Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
παιδια εχει κανεις πληροφοριες για την ξενια απο το ινστα? Οποιος εχει κανει μασαζ μαζι της ας στειλει ενα pm
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
παιδια εχει κανεις πληροφοριες για την ξενια απο το ινστα? Οποιος εχει κανει μασαζ μαζι της ας στειλει ενα pm
αν εννοεις αυτη στη Νέα Σμύρνη με το περιεργο μωβ-ροζ χρωμα στο μαλλί, μασαζ γυμνος με 30€ αλλα δυστυχως μονο μασαζ. Δεν παίζει ούτε φραπές. Δεν έχω κάνει ,απλα μιλησα μαζί της και μου έδωσε τηλεφωνικα πληροφορίες
 

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
αν εννοεις αυτη στη Νέα Σμύρνη με το περιεργο μωβ-ροζ χρωμα στο μαλλί, μασαζ γυμνος με 30€ αλλα δυστυχως μονο μασαζ. Δεν παίζει ούτε φραπές. Δεν έχω κάνει ,απλα μιλησα μαζί της και μου έδωσε τηλεφωνικα πληροφορίες
Σωστός
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
536
Κριτικές
18
Like
2.133
Πόντοι
1.196
αν εννοεις αυτη στη Νέα Σμύρνη με το περιεργο μωβ-ροζ χρωμα στο μαλλί, μασαζ γυμνος με 30€ αλλα δυστυχως μονο μασαζ. Δεν παίζει ούτε φραπές. Δεν έχω κάνει ,απλα μιλησα μαζί της και μου έδωσε τηλεφωνικα πληροφορίες
Παρακαλώ, θα ήθελα αν γίνεται το Νο τηλ. σε πμ.
 

Erprak7777

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
αν εννοεις αυτη στη Νέα Σμύρνη με το περιεργο μωβ-ροζ χρωμα στο μαλλί, μασαζ γυμνος με 30€ αλλα δυστυχως μονο μασαζ. Δεν παίζει ούτε φραπές. Δεν έχω κάνει ,απλα μιλησα μαζί της και μου έδωσε τηλεφωνικα πληροφορίες
τι να γραψουμε στο search του ινσταγκραμ να την βρουμε?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
αν εννοεις αυτη στη Νέα Σμύρνη με το περιεργο μωβ-ροζ χρωμα στο μαλλί, μασαζ γυμνος με 30€ αλλα δυστυχως μονο μασαζ. Δεν παίζει ούτε φραπές. Δεν έχω κάνει ,απλα μιλησα μαζί της και μου έδωσε τηλεφωνικα πληροφορίες
Μήπως στο τηλέφωνο είναι όλες γενικά κρατημένες και δεν δίνουν όλες τις πληροφορίες ? Δεν ξέρουν ποιος είναι στην άλλη άκρη …
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Μήπως στο τηλέφωνο είναι όλες γενικά κρατημένες και δεν δίνουν όλες τις πληροφορίες ? Δεν ξέρουν ποιος είναι στην άλλη άκρη …
Όχι όλες.. είναι πολλές που ξεκαθαρίζουν εξ' αρχής τι προσφέρουν στο μασαζ.
Αν θελει όμως κάποιος να κάνει το κασκαντεριλίκι , του δίνω την ευχή μου να πάει να δοκιμάσει και να έρθει να μας πει.
Εγώ άλλα λεφτά για πέταμα και δοκιμές δεν έχω. Προτιμώ σίγουρες επιλογές και ξεκάθαρες συμφωνίες.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Όχι όλες.. είναι πολλές που ξεκαθαρίζουν εξ' αρχής τι προσφέρουν στο μασαζ.
Αν θελει όμως κάποιος να κάνει το κασκαντεριλίκι , του δίνω την ευχή μου να πάει να δοκιμάσει και να έρθει να μας πει.
Εγώ άλλα λεφτά για πέταμα και δοκιμές δεν έχω. Προτιμώ σίγουρες επιλογές και ξεκάθαρες συμφωνίες.
Σωστός Περαματιωτη … σε μερικά βιντεάκια που έχει Instagram από μασαζ φαίνεται κάποια άνεση εφόσον κάνει μασαζ και με τον πήχυ με χαλαρά μπλουζάκια
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Καλημέρα παίδες, είχε έρθει η Καούμα στην Αθήνα το περασμένο ΣΚ. Πολύ καλό μασάζ, προσφέρει εκτόνωση χωρίς να επιτρέπει να την ακουμπήσεις. Αξιοπρεπής και αξίζουν τα λεφτά.
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
2.998
Like
6.155
Πόντοι
1.056
Καλημέρα παίδες, είχε έρθει η Καούμα στην Αθήνα το περασμένο ΣΚ. Πολύ καλό μασάζ, προσφέρει εκτόνωση χωρίς να επιτρέπει να την ακουμπήσεις. Αξιοπρεπής και αξίζουν τα λεφτά.
Συνήθως ψάχνω μασάζκσεξ δύσκολα βρίσκεις, αλλά και ένα καλό μασάζ είναιι σωτήριο, θα πάω κάποια στιγμή κ σε αυτήν
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom