Νέα

Ad Massage Nirvana, Φραντζή 2 & Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massage nirvana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 803K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Κάτι δε μας λέει καλά όπως λες..αν κατάλαβα καλά με τη Νάνσυ μπήκε δε μας έχει μάθει τέτοια συμπεριφορά έχω περάσει 3 φορές και της 3 φορές ήταν πολύ ωραία. Μάλλον κάτι έγινε και χάλασε η κατάσταση γιατί η συγκεκριμένη έχει τη καλύτερες κριτικές στο σύνολο.
Στις πολύ περισσότερες από 3 φορές που την έχω επιλέξει κ σε Φίλωνος κ Φραντζή 4 & 2 , ούτε μια φορά δεν έκλαψα τα λεφτά μου. Πραγματικά δυσκολεύομαι να το πιστέψω. Από την άλλη επειδή ξέρω ότι είναι "αντρακι" κ δεν ανέχεται πολλά πολλά, μάλλον δεν έχουμε όλη την εικόνα....
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
37
Like
20.258
Πόντοι
4.646
Σε πέντε λεπτά δεν γίνεται και τίποτα...Αλλά ποτέ δε ξέρεις.
Εδώ λέει ότι στα 5 λεπτά τού είπε κουράστηκα κάτσε πεξτον μόνος σού, και τελείωσε μόνος του :confused:
Καί παραπονιέται κιόλας ότι είναι ακριβά.... από πρίν δεν ήξερε ότι θά δώσει τόσα?
Άλλο είναι ακριβά και άλλο πήρε χαλιά υπηρεσίες.

Ή κάτι δεν μας λέει ό παίχτης ή είναι παραμύθι χωρίς δράκο.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Από τις παραπάνω κοπέλες ποιες κάνουν πρωκτικό?
Αν μπεις στον κόπο να διαβάσεις τις κριτικές των μελών για την Adriana, νομίζω ότι μια απάντηση θα την έχεις.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Εδώ λέει ότι στα 5 λεπτά τού είπε κουράστηκα κάτσε πεξτον μόνος σού, και τελείωσε μόνος του :confused:
Καί παραπονιέται κιόλας ότι είναι ακριβά.... από πρίν δεν ήξερε ότι θά δώσει τόσα?
Άλλο είναι ακριβά και άλλο πήρε χαλιά υπηρεσίες.

Ή κάτι δεν μας λέει ό παίχτης ή είναι παραμύθι χωρίς δράκο.
Είναι δύσκολο να βγει κάποιο συμπέρασμα ακούγοντας μόνο τη μία άποψη. Νομίζω ότι συμπέρασμα θα έβγαινε μόνο αν μπορούσαμε να έχουμε τις απόψεις και των δύο ατόμων που ήταν μέσα στο δωμάτιο.
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Είναι δύσκολο να βγει κάποιο συμπέρασμα ακούγοντας μόνο τη μία άποψη. Νομίζω ότι συμπέρασμα θα έβγαινε μόνο αν μπορούσαμε να έχουμε τις απόψεις και των δύο ατόμων που ήταν μέσα στο δωμάτιο.
Εγώ πάλι θα πω προσωπική μου εμπειρία ότι αυτό που λέει ο συγκεκριμένος δεν το πιστεύω με τίποτα έχει περάσει τόσος και τόσος κόσμο με την νανσυ και δεν βγήκε ένας να κάνει παράπονο και να μας πει οτι ειναι ξεπέτα και ο συγκεκριμένος μας την παρουσίασε λες και είναι η μεγαλύτερη φόλα. Έλεος ώρες είναι να βγει τώρα αυτός και να μας πει ότι και η Μαρίνα είναι φόλα απο το 42
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.745
Κριτικές
15
Like
11.396
Πόντοι
3.846
Εγώ πάλι θα πω προσωπική μου εμπειρία ότι αυτό που λέει ο συγκεκριμένος δεν το πιστεύω με τίποτα έχει περάσει τόσος και τόσος κόσμο με την νανσυ και δεν βγήκε ένας να κάνει παράπονο και να μας πει οτι ειναι ξεπέτα και ο συγκεκριμένος μας την παρουσίασε λες και είναι η μεγαλύτερη φόλα. Έλεος ώρες είναι να βγει τώρα αυτός και να μας πει ότι και η Μαρίνα είναι φόλα απο το 42
Δηλαδή εσύ τι πιστεύεις;
Ότι μπήκε ένας άσχετος και διάλεξε επίτηδες τη συγκεκριμένη κοπέλα να θάψει, έτσι για χαβαλέ;
Ή από τρέλα;

Κάποιοι πρέπει να δεχτείτε ότι υπάρχουν και περιπτώσεις που βγαίνουν άλλες συμπεριφορές που απλά δεν έχει τύχουν σε εσάς.
Και κάποιοι από εδώ μέσα (όχι εσύ συγκεκριμένα) έλεος με τα ποστ που υποστηρίζουν τα μαγαζιά έναντι τρίτων, λες και τους έβρισαν το μαγαζί.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
14
Like
3.407
Πόντοι
4.895
Αν μπεις στον κόπο να διαβάσεις τις κριτικές των μελών για την Adriana, νομίζω ότι μια απάντηση θα την έχεις.
Διάβασα και ευχαριστώ..

Άρα μόνο η Αντριάνα με αποστειρωμενο πρόγραμμα και όχι τις καλύτερες κριτικές, με επιπλέον 100 κάνει πρωκτικό.
Ευχαριστώ
Υ.Γ. μάλλον βρίσκω και αλλού με λιγότερα, ακόμα και cg
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Δηλαδή εσύ τι πιστεύεις;
Ότι μπήκε ένας άσχετος και διάλεξε επίτηδες τη συγκεκριμένη κοπέλα να θάψει, έτσι για χαβαλέ;
Ή από τρέλα;

Κάποιοι πρέπει να δεχτείτε ότι υπάρχουν και περιπτώσεις που βγαίνουν άλλες συμπεριφορές που απλά δεν έχει τύχουν σε εσάς.
Και κάποιοι από εδώ μέσα (όχι εσύ συγκεκριμένα) έλεος με τα ποστ που υποστηρίζουν τα μαγαζιά έναντι τρίτων, λες και τους έβρισαν το μαγαζί.
Εγώ θα κάνω μια ερώτηση έχεις πάει με τη νανσυ . Αν είχες πάει θα λέγαμε τα ίδια.. Αν μου έλεγες για τη άντριανα δε θα έλεγα κάτι γιατί αυτή είναι του ύψους και του βάθους. Μπορώ να πω ότι είναι μια από τη καλύτερες και που σέβεται το πελάτη . Εγώ δε υποστηρίζω το μαγαζί μόνο τη νανσυ .Και αν διάβασες είπα και για τη Μαρίνα που εργάζεται σε άλλο μαγαζί. Από τη πάρα πολύ καλές.
Ξέρω δε είπες για μένα αλλά μη παρεξηγηθώ μόνο για τη νανσυ λέω και τίποτα για το μαγαζί
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.368
Πόντοι
3.446
Δηλαδή εσύ τι πιστεύεις;
Ότι μπήκε ένας άσχετος και διάλεξε επίτηδες τη συγκεκριμένη κοπέλα να θάψει, έτσι για χαβαλέ;
Ή από τρέλα;

Κάποιοι πρέπει να δεχτείτε ότι υπάρχουν και περιπτώσεις που βγαίνουν άλλες συμπεριφορές που απλά δεν έχει τύχουν σε εσάς.
Και κάποιοι από εδώ μέσα (όχι εσύ συγκεκριμένα) έλεος με τα ποστ που υποστηρίζουν τα μαγαζιά έναντι τρίτων, λες και τους έβρισαν το μαγαζί.
συμφωνώ και επαυξάνω. Να υπερθεματίσω και ΕΓΩ(Ο ΘΕΟΣ) λοιπόν και να πω ότι όντως η νάνσυ γενικά τα τελευταία χρόνια που είναι στο νιρβάνα έχει έντονη την τάση της ξεπέτας ακόμη και με μας τους παλιούς.....δεν σας κάνει εντύπωση που θέλει κυρίως μισάωρα προγράμματα και αποφεύγει τα μονόωρα???? απλά είναι το τόπ εκεί συνολικά.....σκεφτείτε λοιπόν πως είναι το σέρβις των υπολοίπων.....για την δε Αντριάνα τα έχουμε χιλιοπεί......το κορίτσι είναι για να πλένει καμία σκάλα....δεν ξέρω βέβαια αν θα τις πλένει καλά αλλά για πουτάνα δεν το έχει Κ-Α-Θ-Ο-Λ-Ο-Υ! Και απορώ πως μετά από τόοοοοσο κράξιμο έχει ακόμη τύπους που την παίρνουν και την ξαναπαίρνουν....ακόμη και εκτός σάιτ να είναι οι πελάτες δεν ξενερώνουν??? τόσο αγαπούληδες ρεε πούστη μου??? εν τέλει η απάντηση είναι ναι.....μάλλον εμείς ζούμε ανάμεσά τους....αλλιώς τόσο καιρό όλα τα μαγαζιά με τα αστεία ρόστερ που έχουν θα είχαν κλείσει
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Διάβασα και ευχαριστώ..

Άρα μόνο η Αντριάνα με αποστειρωμενο πρόγραμμα και όχι τις καλύτερες κριτικές, με επιπλέον 100 κάνει πρωκτικό.
Ευχαριστώ
Υ.Γ. μάλλον βρίσκω και αλλού με λιγότερα, ακόμα και cg
Ακα κανει σιγουρα. Κανε και κανα παζαρι για λοκο αμα πας.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
14
Like
3.407
Πόντοι
4.895
Ακα κανει σιγουρα. Κανε και κανα παζαρι για λοκο αμα πας.
Να κάνω παζάρι και θα το πληρώσω σε ποιότητα υπηρεσιών. Έτσι συνήθως συμβαίνει στα παζάρια. Όχι πάντα.
Και έχει και τα χειρότερα σχόλια όπως παραπάνω....
Άρα δεν παρέχει καλό επίπεδο υπηρεσιών, να της κάνω και παζάρια.....
Άστο καλύτερα
Thanks φίλε αλλά δεν...
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.527
Like
3.255
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡


ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 19:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες


ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
ΚΑΡΛΑ
ΝΑΝΣΥ
ΣΟΦΙ
ΠΑΜΕΛΑ
ΒΑΝΕΣΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

https://erosladies.gr

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_22-09-14_22-19-51-048.jpg
PicsArt_06-14-03.46.21.jpg
 

Συνημμένα

  • PicsArt_08-06-01.32.30.jpg
    PicsArt_08-06-01.32.30.jpg
    137,5 KB · Εμφανίσεις: 26
  • PicsArt_09-17-05.06.08.jpg
    PicsArt_09-17-05.06.08.jpg
    128,8 KB · Εμφανίσεις: 26
  • PicsArt_02-05-09.40.55.jpg
    PicsArt_02-05-09.40.55.jpg
    112,5 KB · Εμφανίσεις: 27

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
37
Like
20.258
Πόντοι
4.646
Κλεοπάτρα: ψηλή, αδύνατο σώμα, αναλογίες μοντέλου περίπου, καστανοξανθη, συμπαθητικό προσωπάκι, ωραίο απλό σαλοναρισμα, υπηρεσίες δεν ξέρω δεν ρώτησα.
Συμπαθητική ζεστή κοπέλα χωρίς όμως την λάμψη τόν φωτογραφίων.
:hi:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.368
Πόντοι
3.446
Κλεοπάτρα: ψηλή, αδύνατο σώμα, αναλογίες μοντέλου περίπου, καστανοξανθη, συμπαθητικό προσωπάκι, ωραίο απλό σαλοναρισμα, υπηρεσίες δεν ξέρω δεν ρώτησα.
Συμπαθητική ζεστή κοπέλα χωρίς όμως την λάμψη τόν φωτογραφίων.
:hi:
πάμε λοιπόν να μας πεί κάποιος.......Υ-Π-Η-Ρ-Ε-Σ-Ι-Ε-Σ?
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
Σημερινή γνωριμία με την όμορφη Νεφέλη. Είχα μια ευχάριστη ώρα.

Να ευχαριστήσω το μασάζ Νιρβάνα, την Λαρισα και την Μαριάννα για την κατανόηση, την εξυπηρέτηση τους και την επαγγελματική τους συμπεριφορά προς τους πελάτες τους.
Μακάρι τα υπόλοιπα μαγαζιά να τους είχαν ως παράδειγμα.
μαριαννα?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
18
Like
15.583
Πόντοι
4.546
Ετσι δεν λέγεται μία εκ των υποδοχών ή κάνω λάθος;
Τέλος πάντων, όταν πήγα εκείνη την ημέρα ήταν η επίσης φιλική και χαμογελαστή Ίνα (αν δεν κάνω πάλι λάθος, κοπέλα μου το είπε , ίσως κάνει λάθος και αυτή! ) .

Με την Νεφέλη όμως ήταν η ευγενική Μαριάννα στην υποδοχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom