Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Island_boy

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
44
Like
210
Πόντοι
20
Από στήθος πως είναι ; 80 για πόση ώρα;
Από τη πρόσφατη επίσκεψη μου:
Θα έλεγα 60+ (με τις γυναίκες ποτέ δεν ξέρεις ακριβώς), μασάζ που τα "σπάει", χώρος εξαιρετικός και άψογη καθαριότητα.
Το στήθος, όπως και όλα, έχουν αντέξει αξιοσημείωτα καλά στη πάροδο του χρόνου!
Ισπανικό και πίπα εξαιρετικά!
70 ευρώ για 1, 5 ώρα ..
Αν το μασάζ σε ενδιαφέρει να είναι καλό και όχι μόνο προκαταρκτικό να το τολμήσεις!
 

Islander6

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2021
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Από τη πρόσφατη επίσκεψη μου:
Θα έλεγα 60+ (με τις γυναίκες ποτέ δεν ξέρεις ακριβώς), μασάζ που τα "σπάει", χώρος εξαιρετικός και άψογη καθαριότητα.
Το στήθος, όπως και όλα, έχουν αντέξει αξιοσημείωτα καλά στη πάροδο του χρόνου!
Ισπανικό και πίπα εξαιρετικά!
70 ευρώ για 1, 5 ώρα ..
Αν το μασάζ σε ενδιαφέρει να είναι καλό και όχι μόνο προκαταρκτικό να το τολμήσεις!
Σε ευχαριστώ πολύ μπόι
 

paparinos123

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
27
Like
24
Πόντοι
0
Ξερετε αν παίζει τιποτα στα δυτικά προάστια? Πετρούπολη, ιλιον, Καματερό, Περιστέρι και τρυγυρω
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Από τη πρόσφατη επίσκεψη μου:
Θα έλεγα 60+ (με τις γυναίκες ποτέ δεν ξέρεις ακριβώς), μασάζ που τα "σπάει", χώρος εξαιρετικός και άψογη καθαριότητα.
Το στήθος, όπως και όλα, έχουν αντέξει αξιοσημείωτα καλά στη πάροδο του χρόνου!
Ισπανικό και πίπα εξαιρετικά!
70 ευρώ για 1, 5 ώρα ..
Αν το μασάζ σε ενδιαφέρει να είναι καλό και όχι μόνο προκαταρκτικό να το τολμήσεις!
Διαχρονική αξία και πάντα τα δίνει όλα ή Ελένη ! Από εποχής Στουρνάρη με Ζανα .
 
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
31
Like
98
Πόντοι
0
Ναι νομίζω και παραπάνω
Καλησπέρα @cayman . Ευχαρίστουμε για το τιπ στα Νότια. 2 ερωτήσεις μόνο. 1.Μοιάζει με τις φωτό και 2. έχει διάθεση όσο είναι μαζί και μασαζάρει/φραπεδιάζει; Γιατί άλλος συναγωνιστής παλιότερα είπε οτι το έκανε αγκαριακά. Ευχαριστουμε
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
94
Like
337
Πόντοι
20
Ξερετε αν παίζει τιποτα στα δυτικά προάστια? Πετρούπολη, ιλιον, Καματερό, Περιστέρι και τρυγυρω
Ιουλία Περιστέρι με φραπέ και γκαλινα αγ Ανάργυροι στις καινούριες πολυκατοικίες μόνο πασαλειμα.
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
Αφού η Άννα έχει τα ψυχολογικά της τελικά από τα πιο τοπ επαγγελματικα μασάζ από τους καλύτερους ήρεμους χαρακτήρες ωραία πίπα και πολύ καύλα στο πήδημα με πραγματικά χυσιματα από μέρος της είναι η lily

 
Τελευταία τροποποίηση:

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Ιουλία Περιστέρι με φραπέ και γκαλινα αγ Ανάργυροι στις καινούριες πολυκατοικίες μόνο πασαλειμαlina

Ιουλία Περιστέρι με φραπέ και γκαλινα αγ Ανάργυροι στις καινούριες πολυκατοικίες μόνο πασαλειμα.
Γκαλινα μονο μασαζ 35 ευρω της εδωσα της ειπα για φραπεαλλα εφαγα ακυρο
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.622
Like
13.431
Πόντοι
2.256
Αφού η Άννα έχει τα ψυχολογικά της τελικά από τα πιο τοπ επαγγελματικα μασάζ από τους καλύτερους ήρεμους χαρακτήρες ωραία πίπα και πολύ καύλα στο πήδημα με πραγματικά χυσιματα από μέρος της είναι η lily

Παιχταρά μου από πρόσωπο τι λέει;;; και δεν έχει και δικό της χώρο γαμώτη μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
Αφού η Άννα έχει τα ψυχολογικά της τελικά από τα πιο τ

Παιχταρά μου από πρόσωπο τι λέει;;; και δεν έχει και δικό της χώρο γαμώτη μου.
Μια συνηθισμένη γυναίκα είναι... Μη περιμένεις κάνα μοντέλο αλλά είναι τόσο γλυκιά και καυλιάρα που θα ξαναδοκιμασεις 100%
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
285
Like
336
Πόντοι
21
Ιουλία Περιστέρι με φραπέ και γκαλινα αγ Ανάργυροι στις καινούριες πολυκατοικίες μόνο πασαλειμα.
Αυτή η γκαλινα μονο μασααζ ... εμείς εδώ στα δυτικά είμαστε ξεχασμένοι από τον Θεό.....
 

Georgefeet1994

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
0
Καμία οικονομική με κάνα 10ρικο για καμία πίπα υπάρχει και λίγο δάχτυλο?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Αφού η Άννα έχει τα ψυχολογικά της τελικά από τα πιο τοπ επαγγελματικα μασάζ από τους καλύτερους ήρεμους χαρακτήρες ωραία πίπα και πολύ καύλα στο πήδημα με πραγματικά χυσιματα από μέρος της είναι η lily

ρε μαστορα ,ολες οι αγγελιες που παραθετεις,ειναι copy-pate το κειμενο..τυχαιο?
ασε που αμα βαλει στο βυζι,ενα σφουγγαροπανο,δεν θα κουραζεται και να σκυβει στο σφουγγαρισμα..
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
ρε μαστορα ,ολες οι αγγελιες που παραθετεις,ειναι copy-pate το κειμενο..τυχαιο?
ασε που αμα βαλει στο βυζι,ενα σφουγγαροπανο,δεν θα κουραζεται και να σκυβει στο σφουγγαρισμα..
Δεν καταλαβαίνω φίλε τι εννοείς...
Δεν ξέρω ποιες είναι όλες οι αγγελίες που παραθέτω είναι copy paste εκτός και αν εννοείς από το ίδιο προφίλ...
Όντως είναι από το ίδιο προφίλ αρκετές αγγελίες που έχω γράψει κριτική ή έχω ζητήσει πληροφορίες γιατί όπως έχω ξαναπεί το συγκεκριμένο προφίλ το παρακολουθώ μήνες και έχω πάρει σχεδόν όλες τις γυναίκες που έχουν ανέβει εκεί...
Ο λόγος είναι πώς ελάχιστες φορές έχω κλάψει τα λεφτά μου.
Τώρα όσο αναφορά για το βυζί και σφουγγαροπανο που αναφέρεις δεν το σχολιάζω καν...ο κάθε ένας με τα γούστα του και την τσέπη του.
Αυτά από εμένα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom