Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Ρε τύποι ορισμένοι είστε καθυστερημένοι
Το έχουν στείλει λίγο πιο πάνω, 2 σελίδες αν δείτε θα βρείτε ακριβώς παράθεση μηνύματος
Μη το σπαμαρετε άσκοπα
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Μπορεί να δώσει ινφο κάποιος πιο λεπτομερή για Αφροδίτη;
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
ψάχνοντας κάτι σημειώσεις βρήκα αυτήν από την Νίκαια..

για όποιον ενδιαφέρεται έχω το τηλέφωνο , αν και η δική μου εμπειρία ήταν αρνητική .
Και εδώ αν γίνεται, μήπως και απαντήσει, αν και όπως αναφέρθηκε την τρόμαξε η δημοσιότητα.
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Λοιπόν συνάντηση με Αφροδίτη
Τα πιο πεταμένα 50€ που έχω δώσει ποτε στη ζωή μου, ή τουλάχιστον τα ανταγωνίζεται επάξια
Όσο για το ξανθιά γαλανομάτα ναι ισχύει, παραλήφθηκαν όμως το χοντρή και 55 χρόνων
Γενικά να έχετε στο μυαλό σας μια αποκλειστική νοσοκόμα, από αυτές που φροντίζουν γέρους
Όσο για το κομμάτι του μασάζ, baby oil και χαδι, ξεπέταγμα όσο πιο γρήγορα μπορούσε με ένα τελείωμα στο τέλος με τα χέρια.
Η όλη φάση διήρκησε μαξ 30 λεπτά, σηκώθηκα να πλυθώ είχε ήδη ντυθεί και με περίμενε να τη πληρώσω για το 20 λεπτό που κουράστηκε, 50€ Ο απολογισμός και ήθελε και να μοιραστούμε και τα 6€ που της βγήκε το ταξι (παίζει να το πέταξε 2-3 φορές όσο με έτριβε)
Πόρτα σε τέτοια νούμερα
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Συντροφια, αν καποιος γνωριζει τηλεφωνο θειας Ελένης, ας το στειλει σε ενα ινμποξ!
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Τι διάολο; Το χέρι του Μίδα έχει πια αυτή η θεία Ελένη;; Δλδ τόσες φορές που έχει ειπωθεί το "αν έχει κάποιος το τηλ της θείας Ελένης" θα αρχίσει να παίζει σαν ατάκα και από κόσμο που δεν έχει μπει ποτέ στο bou...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Τι διάολο; Το χέρι του Μίδα έχει πια αυτή η θεία Ελένη;; Δλδ τόσες φορές που έχει ειπωθεί το "αν έχει κάποιος το τηλ της θείας Ελένης" θα αρχίσει να παίζει σαν ατάκα και από κόσμο που δεν έχει μπει ποτέ στο bou...
Αστα φίλε. Έχουν ξεφύγει τα τρολάκια του προμότορα της θείας Ελένης. Με σταματάνε στο δρόμο και με ρωτάνε αν ξέρω το τηλέφωνο....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Συντροφια, αν καποιος γνωριζει τηλεφωνο θειας Ελένης, ας το στειλει σε ενα ινμποξ!
Βρε μαλάκα τεμπέλη οργανοπαίκτη... Αμα βαριέσαι να διαβάσεις μια σελίδα πίσω για να το βρεις, τι να το κάνεις το τηλέφωνο; Και στο σπίτι της Ελένης να σε πάμε, θα πρεπει να σου κουνάμε τη μέση μπρος-πίσω για να τη γαμήσεις γιατί ακόμα και αυτό θα βαριέσαι να κάνεις
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Βρε μαλάκα τεμπέλη οργανοπαίκτη... Αμα βαριέσαι να διαβάσεις μια σελίδα πίσω για να το βρεις, τι να το κάνεις το τηλέφωνο; Και στο σπίτι της Ελένης να σε πάμε, θα πρεπει να σου κουνάμε τη μέση μπρος-πίσω για να τη γαμήσεις γιατί ακόμα και αυτό θα βαριέσαι να κάνεις
Αδερφε Περαματιώτη, αν και ηταν πολυ δυνατο το μηνυμα οργής που εστειλες, (και να σου πω την αληθεια συμφωνω αρκετά), να ξερεις απλα, οτι ζητάω πληροφοριες γιατι δεν ειμαι Αθηναίος, και χρειαζομαι μια κατατοπιση-βοηθεια απ οποιον ξερει. Ειδα τη μανουρα με τη θεια Ελένη, τσεκαρα και μερικες σελιδες πισω, δε βρηκα τιποτα. Οποτε θεωρησα λογικο να ζητησω πληροφοριες απο οποιον ξερει!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Αδερφε Περαματιώτη, αν και ηταν πολυ δυνατο το μηνυμα οργής που εστειλες, (και να σου πω την αληθεια συμφωνω αρκετά), να ξερεις απλα, οτι ζητάω πληροφοριες γιατι δεν ειμαι Αθηναίος, και χρειαζομαι μια κατατοπιση-βοηθεια απ οποιον ξερει. Ειδα τη μανουρα με τη θεια Ελένη, τσεκαρα και μερικες σελιδες πισω, δε βρηκα τιποτα. Οποτε θεωρησα λογικο να ζητησω πληροφοριες απο οποιον ξερει!
Δεν ειναι μηνυμα οργής. Μήνυμα αγανάκτησης είναι και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει η καταγωγή σου με το οτι βαριέσαι να διαβάσεις τα πιο παλιά μηνυματα και επικεντρώνεσαι μόνο στα τελευταία;


Δηλαδή μόνο οι Αθηναίοι διαβάζουν τις πιο σελίδες;;; Οι εκτός Αθηνών όχι;

Υπάρχει και το εργαλείο αναζήτησης πάνω δεξιά. Θα σου εμφανίσει τόσα αποτελέσματα που δε θα ξερεις ποιο να πρωτοδιαβάσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τσεκαρα και μερικες σελιδες πισω
Α Π Ο Κ Λ Ε Ι Ε Τ Α Ι ... αν το ειχες κάνει θα το έβρισκες


Σας εχουμε σιχαθεί εσάς τους "αλεξιπτωτιστές" .. Χρόνια εγγραφής στο φορουμ με ελάχιστα μηνύματα, (μηδενική προσφορα) να μπαίνετε μόνο και μονο για να ζητιανέψετε ενα τηλέφωνο και μετα να εξαφανίζεστε

Λοιπον για να μη μακρυγορώ, το τηλέφωνο υπάρχει σε παράθεση μηνύματος στην ακριβώς προηγούμενη σελίδα. Περιμένουμε την κριτική σου απο την επίσκεψη.. που σιγα να μην το κάνεις φυσικά
 
Τελευταία τροποποίηση:

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.040
Πόντοι
201
Επειδή από τις 258 σελίδες του νήματος στις 174 γράφουν για το τηλέφωνο της Θείας Ελένης έπεσα κατά λάθος πάνω του, και σκέφτομαι να πάω.
Θα ήθελα να ρωτήσω μιας και η περιοχή έχει δυσκολία στο πάρκινγκ εάν μπορεί κανένας φίλος να με πάει με το αμάξι και να με περιμένει και να με γυρίσει στο κέντρο της Αθήνας,
Θα εκτιμηθεί εάν έχει κλιματισμό στο αυτοκίνητο
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Επειδή από τις 258 σελίδες του νήματος στις 174 γράφουν για το τηλέφωνο της Θείας Ελένης έπεσα κατά λάθος πάνω του, και σκέφτομαι να πάω.
Θα ήθελα να ρωτήσω μιας και η περιοχή έχει δυσκολία στο πάρκινγκ εάν μπορεί κανένας φίλος να με πάει με το αμάξι και να με περιμένει και να με γυρίσει στο κέντρο της Αθήνας,
Θα εκτιμηθεί εάν έχει κλιματισμό στο αυτοκίνητο
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις.
Εσένα δε σου μιλάω γιατι έχεις μαγαρίσει όλα τα μιλφοπιπίνια της κυρα-Δεσποινας.... χαχαχαχα

Και μη με ζαλίσετε οι άλλοι ποια ειναι η Δέσποινα...Είναι μια κοινή μας φίλη από το χωριό , δεν την ξερετε
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.040
Πόντοι
201
Εσένα δε σου μιλάω γιατι έχεις μαγαρίσει όλα τα μιλφοπιπίνια της κυρα-Δεσποινας.... χαχαχαχα

Και μη με ζαλίσετε οι άλλοι ποια ειναι η Δέσποινα...Είναι μια κοινή μας φίλη από το χωριό , δεν την ξερετε
Μια φορά δεν είπες όμως να πάμε μαζί να μην ψάχνω μια ώρα για πάρκινγκ, και ευτυχώς που πήγαινα νωρίτερα γιατί θα με είχε αποβάλει η Κυρά Δέσποινα εάν αργούσα!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Μια φορά δεν είπες όμως να πάμε μαζί να μην ψάχνω μια ώρα για πάρκινγκ, και ευτυχώς που πήγαινα νωρίτερα γιατί θα με είχε αποβάλει η Κυρά Δέσποινα εάν αργούσα!
Εχω παλιό αυτοκίνητο. Δεν έχει κλιματισμό, :grin:
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Μαγκες... Εσεις ασχοληστε με τις σελιδες της Αθηνας κι εγω με της πολης μου. Δεν ειμαι καθημερινα στις σελιδες μασαζ Αθηνας για να ξερω τι παιζει, ουτε μπορω να διαβαζω 260 σελιδες για να εχω αποψη. Ψαχνομαι γιατι στον επομενο μηνα που θα ανεβω Αθηνα, θελω να δοκιμασω θεια Ελενη. Γι αυτο ζητησα και τηλεφωνο και ειχα την ελπιδα να μεινουμε σε ενα καλο κλιμα. Στο Αθηναικο φορουμ ειμαι οντως αλεξιπτωτιστης γτ δεν ερχομαι συχνα πρωτευουσα. Αν καταφερω και παω, θα εχετε κριτικη μου εδω. Φιλια και ειρηνη αδερφια!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Μαγκες... Εσεις ασχοληστε με τις σελιδες της Αθηνας κι εγω με της πολης μου. Δεν ειμαι καθημερινα στις σελιδες μασαζ Αθηνας για να ξερω τι παιζει, ουτε μπορω να διαβαζω 260 σελιδες για να εχω αποψη. Ψαχνομαι γιατι στον επομενο μηνα που θα ανεβω Αθηνα, θελω να δοκιμασω θεια Ελενη. Γι αυτο ζητησα και τηλεφωνο και ειχα την ελπιδα να μεινουμε σε ενα καλο κλιμα. Στο Αθηναικο φορουμ ειμαι οντως αλεξιπτωτιστης γτ δεν ερχομαι συχνα πρωτευουσα. Αν καταφερω και παω, θα εχετε κριτικη μου εδω. Φιλια και ειρηνη αδερφια!
60 μηνυματα σε 7 χρονια εγγραφής σε κάνουν αλεξιπτωτιστή γενικά. Όχι μόνο στις σελίδες των Αθηνών.
Και δεν χρειάζεται να διαβάσεις 260 σελίδες. Δεν υπάρχει νόημα να διαβάζεις μηνήματα που χρονολογούνται από το 2008.
Υπάρχει και το εργαλείο της αναζήτησης. Οι αναφορες για τη θεία Ελένη εδώ μεσα είναι περισσότερες και απο τις φορές που έχει παίξει η Πισπιρίγκου στα δελτία ειδήσεων.
Πήγαινε να την επισκεφτείς, έλα γράψε αντικειμενική κριτική και θα σου ζητήσω συγνώμη.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
60 μηνυματα σε 7 χρονια εγγραφής σε κάνουν αλεξιπτωτιστή γενικά. Όχι μόνο στις σελίδες των Αθηνών.
Πήγαινε, γράψε αντικειμενική κριτική και θα σου ζητήσω συγνώμη.
Δε θελω συγγνωμη ρε Περαματιωτη. Αυτα μπορω, αυτα κανω.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.377
Πόντοι
1.056
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom