Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
παρα πολλες το κανουν αυτο να ξερεις
Για να χουν δουλεια
Εδω εκπαιδευσα το σκυλο μου μου με μια τυπισα και μαλωνα το σκυλο και μου λεγε θα μου ριξεις και μενα καμια
Και με επαιρνε τηλ να κλεισουμε μαθημα και μου μιλαγε μια ωρα στο τηλ αστα να πανε το αρχαιοτερο επαγγελμα
 

Scorpio0007

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
0
Καλημέρα στους φίλους ! Γράφω γιατί βλέπω ότι δεν υπάρχει σχετική ενημέρωση για δοκιμή από κάποιον , μάλλον για να πάνε όλο και πιο πολλοί να αφήσουν το 20αρικακι τους με την ελπίδα μήπως και !! Δοκιμή με julietlemonia πριν κάποιες μέρες ! Απλό μασαζ χωρίς τίποτα περισσσοτερο ούτε καν υποψία , που αν τη ρωτήσεις κιόλας στο ξεκαθαρίζει από την αρχή ότι δεν υπάρχει τίποτα παραπάνω!!! Αν γίνεις πιεστικός η ενοχλητικός υπάρχει μάλλον και κάποιος άλλος στον δίπλα χώρο για να σε επαναφέρει στην τάξη γιατί άκουσα κάποιες ομιλίες !! Αυτά γιατί το 20ευρω τη σημερινή μέρα βγαίνει δύσκολα από τους περισσότερους από εμάς!! Να περνάτε καλά και καλές γιορτές να έχουμε με όλο και πιο όμορφες στιγμές !!!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Καλημέρα στους φίλους ! Γράφω γιατί βλέπω ότι δεν υπάρχει σχετική ενημέρωση για δοκιμή από κάποιον , μάλλον για να πάνε όλο και πιο πολλοί να αφήσουν το 20αρικακι τους με την ελπίδα μήπως και !! Δοκιμή με julietlemonia πριν κάποιες μέρες ! Απλό μασαζ χωρίς τίποτα περισσσοτερο ούτε καν υποψία , που αν τη ρωτήσεις κιόλας στο ξεκαθαρίζει από την αρχή ότι δεν υπάρχει τίποτα παραπάνω!!! Αν γίνεις πιεστικός η ενοχλητικός υπάρχει μάλλον και κάποιος άλλος στον δίπλα χώρο για να σε επαναφέρει στην τάξη γιατί άκουσα κάποιες ομιλίες !! Αυτά γιατί το 20ευρω τη σημερινή μέρα βγαίνει δύσκολα από τους περισσότερους από εμάς!! Να περνάτε καλά και καλές γιορτές να έχουμε με όλο και πιο όμορφες στιγμές !!!
Καμμενη ειναι με το ινστα αυτη
Ολο τα βυζια της μοστραρει
Κλασικα για να σε βαλει στη πριζα το μασαζ τουλαχιστον ειναι καλο ;
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
117
Like
284
Πόντοι
21
Καλημέρα στους φίλους ! Γράφω γιατί βλέπω ότι δεν υπάρχει σχετική ενημέρωση για δοκιμή από κάποιον , μάλλον για να πάνε όλο και πιο πολλοί να αφήσουν το 20αρικακι τους με την ελπίδα μήπως και !! Δοκιμή με julietlemonia πριν κάποιες μέρες ! Απλό μασαζ χωρίς τίποτα περισσσοτερο ούτε καν υποψία , που αν τη ρωτήσεις κιόλας στο ξεκαθαρίζει από την αρχή ότι δεν υπάρχει τίποτα παραπάνω!!! Αν γίνεις πιεστικός η ενοχλητικός υπάρχει μάλλον και κάποιος άλλος στον δίπλα χώρο για να σε επαναφέρει στην τάξη γιατί άκουσα κάποιες ομιλίες !! Αυτά γιατί το 20ευρω τη σημερινή μέρα βγαίνει δύσκολα από τους περισσότερους από εμάς!! Να περνάτε καλά και καλές γιορτές να έχουμε με όλο και πιο όμορφες στιγμές !!!
Τουλαχιστον κανει καλο μασαζ?Παντως με 20 ευρω δεν βρισκεις ευκολα μασαζ σημερα.
 

Scorpio0007

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
0
Τουλαχιστον κανει καλο μασαζ?Παντως με 20 ευρω δεν βρισκεις ευκολα μασαζ σημερα.
Μέτριο προς καλό κάποιες στιγμές με κάποιες πιέσεις αλλά στην άλλη άκρη της Αθήνας οπότε για κάποιον που δεν μένει σχετικά κοντά το 20αρικο που ζητάει δεν είναι αρκετό λόγο και των σχετικών εξόδων της απόστασης !!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
που βρισκεται?
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
117
Like
284
Πόντοι
21
Μέτριο προς καλό κάποιες στιγμές με κάποιες πιέσεις αλλά στην άλλη άκρη της Αθήνας οπότε για κάποιον που δεν μένει σχετικά κοντά το 20αρικο που ζητάει δεν είναι αρκετό λόγο και των σχετικών εξόδων της απόστασης !!
Φιλε το αλλη ακρη της Αθηνας ειναι σχετικο.Το περιεργο ειναι οι φωνες που ακουγες απο διπλα.Εννοεις μεσα στο ιδιο σπιτι?
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
240
Like
424
Πόντοι
21
Kauma από αύριο ανεβαίνει Αθήνα για 4 μέρες. Την επισκέφτηκα πρόσφατα στην Πάτρα αλλά δεν προχώρησε σε φραπεδακι. Είστε τυχεροί εσεις οι Αθηναίοι.
Πολύ δυνατό εις διπλούν..
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266
Το vip beauty που ήταν στο Περιστέρι έμαθα ήρθε προς κέντρο, δεν το έχω επισκεφτεί λόγω απόστασης, αλλά τώρα λέω να δοκιμάσω, θα μου πείτε τι παίζει;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
4
Like
1.603
Πόντοι
266
Το vip beauty που ήταν στο Περιστέρι έμαθα ήρθε προς κέντρο, δεν το έχω επισκεφτεί λόγω απόστασης, αλλά τώρα λέω να δοκιμάσω, θα μου πείτε τι παίζει;
Κοροιδευουν βασικα εκει.Μονο οι παλιοι πελατες εξυπηρετουνται. Επισημα, οταν πας απο κοντα σου λενε για σπεσιαλ προγραμμα που εχει εκτονωση με χερι ή τσιμπουκι. Μια Ελενη, με κοντο μαλι καπως γεροδεμενη ειναι συνηθως. Μετα τις 3 εχει κ αλλη μια που δεν την ειδα. Προσφατα μετακομισανν στο μεταξουργειο. 50 ευρω
 

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
178
Like
269
Πόντοι
21
Μάγκες καλησπέρα
Έχετε ακούσει τίποτα για massagio έχει στο Κερατσίνι και στην Αθήνα
Ανεβάζει κάτι περίεργα στο ινστα
Ξέρει κανείς τίποτα ?
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
440
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Μάγκες καλησπέρα
Έχετε ακούσει τίποτα για massagio έχει στο Κερατσίνι και στην Αθήνα
Ανεβάζει κάτι περίεργα στο ινστα
Ξέρει κανείς τίποτα ?
Ναι. οτι μενεις με το πουλι στο χερι. καλο μασαζ παρολα αυτα η Αρτεμις η καυλιτσα απ το πολυγωνο ομως.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
117
Like
284
Πόντοι
21
Απο βυζι λεει τιποτα; Ειδα κατι εχει εστω και χλαπατσα
Γενικα δεν λεει αλλα αν μενεις βορεια βολευει.Ερχονται και αγιες ημερες να κανουμε καποια καλη πραξη προς τους συνανθρωπους μας.
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Εδώ ξέρουμε τπτ;;;εμφανισιακά κ σωματικά φαίνεται η ιδανική μασέρ

 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
136
Like
249
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom