Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Η θεία Ελένη στην Καλλιθέα αποφάσισε να σταματήσει την δουλειά νομίζω σωστή η απόφαση της λόγω ηλικίας. Είχε ακόμα φανατικούς πελάτες. Θα τη θυμόμαστε όλοι για τα φοβερά σκηνικά που ζήσαμε σε Στουρνάρη 29 και Συγγρού 45
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
723
Πόντοι
81
Η θεία Ελένη στην Καλλιθέα αποφάσισε να σταματήσει την δουλειά νομίζω σωστή η απόφαση της λόγω ηλικίας. Είχε ακόμα φανατικούς πελάτες. Θα τη θυμόμαστε όλοι για τα φοβερά σκηνικά που ζήσαμε σε Στουρνάρη 29 και Συγγρού 45
Ο εγγονός της έχει περάσει τα 20 νομίζω..
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
θαθελα να μου γραψει οποιος το εχει το τηλεφωνο της Λιουμπα .Θελω να την τιμησω πριν αποσυρθει τελειως . Ειμαι γιλφακιας. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!
Φίλε θες το τηλέφωνο της Λιουμπας.?
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

tolis72

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα να γράψω τον επικήδειο για μία υπέροχη ανακουφίστρα, την Λιούμπα στη Νέα Σμύρνη. Πρώτη φορά την επισκέπτηκα πριν από δεκαπέντε και βάλε χρόνια, στο σπίτι της στη Νέα Σμύρνη. Μέχρι σήμερα έχουμε βρεθεί πάρα πολλές φορές, ενώ κάποιες φορές έφερνε στο σπίτι της και μία φίλη της, η οποία ήταν πραγματικό διαμάντι . Όμως τα χρόνια πέρασαν , το γέρικο σκαρί της έχει διπλώσει και όσο και να προσπαθεί πλέον δεν αντέχει και δεν μπορεί. Η Λιούμπα προσέφερε, για εμένα μιλώντας, άριστες υπηρεσίες, ειδικά σε ένα χώρο που οι ξεπέτες και οι πονηριές αφθονούν, έκανε πραγματικό μασάζ άνω του τριανταλέπτου, σε χαλάρωνε, ενώ και στις ερωτικές υπηρεσίες έγλυφε από κολοτριπίδα μέχρι λαιμό, δεκτική σε κάθε επιθυμία και γούστο. Οι τιμές της ήταν προσιτές, 40 με 50 ευρώ, ενώ στα συν περιλαμβανόταν και το σπίτι της, ένα ισόγειο διαμέρισμα, (όχι το ποιό καθαρό), όπου έκανες το μπανάκι σου πριν και μετά, χωρίς να επιβαρύνεσαι με δαπάνες στα ξενοδοχεία. Πλέον είναι γριά, ετοιμάζεται για μετακόμιση, εξακολουθεί να προσφέρει υπηρεσίες, όμως ο χρόνος είναι αμείλικτος και ανίκητος. Να είμαστε καλά να τη θυμόμαστε για τις πολύτιμες υπηρεσίες της και να ευχηθούμε να την ακολουθήσουν πολλές άλλες. Υ.Γ. Επιφυλάσσομαι να γράψω και για την άλλη Λούμπα, επίσης κάτοικος στη Νέα Σμύρνη, η οποία και αυτή προσέφερε άριστες (για εμένα πάντοτε) υπηρεσίες!!!
Φίλε μου μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο της λιουμπας ευχαριστώ
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.057
Κριτικές
2
Like
8.739
Πόντοι
2.456
Η θεία Ελένη στην Καλλιθέα αποφάσισε να σταματήσει την δουλειά νομίζω σωστή η απόφαση της λόγω ηλικίας. Είχε ακόμα φανατικούς πελάτες. Θα τη θυμόμαστε όλοι για τα φοβερά σκηνικά που ζήσαμε σε Στουρνάρη 29 και Συγγρού 45
Το τσαρδί της θείας Ελένης στην μικρή Μόσχα πρέπει να γίνει μουσείο, για να θυμούνται οι παλιοί μύστες & να μαθαίνουν οι νέοι..
:hi:
 

Niavent

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
47
Πόντοι
0
Πάω συχνά ν.σμυρνη. Μήπως κάποιος το τηλέφωνο Ξένιας Δηληγιάννη?
Ευχαριστώ
6907827486. Θα,παω την Παρασκευη. Να ξερετε δεν εχει πολλες ωρες ελευθερες λογω οικογενειακων υποχρεωσρων.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
637
Πόντοι
81
Δε χρειάζεται παρασύνθημα.. Είναι στάνταρ στο πρόγραμμα ο φραπές , τιμιότατος και καβλιάρικος. Η κοπέλα το γουστάρει. Δεν το κάνει διεκπεραιωτικά.
Όταν κάνει το μασάζ βγάζει τίποτα τουλάχιστον ή ειναι με τα ρούχα ;

Χουφτώματα επιτρέπει επίσης ;
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
Έχει κανείς δοκιμάσει εδώ . Τυχαία αναζήτηση .
Στο τηλέφωνο μου είπε πως κάνει μασάζ 50€ και 100€ nuru
Μου είπε από έξω για εκτόνωση. Και με δικό της χώρο.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240424_173540.jpg
    Screenshot_20240424_173540.jpg
    534,1 KB · Εμφανίσεις: 23

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
ε οχι και χαλια συναδελφε. Ποσο βαζεις στα 10? Αριστα με τονο
Για την Ξένια αν λέτε στην Ν.Σμύρνη την έχω πετύχει στην πλατεία άβαφη απεριποιήτη κ έχει γίνει τεράστια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom