Νέα

Ad Massage Nirvana, Φραντζή 2 & Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massage nirvana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 827K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
45
Like
5.223
Πόντοι
2.846
Συγγνώμη έχετε περάσει εσείς προσωπικά από το μαγαζί και δεν είχε χαρτί το μαγαζί ή δεν είχε πετσέτες αποστειρωμένες
Οχι απλά όπως λεει ο συναγωνιστής πιο πάνω εάν είναι έτσι καλό θα είναι να διορθωθεί
 

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
45
Like
5.223
Πόντοι
2.846
Λοιπόν για να λέμε τά πράγματα όπως ακριβώς είναι γιατί τά δήθεν του κωλου, ανακρίβειες καί τά επίτηδες.... δέν τά γουστάρω.


Προσωπικά έχω κάποιο θέμα ανοιχτό με το μαγαζί πού το έχω πεί στην Λαρισα καί το ξέρει.
ΑΛΛΑ στο θέμα καθαριότητας, πετσέτας κλπ είναι πεντακάθαρα όλα, έχω επισκεφθεί το μαγαζί 3 μέ 4 φορές τόν προηγούμενο μήνα σε τρία διαφορετικά δωμάτια καί σε όλα τά ραντεβού ή πετσέτα ήταν σφραγισμένη μέ καρτελάκι μέσα τής εταιρίας που τής καθαρίζει. Τήν μια φορά μάλιστα τήν άνοιξα εγώ τήν πετσέτα πού τήν είχε αφήσει ή Πάολα.
Ή δε πετσέτα πού βάζουν τά κορίτσια στο κρεβάτι τού μασάζ τήν μάπα μού έβαλα καί μύριζε καθαριότητα, καί όσο για το χαρτί πού γράφτηκε...... Υπήρχε καί στα τρία δωμάτια κάτω από το μασαζοκρεβατο, τήν μία φορά μάλιστα το έστρωσε ή Εύα.
Αμα θέλετε χαρτί απλά το λέτε νά σάς βάλουν τόσο απλό.
Νά επισημάνω ότι σε ραντεβού μέ δύο διαφορετικές κοπέλες στο ίδιο δωμάτιο οι πετσέτες αλαχθηκαν όλες δύο φορές καί όλες σφραγισμενες καί καθαρές καί είχα καί μία τρίτη επιπλέον για το τελευταίο μπάνιο πριν φύγω.
Στα συν ή ζέστη στο δωμάτιο καί ζεστό νερό φουλ.

Μην ακούω λοιπόν αηδίες για καθαριότητα και πετσέτες το μαγαζί είναι πεντακάθαρο σε όλα.
Μια χαρά
Θα μπει η παολα στους στόχους
Είμαι ανάμεσα σε παολα η Κατά
Ποιες πετσέτες τώρα και χαρτιά…:cheesy::wink:
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.690
Πόντοι
2.596
Λοιπόν για να λέμε τά πράγματα όπως ακριβώς είναι γιατί τά δήθεν του κωλου, ανακρίβειες καί τά επίτηδες.... δέν τά γουστάρω.


Προσωπικά έχω κάποιο θέμα ανοιχτό με το μαγαζί πού το έχω πεί στην Λαρισα καί το ξέρει.
ΑΛΛΑ στο θέμα καθαριότητας, πετσέτας κλπ είναι πεντακάθαρα όλα, έχω επισκεφθεί το μαγαζί 3 μέ 4 φορές τόν προηγούμενο μήνα σε τρία διαφορετικά δωμάτια καί σε όλα τά ραντεβού ή πετσέτα ήταν σφραγισμένη μέ καρτελάκι μέσα τής εταιρίας που τής καθαρίζει. Τήν μια φορά μάλιστα τήν άνοιξα εγώ τήν πετσέτα πού τήν είχε αφήσει ή Πάολα.
Ή δε πετσέτα πού βάζουν τά κορίτσια στο κρεβάτι τού μασάζ τήν μάπα μού έβαλα καί μύριζε καθαριότητα, καί όσο για το χαρτί πού γράφτηκε...... Υπήρχε καί στα τρία δωμάτια κάτω από το μασαζοκρεβατο, τήν μία φορά μάλιστα το έστρωσε ή Εύα.
Αμα θέλετε χαρτί απλά το λέτε νά σάς βάλουν τόσο απλό.
Νά επισημάνω ότι σε ραντεβού μέ δύο διαφορετικές κοπέλες στο ίδιο δωμάτιο οι πετσέτες αλαχθηκαν όλες δύο φορές καί όλες σφραγισμενες καί καθαρές καί είχα καί μία τρίτη επιπλέον για το τελευταίο μπάνιο πριν φύγω.
Στα συν ή ζέστη στο δωμάτιο καί ζεστό νερό φουλ.

Μην ακούω λοιπόν αηδίες για καθαριότητα και πετσέτες το μαγαζί είναι πεντακάθαρο σε όλα.
Συμφωνώ
Έχει καλή οργάνωση
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.577
Like
3.307
Οχι απλά όπως λεει ο συναγωνιστής πιο πάνω εάν είναι έτσι καλό θα είναι να διορθωθεί
Θα ήθελα να σας ενημερώσουμε ότι από τον καιρό που ήτανε ο κορονοϊός στις δύσκολες μέρες το συγκεκριμένο μαγαζί έκανε κάθε 15 μέρες απολύμανση για τον κορωναίο είχαμε επίσημα χαρτιά και τα είχαμε ανάρτηση απέξω από την πόρτα κάθε 15 μέρες . Στο μαγαζί μας έχει σφραγισμενες πετσέτες με χαρτακι απολύμανση για τον κορονοιο . Μιλήσαμε και κάναμε συμφωνία με εταιρεία να μας τις καθαρίζει και να τις αποστειρώνει με επίσημο εγκύκλιο από το υπουργείο υγείας και η ίδια εταιρεία καθαρίζει σε πολυ μεγάλο ξενοδοχείο στο σύνταγμα και έχουμε και χαρτιά για αυτό και θα κάνουμε ότι μπορούμε το καλύτερο για να είναι καθαρό το μαγαζί μας Λάθη γίνονται και προσπαθούμε όλα να τα διορθώσουμε. θα θέλαμε να περάσετε μία μέρα από το χώρο μας να έχετε μία προσωπική γνώμη
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.577
Like
3.307
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΤΑ

ΟΝΟΜΑ : ΚΑΤΑ

ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ : ΚΟΛΟΜΒΙΑ

ΗΛΙΚΙΑ : 39ΧΡ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ : ΜΑΥΡΑ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΩΝ : ΚΑΦΕ

ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ
ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ 17/3
♡ ΚΑΤΑ ♡
ΘΑ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ
ΝΑ ΤΗ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΝ


Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
Picsart_22-12-30_01-51-12-214.jpg
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.577
Like
3.307
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡


♡ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ ♡

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ
ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ
ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ

♡ ΑΡΙΕΛ 28ΧΡ ♡

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ♡

Μετά από ένα μήνα απουσίας
από το χώρο μας επιστρέφει
Δευτέρα 20 Μαρτίου

♡ ♡ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ♡ ♡

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

ΑΡΙΕΛ NEW GIRLS
ΕΥΑ NEW GIRLS
ΑΛΙΚΗ NEW GIRLS
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΠΑΟΛΑ
ΙΡΙΣ NEW GIRLS
ΝΑΝΣΥ
ΠΑΜΕΛΑ
ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ
ΚΑΤΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

Home

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_23-03-10_16-22-00-661.jpg
PicsArt_06-14-03.46.21.jpg
PicsArt_08-04-04.28.08.jpg
 

Συνημμένα

  • Picsart_22-11-14_11-51-22-518.jpg
    Picsart_22-11-14_11-51-22-518.jpg
    157,5 KB · Εμφανίσεις: 36
  • PicsArt_08-04-12.09.22.jpg
    PicsArt_08-04-12.09.22.jpg
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 40
  • Picsart_23-03-02_15-46-45-644.jpg
    Picsart_23-03-02_15-46-45-644.jpg
    107,5 KB · Εμφανίσεις: 46
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.577
Like
3.307
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΤΑ

ΟΝΟΜΑ : ΚΑΤΑ

ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ : ΚΟΛΟΜΒΙΑ

ΗΛΙΚΙΑ : 39ΧΡ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ : ΜΑΥΡΑ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΩΝ : ΚΑΦΕ

ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ
ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ 17/3
♡ ΚΑΤΑ ♡
ΘΑ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ
ΝΑ ΤΗ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΝ


Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
Picsart_22-12-30_01-51-12-214.jpg
 

Vuzolagnos9

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
48
Κριτικές
45
Like
1.894
Πόντοι
2.390
Πέρασμα με Κάτα πριν φυγει, δεν εχει νόημα να ξαναγράψω κριτική για λεπτομέρειες. Απλά θα πω από τις καλύτερες του μαγαζιού σχεδόν εφάμιλλες υπηρεσίες με της Άννας (χωρίς όμως τα παρατράγουδα αυτής, για να μην παρεξηγιόμαστε). Ελπίζω το μαγαζί να την ξαναφέρει γιατί αξίζει. Επίσης πρώτη φορά που δεν είχε δωμάτιο και χρειάστηκε να περιμένω κάνα τέταρτο να αδειάσει ενώ τα κουδούνια χτυπούσαν βροχή.
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.577
Like
3.307
♡ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ♡

Μετά από ένα μήνα επιστροφή
και πάλι στο χώρο μας
Δευτέρα 20 Μαρτίου

♡ Αντριάνα ♡

ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ : ΡΟΥΜΑΝΙΑ

ΗΛΙΚΙΑ : 24ΧΡ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ : ΞΑΝΘΙΑ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΩΝ : ΜΕΛΙ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_22-08-03_11-14-29-557.jpg
Picsart_22-11-13_12-45-21-228.jpg
Picsart_22-04-11_12-44-45-208.jpg
Picsart_22-12-31_00-35-07-935.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: herc96

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Λοιπόν για να λέμε τά πράγματα όπως ακριβώς είναι γιατί τά δήθεν του κωλου, ανακρίβειες καί τά επίτηδες.... δέν τά γουστάρω.


Προσωπικά έχω κάποιο θέμα ανοιχτό με το μαγαζί πού το έχω πεί στην Λαρισα καί το ξέρει.
ΑΛΛΑ στο θέμα καθαριότητας, πετσέτας κλπ είναι πεντακάθαρα όλα, έχω επισκεφθεί το μαγαζί 3 μέ 4 φορές τόν προηγούμενο μήνα σε τρία διαφορετικά δωμάτια καί σε όλα τά ραντεβού ή πετσέτα ήταν σφραγισμένη μέ καρτελάκι μέσα τής εταιρίας που τής καθαρίζει. Τήν μια φορά μάλιστα τήν άνοιξα εγώ τήν πετσέτα πού τήν είχε αφήσει ή Πάολα.
Ή δε πετσέτα πού βάζουν τά κορίτσια στο κρεβάτι τού μασάζ τήν μάπα μού έβαλα καί μύριζε καθαριότητα, καί όσο για το χαρτί πού γράφτηκε...... Υπήρχε καί στα τρία δωμάτια κάτω από το μασαζοκρεβατο, τήν μία φορά μάλιστα το έστρωσε ή Εύα.
Αμα θέλετε χαρτί απλά το λέτε νά σάς βάλουν τόσο απλό.
Νά επισημάνω ότι σε ραντεβού μέ δύο διαφορετικές κοπέλες στο ίδιο δωμάτιο οι πετσέτες αλαχθηκαν όλες δύο φορές καί όλες σφραγισμενες καί καθαρές καί είχα καί μία τρίτη επιπλέον για το τελευταίο μπάνιο πριν φύγω.
Στα συν ή ζέστη στο δωμάτιο καί ζεστό νερό φουλ.

Μην ακούω λοιπόν αηδίες για καθαριότητα και πετσέτες το μαγαζί είναι πεντακάθαρο σε όλα.
Δεν θέλω σε καμμία περίπτωση να σε ειρωνευτώ αλλα εκείνη τη μέρα επρεπε να παίξεις Λόττο....
Γιατί το λεω? Να σου πω τη δίκη μου εμπειρία την προηγουμενη Τρίτη: ειχα σε προγραμμα μιας ωρας δυο πετσετες. Με καρτελάκι. Την μια την έστρωσε στο μασαζοκρεββατο και την αλλη την πηρα για μπανιο. Όταν μπήκε η κοπελα πήγαμε στο μινι κρεββάτι όποτε η πετσέτα απο το μασαζοκρεββατο πήγε στο κρεββάτι. Βολευτήκαμε και οι δυο πάνω σε μια μόνη πετσέτα και όταν τελειώσαμε εκεί πηγα για μπανιο ξανά με την πρωτη πετσέτα ενώ η δευτερη πήγε απο το κρεββάτι στο μασαζοκρεββατο. Μετα το μασαζ η πετσέτα μεταφέρθηκε ξανά στο κρεββάτι ενώ στο τέλος εκανα μπανιο για Τρίτη φορα με την ίδια πετσέτα. Δεν θα αναφέρω λεπτομέρειες για το μπανιο (δωματιο 3 απο ότι άκουσα) όπου όταν άνοιγε καποιος άλλος το νερό εδώ ερχόταν παγωμένο κλπ. Κλπ.
Η κοπελα ηταν πολυ καλή όπως ανέφερα και η εμπειρία μαζί της πολυ θετική, μην τα μπερδεύουμε αλλα το μαγαζι αρνειται να ξοδέψει 30 λεπτα/πελάτη για ένα σεντόνι μιας χρήσης για υπηρεσιες καθαριότητας και κανεις δεν θα ωραιοποίησει την κατασταση.....
Κρίμα γιατί με τις κοπέλες που εχει θα μπορούσε να εχει κλείσει πολλα απο τα διπλανά.....
 

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
45
Like
5.223
Πόντοι
2.846
Πέρασμα με Κάτα πριν φυγει, δεν εχει νόημα να ξαναγράψω κριτική για λεπτομέρειες. Απλά θα πω από τις καλύτερες του μαγαζιού σχεδόν εφάμιλλες υπηρεσίες με της Άννας (χωρίς όμως τα παρατράγουδα αυτής, για να μην παρεξηγιόμαστε). Ελπίζω το μαγαζί να την ξαναφέρει γιατί αξίζει. Επίσης πρώτη φορά που δεν είχε δωμάτιο και χρειάστηκε να περιμένω κάνα τέταρτο να αδειάσει ενώ τα κουδούνια χτυπούσαν βροχή.
Θα έρθει ξανά;Για εμάς που δεν προλάβαμε;
Γνωρίζουμε;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
37
Like
21.152
Πόντοι
4.646
Δεν θέλω σε καμμία περίπτωση να σε ειρωνευτώ αλλα εκείνη τη μέρα επρεπε να παίξεις Λόττο....
Γιατί το λεω? Να σου πω τη δίκη μου εμπειρία την προηγουμενη Τρίτη: ειχα σε προγραμμα μιας ωρας δυο πετσετες. Με καρτελάκι. Την μια την έστρωσε στο μασαζοκρεββατο και την αλλη την πηρα για μπανιο. Όταν μπήκε η κοπελα πήγαμε στο μινι κρεββάτι όποτε η πετσέτα απο το μασαζοκρεββατο πήγε στο κρεββάτι. Βολευτήκαμε και οι δυο πάνω σε μια μόνη πετσέτα και όταν τελειώσαμε εκεί πηγα για μπανιο ξανά με την πρωτη πετσέτα ενώ η δευτερη πήγε απο το κρεββάτι στο μασαζοκρεββατο. Μετα το μασαζ η πετσέτα μεταφέρθηκε ξανά στο κρεββάτι ενώ στο τέλος εκανα μπανιο για Τρίτη φορα με την ίδια πετσέτα. Δεν θα αναφέρω λεπτομέρειες για το μπανιο (δωματιο 3 απο ότι άκουσα) όπου όταν άνοιγε καποιος άλλος το νερό εδώ ερχόταν παγωμένο κλπ. Κλπ.
Η κοπελα ηταν πολυ καλή όπως ανέφερα και η εμπειρία μαζί της πολυ θετική, μην τα μπερδεύουμε αλλα το μαγαζι αρνειται να ξοδέψει 30 λεπτα/πελάτη για ένα σεντόνι μιας χρήσης για υπηρεσιες καθαριότητας και κανεις δεν θα ωραιοποίησει την κατασταση.....
Κρίμα γιατί με τις κοπέλες που εχει θα μπορούσε να εχει κλείσει πολλα απο τα διπλανά.....
Γνώμες απόψεις και εμπειρίες αλλάζουμε, κουβέντα κάνουμε καί δέν θά το έπαιρνα το σχόλιο σού σαν ειρωνεία αλλοίμονο.

Αυτό που λες αν κατάλαβα σωστά μέ τήν πετσέτα "μπάλα" από το μασαζοκρεβατο στο τύπου κρεβάτι καί ξανά πίσω το έχω δει σε παλαιότερη επίσκεψη μού, θά συμφωνήσω ότι ποίο καλό θα ήταν νά υπήρχε κάτι σαν σεντόνι για το τύπου κρεβάτι πού θά το φέρνει ή κοπέλα όταν έρχεται στο δωμάτιο σε κάθε νέο πελάτη.
Αλλά ειλικρινά εγώ που είμαι περίεργος μέ τήν καθαριότητα έχω βρει τήν λύση..... Ή ζητάω καί Τρίτη πετσέτα πού τήν αφήνω στρωμένη στο τύπου κρεβάτι ή λέω να βάλουν το χαρτί μίας χρήσης στο μασαζοκρεβατο πού έχει σε όλα τα δωμάτια.
Ή αν ή κοπέλα μού έχει κάνει μασάζ μέ λάδι που δέν φεύγει εύκολα ζητάω πάλι μία πετσέτα καθαρή από τήν κοπέλα στο τέλος του ραντεβού, ποτέ δέν μού έχουν αρνηθεί.
Όσο για το νερό ζεστό ή κρύο πάντα είχε ζεστό καυτό, ξέρω ότι πάω σε ένα κτίριο πού δέν είναι καινούργιο δέν είναι το hillton οπότε καί νά περιμένω δύο λεπτά νά έρθει το ζεστό νερό δέν έχω πρόβλημα.
Προσωπικά στο θέμα καθαριότητα δέν έχω παράπονο, σε άλλο θέμα νάι έχω.
Σε κάθε επιχείρηση υπάρχουν λάθη, το θέμα είναι νά θέλουν να τά διορθώσουν καί από ότι βλέπω ή Λαρισα προσπαθεί νά δώσει λύσεις.
 

goustaro_milf

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
67
Like
106
Πόντοι
0
καλησπερα να ρωτησω η κυρια της υποδοχης η λαρισα μπορει να παρεχει τις υπηρεσιες? ειναι ωραια κοπελα κατα τη γνωμη μου
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: geoMan

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
καλησπερα να ρωτησω η κυρια της υποδοχης η λαρισα μπορει να παρεχει τις υπηρεσιες? ειναι ωραια κοπελα κατα τη γνωμη μου
Νατα και τα τυχερά! Μετα τη Μαριάνα και η Λαρίσα το κοινό της.....
Αν πας με τη Λαρίσα θα παρεις τρεις σφραγίδες αντί για μια .......
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.577
Like
3.307
Νατα και τα τυχερά! Μετα τη Μαριάνα και η Λαρίσα το κοινό της.....
Αν πας με τη Λαρίσα θα παρεις τρεις σφραγίδες αντί για μια .......
Καλημέρα και τι είμαι εγώ σαν Τις πίτσες 2 και μία δώρο χά χα χα ..
Έτσι να αρχίσει η μέρα με το χαμόγελο

ΛΑΡΙΣΑ
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
47
Like
7.138
Πόντοι
5.646
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.577
Like
3.307
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡


♡ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ ♡

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ
ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ
ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΣΙΑ

♡ ΣΤΕΛΑ 35ΧΡ ♡

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ♡

Μετά από ένα μήνα απουσίας
από το χώρο μας επιστρέφει
Δευτέρα 20 Μαρτίου

♡ ♡ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ♡ ♡

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

ΣΤΕΛΑ NEW GIRLS
ΑΡΙΕΛ NEW GIRLS
ΕΥΑ NEW GIRLS
ΑΛΙΚΗ NEW GIRLS
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΠΑΟΛΑ
ΙΡΙΣ NEW GIRLS
ΝΑΝΣΥ
ΠΑΜΕΛΑ
ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ
ΚΑΤΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

Home

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
20230317_121445.jpg
Picsart_23-03-10_16-19-15-116.jpg
Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
 

Συνημμένα

  • Picsart_23-03-14_12-46-33-525.jpg
    Picsart_23-03-14_12-46-33-525.jpg
    102,5 KB · Εμφανίσεις: 39
  • PicsArt_12-01-11.58.20.jpg
    PicsArt_12-01-11.58.20.jpg
    99,7 KB · Εμφανίσεις: 45
  • PicsArt_08-04-04.28.08.jpg
    PicsArt_08-04-04.28.08.jpg
    114,6 KB · Εμφανίσεις: 40

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φανταζομαι μπορω να ζητησω μασαζ μονο με happy ending και σωματικη επαφη χωρις να υπαρξει και σεξ ...:)
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.577
Like
3.307
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

♡ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ♡

Σας υπενθυμίζουμε ότι σήμερα

είναι τελευταία μέρα στο χώρο μας

ΚΑΤΑ

ΟΝΟΜΑ : ΚΑΤΑ

ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ : ΚΟΛΟΜΒΙΑ

ΗΛΙΚΙΑ : 39ΧΡ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ : ΜΑΥΡΑ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΩΝ : ΚΑΦΕ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
Picsart_22-12-30_01-51-12-214.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom