Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

yesboss

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Η Λιουμπα είναι μεγαλύτερη απο την θεία ελενη ;;
 

yesboss

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης γνωρίζει κάτι κανεις για αυτήν ;;

 

Gamias 1971

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0
Κ εγω θα θελα πληροφοριες για ξενια δεληγιαννη
Αφηνει πιασιματα γδυνεται γιατι λεω να παω ειναι κ κοντα ...
Οποιος θελει ας πει
 

tolis72

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα να γράψω τον επικήδειο για μία υπέροχη ανακουφίστρα, την Λιούμπα στη Νέα Σμύρνη. Πρώτη φορά την επισκέπτηκα πριν από δεκαπέντε και βάλε χρόνια, στο σπίτι της στη Νέα Σμύρνη. Μέχρι σήμερα έχουμε βρεθεί πάρα πολλές φορές, ενώ κάποιες φορές έφερνε στο σπίτι της και μία φίλη της, η οποία ήταν πραγματικό διαμάντι . Όμως τα χρόνια πέρασαν , το γέρικο σκαρί της έχει διπλώσει και όσο και να προσπαθεί πλέον δεν αντέχει και δεν μπορεί. Η Λιούμπα προσέφερε, για εμένα μιλώντας, άριστες υπηρεσίες, ειδικά σε ένα χώρο που οι ξεπέτες και οι πονηριές αφθονούν, έκανε πραγματικό μασάζ άνω του τριανταλέπτου, σε χαλάρωνε, ενώ και στις ερωτικές υπηρεσίες έγλυφε από κολοτριπίδα μέχρι λαιμό, δεκτική σε κάθε επιθυμία και γούστο. Οι τιμές της ήταν προσιτές, 40 με 50 ευρώ, ενώ στα συν περιλαμβανόταν και το σπίτι της, ένα ισόγειο διαμέρισμα, (όχι το ποιό καθαρό), όπου έκανες το μπανάκι σου πριν και μετά, χωρίς να επιβαρύνεσαι με δαπάνες στα ξενοδοχεία. Πλέον είναι γριά, ετοιμάζεται για μετακόμιση, εξακολουθεί να προσφέρει υπηρεσίες, όμως ο χρόνος είναι αμείλικτος και ανίκητος. Να είμαστε καλά να τη θυμόμαστε για τις πολύτιμες υπηρεσίες της και να ευχηθούμε να την ακολουθήσουν πολλές άλλες. Υ.Γ. Επιφυλάσσομαι να γράψω και για την άλλη Λούμπα, επίσης κάτοικος στη Νέα Σμύρνη, η οποία και αυτή προσέφερε άριστες (για εμένα πάντοτε) υπηρεσίες!!!
Έχουμε τηλέφωνο
 

tolis72

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Τηλέφωνο της λιουμπας το έχει κανένας
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.145
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336
Έχει κανείς δοκιμάσει εδώ . Τυχαία αναζήτηση .
Στο τηλέφωνο μου είπε πως κάνει μασάζ 50€ και 100€ nuru
Μου είπε από έξω για εκτόνωση. Και με δικό της χώρο.
Σου είπε που είανι ο χώρος της?
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
362
Like
647
Πόντοι
81
Μυστες είχα το τηλ της γνωστής Ελένης που δούλευε μπακνανα..κ την έπαιρνα όταν σταμάτησε στα χοτελ..το έχω χάσει οποίος μπορεί κ το έχει ας μου στείλει ένα μήνυμα ευχαριστώ!
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
375
Like
1.089
Πόντοι
201
Παίρνω τηλέφωνο και δεν απαντάει βέβαια μετά από κάποια ώρα με παίρνουν με απόκρυψη
Και εσύ δεν απαντάς; Στη χειρότερη να είναι κάποια εισπρακτική... Θα τους διαολοστείλεις και θα εκτονώσεις τα εγκεφαλικά κύτταρα σου!!!
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
86
Like
64
Πόντοι
0
Και εσύ δεν απαντάς; Στη χειρότερη να είναι κάποια εισπρακτική... Θα τους διαολοστείλεις και θα εκτονώσεις τα εγκεφαλικά κύτταρα σου!!!
Όχι δεν το πρόλαβα ήθελα να δω αν σε παίρνει εκείνη πίσω με απόκρυψη
 

George0009

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες αν κάποιος έχει να προτείνει καμία καλή για μασάζ ας στείλει μήνυμα.
Ευχαριστώ πολύ
 

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
21
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα.θα είμαι Αθήνα αύριο.. έρχομαι από επαρχία...και θέλω να δοκιμάσω την Λιουμπα ν.σμυρνη
.. είμαι gilfakias... Υπάρχει τηλ κλπ ;;;;; Μπορεί κάποιος εστω ινμποξ; Και να δώσει καμία πληροφορία για την μεγάλο κοπέλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom