Νέα

Ματζαγριωτάκη 56 , Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η γνωμη σας για το καταστημα

  • Αψογο!

    Ψήφοι: 8 6,4%
  • Πολυ καλο

    Ψήφοι: 5 4,0%
  • Καλο

    Ψήφοι: 13 10,4%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 29 23,2%
  • Ετσι κι ετσι...

    Ψήφοι: 22 17,6%
  • Χειριστο

    Ψήφοι: 48 38,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    125

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
η ατζελινα τι απεγινε??? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :dancing: :dancing: :dancing:
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
κι εγω εμεινα με το πουλι στο χερι...πρωτη φορα βεβαια. Προσπαθησα να πεισω οτι ειχα ξαναπαει παλια αλλα μαλλον δεν επεισα. Την πατησα και με ενα ποστ καποιου συναθλητη για μια Μονικα(?) η οποία δεν υπήρχε μαλλον οπότε δικαίως εχασα αξιοπιστια. Τεσπα μπηκα με τη Βικη (ψηλη, αδυνατη, ξανθια) αλλα δεν με αφησε για τιποτα...μονο υποσχεσεις για την επομενη φορα. Βεβαια να πω την αληθεια εκανε καλο μασαζ οποτε δεν ηταν και εντελως χαμενο το 60αρι. Παντως οι μπατσοι εχουν χαλασει την αγορα. Λογω των φοβων των κοριτσιων την πληρωνουμε στο τελος εμεις. Ρε ιβλις να παω παλι ή μουφα θα ειναι και η δευτερη?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
κι εγω εμεινα με το πουλι στο χερι...πρωτη φορα βεβαια. Προσπαθησα να πεισω οτι ειχα ξαναπαει παλια αλλα μαλλον δεν επεισα. Την πατησα και με ενα ποστ καποιου συναθλητη για μια Μονικα(?) η οποία δεν υπήρχε μαλλον οπότε δικαίως εχασα αξιοπιστια. Τεσπα μπηκα με τη Βικη (ψηλη, αδυνατη, ξανθια) αλλα δεν με αφησε για τιποτα...μονο υποσχεσεις για την επομενη φορα. Βεβαια να πω την αληθεια εκανε καλο μασαζ οποτε δεν ηταν και εντελως χαμενο το 60αρι. Παντως οι μπατσοι εχουν χαλασει την αγορα. Λογω των φοβων των κοριτσιων την πληρωνουμε στο τελος εμεις. Ρε ιβλις να παω παλι ή μουφα θα ειναι και η δευτερη?

60 έχει ή 80;
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
14
Like
3.367
Πόντοι
4.895
η ατζελινα τι απεγινε??? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :dancing: :dancing: :dancing:
Ρώτησα Τατιάνα και μαλλον γύρισε Ρωσία. Δεν ξέρει αν θα ξαναέρθει.
Εφερε μια καινούργια με πλούσια ελέη (Μαρίνα νομίζω). Δοκίμασε κανείς??
 

vasilisgo4

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
ειπα κι εγω μηπως ενομοιαζαν(ενω μοιαζαν δεν μοιαζαν)
μαυρο κατραμι...μην πλιροσης κιολας.
σε αυτο το ιδρυμα που παραγη μονο αερα εχω παει δυο φορες και της δυο εφυγα χωρις να πληροσω γιατι ενομοιζαν πως μπορουν να δουλευουν οποιον και οποιον μαυρο κατραμι.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
μαύρο στο ίδρυμα.Δεν ξαναπατάω σε αυτα τα ιδρυματα της συμφορας.Τελικά μονο στη γλυφαδα,κεντρο και μαρουσι εχουν απομεινει λιγοι οικοι που προσφερουν τουλαχιστον τα βασικα.Βικυ,μαρινα,σοφια είναι στα προγραμματα φουλ του κώλου ενω κριστυ και ελενη μονο μασαζ καλο ομως.Το μαγαζι αυτο καλο θα ηταν να γινει πραγματικο μασατζιδικο που δεν γαμας,αλλα χαλαρωνεις με το πολυ καλο μασαζ ιδιως απο την ελενη.Τα υπολοιπα που ζηταει δεν μπορει να τα προσφερει οταν εχεις σεριφη την τατιανα και κοριτσια μη μου απτου σε στυλ βικυ,σοφια κλπ....Αν εξαιρεσουμε την ερικα που ειχε οταν ξεκινησε και την μαρια την ελληνιδα απο συγγρου 12 παλιοτερα,οπως και την νικολ την πολωνεζα που εφυγε προσφατως και δουλευε τον περισσοτερο καιρο μονο κυριακες,δεν υπηρχε μια γυναικα της προκοπης και της ακολασιας,ολες παρτενοπες με κλειδωνια στην μουνοτρυπα.Ελεος με τις μη μου απτου.Γυρνα το στο απλο μασαζ κοριτσι μου και θα σου ρχονται περισσοτεροι,πιστεψε με.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
μαύρο στο ίδρυμα.Δεν ξαναπατάω σε αυτα τα ιδρυματα της συμφορας.Τελικά μονο στη γλυφαδα,κεντρο και μαρουσι εχουν απομεινει λιγοι οικοι που προσφερουν τουλαχιστον τα βασικα.Βικυ,μαρινα,σοφια είναι στα προγραμματα φουλ του κώλου ενω κριστυ και ελενη μονο μασαζ καλο ομως.Το μαγαζι αυτο καλο θα ηταν να γινει πραγματικο μασατζιδικο που δεν γαμας,αλλα χαλαρωνεις με το πολυ καλο μασαζ ιδιως απο την ελενη.Τα υπολοιπα που ζηταει δεν μπορει να τα προσφερει οταν εχεις σεριφη την τατιανα και κοριτσια μη μου απτου σε στυλ βικυ,σοφια κλπ....Αν εξαιρεσουμε την ερικα που ειχε οταν ξεκινησε και την μαρια την ελληνιδα απο συγγρου 12 παλιοτερα,οπως και την νικολ την πολωνεζα που εφυγε προσφατως και δουλευε τον περισσοτερο καιρο μονο κυριακες,δεν υπηρχε μια γυναικα της προκοπης και της ακολασιας,ολες παρτενοπες με κλειδωνια στην μουνοτρυπα.Ελεος με τις μη μου απτου.Γυρνα το στο απλο μασαζ κοριτσι μου και θα σου ρχονται περισσοτεροι,πιστεψε με.

αντε γεια,το βγαζουμε επικηρυγμενο παω αυριο να κρεμασω κορδελα που θα αναγραφει
  CLOSED    :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
μαύρο στο ίδρυμα.Δεν ξαναπατάω σε αυτα τα ιδρυματα της συμφορας.Τελικά μονο στη γλυφαδα,κεντρο και μαρουσι εχουν απομεινει λιγοι οικοι που προσφερουν τουλαχιστον τα βασικα.Βικυ,μαρινα,σοφια είναι στα προγραμματα φουλ του κώλου ενω κριστυ και ελενη μονο μασαζ καλο ομως.Το μαγαζι αυτο καλο θα ηταν να γινει πραγματικο μασατζιδικο που δεν γαμας,αλλα χαλαρωνεις με το πολυ καλο μασαζ ιδιως απο την ελενη.Τα υπολοιπα που ζηταει δεν μπορει να τα προσφερει οταν εχεις σεριφη την τατιανα και κοριτσια μη μου απτου σε στυλ βικυ,σοφια κλπ....Αν εξαιρεσουμε την ερικα που ειχε οταν ξεκινησε και την μαρια την ελληνιδα απο συγγρου 12 παλιοτερα,οπως και την νικολ την πολωνεζα που εφυγε προσφατως και δουλευε τον περισσοτερο καιρο μονο κυριακες,δεν υπηρχε μια γυναικα της προκοπης και της ακολασιας,ολες παρτενοπες με κλειδωνια στην μουνοτρυπα.Ελεος με τις μη μου απτου.Γυρνα το στο απλο μασαζ κοριτσι μου και θα σου ρχονται περισσοτεροι,πιστεψε με.


Ενα  ΔΕΝ  τεραστιο  εξω απ το μαγαζι χρειαζεται........Αν ειναι να δωσουμε οσα θελει ενα HUNDAI  για μπριζολα .......παμε καλυτερα στη HUNDAI !!!!!!!
 
OP
OP
I

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
  Ενημέρωση για την καταγραφή και αρχειοθέτηση:
   1.Αντζελίνα :tits:
   2.Αννη
   3.Βίκυ
   4.Μαργαρίτα
   5.Νικολέτα :tits:
   6.Καρολίνα
   7.Ντέμη
   8.Ελενα :idiot:
   9.Κρίστυ :idiot:
  10.sheriff Τατιάννα :new_shocked:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
να προσθεσω και μια νεα εισοδο πολυ αξιολογη εμφανισιακως στο φουλ προγραμμα...ονομα αλεξανδρα απο μενα αδοκιμαστη(κανω διαιτα γιατι θελω να κανω μπανιο τοπλεςς).Επισης ολο τον αυγουστο θα ειναι η νικολ(η ξανθια αριστοκρατικη πολωνεζα) που μας ειχε αφησει για λιγο καιρο τελευταια.Βεβαια ολα αυτα καλα ειναι αν αλλαζε και το στυλ του μαγαζιου σε παμφαγο! :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
να προσθεσω και μια νεα εισοδο πολυ αξιολογη εμφανισιακως στο φουλ προγραμμα...ονομα αλεξανδρα απο μενα αδοκιμαστη(κανω διαιτα γιατι θελω να κανω μπανιο τοπλεςς).
ποιο φουλ πρόγραμμα ρε αδερφέ; Άμα είναι να το πληρώσω 300 μέχρι να αποφασίσουνε να την πάρουνε στο στόμα γλειφιτζούρι και άλλα 160 μέχρι να αποφασίσουνε να ψήσουνε μοσχαρίσια, δεν πάω καλύτερα να παίξω μπόουλινγκ; Με τέτοιο πρήξιμο στα αρχίδια όλο στράικ θα κάνω!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.924
Like
30.176
Πόντοι
5.006
να προσθεσω και μια νεα εισοδο πολυ αξιολογη εμφανισιακως στο φουλ προγραμμα...ονομα αλεξανδρα απο μενα αδοκιμαστη(κανω διαιτα γιατι θελω να κανω μπανιο τοπλεςς).Επισης ολο τον αυγουστο θα ειναι η νικολ(η ξανθια αριστοκρατικη πολωνεζα) που μας ειχε αφησει για λιγο καιρο τελευταια.Βεβαια ολα αυτα καλα ειναι αν αλλαζε και το στυλ του μαγαζιου σε παμφαγο! :grin:
΄Εχεις μήπως περισσότερες πληροφορίες για την αλεξάνδρα;Aν ναι και θέλεις με ενημερώνεις.Ευχαριστώ.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.924
Like
30.176
Πόντοι
5.006
  Nέα θεραπαινίς στο κατάστημα στις 26/8.Όνομα Ζιζέλ.Ξανθό ρωσάκι κοντό 1.67cm περίπου 28 χρ.Βυζί τριάρι ψεύτικο.Σώμα πολύ καλό,χωρίς περιττό λίπος πολύ πρόθυμο και το κυριότερο πολύ υπάκουο.Γιά αλλαγή καλό είναι όχι για περισσότερο.
  Έφερε και ένα καινούργιο καλό μου φάνηκε με τα ρούχα αλλά μου είπε ότι είναι κατηγορία έλενα και κρίστυ.
  Καλά της λέω όταν γίνει της ανάλογης κατηγορίας με την αντζελίνα τα ξαναλέμε.
  Αυτά.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
 
  Καλά της λέω όταν γίνει της ανάλογης κατηγορίας με την αντζελίνα τα ξαναλέμε.
  Αυτά.

απο ότι ξέρω η αντζελίνα είναι της κατηγορίας που φραπάς!ή κάνω λάθος?

εν πάσει περιπτώσει το ρόστερ αυτη τη στιγμη είναι το...

1)κριστυ(κατηγορια μασαζ)
2)ελενη(κατηγορια μασαζ)
3)μαρινα(κατηγορια....)
4)αννυ(κατηγορια......)
5)βικυ(κατηγορια......)
6)αντζελινα(κατηγορια λαδολεμονο)
7)νικολετα(κατηγορια γκαυλα εφηβικη)
8)σοφια(κατηγορια μασαζ ανεραστο)

+2 οι καινουριες που λες?
 
OP
OP
I

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
κατηγορια μπιφτεκι ποιες ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom