Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
Εχεις τηλ να στειλεις?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
125
Like
21.666
Πόντοι
28.900
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
Τηλέφωνο επικοινωνίας ή κάποια αγγελία;;;
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
178
Like
169
Πόντοι
1
55-60 μ.της διπλανής πόρτας γειτονισα.. καθαρός χωρος..εξαιρετικό μασάζ....κ στο τέλος φραπεδακι.... όχι κάτι παραπάνω...αλλά όλα με προδερμ κ ;αγαπη..
Ποσο παει το μαλλί?? Παει απο μονο του σε φραπε? Γτ κανει μασαζ χρονια ξερω απο φιλο...
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Καλημερα,ξερουμε κατι για εδω?
 

TELISA

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Like
42
Πόντοι
0
Έχει αναφερθεί ξανά στο νήμα με τις αποτριχώσεις η συγκεκριμένη με άσχημη αναφορά για την καθαριότητα. Εάν θυμάμαι σωστά χώρο κάπου στην Ν. Φιλαδέλφεια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
117
Like
284
Πόντοι
21
Έχει αναφερθεί ξανά στο νήμα με τις αποτριχώσεις η συγκεκριμένη με άσχημη αναφορά για την καθαριότητα. Εάν θυμάμαι σωστά χώρο κάπου στην Ν. Φιλαδέλφεια.
Σωστα αυτη ειναι.Εχει και αγγελια στην χ.ε.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
846
Πόντοι
86
Ποια είναι αυτή ρε παιδιά...?


Επιμένω πως η συγκεκριμένη είναι η καλύτερη επιλογή σε μασάζ πιπα σεξ χαρακτήρα.
Σε μασάζ είναι απίστευτη

τι χρεώνει ?
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
Νομίζω πως γράφει αναλυτικά η αγγελία της τι χρεώνει.
Έχω γράψει και κριτική παλιότερα που την πήρα.
Τίμια σε όλα της και αρκετά καλό μασάζ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Επίσκεψη σε θεία λιτσα.

Πρόσφατα τίμησα την θεία λιτσα.
Μια γιαγιά της διπλανής πόρτας, ευγενική με όρεξη για κουβέντα μπανιο και πριν και μετά. Στο μασαζ πολύ απλό τα βασικά πέταξε βυζι εξω και ξεκίνησε η στραγγίξη με αργές κινήσεις μα μείναμε στο φραπεδακι στα γρήγορα.... σωμα για την ηλικία κατηγορία κλπ είναι για μερακλήδες...όχι για όλους... 25 ευρώ πήρε 1 ώρα νταν έκατσα.. μέτριες εντυπώσεις περίμενα παραπάνω πράγματα απτον ενθουσιασμό της. Δεν ξέρω αν θα ξανα τιμήσω... παίρνω 1 κιλό προβατινα με 25 ευρώ και κρασί με τη παρεα
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Κάτι που ξέχασα να πω για θεία λιτσα. Αρκετά καλτ περσονα το καλύτερο ήταν όταν κατέβηκε να ξεκλειδώσει την είσοδο....όσοι έχετε πάει καταλαβαίνετε τι εννοω
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
375
Like
1.091
Πόντοι
201
Κάτι που ξέχασα να πω για θεία λιτσα. Αρκετά καλτ περσονα το καλύτερο ήταν όταν κατέβηκε να ξεκλειδώσει την είσοδο....όσοι έχετε πάει καταλαβαίνετε τι εννοω
Ε πες και σε μας που δεν ξέρουμε, για να μάθουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom