Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

Gios gios

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά πάμε για την ιεροτελεστία του μασάζ γιατί πρωτίστως μας ενδιαφέρει η σωματική και ψυχική ευεξία.
Και δε στηνόμαστε στη σειρά. Κλείνουμε ραντεβού για να μη συνωστιζόμαστε στο πεζοδρόμιο :s&m_2:

Αλλα κι εσυ της ιδιας συνομοταξίας, για να στον παίξουν για 50€ είσαι

Και για όποιον δεν κατάλαβε:
α) Άλλο 30-40 ευρώ και άλλο 50.
β) Άλλο 2-3 ώρες από πριν συνεννόηση και άλλο μια βδομάδα!
γ) Άλλο 1-2 το πολύ τηλεφωνήματα για να κλείσεις ραντεβού και άλλο να παίρνεις συνέχεια χωρίς ανταπόκριση, όπως ανέφεραν συναγωνιστές πιο πάνω...
Αυτά...
   Και καλά να περνάμε...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Για Γλυφάδα ξέχνα το καλύτερα. Εκτός αν έχεις γερό πορτοφόλι, στα "καλά" καφέ της περιοχής, χτυπάς ελλεηνίδα ή αλβανογύφτισα υπομοντέλα (πως λέμε λοχαγός - υπολοχαγός), αλλά από υπηρεσίες μην περιμένεις και πολλά πολλά. Συνήθως είναι μπάνικες πάντως.
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
24
Like
3.795
Πόντοι
1.446
Έχω την εντύπωση ότι η κοπέλα στη Πεύκη ("Εναλλακτικες ενεργειακες θεραπειες σε συνδυασμο με ολιστικο ενεργειακο"), που αποτέλεσε αντικείμενο συζητήσεών μας και σχολιασμών τον τελευταίο καιρό, "κατέβασε" τις σελίδες της στο φβ, τόσο της δουλειάς της όσο και την προσωπική της. Κρίμα, γιατί στη κατηγορία της ήταν τίμια και καλή περίπτωση για τα δικά μου γούστα. Ελπίζω μόνο να μην έπεσε σε καμία "λακούβα", από τις πολλές που υπάρχουν σ' αυτό τον χώρο, και γιαυτό.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.977
Like
927
Πόντοι
96
Έχω την εντύπωση ότι η κοπέλα στη Πεύκη ("Εναλλακτικες ενεργειακες θεραπειες σε συνδυασμο με ολιστικο ενεργειακο"), που αποτέλεσε αντικείμενο συζητήσεών μας και σχολιασμών τον τελευταίο καιρό, "κατέβασε" τις σελίδες της στο φβ, τόσο της δουλειάς της όσο και την προσωπική της. Κρίμα, γιατί στη κατηγορία της ήταν τίμια και καλή περίπτωση για τα δικά μου γούστα. Ελπίζω μόνο να μην έπεσε σε καμία "λακούβα", από τις πολλές που υπάρχουν σ' αυτό τον χώρο, και γιαυτό.
να εισαι σιγουρος οτι θα βρει τροπο,οταν περασει η βαβουρα, να επιστρεψει..
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
878
Πόντοι
86
Έχω την εντύπωση ότι η κοπέλα στη Πεύκη ("Εναλλακτικες ενεργειακες θεραπειες σε συνδυασμο με ολιστικο ενεργειακο"), που αποτέλεσε αντικείμενο συζητήσεών μας και σχολιασμών τον τελευταίο καιρό, "κατέβασε" τις σελίδες της στο φβ, τόσο της δουλειάς της όσο και την προσωπική της. Κρίμα, γιατί στη κατηγορία της ήταν τίμια και καλή περίπτωση για τα δικά μου γούστα. Ελπίζω μόνο να μην έπεσε σε καμία "λακούβα", από τις πολλές που υπάρχουν σ' αυτό τον χώρο, και γιαυτό.
...πέσανε πανω της τα όρνεα και τρόμαξε η γυναίκα .... πολύ φυσικό....
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Σκιάχτηκε η μπέμπα, αλλά βασανίζεται οταν βλέπει οράματα..
να περνάνε μπροστά της 50ρικ@..
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
Σκιάχτηκε η μπέμπα, αλλά βασανίζεται οταν βλέπει οράματα..
να περνάνε μπροστά της 50ρικ@..

για 50αρικο παντως δεν ειναι η κυρια...
προσωπικη μου αποψη παντα...αλλα μια χαρα θα βρει πελατεια απο τους τοσους που πηγαν!
 

george16v

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
παιδια εχει παει κανεις τελευταια στην ερρικα ποπεσκου;
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Εγώ δοκίμασα τ κοπέλα στη Πεύκη κ έχω να πω τα εξής . Όσον αφορά τις υπηρεσίες πολύ δοτική, απρόσμενα θα έλεγα για πρώτο ραντεβού . Γενικά περνάς ευχάριστα μια γεμάτη ώρα. Ωστόσο οι συνθήκες υγιεινής είναι αμφισβητήσιμες κ επίσης δ ξέρω αν αξίζει για μόνιμη κατάσταση μασαζ με έξτρα .
 

yolo-gr

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2016
Μηνύματα
36
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα γαι την μαρθα απο κερατσινι μαθαμε κατι?? αξιζει μια επισκεψη?? ευχαριστω...
 

jimff1

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
για 50αρικο παντως δεν ειναι η κυρια...
προσωπικη μου αποψη παντα...αλλα μια χαρα θα βρει πελατεια απο τους τοσους που πηγαν!
Συμφωνώ πως είναι πολλά για φραπέ..
Όμως σε σχέση με δίπλα που δίνουν 50ρικο+χοτελ για υποσχόμενο φραπέ, η κυρία φαντάζει ευκαιρία..
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Καμία καλή πρόταση από τους έμπειρους του thread, μη κοιτάμε σελίδες πίσω
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Κάποιος συναγωνιστής το τηλεφωνο της κοπελιας απο την πευκη; ενεργειακο μασαζ κτλ,  γιατι δεν την προλαβα στο Facebook. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.682
Like
8.557
Πόντοι
1.056
Όλοι δώσε και δώσε  είσαστε. Κανείς να πει πάρε πάρε, δεν υπάρχει!!!!
 

james81

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2018
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Είμαι μεταξύ Πεύκης, θείας Λένας στην Καλλιθέα και Στεφανίας. Έχει κάποιος το τηλ της θείας Λένας για να δοκιμάσω κι εκεί; Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom