Νέα

Μαυρες: Μηπως πρεπει να κανουμε κατι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Οι μαύροι γενικά δεν με ενόχλησαν ποτέ από τότε που ήρθαν στη χώρα, ήταν ήσυχοι γενικώς, πούλαγαν τα cd τους και ό,τι άλλο είχαν και όλα καλά...Τα τελευταία χρόνια, όμως, έχουν αρχίσει να με ενοχλούν πάρα πολύ έτσι που έχουν "ανεβάσει" το επίπεδο της μπίζνας τους...Μόνο ναρκωτικά και νταβατζιλίκι είναι πια και έχουν γίνει επικίνδυνοι. Χωρίς να έχω πολλή σχέση με το θέμα, απ΄ό,τι ακούω γενικά, έχω την εντύπωση ότι οι περισσότερες μαυρούλες είναι θύματα τράφικινγκ (αναφέρομαι σ΄αυτές των πιατσών κι όχι σ΄αυτές που είναι σε στούντιο). Προσωπικά, αποφεύγω τις μαύρες όχι γιατί είμαι ρατσιστής ή δεν τις γουστάρω (έτσι κι αλλιώς, η όμορφη μαύρη θέλει καμιά 10αριά λευκές στη καθισιά της σε όλα από πλευράς εμφάνισης, προσωπικά άποψη είναι αυτή), αλλά γιατί αν κινδυνεύει κανείς να κολλήσει το οτιδήποτε μια φορά από οποιαδήποτε λευκή (ελληνίδα ή ξένη), με τη μαύρη η πιθανότητα υπερπολλαπλασιάζεται...
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Ψωνιζω σχετικα συχνα απο Πατησιων (ενα παρκο που δεν εχω ιδεα πώς λεγεται), για δυο λογους:

1) Δεν εχω λεφτα για πεταμα (20ευρω Φυλης - συνηθως αθλιο γαμησι)
2) Ξεμπερδευεις πιο γρηγορα, με μια πιπα και λιγο χουφτωμα/ Χωρις αναμονη, ντυσιμο-γδυσιμο, μπανια κλπ.

ΑΛΛΑ

Αποψε εγινε κατι που μ' εκανε να αναθεωρησω τη σχεση μου με το μαυρο:

Φορτωσα μια κοπελα αρκετα συμπαθητικη, που μου 'πε πως ειναι 3 μηνες στην Ελλαδα, μου "συστηθηκε" (φαινομενο σπανιο), και μου χαιδευε το κεφαλι καθολη τη διαδρομη μεχρι να φτασουμε στο σημειο της πιπας.
Παραταυτα, ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ να κανει τιποτα. Μου 'πιανε την πουτσα και τα αρχιδια λες κι επροκειτο να τα ξεριζωσει, δεν ελεγε να κατεβασει το κολλαν της, γενικα ΔΕΝ... Με τα πολλα, την εδιωξα.

Να σημειωθει πως της προσφερα +5 ευρω για να δειξει λιγο κωλο και βυζι (πρωτη μου φορά), αλλα ηθελε +10 (λες και δεν την ενοιαζε καθολου το ταληρο/ δεν ειχε κανενα συμφερον απ' αυτο).

Λοιπον, νομιζω πως το θεμα ειναι σαφες: Οι κοπελες ειναι θυματα trafficking.

Παντα τις επαιρνα, ελαφρα τη καρδια, απ' την αποψη πως "καλυτερα πιπες στην Πατησιων, παρά βουντου στο χωριο της Κενυας, χωρις καθαρο νερο και κινητο", ΑΛΛΑ σημερα συνειδητοποιησα οτι καποιες απ' αυτες μπορει και να προτιμουν το χωριο στην Κενυα. Δικαιωμά τους. ΕΜΕΙΣ δεν εχουμε δικιαωμα να τις παιρνουμε (εστω κι αν ειναι το φτηνοτερο - ευκολοτερο ξαλαφρωμα).

Παω κι ενα βημα παραπερα:
Οσο μπουρδελοκρατος κι αν ειμαστε, δεν γινεται να μην μπορουν να μαζεψουν 20 μαυρες και 2-3 νταβαδες απ' την Πατησιων, και να τους ρωτησουν τι και πώς. Μιλαμε για κραχτή περιπτωση trafficking και, εφοσον οι κοπελες ειναι ΤΟΣΟ αρνητικες πανω στη δουλεια, ισως πρεπει να κανουμε μια μαζικη καταγγελια, απαιτωντας απ' τις Αρχες να παρουν μετρα.
[σσ Ενταξει, υπαρχουν ξεπέτες και στη Φυλης, και στη Λιοσιων, αλλα εδω μιλαμε για βιασμο]

+Δε νομιζω οτι ο τζιρος του συγκεκριμενου "κλαδου" ειναι τετοιος ωστε να μην μπορει να παταχθει. Απλα, 2-3 μπατσοι θα χασουν το χαρτζιλικι τους.

Αποψεις επ' αυτου?
Τοτε γιατι ζητησε + 10 ?
 

Angel_1

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες γενικά τί παίζει στο πάρκο γωνίας Γαλατσίου - Πατησίων? Εξω ξανακούσει για μαυρες και ξεπετες εκει αλλα οποτε εχω περάσει δεν εχω δει ποτέ. ΠΟυ καβατζονονται??
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Ρε παίδες γενικά τί παίζει στο πάρκο γωνίας Γαλατσίου - Πατησίων? Εξω ξανακούσει για μαυρες και ξεπετες εκει αλλα οποτε εχω περάσει δεν εχω δει ποτέ. ΠΟυ καβατζονονται??
μαυρες σε πιατσες υπαρχουν 6-7 στο παρκο στη γωνια πατησιων και γαλατσιου αλλα βγαινουν αργα μετα τις 11 και καθονται μεχρι τις 4-5 τα χαραματα
ειναι 3-4 απο τη μια μερια του δρομου και 3-4 απο την αλλη, πρεπει να ειναι απο 18-22 χρονων οι περισσοτερες και μολις δουν αμαξι (πλην ταξι) με τον οδηγο μονο του φωναζουνε "PIRIMENE, PIRIMENE"
το θεωρω δεδομενο οτι ειναι θυματα κυκλωματος οι συγκεκριμενες, τους κρατανε τα διαβατηρια και τους λενε οτι τους εχουν δεσει με μαυρη μαγια βουντου και τετοια (τα οποια τα τρεμουν αυτες) και τους λενε οτι πρεπει να γαμιονται για 5 ευρω
αλλη μια μαυρη εχει στην καποδιστριου και πολυ σπανια εχει μια ψηλη γεματουλα στη σωκρατους πισω απο τη βαρβακειο αλλα αυτη 1 ειναι και 10 δεν ειναι
γενικως να τις αποφευγετε, οχι μονο για λογους υγειας
περισσοτερο τη βασανιζετε εκεινη την ωρα παρα γαματε
 

Angel_1

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μαυρες σε πιατσες υπαρχουν 6-7 στο παρκο στη γωνια πατησιων και γαλατσιου αλλα βγαινουν αργα μετα τις 11 και καθονται μεχρι τις 4-5 τα χαραματα
ειναι 3-4 απο τη μια μερια του δρομου και 3-4 απο την αλλη, πρεπει να ειναι απο 18-22 χρονων οι περισσοτερες και μολις δουν αμαξι (πλην ταξι) με τον οδηγο μονο του φωναζουνε "PIRIMENE, PIRIMENE"
το θεωρω δεδομενο οτι ειναι θυματα κυκλωματος οι συγκεκριμενες, τους κρατανε τα διαβατηρια και τους λενε οτι τους εχουν δεσει με μαυρη μαγια βουντου και τετοια (τα οποια τα τρεμουν αυτες) και τους λενε οτι πρεπει να γαμιονται για 5 ευρω
αλλη μια μαυρη εχει στην καποδιστριου και πολυ σπανια εχει μια ψηλη γεματουλα στη σωκρατους πισω απο τη βαρβακειο αλλα αυτη 1 ειναι και 10 δεν ειναι
γενικως να τις αποφευγετε, οχι μονο για λογους υγειας
περισσοτερο τη βασανιζετε εκεινη την ωρα παρα γαματε
Φίλε μια φοά εχω παει με μαυράκι (πάει καιρός) και ηταν καπου στα 19. Ηταν ψευτικη. Επιδερμιδα χαρακτηριστικά κωλος ολα ηταν στο φουλ. Μπηκε στο αμαξι (Πατησίων) και με πηγε σε ένα ξέφωτο που ουτε ηξερα πως υπήρχε κάπου πάνω απο την Πατησίων. Ηταν δεκτική σε ολα καμία σχεση με ξεπέτες. Δάχτυλα φιλιά (μόονο σωμα) πιπα καλή γαμήσι. Εχω όμως την εικόνα της την ώρα που το κάναμε και ειναι ο μόνος λόγος που δεν εχω πάει παλι με μαυρη. Κοιτούσε απο την άλλη ψυθύριζε σπαστά και έλεγε υπομονή...υπομονή. Εμεινα μαλάκας. Νευρίασα με μένα και με απο τότε ειπα τελος.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
μαυρες σε πιατσες υπαρχουν 6-7 στο παρκο στη γωνια πατησιων και γαλατσιου αλλα βγαινουν αργα μετα τις 11 και καθονται μεχρι τις 4-5 τα χαραματα
ειναι 3-4 απο τη μια μερια του δρομου και 3-4 απο την αλλη, πρεπει να ειναι απο 18-22 χρονων οι περισσοτερες και μολις δουν αμαξι (πλην ταξι) με τον οδηγο μονο του φωναζουνε "PIRIMENE, PIRIMENE"
το θεωρω δεδομενο οτι ειναι θυματα κυκλωματος οι συγκεκριμενες, τους κρατανε τα διαβατηρια και τους λενε οτι τους εχουν δεσει με μαυρη μαγια βουντου και τετοια (τα οποια τα τρεμουν αυτες) και τους λενε οτι πρεπει να γαμιονται για 5 ευρω
αλλη μια μαυρη εχει στην καποδιστριου και πολυ σπανια εχει μια ψηλη γεματουλα στη σωκρατους πισω απο τη βαρβακειο αλλα αυτη 1 ειναι και 10 δεν ειναι
γενικως να τις αποφευγετε, οχι μονο για λογους υγειας
περισσοτερο τη βασανιζετε εκεινη την ωρα παρα γαματε
ενα κάρο μπούρδες.γαμιουνται και γουστάρουν κιόλας.στη χώρα τους δεν τρωγαν τέτοιες πουτσες..τυχερές ειναι
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
ενα κάρο μπούρδες.γαμιουνται και γουστάρουν κιόλας.στη χώρα τους δεν τρωγαν τέτοιες πουτσες..τυχερές ειναι
σιγα εσυ ρε βλακα με τις μαλακιες που γραφεις...αν γουσταρανε θα κανανε σωστες βιζιτες και σωστη ζωη.δεν θα γαμιοντουσαν με καθε λεχριτη που δινει 5-10 ευρω...σκλαβες ειναι.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
σιγα εσυ ρε βλακα με τις μαλακιες που γραφεις...αν γουσταρανε θα κανανε σωστες βιζιτες και σωστη ζωη.δεν θα γαμιοντουσαν με καθε λεχριτη που δινει 5-10 ευρω...σκλαβες ειναι.
μαθε να γάμας και μετά μιλά..δεν γουστάρουν ολοι οι άνθρωποι τα ιδια πράγματα...πολλές το διασκεδάζουν απίστευτα. .κάποιες λιγες απλά βαριούνται...βέβαια  καμία δεν υποφέρει ιδιαίτερα...ξέρεις τι συναίσθημα είναι για μια γυναικα να βλέπει τόσες ψωλές καβλωμενες για πάρτη της..απίστευτο....Αυτή είναι η χαρά τους
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
μαθε να γάμας και μετά μιλά..δεν γουστάρουν ολοι οι άνθρωποι τα ιδια πράγματα...πολλές το διασκεδάζουν απίστευτα. .κάποιες λιγες απλά βαριούνται...βέβαια  καμία δεν υποφέρει ιδιαίτερα...ξέρεις τι συναίσθημα είναι για μια γυναικα να βλέπει τόσες ψωλές καβλωμενες για πάρτη της..απίστευτο....Αυτή είναι η χαρά τους
μηπως βαθυα μεσα σου εχεις εσυ τετοια συναισθηματα και ταχεις μπερδεψει?δεν μπορω να καταλαβω.αντε ρε ορνιο κοιτα τη πραγματικοτητα.γαμιουνται διπλα απο καδους και στη καλυτερη σε τρισαθλια ξενοδοχεια της περιοχης και συ μου λες για συναισθηματα και απολαυση.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
μηπως βαθυα μεσα σου εχεις εσυ τετοια συναισθηματα και ταχεις μπερδεψει?δεν μπορω να καταλαβω.αντε ρε ορνιο κοιτα τη πραγματικοτητα.γαμιουνται διπλα απο καδους και στη καλυτερη σε τρισαθλια ξενοδοχεια της περιοχης και συ μου λες για συναισθηματα και απολαυση.
δεν χρειάζονται όλοι τον ίδιο χώρο για να εκφραστούν ερωτικά..οι πρόγονοί μας ζευγαρωναν μέσα στη λάσπη και τα σκατα..και την βρώμα μια χαρα..κάποιοι από εσάς απλά έχετε υπερκοινωνικοποιηθει υπερβολικά μεσα στην μαλακια της κοινωνιας χάνοντας την αίσθηση με την πραγματικότητα...ολες χύνουν  κατα ενα τρόπο  και φτιάχνονται. ....και ποια δεν θα ήθελε τόσο αντρικό θαυμασμό  :orchestra:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
μαθε να γάμας και μετά μιλά..δεν γουστάρουν ολοι οι άνθρωποι τα ιδια πράγματα...πολλές το διασκεδάζουν απίστευτα. .κάποιες λιγες απλά βαριούνται...βέβαια  καμία δεν υποφέρει ιδιαίτερα...ξέρεις τι συναίσθημα είναι για μια γυναικα να βλέπει τόσες ψωλές καβλωμενες για πάρτη της..απίστευτο....Αυτή είναι η χαρά τους


Εσύ καβλώνεις όμως με την σκέψη και μόνο.

Αν είχες μια δική σου μαυρούλα,

χωρίς βουντού να την δεσμεύουν,

θα κάβλωνες να την μοιραζόσουν με όλες αυτές τις ψωλές;


Μεταξύ μας και ειλικρινά.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εσύ καβλώνεις όμως με την σκέψη και μόνο.

Αν είχες μια δική σου μαυρούλα,

χωρίς βουντού να την δεσμεύουν,

θα κάβλωνες να την μοιραζόσουν με όλες αυτές τις ψωλές;


Μεταξύ μας και ειλικρινά.
ενα από τα μεγαλύτερα προβλήματα μας είναι η υπερβολική κτητικοτητα..Όλοι πρέπει να χαιρόμαστε ελεύθερα με όλους..
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Το σώμα ενός άλλου ανθρώπου δεν μας ανήκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom