Νέα

Master Chef 2020-Οι δηλητηριασμένοι δεν πεινάνε ποτέ!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος θελετε να ειναι ο επομενος που θα παρει μπουλο;

  • Γκιωργκο Χεσοδοχειο

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • Μαριανα μαφιοζα μπετονιερα

    Ψήφοι: 10 22,2%
  • Ντεμεκ Βιγκαν Πλακομουνα

    Ψήφοι: 17 37,8%
  • Μουρλεν Γουρουνα

    Ψήφοι: 5 11,1%
  • Σταυρος Καγκουρας απο Λιοσια

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • Σταυρης Βγαλεφρυδακιας Τζιμπριος

    Ψήφοι: 2 4,4%
  • Διονυσης Αργεντινος Κωλογερας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μαρια κοντοχοντρη γκοθου

    Ψήφοι: 7 15,6%
  • Δημητρης Μουνοδουλος Υποτακτικος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τζον Φιλλιπινεζικο Λειντιμποι

    Ψήφοι: 2 4,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Τυπε προλαβες και καβατζωσες νήμα? Καλώς,καλώς....Λετε να καβατζωσω νημα για survivor ή δεν θα γινει καθολου φετος,μην γινουμε και ρεζίλι :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Προσοχη ακολουθει ειδηση σοκ...ο γονος απο ερωτικη συνερευση αρκουδας και γοριλα ισχυριζεται οτι ειχε γκομενο και τον εστειλε γιατι ζηλευε. :S :S :S

χαχχαχχαχαχχαχαχα είσαι θεός τυπάρα..... καραστηρίζω..  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
Τυπε προλαβες και καβατζωσες νήμα? Καλώς,καλώς....Λετε να καβατζωσω νημα για survivor ή δεν θα γινει καθολου φετος,μην γινουμε και ρεζίλι :S :S :S

Νομίζω τύπε ότι εγαμηθηκε και ψοφήσε το σαυραβαιβορ....
χαχχαχχαχαχχαχαχα είσαι θεός τυπάρα..... καραστηρίζω..  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Που είσαι ρε τύπε να πούμε;
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
MasterChef: Αδιανόητος ο αριθμός των συμμετοχών! Τι συμβαίνει με τον 4ο κριτή;

https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/photos/w_800px/articles/201909/b519d9_master_chef1.jpg[/img[/URL]]

Αδιανόητος είναι ο αριθμός των συμμετοχών για τον διαγωνισμό μαγειρικής «MasterChef». Τι συμβαίνει τελικά με τον 4ο κριτή;

Η μαγειρικός διαγωνισμός του Star έχει γίνει πού αγαπητός από το κοινό και οι παίκτες του ριάλιτι γίνονται viral. Σύμφωνα με όσα έχουν γίνει γνωστά έχουν κατατεθεί 4.000 αιτήσεις.

Προς το παρόν η πρεμιέρα του είναι προγραμματισμένος για τις αρχές του 2020.

Μυστήριο όμως αποτελεί η προσθήκη ενός τέταρτου κριτή που έως τώρα δεν έχει γίνει γνωστό αν θα πραγματοποιηθεί ή όχι!

Ήδη έχουν γραφτεί τα ονόματα του Αθηναγόρα Κωστάκου αλλά και του Απόστολου Τραστέλη. Ο επικεφαλής του εστιατορίου «Σπονδή» απάντησε σε σχετική ερώτηση στην εκπομπή της Κατερίνα Καινούργιου αφήνοντας ανοιχτά όλα τα ενδεχόμενα.

[b]Είπε χαρακτηριστικά:[/b]

«Δεν ξέρω τι θα γίνει με το MasterChef. Είναι ένα θέμα που το δουλεύει το κανάλι και κάποια στιγμή θα μας ενημερώσει. Μου έχει γίνει κουβέντα, αλλά πιθανώς όχι μόνο σε μένα. Τα τρία παιδιά τα ξέρω καλά και είναι πολύ φρέσκα και φιλικά. Μου αρέσουν πολύ. Δίνουν έναν συγκεκριμένο τόνο, διαφορετικό από παλιότερα… Πραγματικά πρέπει να σκεφτώ πολύ αν μου γίνει πρόταση και μου ζητηθεί να είμαι εγώ. Γιατί είναι πολύ δύσκολος ο χρόνος. Αυτό είναι το κυριότερο».
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
MasterChef: Αδιανόητος ο αριθμός των συμμετοχών! Τι συμβαίνει με τον 4ο κριτή;

https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/photos/w_800px/articles/201909/b519d9_master_chef1.jpg[/img[/URL]]

Αδιανόητος είναι ο αριθμός των συμμετοχών για τον διαγωνισμό μαγειρικής «MasterChef». Τι συμβαίνει τελικά με τον 4ο κριτή;

Η μαγειρικός διαγωνισμός του Star έχει γίνει πού αγαπητός από το κοινό και οι παίκτες του ριάλιτι γίνονται viral. Σύμφωνα με όσα έχουν γίνει γνωστά έχουν κατατεθεί 4.000 αιτήσεις.

Προς το παρόν η πρεμιέρα του είναι προγραμματισμένος για τις αρχές του 2020.

Μυστήριο όμως αποτελεί η προσθήκη ενός τέταρτου κριτή που έως τώρα δεν έχει γίνει γνωστό αν θα πραγματοποιηθεί ή όχι!

Ήδη έχουν γραφτεί τα ονόματα του Αθηναγόρα Κωστάκου αλλά και του Απόστολου Τραστέλη. Ο επικεφαλής του εστιατορίου «Σπονδή» απάντησε σε σχετική ερώτηση στην εκπομπή της Κατερίνα Καινούργιου αφήνοντας ανοιχτά όλα τα ενδεχόμενα.

[b]Είπε χαρακτηριστικά:[/b]

«Δεν ξέρω τι θα γίνει με το MasterChef. Είναι ένα θέμα που το δουλεύει το κανάλι και κάποια στιγμή θα μας ενημερώσει. Μου έχει γίνει κουβέντα, αλλά πιθανώς όχι μόνο σε μένα. Τα τρία παιδιά τα ξέρω καλά και είναι πολύ φρέσκα και φιλικά. Μου αρέσουν πολύ. Δίνουν έναν συγκεκριμένο τόνο, διαφορετικό από παλιότερα… Πραγματικά πρέπει να σκεφτώ πολύ αν μου γίνει πρόταση και μου ζητηθεί να είμαι εγώ. Γιατί είναι πολύ δύσκολος ο χρόνος. Αυτό είναι το κυριότερο».
[/quote]

Μα καλά πόσοι πάνε?
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Έργα τέχνης φτιάχνει το αστεράκι..  :takethis: :takethis: :takethis:
 

Συνημμένα

  • a.o.1.jpg
    a.o.1.jpg
    36,4 KB · Εμφανίσεις: 39
  • a.o.2.jpg
    a.o.2.jpg
    48 KB · Εμφανίσεις: 32
  • a.o.3.jpg
    a.o.3.jpg
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 33
  • a.o.5.jpg
    a.o.5.jpg
    49,3 KB · Εμφανίσεις: 32
  • a.o.4.jpg
    a.o.4.jpg
    24,7 KB · Εμφανίσεις: 34
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
αχχαχχαχαχχα τα σπας τυπάρα... Στηρίζω αδερφό θρουμπ..  :takethis: :takethis: :takethis:

Εννοειται τυπε μου στηριζουμε Τρουμπακη...

Θα τους κανει και μαθηματα καθε Κυριακη πως ανοιγουν σωστα μια κονσερβα... :S :S :S
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Προσθεσε Αντζελο που ειναι γευσιγνωστης στην υψηλη κουζινα .... :S :S :S
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
Προσθεσε Αντζελο που ειναι γευσιγνωστης στην υψηλη κουζινα .... :S :S :S

Σωστη εισηγηση πρωτοτοκε κλωνε μου....κανονικα επρεπε να βαλω εμενα μεσα που ειμαι ο μοναδικος γκουρμε μπουρδελιαρης εδω μεσα αλλα θα μπει μεσα ο γνωστος αυνανας του σαι να με κατηγορει για στημενες ψηφοφοριες. :S :S :S
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.897
Like
24.822
Πόντοι
5.006
Χαιρετώ τους γνήσιους καριοληδες :headbaning2: :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom