Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.432 57,1%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 520 20,7%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 433 17,3%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 43 1,7%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 80 3,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.508

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
H Κωλαρα κυνηγαει το μπαλακι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ηλια προσοχη σε οτι βαζεις να ειναι στα πλαισια των κανονων του σαιτ
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
:kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

Συνημμένα

  • Εικόνα4159.jpg
    Εικόνα4159.jpg
    183,6 KB · Εμφανίσεις: 761

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Βρήκα τυχαία συλλογή από φωτό από διάφορες παραλίες και σκέφτηκα να τις μοιραστώ με όλους εσάς...Με ταίρι ή χωρίς...τελικά το ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΥΤΡΟ αρέσει σε ΟΛΟΥΣ....

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ...άνδρες και γιατί όχι και..γυναίκες..ανάλογα τα γούστα...

ΤΑ ΣΕΤ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΧΟΥΝ ΤΡΑΒΗΧΤΕΊ ΚΑΡΕ-ΚΑΡΕ..
δικε μου!!!!!εισαι ο ανθρωπος μου,εισαι του σωματειου και εσυ;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Φωτός που φαίνονταν πρόσωπα σβήστηκαν, μπορεί να σβηστούν κι άλλες, μη γράφετε με μόνιμα κεφαλαία, ωραίος ο Ναύαρχος.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Ξεκωλε στυλ γενικα φιλε! Θα ελεγα κωλαρακι αλλα δεν ισχυει για τις ελλεινηδες! Οσο για τα κωλαρακια που βαζεις στις φωτο αυτες ειναι μια στις χιλιες στις ελληνικες παραλιες με τα χοντρα ζωα που εχουν εναν κωλο σαν τραπεζι και κυτταριτιδα μεχρι και στη φτερνα μη χεσω!!!! Και οχι μονο αυτο! Θελουν να βαλουν και κοφτο μαγιο μπραζιλιαν κλπ! Ελεος!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Δεν κοιταζονται στον καθρευτη τα ζωα?????
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ξεκωλε στυλ γενικα φιλε! Θα ελεγα κωλαρακι αλλα δεν ισχυει για τις ελλεινηδες! Οσο για τα κωλαρακια που βαζεις στις φωτο αυτες ειναι μια στις χιλιες στις ελληνικες παραλιες με τα χοντρα ζωα που εχουν εναν κωλο σαν τραπεζι και κυτταριτιδα μεχρι και στη φτερνα μη χεσω!!!! Και οχι μονο αυτο! Θελουν να βαλουν και κοφτο μαγιο μπραζιλιαν κλπ! Ελεος!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Δεν κοιταζονται στον καθρευτη τα ζωα?????
γιατι καταλαβαινουν τα χαλια τους νομιζεις;
 
OP
OP
T

tmaras11

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.665
Like
26
Πόντοι
16
Μερικές παρατηρήσεις καλοπροαίρετα..Πρωτον σβήνε πρόσωπα γιατί θα εχει πρόβλημα το μπου..Δευτερον λέγε πού τραβάς να πάω εγω αλλού!!!!Τρίτον ..AGIANA τον παίρνεις,που θα μου πεις ότι κλεβω από σαιτ φωτο και τις ανεβάζω..Εδω εχω εντρυφήσει στη μυστική φωτό και κινδυνεύω να φαω ξυλο για να παίρνεις το ματι σου αραχτός!Αντε μη σταματήσω να ποσταρω....  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Το ξέρω ότι είσαι καλοπροαίρετος φίλε μου..πρόσωπα δεν πρέπει να έχω αφήσει.Έχεις δίκιο σε αυτό το κομμάτι.
Τις φωτό αυτές δεν τις έχω τραβήξει εγώ. Αν και τώρα που είμαι Μύκονο με τη γυναίκα...υπάρχουν πολλά καλά παιδιά για φωτογράφηση...
Με τη σύζυγο δεν υπάρχει θέμα.Μαζί κάνουμε το μάτι και σχολιάζουμε τα σωματάκια..
Και οι δύο πράγματι επικεντρώνουμε στα καλά σώματα γενικά...αλλά κυρίως στα κωλαράκια..

Στους δύο..πράγματι χωράει τρίτο πρόσωπο...Αρκεί να είναι γυναικείο και το σώμα να είναι...προβλεπόμενο..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
!Τρίτον ..AGIANA τον παίρνεις,που θα μου πεις ότι κλεβω από σαιτ φωτο και τις ανεβάζω..Εδω εχω εντρυφήσει στη μυστική φωτό και κινδυνεύω να φαω ξυλο για να παίρνεις το ματι σου αραχτός!Αντε μη σταματήσω να ποσταρω....  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

:cheesy: :cheesy: :cheesy: Ναύαρχε, υποκλίνομαι...... και ζητώ ταπεινά γονυπετής συγγνώμη!

:smitten: :smitten: :smitten:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Ξεκωλε στυλ γενικα φιλε! Θα ελεγα κωλαρακι αλλα δεν ισχυει για τις ελλεινηδες! Οσο για τα κωλαρακια που βαζεις στις φωτο αυτες ειναι μια στις χιλιες στις ελληνικες παραλιες με τα χοντρα ζωα που εχουν εναν κωλο σαν τραπεζι και κυτταριτιδα μεχρι και στη φτερνα μη χεσω!!!! Και οχι μονο αυτο! Θελουν να βαλουν και κοφτο μαγιο μπραζιλιαν κλπ! Ελεος!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Δεν κοιταζονται στον καθρευτη τα ζωα?????
Έχουν και τάπερ,μαζί................ :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.998
Κριτικές
1.245
Like
190.128
Πόντοι
45.465
δεν λές πάλι καλά που έσβησαν και 3 ακόμα που φαινόταν το πρόσωπο... :grin: :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom