Νέα

Ad Massage Nirvana, Φραντζή 2 & Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massage nirvana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 822K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
Πολύ σαφήνεια για τα αυτονόητα δε νομίζεις???
Τα δικά σου αυτονόητα ζητάω γιατί για μένα δεν είναι......αλλιως δεν θα ρωτούσα.....
Με βασικό κριτήριο ότι είμαστε και μιλάμε για μασατζιδικο και όχι για μια ώρα με call girl, που και πάλι για μένα θα έπαιζε....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Τα δικά σου αυτονόητα ζητάω γιατί για μένα δεν είναι......αλλιως δεν θα ρωτούσα.....
Με βασικό κριτήριο ότι είμαστε και μιλάμε για μασατζιδικο και όχι για μια ώρα με call girl, που και πάλι για μένα θα έπαιζε....
Οκ δεκτον. Θα σου πω λοιπόν.....η τύπισσα είναι ξινολε τυπικουρα δήθεν φεικ καυλαντα και αν τελειώσεις στην πίπα και δεν την γαμησεις κάνει Χαρούλες......
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
Οκ δεκτον. Θα σου πω λοιπόν.....η τύπισσα είναι ξινολε τυπικουρα δήθεν φεικ καυλαντα και αν τελειώσεις στην πίπα και δεν την γαμησεις κάνει Χαρούλες......
Ok η δίκη μου εμπειρία είναι τελείως διαφορετική αφου έχυσε και στο Β επεισόδιο δεν με άφηνε να φύγω αν δεν χύσω.....
Ίσως επειδή την ξέρω χρονια και είναι πιο χαλαρή.....
Παρ ολα αυτά το ομιλητικό το εχει και μιλάει αρκετα κατα τη διάρκεια και αυτο ίσως δεν σου αρέσει. Αλλα σε καποια στιγμή σταναταει.....εχει την εμπειρία!
 

GioV.

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ok η δίκη μου εμπειρία είναι τελείως διαφορετική αφου έχυσε και στο Β επεισόδιο δεν με άφηνε να φύγω αν δεν χύσω.....
Ίσως επειδή την ξέρω χρονια και είναι πιο χαλαρή.....
Παρ ολα αυτά το ομιλητικό το εχει και μιλάει αρκετα κατα τη διάρκεια και αυτο ίσως δεν σου αρέσει. Αλλα σε καποια στιγμή σταναταει.....εχει την εμπειρία!
Και εγώ έχω επιλέξει Παμελα και συμφωνώ με τον tenten. Μια χαρά πέρασα, δεν ένιωσα να με ξεπεταει, σεξουλιαρα ήταν, και χιούμορ έχει. Μια χαρά!
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.564
Like
3.291
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΝΑΝΣΥ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΚΑΡΛΑ
ΣΟΦΙ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

Home

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
PicsArt_06-14-03.46.21.jpg
PicsArt_08-06-01.32.30.jpg
PicsArt_08-04-12.09.22.jpg
 

Συνημμένα

  • Picsart_22-12-13_13-34-33-161.jpg
    Picsart_22-12-13_13-34-33-161.jpg
    134,2 KB · Εμφανίσεις: 29
  • Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    112,2 KB · Εμφανίσεις: 29

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Θα σου πω λοιπόν.....η τύπισσα είναι ξινολε τυπικουρα δήθεν φεικ καυλαντα και αν τελειώσεις στην πίπα και δεν την γαμησεις κάνει Χαρούλες......
Κ εγω θα συμφωνήσω με bixterious..
Χαρουλες στο σαλονι κ καυλαντα... αλλα μετα στο δωματιο.. τιποτα ιδιαίτερο... ψηλοξεπετα...
Α! και μεγαλο μειον για εμενα που μ εχει μείνει,, μύριζε εντονα τσιγαριλα...:thumbsdown:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Και εγώ έχω επιλέξει Παμελα και συμφωνώ με τον tenten. Μια χαρά πέρασα, δεν ένιωσα να με ξεπεταει, σεξουλιαρα ήταν, και χιούμορ έχει. Μια χαρά!
μάλλον φίλε μου δεν έχετε απαιτήσεις πάνω στο σέξ αν έμεινες ικανοποιημένος από αυτό το σέρβις.
 

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
517
Κριτικές
27
Like
1.955
Πόντοι
2.476
Κ εγω θα συμφωνήσω με bixterious..
Χαρουλες στο σαλονι κ καυλαντα... αλλα μετα στο δωματιο.. τιποτα ιδιαίτερο... ψηλοξεπετα...
Α! και μεγαλο μειον για εμενα που μ εχει μείνει,, μύριζε εντονα τσιγαριλα...:thumbsdown:
Νομίζω Νάνσυ είναι η αποζημίωση του μασάζ εδώ...
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.564
Like
3.291
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 19:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

Home

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
20221125_144343.jpg
PicsArt_08-06-01.32.30.jpg
Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
 

Συνημμένα

  • Picsart_22-12-13_13-32-10-434.jpg
    Picsart_22-12-13_13-32-10-434.jpg
    129,3 KB · Εμφανίσεις: 29
  • PicsArt_02-05-09.54.46.jpg
    PicsArt_02-05-09.54.46.jpg
    114,8 KB · Εμφανίσεις: 30

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
517
Κριτικές
27
Like
1.955
Πόντοι
2.476
Νάνσυ δεν σήμερα;
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.564
Like
3.291
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΝΑΝΣΥ
ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΣΟΦΙ
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

Home

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
20230109_113938.jpg
PicsArt_06-14-03.46.21.jpg
PicsArt_08-06-01.32.30.jpg
 

Συνημμένα

  • Picsart_22-11-14_11-51-22-518.jpg
    Picsart_22-11-14_11-51-22-518.jpg
    157,5 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    112,2 KB · Εμφανίσεις: 40

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
149
Πόντοι
0
Για τυχόν παρεξήγηση τη έχω γραψεις προχθές για τη ΚΑΤΑ στη κριτική μου που έκανα. Αυτή ακριβώς είναι η κριτική που έστειλα :

Χθες μέρα Σάββατο πέρασμα του Φραντζή 2 και κλασικά στην πόρτα η Μαριάννα πήγαινα φουνταριστός για την αντελίνα παρουσίαση οι κοπέλες 9 στο σύνολο πέρασε η αντελίνα αλλά πήγαινε στο δωμάτιο.Μετά δεν είχα και πολλές επιλογές η Νάνσυ και αυτή στο δωμάτιο κάτι μου έκανε κλικ με τη κατα γιατί είχε πολύ πουτάνιαρικο στυλ αυτή η καινούργια .Μια γυναίκα milf αλλά πολύ πουτανε ύφος. Με πέρασε στο δωμάτιο και την ώρα που έκανα μπάνιο ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα και όπως ήμουνα μέσα στο μπάνιο και έκανα ντους ανοίγει την κουρτίνα και μπαίνει και μου κάνει μία πίπα μέσα στο μπάνιο πρώτη φορά μου κάνανε πίπα μέσα στο μπάνιο την ώρα που έκανα ντους. Βγαίνουμε έξω και στα όρθια πώς είναι την πάω στον τοίχο και της γλύφω το μουνί και τον κώλο χωρίς κανένα παράπονο με δάκτυλα μπρος και πίσω την ξαπλώνω πάνω στον πάγκο και της κάνω ένα γλειφομούνι άνευ προηγουμένου σε όλα έλεγε ναι πέρασμα του προφυλακτικού και άρχισε η μάχη και σε όλες τις στάσεις πολύ πρόθυμη σε όλα και χωρίς διαμαρτυρίες πάρα πολύ καλή σε όλα στο τελείωμα έβγαλε το προφυλακτικό και τα πήρα στο στόμα . Ευτυχώς μου βγήκε σε καλό γιατί δεν θα άντεχα μετά που δεν πήρα την Αντελίνα να μου βγαινε μία φόλα πάρα πολύ καλή αλλά μιλφ. και σε κοιτάει μέσα στα μάτια όλη την ώρα και όταν στα ρουφάει . Και κάνει πρόγραμμα όπως ακριβώς η αννα ( οποιος κατάλαβε τη λέω κατάλαβε ) δε είναι να γράφω και πολλά γιατί θα υπάρχει πάλι θέμα . Τώρα αν θα ξανά πέρναγα θα πω ΝΑΙ γιατί τα κάνει όλα και όταν λέω όλα εννοώ όλα. Σε όσους κυνηγάνε τα modela δε κάνει είναι 40αρα σίγουρα .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.802
Πόντοι
41.443
Για τυχόν παρεξήγηση τη έχω γραψεις προχθές για τη ΚΑΤΑ στη κριτική μου που έκανα. Αυτή ακριβώς είναι η κριτική που έστειλα :

Χθες μέρα Σάββατο πέρασμα του Φραντζή 2 και κλασικά στην πόρτα η Μαριάννα πήγαινα φουνταριστός για την αντελίνα παρουσίαση οι κοπέλες 9 στο σύνολο πέρασε η αντελίνα αλλά πήγαινε στο δωμάτιο.Μετά δεν είχα και πολλές επιλογές η Νάνσυ και αυτή στο δωμάτιο κάτι μου έκανε κλικ με τη κατα γιατί είχε πολύ πουτάνιαρικο στυλ αυτή η καινούργια .Μια γυναίκα milf αλλά πολύ πουτανε ύφος. Με πέρασε στο δωμάτιο και την ώρα που έκανα μπάνιο ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα και όπως ήμουνα μέσα στο μπάνιο και έκανα ντους ανοίγει την κουρτίνα και μπαίνει και μου κάνει μία πίπα μέσα στο μπάνιο πρώτη φορά μου κάνανε πίπα μέσα στο μπάνιο την ώρα που έκανα ντους. Βγαίνουμε έξω και στα όρθια πώς είναι την πάω στον τοίχο και της γλύφω το μουνί και τον κώλο χωρίς κανένα παράπονο με δάκτυλα μπρος και πίσω την ξαπλώνω πάνω στον πάγκο και της κάνω ένα γλειφομούνι άνευ προηγουμένου σε όλα έλεγε ναι πέρασμα του προφυλακτικού και άρχισε η μάχη και σε όλες τις στάσεις πολύ πρόθυμη σε όλα και χωρίς διαμαρτυρίες πάρα πολύ καλή σε όλα στο τελείωμα έβγαλε το προφυλακτικό και τα πήρα στο στόμα . Ευτυχώς μου βγήκε σε καλό γιατί δεν θα άντεχα μετά που δεν πήρα την Αντελίνα να μου βγαινε μία φόλα πάρα πολύ καλή αλλά μιλφ. και σε κοιτάει μέσα στα μάτια όλη την ώρα και όταν στα ρουφάει . Και κάνει πρόγραμμα όπως ακριβώς η αννα ( οποιος κατάλαβε τη λέω κατάλαβε ) δε είναι να γράφω και πολλά γιατί θα υπάρχει πάλι θέμα . Τώρα αν θα ξανά πέρναγα θα πω ΝΑΙ γιατί τα κάνει όλα και όταν λέω όλα εννοώ όλα. Σε όσους κυνηγάνε τα modela δε κάνει είναι 40αρα σίγουρα .


 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0


άστο ρε Peter να μιλήσει στο τέλος δε θα γράφει κανένας και δε είναι και όλοι μορφωμένη υπάρχουν και ξένοι τουλάχιστον αυτός γράφει πολύ καλύτερα από μερικούς άλλους που είναι Έλληνες . Αστο γιατί βλέπω ότι βγάλαμε λαγό . Αν είναι έτσι που τα λέει ότι δουλεύει σα τη αννα
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
άστο ρε Peter να μιλήσει στο τέλος δε θα γράφει κανένας και δε είναι και όλοι μορφωμένη υπάρχουν και ξένοι τουλάχιστον αυτός γράφει πολύ καλύτερα από μερικούς άλλους που είναι Έλληνες . Αστο γιατί βλέπω ότι βγάλαμε λαγό . Αν είναι έτσι που τα λέει ότι δουλεύει σα τη αννα
Ναι αλλα να θυμασαι και γιατί έφυγε η Άννα.....τουλάχιστον την επίσημη δικαιολογία....
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Ναι αλλα να θυμασαι και γιατί έφυγε η Άννα.....τουλάχιστον την επίσημη δικαιολογία....
Ωραία έτσι που το κάναμε μόνη μας βγάζουμε τα μάτια μας στο τέλος θα τη διώξουν και αυτή. Είδες τη έγινε και με τη αννα και στο τέλος τη έδειξαν μάλλον και από το 12 . Το βλέπω το κάψαμε το κορίτσι .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Τώρα αυτός ο @Zaros διαφήμιση πάει να κάνει; Δυσφήμιση; Προμόσιον ή κάψιμο; Του μαγαζιού ή αντίζηλος…
Μας μπέρδεψε…
Ένα είναι σίγουρο πάντως… Άννα είναι μία και μοναδική και δεν βλέπω να την παίζει στα ίσια η οποιαδήποτε Κάτα…
Επίσης δεν νομίζω πως την διώξαν από το 12, να μην πάει και λίγο στην πατρίδα της; Ενάμισυ χρόνο ασταμάτητα έτρωγε ψωλές… να μην ξεκουραστεί λίγο;
Όσο για την περιγραφή του Ζάρος ένα έχω να πω! Τουλάχιστον ένα σημείο η Άννα θα το έκανε διαφορετικά!!!
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.564
Like
3.291
Ναι αλλα να θυμασαι και γιατί έφυγε η Άννα.....τουλάχιστον την επίσημη δικαιολογία....
Καλημέρα επειδής παρακολουθούμε τη συζήτησή σας Να είσαστε σίγουρος ότι η Άννα για αυτό ακριβώς το λόγο σταματήσαμε τη συνεργασία και μπορούν να το επιβεβαιώσουν αν μιλάτε κάποια απο τα κορίτσια μας. Όσο για την κάτα προσπαθούμε να το διασταυρώσουμε και μετά να χειριστούμε το θέμα όπως πρέπει . Ειχαμε μια συζήτηση μαζί της και φυσικά τα αρνήθηκε . Αλλα αν και αυτή δε δουλεύει σωστά θα αποχωρήσει από το χώρο μας . Να σαι σίγουρος

ΛΑΡΙΣΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom