΛΑΧΟΥΡΑΣ
Επιθεωρητής"
και θα έχεις εξασφαλισμένα καινούρια (όχι απλώς πλυμένα) σεντόνια σε κάθε κατάθεση.
Μα τι λέτε κ.πολίτη;.Τι να τις κάνω τις ψευτοκαρτούλες;
Έχω την ταυτότητα της υπηρεσίας μου...
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΟΥ 1980-1990 ΠΕΘΑΝΑΝΕ!!!
Πάρτε το χαμπάρι!!!
Θα βρείτε κοροϊδα-πελάτες...ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΑΛΛΟΙ!
Αυτοί που σέβονται τον πελάτη καθ'ολοκληρίαν:Συμπεριφορά-υπηρεσίες.
:thumbsup:
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους, θα ηθελα να θίξω αυτό το θέμα για να πάρω γνώμες από συναγωνιστές-κοπέλες που εργάζονται-ιδοιοκτήτες οίκων
Γιατί υπάρχει απαράδεκτη συμπεριφορά τσατσάδων και όχι μόνο σε ένα στούντιο? Δεν θέλω να γράψω για συγκεκριμένα στούντιο για να μην
φανεί οτι κατηγορώ κάποιον. Μου έχει τυχει όχι μια φορά να μου πάρουν παραπάνω λεφτά, να με διώξουν με άσχημο τρόπο από το στούντιο
επειδή έκατσα λίγο παραπάνω απο το κανονικό στο δωμάτιο..να με διώξουν απο το στούντιο επειδή δεν είχε αργήσει να έρθει η κοπέλα
Το αστείο της υπόθεσης είναι οτι στις κοπέλες που μου έχει συμβεί αυτό με ξέρουν καιρό και με συμπαθούν αρκετά (κάποια λογικά θα
γράφει και εδώ αλλά δεν θέλω να πω το όνομα μου ή της κοπέλας για ευνόητους λόγους...(δεν χρειάζετε να αποδείξω οτι δεν προκαλώ
ή δεν δημιουργώ προβλήματα...) δηλαδή σε αυτούς που κάνουν βλακίες στα κορίτσια τι κάνουν. Αποφάσισα να σταματίσω να πηγαίνω στα
στούντιο γιατι την επόμενη που θα μου πει τίποτα καμιά τσατσα θα ακούσει χριστοπαναγίες και δεν θέλω και να τσακόνομαι οούτε να μου χαλάει και η διάθεση
με τις κολόγριες
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
το thread συγχωνεύτηκε
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Καλησπέρα σε όλους, θα ηθελα να θίξω αυτό το θέμα για να πάρω γνώμες από συναγωνιστές-κοπέλες που εργάζονται-ιδοιοκτήτες οίκων
Γιατί υπάρχει απαράδεκτη συμπεριφορά τσατσάδων και όχι μόνο σε ένα στούντιο? Δεν θέλω να γράψω για συγκεκριμένα στούντιο για να μην
φανεί οτι κατηγορώ κάποιον. Μου έχει τυχει όχι μια φορά να μου πάρουν παραπάνω λεφτά, να με διώξουν με άσχημο τρόπο από το στούντιο
επειδή έκατσα λίγο παραπάνω απο το κανονικό στο δωμάτιο..να με διώξουν απο το στούντιο επειδή δεν είχε αργήσει να έρθει η κοπέλα
Το αστείο της υπόθεσης είναι οτι στις κοπέλες που μου έχει συμβεί αυτό με ξέρουν καιρό και με συμπαθούν αρκετά (κάποια λογικά θα
γράφει και εδώ αλλά δεν θέλω να πω το όνομα μου ή της κοπέλας για ευνόητους λόγους...(δεν χρειάζετε να αποδείξω οτι δεν προκαλώ
ή δεν δημιουργώ προβλήματα...) δηλαδή σε αυτούς που κάνουν βλακίες στα κορίτσια τι κάνουν. Αποφάσισα να σταματίσω να πηγαίνω στα
στούντιο γιατι την επόμενη που θα μου πει τίποτα καμιά τσατσα θα ακούσει χριστοπαναγίες και δεν θέλω και να τσακόνομαι οούτε να μου χαλάει και η διάθεση
με τις κολόγριες
μπορεις να διευκρινισεις το υπογραμμισμενο?
 

Επισκέπτης
Βρε, βρε τι πάθαμε...ξεχάσαμε την κυρία Εύα!      
Πριν από καιρό είχα πάει στο Φυλής 71 κάτω, μήπως πετύχω την Πολωνέζα Αντζελίνα για δεύτερη κατάθεση.
Είχε την Λούνα.H γνωστή τσατσά Έυα με θυμήθηκε οτι δεν περνάω με την Λούνα, ήρθε αμέσως στο μέρος μου και άρχισε με δυνατή φωνή να λέει:
"Έρχεστε οι ίδιοι και οι ίδιοι και δεν περνάτε,μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου, μην κάνετε μόνο μάτι, κάντε και σεξ"
Και φεύγοντας ενώ όλος ο κόσμος έβγαινε, συμπλήρωσε με την ίδια δυνατή ένταση φωνής που ακουγόταν μέχρι έξω:
"Να ξέρετε οτι κάθε μέρα θα έχω την Λούνα, μην έρχεστε οι ίδιοι και οι ίδιοι"

Τόσο σου κόβει Έυα, που μόλις άρχισες να φωνάζεις, 15 άτομα βγήκαμε αμέσως έξω, λες και ήμασταν συννενοημένοι και έμεινες μόνη σου με την Λούνα.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Θεωρώ οτι αυτό το θέμα πρέπει να κινείται πιο συχνά και πιστεύω οτι και εσείς έχετε αντιμετωπίσει τέτοιες συμπεριφορές ασχέτως αν δεν τις γράφετε.
Η καινούρια αδύνατη απογευματινή τσατσά στο Κωλοκυνθούς 38Α είναι για πολλές μάπες ειρωνεύεται τους πελάτες που δεν περνάνε στις σαβούρες της επανειλημμένως.Να πάει σπίτι της η να παεί να καθαρίσει καμπινέδες γιατί μόνο για αυτό κάνει.Επίσης η ξανθιά παχουλή τσατσά απο Ιάσωνος 20 μεσαίο έχει βρωμόσταμα και καλά θα κάνει να το κλείσει πριν της το μπουκώσω εγώ με καμία αράπικη πούτσα.Είναι δικαίωμα του πελάτη αν μπει η όχι και επίσης είναι υποχρεωμένη να παρουσιάσει την κοπέλα γιαυτό πληρώνεται εξάλλου.Αλλιώς σπίτι τους και οι δύο κυρίες που είναι ελληνίδες και να μπουν αλλοδαπές τσατσάδες.Να γράφετε και σεις παιδιά σε αυτό το λίμα χωρίς ντροπές γιατί μόνο έτσι θα μπουν σωστοί επαγγελματίες στον χώρο και οι σκάρτοι θα πάνε σπίτια τους.
 

Επισκέπτης
Μία χτικιασμένη λεπτή γριά ψυχοπαθής (τοξικομανής;) με σπαστά κοντά μαλλιά που κινείται Καλέργη-Κωλοκυνθούς 38 και βρίζει με κατάρες όποιον την κοιτάξει στον δρόμο, είναι τσατσά;
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Εμένα με ενοχλεί ιδιαιτέρως η Εύα πάντως. Αντιγράφω από παλιά μου κριτική:

[...]η γνωστή MILF τσατσά η οποία:
α) περπατάει πολύ γελοία, παρατηρήστε το! Σαν συγκαμμένη πάει...
β) σου πρήζει τ' αρχίδια μπεις δε μπεις. Περισσότερο αν δε μπεις βέβαια (που σου λέει κάτι μαλακισμένα τύπου "ναι, πήγαινε αλλού να φας φόλα" και κάτι τέτοια), αλλά και αν την πληρώσεις, περιμένοντας στο σαλόνι, πάλι σε πρήζει. Όχι απαραίτητα εσένα, αλλά μιλάει πάρα πολύ ρε παιδί μου. Έχει έναν πολύ ενοχλητικό τρόπο να πλασάρει την κοπέλα. Σαν τελάλης ένα πράμα, σαν αυτοδίδακτος πωλητής άλλων εποχών. Γενικώς, στιγμές μπουρδελοτσαρκικής ηρεμίας δεν θα περάσετε με την Εύα παρούσα. Ωχ, καημένη... άσε μας στην ησυχία μας!
Πεστα ρε φιλε...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Μία χτικιασμένη λεπτή γριά ψυχοπαθής (τοξικομανής;) με σπαστά κοντά μαλλιά που κινείται Καλέργη-Κωλοκυνθούς 38 και βρίζει με κατάρες όποιον την κοιτάξει στον δρόμο, είναι τσατσά;
Eίναι λεπτή δεν θα έλεγα οτι έχει σπαστά μαλλιά αυτή.Δουλεύει τώρα τελευταία στον όροφο απογεύματα και κάποια πρωινά.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Και η μαυροφορουσα η τσατσα στο Αλκαμενους 117 το πρωι .Να μην μπει κανεις ουτε για δειγμα
 

Επισκέπτης
Στο Αγ.Πέτρου 7 είχαμε την επιστροφή της βρωμιάρας χοντρέλως τσατσάς Πωλίνας που δεν αλλάζει σεντόνια.
Επανειλημμένα έχουμε γράψει για την τσατσά Πωλινα, κοπέλες εργαζόμενες έχουν διαμαρτυρηθεί για την βρωμιά, η ιδιοκτήτρια έλαβε γνώση και δεν έκανε τίποτα!...
Όπως δεν έκανε τίποτα και για την υπηρέτρια Λίνα του Φυλής 200 που δυναμώνει την μουσική στα 7-8 λεπτά.
Έχουν την έγκριση της ιδιοκτήτριας.
Λέτε τώρα που ανακαινίστηκε το μαγαζί να άλλαξε τακτική;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom