Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
507
Like
897
Πόντοι
86
Επίσκεψη στον συγκεκριμένο χώρο https://yourmassageworld.com/el
Στο Παλαιό Φάληρο δοκιμή με Λίντα 1 ώρα 50 ευρο έκανα μασάζ χωρίς μποξερακι με πετσέτα περίεργα περάσματα αλλά δεν έκανα ερώτηση αν προχωράει μετά είδα ότι υπαρχαν στο δωμάτιο και μωρομαντιλα έχεις κάποιος εμπειρία από το συγκεκριμένο χώρο ?
Δεν θα το έλεγα ακριβώς ότι ανήκει στην κατηγορία "...το δικό τους χώρο" αλλά τέλος πάντων.
Πόσα έδωσες για τη μία ώρα;
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
357
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Επίσκεψη στον συγκεκριμένο χώρο https://yourmassageworld.com/el
Στο Παλαιό Φάληρο δοκιμή με Λίντα 1 ώρα 50 ευρο έκανα μασάζ χωρίς μποξερακι με πετσέτα περίεργα περάσματα αλλά δεν έκανα ερώτηση αν προχωράει μετά είδα ότι υπαρχαν στο δωμάτιο και μωρομαντιλα έχεις κάποιος εμπειρία από το συγκεκριμένο χώρο ?
Αυτή η Κλεα φαινεται πολυ καλο και ομορφο....
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Επίσκεψη στον συγκεκριμένο χώρο https://yourmassageworld.com/el
Στο Παλαιό Φάληρο δοκιμή με Λίντα 1 ώρα 50 ευρο έκανα μασάζ χωρίς μποξερακι με πετσέτα περίεργα περάσματα αλλά δεν έκανα ερώτηση αν προχωράει μετά είδα ότι υπαρχαν στο δωμάτιο και μωρομαντιλα έχεις κάποιος εμπειρία από το συγκεκριμένο χώρο ?
Το site τους παντως ειναι τιγκα στις ανορθογραφιες, προχειρο και μαλλον δεν ειναι "επισημο" μαγαζι . Φανταζομαι δηλαδη οτι εχουν πληρωμη μονο με μετρητα και οχι με POS οπως τα νομιμα μασαζ. Επισης τα 50 ευρω για μασαζ ειναι πολυ πανω απο τον μεσο ορο των νομιμων μασαζ (χωρις φραπε) τυπου ritual,lemassage,king κλπ.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
357
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Το site τους παντως ειναι τιγκα στις ανορθογραφιες, προχειρο και μαλλον δεν ειναι "επισημο" μαγαζι . Φανταζομαι δηλαδη οτι εχουν πληρωμη μονο με μετρητα και οχι με POS οπως τα νομιμα μασαζ. Επισης τα 50 ευρω για μασαζ ειναι πολυ πανω απο τον μεσο ορο των νομιμων μασαζ (χωρις φραπε) τυπου ritual,lemassage,king κλπ.
αν πατησεις κατω το ινστα που εχουν σε παει στο world of massage. αυτη λενε οτι ειναι στα οχι
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
αν πατησεις κατω το ινστα που εχουν σε παει στο world of massage. αυτη λενε οτι ειναι στα οχι
Αυτη επαιζε σε καποιο κατ'οικον που σε αφηνε με το πουλι στο χερι. Πρεπει να ειναι τετοια κατηγορια τωρα που εγινε ανεξαρτητη και ανοιξε "μαγαζι" (που αποκλειεται να ειναι νομιμο, ουτε αφμ, ουτε γεμη βλεπω ουτε τιποτα).
Δηλαδη μια ομορφη κοπελα, με λιγο προκλητικες φωτο, κοστος 50 ευρω για να νομιζεις οτι θα σου τον πιασει και στο τελος "τελειωσαμε, μπορειτε να σηκωθειτε".
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
136
Like
249
Πόντοι
21
Εγώ πάντως είχα ρωτήσει την κλεα στο ινστα και ήταν κατηγορηματικό όχι
Γ αυτό κ δεν ασχολήθηκα παραπάνω
 

Johny_2b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
133
Κριτικές
2
Like
342
Πόντοι
21
Καλλιθεα ξερουμε καμια, με δικο της χωρο?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.802
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900

Τι ξέρουμε για την κυρία;;;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.628
Like
8.303
Πόντοι
1.056
Έχω ψηθεί να κλείσω ραντεβού στην Ξένια Δεληγιάννη. Ξέρει κάποιος συναγωνιστής να μου πει καμία πληροφορία?

Έχει αναφερθεί ότι δεν κάνει ούτε φραπέ.

α καλά με only fans και ούτε φραπέ το τερμάτισε αυτή

Ξενια Δεληγιαννη καποιος;;;

Τπτ απολύτως μόνο μασάζ παρόλο που έχει ανοίξει onlyfans στο μασάζ δεν κάνει τπτ .

Εχει φραπα με 5οαρικο παντως


Μην παραπληροφορείς τον κόσμο. ΔΕν κάνει τίποτα η συγκεκριμένη
Κάνω αυτή την ανάρτηση με τις πολλές παραθέσεις για να ξεκαθαρισω λίγο το τοπίο για τη συγκεκριμένη λαδοκόρη αλλα και για να ζητήσω συγνώμη από τον @nkoros10 .

Η πληροφορία που έδωσε ο @nkoros10 είναι σωστή και εγω είχα άδικο που του έγραψα να μην παραπληροφορεί τον κόσμο..

Πριν από 2 χρόνια η κοπέλα όντως δεν πρόσφερε τίποτα πέρα από ένα απλό μασαζ. Εχουν αλλάξει όμως τα δεδομένα. Πλέον παίζει μασαζοφραπεδούμπα στα 50€.
Το διαπίστωσα σε πρόσφατη επίσκεψή μου.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.858
Πόντοι
6.585
Μακρια κρυοκωλη Κρητικια περιοριζεται στα χαδακια μασαζ οσο για το δευτερο μερος ανυπαρκτο ....
όπως ακριβώς τα λες ..

Και όμως είχε γνωρίσει στιγμές αποθέωσης εδώ μέσα (πριν 3-4 χρόνια)
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
719
Πόντοι
81
Κάνω αυτή την ανάρτηση με τις πολλές παραθέσεις για να ξεκαθαρισω λίγο το τοπίο για τη συγκεκριμένη λαδοκόρη αλλα και για να ζητήσω συγνώμη από τον @nkoros10 .

Η πληροφορία που έδωσε ο @nkoros10 είναι σωστή και εγω είχα άδικο που του έγραψα να μην παραπληροφορεί τον κόσμο..

Πριν από 2 χρόνια η κοπέλα όντως δεν πρόσφερε τίποτα πέρα από ένα απλό μασαζ. Εχουν αλλάξει όμως τα δεδομένα. Πλέον παίζει μασαζοφραπεδούμπα στα 50€.
Το διαπίστωσα σε πρόσφατη επίσκεψή μου.
Στο παρασύνθημα πως περνάς;

Φραπές τίμιος;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.628
Like
8.303
Πόντοι
1.056
Στο παρασύνθημα πως περνάς;

Φραπές τίμιος;
Δε χρειάζεται παρασύνθημα.. Είναι στάνταρ στο πρόγραμμα ο φραπές , τιμιότατος και καβλιάρικος. Η κοπέλα το γουστάρει. Δεν το κάνει διεκπεραιωτικά.
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
237
Like
422
Πόντοι
21
Κάνω αυτή την ανάρτηση με τις πολλές παραθέσεις για να ξεκαθαρισω λίγο το τοπίο για τη συγκεκριμένη λαδοκόρη αλλα και για να ζητήσω συγνώμη από τον @nkoros10 .

Η πληροφορία που έδωσε ο @nkoros10 είναι σωστή και εγω είχα άδικο που του έγραψα να μην παραπληροφορεί τον κόσμο..

Πριν από 2 χρόνια η κοπέλα όντως δεν πρόσφερε τίποτα πέρα από ένα απλό μασαζ. Εχουν αλλάξει όμως τα δεδομένα. Πλέον παίζει μασαζοφραπεδούμπα στα 50€.
Το διαπίστωσα σε πρόσφατη επίσκεψή μου.
Έχουν αλλάξει βλέπεις οι εποχές χαχα.. τουλάχιστον περιέγραψε μας την εμπειρία!
 

John69713

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
10
Like
11
Πόντοι
0
Μια Ειρήνη σε ένα massage iq στο Κολωνάκι, ξέρουμε αν υπάρχει ακόμα; Δε βρίσκω σελίδα και στοιχεία επικοινωνίας
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
όπως ακριβώς τα λες ..

Και όμως είχε γνωρίσει στιγμές αποθέωσης εδώ μέσα (πριν 3-4 χρόνια)

Μια Ειρήνη σε ένα massage iq στο Κολωνάκι, ξέρουμε αν υπάρχει ακόμα; Δε βρίσκω σελίδα και στοιχεία επικοινωνίας
Είναι Ρωσία διακοπές θα έρθει σε ένα μήνα
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.143
Κριτικές
6
Like
6.715
Πόντοι
1.336

jack reacher

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
καλησπερα συναδελφοι
αναφερομαι στη ντινα μασεζ που καπου πηρε το ματι μου εδω μεσα,βρηκα κατι στο facebook με αυτο το ονομα αλλα δεν εχει απαντησει σε μυνημα εως τωρα
αν θελει καποιος συναδελφος να pm me και ξερει πληροφοριες η εδω να γραψει δεκτο. Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
60
Like
70
Πόντοι
0
Κάνω αυτή την ανάρτηση με τις πολλές παραθέσεις για να ξεκαθαρισω λίγο το τοπίο για τη συγκεκριμένη λαδοκόρη αλλα και για να ζητήσω συγνώμη από τον @nkoros10 .

Η πληροφορία που έδωσε ο @nkoros10 είναι σωστή και εγω είχα άδικο που του έγραψα να μην παραπληροφορεί τον κόσμο..

Πριν από 2 χρόνια η κοπέλα όντως δεν πρόσφερε τίποτα πέρα από ένα απλό μασαζ. Εχουν αλλάξει όμως τα δεδομένα. Πλέον παίζει μασαζοφραπεδούμπα στα 50€.
Το διαπίστωσα σε πρόσφατη επίσκεψή μου.
Έμεινες ικανοποιημένος; Να δοκιμάσουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom