Νέα

Ad Massage Nirvana, Φραντζή 2 & Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massage nirvana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 807K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.534
Like
3.263
Τα θέματα υγείας αφορούν προσωπικά δεδομένα .....λεφτά έβγαλε γιατί πηδούσε πελάτες....που σημαίνει βγάλατε και εσείς.......για να κάνω και λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου
Εφόσον μικατε για προσωπικά δεδομένα και θέλετε να ανοίξουμε προσωπικά τη συζήτηση γιατί δεν μου αρέσει να δίνω τέτοια θέματα και τη έχω κάνει για τη αρινα. Οταν ήρθε ο κορωνιός και δε δούλευε σχεδόν ενά χρόνο τη είχα σπίτι φως νερό φαΐ ενάμιση χρόνο δεν ήμασταν υποχρεωμένοι, συνεργάτες είμαστε δεν πιστεύω στη δικιά σας δουλειά να σας πληρώνει το αφεντικό σας το νοίκι και το νερό και σας δίνει και λεφτά στην οικογένειά σας για φαΐ μιλάμε τη καιρό που είχε το πρώτο κρουσμα με το κορονοιο . Συνεργάτες είμαστε ούτε όταν είχε πρόβλημα υγείας στην Πολωνία, Εμεις τη στείλαμε λεφτά γιατι είμαστε φίλοι και σεβόμαστε τη φιλία δε είμαι όλα χρήματα στη ζωή. Χρήματα μπορει να αποκτήσει φίλους αληθινούς ένα- δυο . Στα δύσκολα φαίνονται οι φίλοι όχι στα χαρές και στη οικονομα. Και εγώ δε με νοιάζει που δε ήρθε για δουλειά ξέρετε ότι δόξα το θεό έχουμε κοπέλες αλλα να πει καλησπέρα Λάρισα τη κανεις πάμε να πιούμε καφέ μόνο αυτό δε θέλω πολλά. Οπως όταν είμαστε φίλες.
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.534
Like
3.263
Η αλήθεια είναι πάντα κάπου στην μέση ..... Επιπροσθέτως...ουδείς πιο αχάριστος του ευεργετηθεντους........
Σωστο αυτό και για ανθρώπους που τους έχεις βοηθήσει ποιο πολύ από κάθε άλλο
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.534
Like
3.263
Καλά δεν είναι ακριβώς έτσι. Για παράδειγμα και η Ζωή μου είχε πει ότι ήταν πολύ ικανοποιημένη για τη "στέγη" που είχε βρει στο Νιρβάνα.

Τώρα αν γυρίσει Αθήνα και θέλει να κάνει κάτι άλλο ή και τίποτα.. εε ένα τηλέφωνο πιστεύω θα το πάρει.. Δούναι Και Λαβείν
Ακόμα μιλάμε με τη ζωή και θα μιλάμε είπε πάω Κρήτη μιλάμε όταν γυρίσω. Και τη ευχαριστώ πολύ που μας στηρίξε με τη παρουσία της όλες αυτές τη μέρες. Κυρία ερχόταν κυρια έφευγε από τη Καλές συνεργασίες και μακάρι να είχα πολλές τέτοιες συνεργασίες από ανθρώπινης πλευράς το λέω.. ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.534
Like
3.263
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡


♡ REAL DOLLS ♡

ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ
ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ
3 ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ
ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ
ΣΤΗ ΕΛΛΑΔΑ

♡ REAL DOLLS ♡
♡ milking table ♡
♡ GLORY HOLE ♡

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας
εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ ♡

ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ
ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ
ΣΤΗ ΕΛΛΑΔΑ
ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ



♡ ΣΑΜΑΝΘΑ 21ΧΡ♡

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΑΜΑΝΘΑ NEW GIRLS
ΣΑΜΙ NEW GIRLS
ΑΦΡΟΔΙΤΗ NEW GIRLS
ΠΑΜΕΛΑ
ΝΑΝΣΥ
ΚΑΡΛΑ
ΣΤΕΛΑ
ΜΙΣΕΛ
ΑΡΙΕΛ
♡ SISI ♡ REAL DOLLS


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

https://erosladies.gr

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_23-05-16_19-53-52-808.jpg
Picsart_23-05-10_14-50-37-494.jpg
PicsArt_07-06-03.28.22.jpg
 

Συνημμένα

  • IMG-0221898c8de99a443ba1732409566932-V.jpg
    IMG-0221898c8de99a443ba1732409566932-V.jpg
    122,3 KB · Εμφανίσεις: 21
  • Picsart_23-03-21_15-14-50-920.jpg
    Picsart_23-03-21_15-14-50-920.jpg
    123,1 KB · Εμφανίσεις: 23

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
25
Like
3.467
Πόντοι
1.436
Να ρωτήσω κάτι στο συγκεκριμένο κατάστημα υπάρχουν κορίτσια που δεν δέχονται να κλείνουν τηλεφωνικό ραντεβού αλλά μονο να πας από εκεί και άμα την πετυχεις διαθέσιμη??? Μου έχει τύχει με μια γιαυτο ρωτάω.θα εκτιμούσα μια απάντηση από το κατάστημα @massage nirvana
 

Meraklis_4

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2023
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαγκες και Larissa! Έγραψα κριτική αλλά ακόμη δεν έχει ανεβεί! Ισχύει ότι η Larissa ρωτάει και προσέχει τον Πελατη όσο μπορεί. Ωστόσο δεν μπορείς εύκολα να την ενημερώσεις την ώρα που φεύγεις ότι κάτι δεν πήγε καλά με την κοπέλα. Οποτε το καλύτερο feedback το έχεις στο νήμα. Η Αφροδίτη χρήζει ιδιαίτερη βελτίωση ειδάλλως δεν νομίζω να συνεχίζει σε εσάς! Μασάζ μηδέν και Β μέρος κακό. Δυστυχώς δεν αντιλήφθηκα με την στολή που φορούσε, την κοιλια της! Όπως και να έχει ευχαριστούμε που μας προσεχείς Larissa! Περιμένουμε την σγουρομάλλα που έταξες πιο πάνω
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.276
Κριτικές
19
Like
9.189
Πόντοι
9.095
Ακόμα μιλάμε με τη ζωή και θα μιλάμε είπε πάω Κρήτη μιλάμε όταν γυρίσω. Και τη ευχαριστώ πολύ που μας στηρίξε με τη παρουσία της όλες αυτές τη μέρες. Κυρία ερχόταν κυρια έφευγε από τη Καλές συνεργασίες και μακάρι να είχα πολλές τέτοιες συνεργασίες από ανθρώπινης πλευράς το λέω.. ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ
Γίνεσαι υπερβολική νομίζω. Εγω ξέρω οτι η real doll δεν εχει ανταλλάξει κουβέντα με καμία εκεί μέσα κ όμως την έχετε κ δουλεύει αθόρυβα. :grin:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.592
Κριτικές
190
Like
48.451
Πόντοι
41.443

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.962
Κριτικές
7
Like
9.014
Πόντοι
1.336
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.534
Like
3.263
Να ρωτήσω κάτι στο συγκεκριμένο κατάστημα υπάρχουν κορίτσια που δεν δέχονται να κλείνουν τηλεφωνικό ραντεβού αλλά μονο να πας από εκεί και άμα την πετυχεις διαθέσιμη??? Μου έχει τύχει με μια γιαυτο ρωτάω.θα εκτιμούσα μια απάντηση από το κατάστημα @massage nirvana
Καλησπέρα Δεν κλείνουμε τηλεφωνικό ραντεβού αν την κοπέλα που θέλετε να κλείσετε δεν τη γνωρίζετε Γιατί αν έρθετε στο χώρο μας και μου πείτε Α Συγνώμη έκανα λάθος Ή δεν μου αρέσει τοτε για εκείνη την ημέρα δεν μπορείτε να αλλάξετε την κοπέλα είναι η γραμμή του μαγαζιού . Ενα ραντεβού αν ξεκινάει στις 2:00 ...από 1:45 η κοπέλα δεν δουλεύει μέχρι 2:10 γιατί θα σας περιμένει Άν εσείς δε έρθετε στο μαγαζί και μας πείτε ότι δεν μου αρέσει ,η έκανα λάθος πάει να πει ότι δεν τη γνωρίζατε άρα κσι ο χρόνος που σας περιμενε η κοπέλα πηγε χαμένος Άρα έχει χάσει η κοπέλα χρόνο από την εργασία της και λογικό είναι να δυσανασχετήσει . Για αυτό τον λόγο και δεν δεχόμαστε ραντεβού σε περίπτωση που δεν τη γνωρίζεις . Οσο για την Αντελίνα δεν κλείναμε τηλεφωνικό ραντεβού γιατί τις πρώτες μέρες που είχε έρθει περνάνε τηλέφωνο μάλλον επίτηδες πιστεύουμε για να την κόψω τα ραντεβού και κλείναν ραντεβού και δεν ερχόντουσαν κάθε μέρα είχαμε τουλάχιστον 2-3 ραντεβού ακυρωθέντα που δε ερχόντουσαν και κοπέλα είπε δεν θέλω τηλεφωνικά ραντεβού . Όποιος θέλει να με διαλέξει στο σαλόνι .
Ελπίζω να κατάφερα να σας το εξηγήσω πώς ακριβώς δουλεύει ο χώρος μας.
Καλό απόγευμα να έχετε
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.534
Like
3.263

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.959
Κριτικές
37
Like
20.418
Πόντοι
4.646
Ρε σεις τυποι με τη real doll έχει παει κανεις ν' ανεβάσει καμμια κριτική?
Πήγε κάποιος αλλά τού κρατάει μούτρα ή real doll δεν τού μιλάει καί τσατιστηκε ό τύπος καί δεν ανεβάζει κριτική.
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.083
Κριτικές
2
Like
8.797
Πόντοι
2.456
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
25
Like
3.467
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα Δεν κλείνουμε τηλεφωνικό ραντεβού αν την κοπέλα που θέλετε να κλείσετε δεν τη γνωρίζετε Γιατί αν έρθετε στο χώρο μας και μου πείτε Α Συγνώμη έκανα λάθος Ή δεν μου αρέσει τοτε για εκείνη την ημέρα δεν μπορείτε να αλλάξετε την κοπέλα είναι η γραμμή του μαγαζιού . Ενα ραντεβού αν ξεκινάει στις 2:00 ...από 1:45 η κοπέλα δεν δουλεύει μέχρι 2:10 γιατί θα σας περιμένει Άν εσείς δε έρθετε στο μαγαζί και μας πείτε ότι δεν μου αρέσει ,η έκανα λάθος πάει να πει ότι δεν τη γνωρίζατε άρα κσι ο χρόνος που σας περιμενε η κοπέλα πηγε χαμένος Άρα έχει χάσει η κοπέλα χρόνο από την εργασία της και λογικό είναι να δυσανασχετήσει . Για αυτό τον λόγο και δεν δεχόμαστε ραντεβού σε περίπτωση που δεν τη γνωρίζεις . Οσο για την Αντελίνα δεν κλείναμε τηλεφωνικό ραντεβού γιατί τις πρώτες μέρες που είχε έρθει περνάνε τηλέφωνο μάλλον επίτηδες πιστεύουμε για να την κόψω τα ραντεβού και κλείναν ραντεβού και δεν ερχόντουσαν κάθε μέρα είχαμε τουλάχιστον 2-3 ραντεβού ακυρωθέντα που δε ερχόντουσαν και κοπέλα είπε δεν θέλω τηλεφωνικά ραντεβού . Όποιος θέλει να με διαλέξει στο σαλόνι .
Ελπίζω να κατάφερα να σας το εξηγήσω πώς ακριβώς δουλεύει ο χώρος μας.
Καλό απόγευμα να έχετε
Πως τσεκάρετε ομως αν αυτος που σας περνει τηλ γνωριζει την κοπελα αν δεν σας το πει? Μπορει να σας πει οτιδήποτε πχ οτι εχει περάσει μαζι της , ότι την έχει δει αλλά μέχρι να αποφασίσει την έκλεισε αλλος πελατης, διάλεξε κάποια αλλη αλλα την έχει στα υπόψιν για το μελλον κτλ. Εσείς πως το τσεκάρετε αυτο?? Παντως το καταλαβατε για την Αντελινα εφαγα ακυρο τηλεφωνικο...μου φανηκε περιεργο γιαυτό ηθελα να κανω διευκρίνηση ρωτώντας εσας σαν μαγαζί. Τίποτα από τα παραπάνω δεν ανέφερα όταν τηλεφωνισα απλώς μου είπατε οτι η κοπέλα είναι σε πρόγραμμα και τελειώνει σε μισή ώρα και δεν δέχεται τηλεφωνικά ραντεβού αλλά μονο να πάω από εκεί και ούτε με ρωτήσατε αν την γνωρίζω η όχι προφανώς γιατί δεν είχε νόημα αφού δεν κανει τηλεφωνικό ραντεβού.....καλό απόγευμα να έχετε!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
56
Like
18.468
Πόντοι
13.636
Ρε σεις τυποι με τη real doll έχει παει κανεις ν' ανεβάσει καμμια κριτική?
Πρέπει να εχουν πέσει τρελά ακάποτα και κρεμπιεδες :sperm: φίλε μου στην σιλικονάτη μήτρα της doll .
Τώρα και απολύμανση να γίνεται (που λογικά θα γίνεται) δεν ξέρω ...
Περίεργα γούστα ...
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.959
Κριτικές
37
Like
20.418
Πόντοι
4.646
Πρέπει να εχουν πέσει τρελά ακάποτα και κρεμπιεδες :sperm:φίλε μου στην σιλικονάτη μήτρα της doll .
Τώρα και απολύμανση να γίνεται (που λογικά θα γίνεται) δεν ξέρω ...
Περίεργα γούστα ...
Περίεργα γούστα όντως πού έχουν πέραση :confused:
Απολύμανση γίνεται έτσι λένε ή πληροφορίες μου.

Προτιμώ την ζωντανή κούκλα πάντως καί σε λατινική διάλεκτο τού σεξ :grin:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
56
Like
18.468
Πόντοι
13.636
Περίεργα γούστα όντως πού έχουν πέραση :confused:
Απολύμανση γίνεται έτσι λένε ή πληροφορίες μου.

Προτιμώ την ζωντανή κούκλα πάντως καί σε λατινική διάλεκτο τού σεξ :grin:
Είναι από αυτές που έχουν αντιστάσεις και θερμαίνεται το μουνι για πιο real κατάσταση ? :2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom