Νέα

Ad Massage Nirvana, Φραντζή 2 & Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massage nirvana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 828K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Καλη η τζενιφερ παιδια προλαβαιτε γιατι σεπτεμβρη φευγει δωστε τις να καταλαβει τι παει να πει ελληνικη φιλοξενεια.γουσταρει και τους ελληνες που την ρωτησα οποτε βουρ νομιζω αυτη την στιγμη αγγιζει την κορυφη στο μαγαζι πολυ φιλοτιμη και δεν μπαινει με διαθεση να σε κοροιδεψει,λιγο το βυζι να εφτιαχνε θα αγγιζε το τελειο ειναι γυναικαρα ομως.παντα μιλαω για οσους τους αρεσει το δευτερο μερος γιατι αν πας και για μασαζ δεν το εχει το μαγαζι, γενικα με το μασαζ καμια κοπελα.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
δεν πιστέυω και η τζενιφερ που λέτε τόσα καλά να μου πει κάνα +20 για τελείωμα στο σώμα.. :huh: :huh: :headbang: :headbang:
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
δεν πιστέυω και η τζενιφερ που λέτε τόσα καλά να μου πει κάνα +20 για τελείωμα στο σώμα.. :huh: :huh: :headbang: :headbang:
συναγωνιστη δεν πιστευω κατι τετοιο θα σου πει το κανω η δεν το κανω την πηρα 45 λεπτα ηθελα να φυγω στα 35 και η γκομενα εβγαλε 10 ευρω να μου δωσει πισω φυσικα δεν τα δεχτηκα.εχει πονηρουλες το μαγαζι που λουφαρουν λιγο.τωρα σε μενα πρωσωπικα δεν εχει συμβει να ζητησουν εξτραδακι εχω διαβασει για τετοιες περιπτωσεις αλλα δεν μου εχει συμβει.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
συναγωνιστη δεν πιστευω κατι τετοιο θα σου πει το κανω η δεν το κανω την πηρα 45 λεπτα ηθελα να φυγω στα 35 και η γκομενα εβγαλε 10 ευρω να μου δωσει πισω φυσικα δεν τα δεχτηκα.εχει πονηρουλες το μαγαζι που λουφαρουν λιγο.τωρα σε μενα πρωσωπικα δεν εχει συμβει να ζητησουν εξτραδακι εχω διαβασει για τετοιες περιπτωσεις αλλα δεν μου εχει συμβει.
ok γιατι μου το έχει πει κοπέλα και σε προγραμμα 1 ώρας (100ε)..και το θεωρώ μαλακία χοντρή
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
ok γιατι μου το έχει πει κοπέλα και σε προγραμμα 1 ώρας (100ε)..και το θεωρώ μαλακία χοντρή
την εχω διαβασει την κριτικη σου και εχεις δικιο μαζι σου ειμαι καλο ειναι να τα μιλαμε με την κοπελα τι θελουμε πριν την πληρωσουμε και αναλογα να διαλεγουμε προγγραμα η αν δεν μας κανει μεταβολη και δρομο.εγραψα κιολας εχει και πονηρουλες που πανε να λουφαρουν αλλα αφου ειναι δουλεια τους οταν παρεκτρεπονται τις βαζουμε στον σωστο τον δρομο.
 

Alina90

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
την εχω διαβασει την κριτικη σου και εχεις δικιο μαζι σου ειμαι καλο ειναι να τα μιλαμε με την κοπελα τι θελουμε πριν την πληρωσουμε και αναλογα να διαλεγουμε προγγραμα η αν δεν μας κανει μεταβολη και δρομο.εγραψα κιολας εχει και πονηρουλες που πανε να λουφαρουν αλλα αφου ειναι δουλεια τους οταν παρεκτρεπονταιп τις βαζουμε στον σωστο τον δρομο.
 

Alina90

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
την εχω διαβασει την κριτικη σου και εχεις δικιο μαζι σου ειμαι καλο ειναι να τα μιλαμε με την κοπελα τι θελουμε πριν την πληρωσουμε και αναλογα να διαλεγουμε προγγραμα η αν δεν μας κανει μεταβολη και δρομο.εγραψα κιολας εχει και πονηρουλες που πανε να λουφαρουν αλλα αφου ειναι δουλεια τους οταν παρεκτρεπονται τις βαζουμε στον σωστο τον δρομο.
Τα χρήματα είναι σκουπίδια. Πρέπει να σεβαστείτε ο ένας τον άλλον και στη συνέχεια η υπηρεσία θα είναι κορυφαία. Εάν το κορίτσι σας έχει προσφέρει ποιοτικές υπηρεσίες .. Έτσι είστε καλός και θετικός άνθρωπος. Σας ευχαριστώ. Αλλά, δυστυχώς, υπάρχουν εκείνοι που περιμένουν το αδύνατο για χρήματα, και αν αυτό δεν λειτουργεί .. Ένα άτομο είναι έτοιμο να πάρει εκδίκηση .. Γράψτε τα κακά σχόλια. Γιατί; Μπορείτε ακόμα να έρθετε σε μια εβδομάδα και να πάρετε ένα άλλο κορίτσι ... Αλλά η κατάσταση δεν θα αλλάξει αν το πρόσωπο είναι τέτοιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
Τα χρήματα είναι σκουπίδια. Πρέπει να σεβαστείτε ο ένας τον άλλον και στη συνέχεια η υπηρεσία θα είναι κορυφαία. Εάν το κορίτσι σας έχει προσφέρει ποιοτικές υπηρεσίες .. Έτσι είστε καλός και θετικός άνθρωπος. Σας ευχαριστώ. Αλλά, δυστυχώς, υπάρχουν εκείνοι που περιμένουν το αδύνατο για χρήματα, και αν αυτό δεν λειτουργεί .. Ένα άτομο είναι έτοιμο να πάρει εκδίκηση .. Γράψτε τα κακά σχόλια. Γιατί; Μπορείτε ακόμα να έρθετε σε μια εβδομάδα και να πάρετε ένα άλλο κορίτσι ... Αλλά η κατάσταση δεν θα αλλάξει αν το πρόσωπο είναι τέτοιο
αμ δε στα παν καλά εσένα
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Τα χρήματα είναι σκουπίδια. Πρέπει να σεβαστείτε ο ένας τον άλλον και στη συνέχεια η υπηρεσία θα είναι κορυφαία. Εάν το κορίτσι σας έχει προσφέρει ποιοτικές υπηρεσίες .. Έτσι είστε καλός και θετικός άνθρωπος. Σας ευχαριστώ. Αλλά, δυστυχώς, υπάρχουν εκείνοι που περιμένουν το αδύνατο για χρήματα, και αν αυτό δεν λειτουργεί .. Ένα άτομο είναι έτοιμο να πάρει εκδίκηση .. Γράψτε τα κακά σχόλια. Γιατί; Μπορείτε ακόμα να έρθετε σε μια εβδομάδα και να πάρετε ένα άλλο κορίτσι ... Αλλά η κατάσταση δεν θα αλλάξει αν το πρόσωπο είναι τέτοιο
εμαθες και ελληνικα βλεπω.ε οχι και σκουπιδια ρε boy τα λεφτα.να κονομισουν τα κοριτσια και το μαγαζι αλλα να φυγουν ευχαριστημενη και η πελατες ο ανθρωπος εχει δικιο τι παει να πει 20 ευρω για τελειωμα στο στηθος να του πει το κανω η δεν το κανω απλα πραγματα.100 εδωσε το παληκαρι.
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.580
Like
3.313
[size=14pt] Καλημέρα  σας περιμένουμε σήμερα Δευτέρα
στον νέο μας πολυτελή χώρο (Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
Σήμερα από τις 11:00 Μέχρι 23:00 στο χώρο μας
θα εργάζονται η πανεμορφες δεσποινίδες

Αντριάνα
Αντελινα    
Άννα
ΑΓΑΠΗ
ΠΑΟΛΑ
Τζένιφερ
ΣΟΦΙΑ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

      ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ

Η ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ :

ΚΑΙ Η ΣΟΦΙΑ 21ΧΡ ΑΠΟ ΚΟΛΟΜΒΙΑ

ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ        
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ  
Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ
       ΤΖΕΝΙΦΕΡ  

♡♡♡♡♡♡♡♡◇♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ
   
Η  ΑΓΑΠΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ 25 ΧΡ  
   
Παρέχουμε  προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα
Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
[/size]
 

Συνημμένα

  • PicsArt_05-03-12.47.27.jpg
    PicsArt_05-03-12.47.27.jpg
    196,8 KB · Εμφανίσεις: 14
  • PicsArt_07-05-08.56.18.jpg
    PicsArt_07-05-08.56.18.jpg
    142,9 KB · Εμφανίσεις: 12
  • PicsArt_07-01-02.42.16.jpg
    PicsArt_07-01-02.42.16.jpg
    123,3 KB · Εμφανίσεις: 11
  • PicsArt_05-16-12.55.51.jpg
    PicsArt_05-16-12.55.51.jpg
    138,3 KB · Εμφανίσεις: 13

Alina90

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Like
18
Πόντοι
0
εμαθες και ελληνικα βλεπω.ε οχι και σκουπιδια ρε boy τα λεφτα.να κονομισουν τα κοριτσια και το μαγαζι αλλα να φυγουν ευχαριστημενη και η πελατες ο ανθρωπος εχει δικιο τι παει να πει 20 ευρω για τελειωμα στο στηθος να του πει το κανω η δεν το κανω απλα πραγματα.100 εδωσε το παληκαρι.

Αυτό είναι όλο. Είναι ικανοποιημένες οι επιθυμίες σας; Όλα τα κορίτσια είναι διαφορετικά. Κάποιος ξέρει πώς να κάνει ένα καλό μάτσο .. Το δεύτερο στο σεξ είναι τρελό ... Ω, το άλλο κορίτσι ξέρει πώς να κάνει ένα μασάζ υψηλής ποιότητας, αλλά το φύλο είναι κακό ή μπορεί να πάρετε ένα διαμάντι που κάνει τα πάντα ποιοτικά. Δοκιμάστε το .. Μάθετε από τα λάθη, αλλά θυμηθείτε: Όλα τα κορίτσια Προσπαθήστε να είστε βασίλισσες για σας στο κρεβάτι .. Ακόμη και αν το κορίτσι είναι πολύ άρρωστο σήμερα .. Η θερμοκρασία ... Ακόμα προσπαθεί
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Αυτό είναι όλο. Είναι ικανοποιημένες οι επιθυμίες σας; Όλα τα κορίτσια είναι διαφορετικά. Κάποιος ξέρει πώς να κάνει ένα καλό μάτσο .. Το δεύτερο στο σεξ είναι τρελό ... Ω, το άλλο κορίτσι ξέρει πώς να κάνει ένα μασάζ υψηλής ποιότητας, αλλά το φύλο είναι κακό ή μπορεί να πάρετε ένα διαμάντι που κάνει τα πάντα ποιοτικά. Δοκιμάστε το .. Μάθετε από τα λάθη, αλλά θυμηθείτε: Όλα τα κορίτσια Προσπαθήστε να είστε βασίλισσες για σας στο κρεβάτι .. Ακόμη και αν το κορίτσι είναι πολύ άρρωστο σήμερα .. Η θερμοκρασία ... Ακόμα προσπαθεί
εχεις απολυτο δικιο δεν το ειχα σκεφτει ετσι.
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.580
Like
3.313
[size=10pt]  :rose: ΑΝΤΡΙΑΝΑ    :walkingpenis:

ΜΕ ΤΗΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΣΤΑ ΠΡΟΓΡΆΜΜΑΤΑ ΤΗΣ  ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

  :takethis:  ΑΝΤΡΙΑΝΑ  :takethis:

ΟΝΟΜΑ  : ΑΝΤΡΙΑΝΑ

ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ : ΡΟΥΜΑΝΙΑ

ΗΛΙΚΙΑ  : 20

ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ : ΞΑΝΘΙΑ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΩΝ  : ΜΕΛΙ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΕΣ  ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΑΙΤ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr]https://www.massagenirvana.gr [/URL]
[/size]
 

Συνημμένα

  • PicsArt_05-03-12.47.27.jpg
    PicsArt_05-03-12.47.27.jpg
    196,8 KB · Εμφανίσεις: 18
  • PicsArt_05-03-12.56.20.jpg
    PicsArt_05-03-12.56.20.jpg
    191,4 KB · Εμφανίσεις: 25
  • PicsArt_05-03-12.51.22.jpg
    PicsArt_05-03-12.51.22.jpg
    152,1 KB · Εμφανίσεις: 21
  • PicsArt_05-02-10.39.18.jpg
    PicsArt_05-02-10.39.18.jpg
    150 KB · Εμφανίσεις: 14

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Χαλαρώστε κάποιοι, κάποιες...καταλάβετε πρώτα τι γράφει ο άλλος..!!! και μην προσπαθείτε να τον βγάλετε λάθος αν διαφωνείτε μαζί του.. υπάρχουν και κριτικές που προσπαθούν να ενημερώσουν τους άλλους και να είναι όσο το δυνατόν αντικειμενικές..
 

Pngls7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
6
Like
346
Πόντοι
281
Απευθυνόμενος στο μαγαζι μας ζητατε να γραψουμε κανα σχολιο και καμια κριτικη καντε και καναν διαγωνισμο για free massage με κληρωση να εχουμε και ενα κινητρο να γραφουμε και εμεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom