Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Τι τυψεις φιλτατε ουτε καν
Κανεις ενα γαμησι και αν και μετα εχει τρεις μερες γκρινια ουτε δεκαλεπτο να ηρεμησεις αοο το χυσιμο μακριαααααα
Μολις χυσεις θυμουνται τα παντα και σε βαθος χρονου
ποσο δικιο εχεις ...μου θυμισες την ζωη μου παντρεμενος
 

panteliakas

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Ξυπνήστε λαδοκορες..
2022 η gilf θεία Ελένη είναι η καλύτερη λύση σε υπηρεσίες-τιμη..
:confused: :confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλά μια 60αρα Gimlf και ακόμα τρελαίνει κόσμο????ειναι δυαντον?
 

panteliakas

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Συναγωνιστή ξέρω ότι ξεθάβω μήνυμα μετά από μήνα, αλλά άκουγα συνέχεια για την Λιούμπα και δεν ήξερα ότι ήταν στον κυρ Βασίλη.. Ωραίος ο τύπος τα λέγαμε.

Είχα κόλλημα με τη μουνάρα τη Νάνσυ και δεν θυμάμαι τίποτα άλλο από εκεί. Δώσε λίγο περιγραφή από τότε μπας και καταλάβω ποια ήταν..γ
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
335
Κριτικές
3
Like
814
Πόντοι
81
Καλησπερα στην ομαδα. . Ηθελα να ρωτησω για Πατρα αν υπαρχει κατι σε μασαζ μαζι με περιποιηση . Ειχα δει για μια Vasiliki Kauma αλλα δεν εχω μαθει περισσοτερα ουτε απο τηλεφωνικη επικοινωνια αλλα ουτε και απο αλλου . Καποιος απο Πατρα να με διαφωτισει περισσοτερο?
Δεν προχωράει παρα κάτω μόνο μασαζ .
Ειχα δοκιμάσει μια φορα εδώ Αθήνα σε ενα διαμέρισμα που ειχε .
Ήμουν χωρίς το εσώρουχο εκανε κάποιες κινήσεις αλλα δεν μετα ζητησε έξτρα χρήματα δεν θυμάμαι πόσα κάπου 50€ να μου τραβήξει μλκ αλλα ηταν πολλά . Εντάξει κατα τα αλλα την πηδαγα ανετα αν το έδινε .
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλά μια 60αρα Gimlf και ακόμα τρελαίνει κόσμο????ειναι δυαντον?
Το αποτέλεσμα μετά την συνεδρία μετράει και με τι διάθεση αποχωρείς από τον χώρο της … ηλικία καμία σημασία δεν έχει !!
Σου έχει τύχει να πας με κούκλα πιτσιρίκα και μετά να χτυπάς το κεφάλι σου ??
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
335
Κριτικές
3
Like
814
Πόντοι
81
Παιδιά αν ξέρει κάποιος το τηλέφωνο της θείας Ελένης τελειώνει σε 6214 μην τυχόν εχω μπερδέψει τα τηλέφωνα .
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
335
Κριτικές
3
Like
814
Πόντοι
81
Λιούμπα... πρώτη φορά την είδα στο Βασίλη στο Μαρούσι. Πολύ καλή τότε. Γίναμε φίλοι την τιμούσα χρόνια. Είχα πάει και Νέα Σμύρνη στο ημιυπόγειο, έχω χάσει τηλέφωνα πια καθότι 5 χρόνια στα εξωτερικά...?
Αν το είχα θα την τιμούσα τώρα που θα έρθω για γιορτές
Την ειχα επισκευτεί πριν κατι χρόνια πανε 3 αν θυμάμαι καλα . Εντάξει παιδιά είναι γιαγιά Μου εκανε μασαζ καλο τίμιο . Μετα μια πίπα καλη και απο πίσω τελείωσα. Αλλα δεν θα ξαναπάω .
Επίσης θελω να πω πως υπάρχουν δυο λιουμπες στην Νέα Σμύρνη . Η αλλη ειναι νεότερη αλλα στην κατηγορία και αυτη gilf με 40 σου εκανε μασαζ πολυ καλο και μετα ολα χωρίς χρόνο κλπ
 

panteliakas

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
γιατι δεν δίνει κάνεις το τηλέφωνο της ΛΙΟΥΜΠΑΣ??? ακόμη υπάρχει στο Μαρουσι ο βασίλης?
Την ειχα επισκευτεί πριν κατι χρόνια πανε 3 αν θυμάμαι καλα . Εντάξει παιδιά είναι γιαγιά Μου εκανε μασαζ καλο τίμιο . Μετα μια πίπα καλη και απο πίσω τελείωσα. Αλλα δεν θα ξαναπάω .
Επίσης θελω να πω πως υπάρχουν δυο λιουμπες στην Νέα Σμύρνη . Η αλλη ειναι νεότερη αλλα στην κατηγορία και αυτη gilf με 40 σου εκανε μασαζ πολυ καλο και μετα ολα χωρίς χρόνο κλπ
αν θελεις στειλε τηλεφωνο σε παρακλαω με Pm!eyxaristo
 

panteliakas

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Το αποτέλεσμα μετά την συνεδρία μετράει και με τι διάθεση αποχωρείς από τον χώρο της … ηλικία καμία σημασία δεν έχει !!
Σου έχει τύχει να πας με κούκλα πιτσιρίκα και μετά να χτυπάς το κεφάλι σου ??
φυσικα!οπους σε ολους!απλα με Gilf κλεινω τα ματια και ονειρευομαι !!χαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την ειχα επισκευτεί πριν κατι χρόνια πανε 3 αν θυμάμαι καλα . Εντάξει παιδιά είναι γιαγιά Μου εκανε μασαζ καλο τίμιο . Μετα μια πίπα καλη και απο πίσω τελείωσα. Αλλα δεν θα ξαναπάω .
Επίσης θελω να πω πως υπάρχουν δυο λιουμπες στην Νέα Σμύρνη . Η αλλη ειναι νεότερη αλλα στην κατηγορία και αυτη gilf με 40 σου εκανε μασαζ πολυ καλο και μετα ολα χωρίς χρόνο κλπ
εαν θελεις και μποπρεις στειλε μου τα τηλεφωνο τους σε πμ !!3ευχαριστω
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
335
Κριτικές
3
Like
814
Πόντοι
81
Να ενημερώσω οτι τηλέφωνα απο τις λιουμπες και αν δουλεύουν ακομα δεν εχω και δεν ξερω . Τα εχασα .
Τωρα όποια αλλη μασατζου θέλετε μπορώ να βοηθήσω .
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
καλημερα μπορει να μου στειλει οποιος γνωριζει μονο τον δρομο της θειας ελενης στην καλλιθεα σε πμ ευχαριστω
 

Nissan 70

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2022
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα για μια Αθήνα στην Καλλιθέα ξέρουμε κατι
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.491
Πόντοι
2.306
καλημερα μπορει να μου στειλει οποιος γνωριζει μονο τον δρομο της θειας ελενης στην καλλιθεα σε πμ ευχαριστω
Έκλεισες ραντεβού και δε σου είπε το δρόμο? Κάλεσε την.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom