Νέα

Μαύρες Ελληνίδες;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
η πλακα ειναι γεματο "Αντετοκουμπο" Ελληνιδες που δουλευουν στον τουρισμο επειδη ξερουν καλα αγγλικα και οι τουριστες ειναι ακομπλεξαριστοι σε τετοια ...
Είχα δει πριν κάνα 2μηνο μια σερβιτόρα στο Τρανζίστορ στου Ψυρρή (Πρωτογενους 10). Σπεύσετε μήπως δουλεύει ακόμη. Άπταιστα Ελληνικά. Μιξ φάση.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
τυπε αυτο θα γινοταν σε μια οργανωμενη κοινωνια ,οχι στην Ελληνικη.εδω βλεπεις οτι οι λαθρο τα κανουν πουτανα ολα σε Σκανδιναβικες χωρες.στην Ελλαδα που ειναι μπουρδελο δεν υπαρχει ελπιδα.αρα η λυση ειναι η απελαση για μενα.αν μπορουν να παρουν και τους δικους μας κοπρους μαζι ακομη καλυτερα :S :S :S
Τύπε εγώ θέλω απέλαση των ξινων Ελλεηνιδων στο Ντουμπάι και λαθροπακιστανων Αφγανών και ορισμένων Νιγηριανών που είναι επικίνδυνοι. Θέλω Τυνησίες και Μαροκινες που είναι πανέμορφες αν και από σώματα λίγες το έχουν.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26


Αυτά είναι! :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Σε λίγα χρόνια η Ελλάδα θα έχει διάφορες ονομασίες ίσως Ελλουγκάντα, Ελλαδιράν, Σουηδελλάν, Ελλαλβάν, Ελλγκαμπόν, Ντόιτσελλ, Ελλτόνγκο, Αγγλανέλ όρεξη νάχεις!
Επειδή στην συντρηπτική τους πλειοψηφία ανεπτυγμένες και μη όλες οι χώρες ήταν ένα πολυ-πολιτισμικό δείγμα μπουρδέλο δηλαδή, :headbang: :headbang: είτε στην γέννεσή τους  είτε μελλοντικά που ο ένας γαμεί τον κώλο του άλλου, :fuck1: :fuck1: πρέπει να κάνουν και την Ελλαδα μουνί... Κατάλαβες!!!
...και μην διανοηθείς να με αποκαλέσεις ρατσιστή γιατί σε σφάζω στο γόνατο...  :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:

Τι σε λίγα χρόνια, τώρα τα έχει αυτά τα ονόματα. Τώρα μας έφεξε να τα κάνουμε πολυ-πολυτισμικά όταν είχαν σκατιάρηδες πράκτορες στην βουλή που θέλαν να μας κάνουν δεύτερο Ντητρόιτ και πάνω κάτω το κέντρο της Αθήανς τώρα έχει γίνει;
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Τι σε λίγα χρόνια, τώρα τα έχει αυτά τα ονόματα. Τώρα μας έφεξε να τα κάνουμε πολυ-πολυτισμικά όταν είχαν σκατιάρηδες πράκτορες στην βουλή που θέλαν να μας κάνουν δεύτερο Ντητρόιτ και πάνω κάτω το κέντρο της Αθήανς τώρα έχει γίνει;
τα πατησια παντως λεγονται πια πατισταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom