Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.676
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Ευχαριστώ Πετράν. Call girl δηλαδή σαν τη Μαρία την Σλουρπ?
Ήταν επιπέδου ισάξιου με αυτή που έχεις στη φωτο avatar και σαν αυτών που μου είχες στείλει παλιά σε pm?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.800
Πόντοι
41.443
Ευχαριστώ Πετράν. Call girl δηλαδή σαν τη Μαρία την Σλουρπ?
Ήταν επιπέδου ισάξιου με αυτή που έχεις στη φωτο avatar και σαν αυτών που μου είχες στείλει παλιά σε pm?


δεν ειχε την κορμαρα της φωτο που λες,ουτε το προσωπο.
ενα απλο καθημερινο κοριτσι ηταν εμφανισιακα κατα τη γνωμη μου,που στο σεξ ομως ηταν διαολος.
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Παιδια καλησπερα ,εχει κανεις το τηλεφωνο της θειας Ελενης;
ειναι κρατικό μυστικό ρε τι γίνεται μην περιμένεις τόσες λεπτομέρειες έχω πει ότι την ξέρω αλλά αστα να πάνε
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
Τι ξέρουμε για τις κύριες;;;

H δεύτερη μοιάζει νέα περίπτωση, τουλάχιστον εγώ δεν τη θυμάμαι, αλλά έχει ενδιαφέρον μεγάλο θα έλεγα!!

Για την 1η περίπτωση έχει καλές κριτικές από 1-2 συναγωνιστές
 

Costas YTM

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η δεύτερη λογικα αν ειναι πλατεια Αττικης ειναι εντελως μπαζο
 

mr.psycho

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
στεφανία και μαρία μαυρούλα  Ν.Ιωνία
εχει πέσει περονόσπορος!


Θα μπορούσα παρακαλώ  να έχω πληροφορίες  για τη μαυρουλα στη Νέα  Ιωνία  καθώς και κάποιο τηλέφωνο  επικοινωνίας? Ευχαριστώ πολύ..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.676
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Η γνωστή Ναταλία που παλιότερα έγραφε εδω μέσα με το nickname Dina Kara.
Μασαζ με τα πόδια μόνο,λόγω τραυματισμού οπως δήλωσε,  δε βγαζει ρούχα, δε κάνει σεξ, κοστος 50€.
Δεν ξερω αν φτανει μεχρι φραπέ. Μονο που άκουσα αυτα, ξενέρωσα και δεν πήγα.
Μη μου πεις πάλι ότι σε έκαψα. Αχαχαχ
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Η γνωστή Ναταλία που παλιότερα έγραφε εδω μέσα με το nickname Dina Kara.
Μασαζ με τα πόδια μόνο,λόγω τραυματισμού οπως δήλωσε,  δε βγαζει ρούχα, δε κάνει σεξ, κοστος 50€.
Δεν ξερω αν φτανει μεχρι φραπέ. Μονο που άκουσα αυτα, ξενέρωσα και δεν πήγα.
Μη μου πεις πάλι ότι σε έκαψα. Αχαχαχ

Τα χιλιόμετρα που έχει γράψει η Ναταλία δεν περιγράφονται. Τώρα είναι φρόνιμη κυρία και μόνο δεν....
Οι παλιοσειρές του site μπορούν να γράψουν βιβλιοθήκη με τα επιτεύγματα της!!!
 

i_nobody

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Προ διετιας την είχα πάρει σπίτι.Πολύ καλο μασαζ και στο τέλος φραπέ.Παρακάτω δεν πήγαινε.εφερνε και μασαζοκρέβατο.Την έκοψα γιατι με ακύρωσε τελευταια στιγμη δυο φορές και πήρε μεσω viber άκυρη ώρα και πήγε να με κάψει.Αυτα θυμαμαι ελπίζω να βοήθησα φίλε!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.886
Κριτικές
125
Like
21.736
Πόντοι
28.900
H δεύτερη μοιάζει νέα περίπτωση, τουλάχιστον εγώ δεν τη θυμάμαι, αλλά έχει ενδιαφέρον μεγάλο θα έλεγα!!

Για την 1η περίπτωση έχει καλές κριτικές από 1-2 συναγωνιστές


Θυμάσαι σε ποιό φόρουμ είναι οι κριτικές;;;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σημερινή επίσκεψη στην Κανάρη στη Δάφνη για 1η φορά. Διαμέρισμα πολυκατοικίας σε μικρή απόσταση απο το Μακαρίου της Άννας. Στο τηλεφώνημα που έκανα δέχτηκα πολλές ερωτήσεις αλλά μου δόθηκε τελικά η διεύθυνση. Όταν έφτασα στην είσοδο ενημερώθηκα πως θα κατέβει η "υπεύθυνη' πρώτα να με ελέγξει...!!ακολούθησαν ερωτήσεις όπως τι δουλειά κάνω κ αν μπορώ να το αποδείξω (μα το Θεό..!!),που μένω, αν είναι παντρεμένος κλπ κλπ. Αφού πέρασα όλα τα τεστ ανεβήκαμε στο 4ο. Παλιο διαμέρισμα με βαριά επίπλωση. Οδηγήθηκα στο μπαλκόνι όπου οι 3 κοπέλες με ρόμπα κ εσωρούχα απο μέσα ήταν αραχτες σε καρέκλες. Η Μια, η Μελίνα κ νομίζω η Άννα ( η οποία ήταν η μόνη που δεν σηκώθηκε να την δω ή έστω να με κοίταξε).επέλεξα Μια κ ενημερώθηκα για κόστος 50 ευρώ χωρίς να γίνει αναφορά σε διάρκεια παρα τις ερωτήσεις μου.Η Μια είναι πιτσιρικα Ελληνίδα (Μια απο Ευθυμία μου είπε!!), μελαχρινή με μακριά μαλλιά, γατησια ματια και βυζαρες τεράστιες. Εδώ τελειώνουν τα καλά...Όχι ιδιαίτερα ψηλή αλλά νταρντανα (αυτο το καταλαβαίνεις καλά όταν είναι απο πάνω).Συμπαθητικό και αργό τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό, ενώ γλύφει και @@. Μεγάλα μουνοχειλα (υπήρχαν οσμές) δείχνει να απολαμβάνει να την γλύφουν. Λόγω κιλών δυσκολία στο ανοίξει καλά τα πόδια. Ωραία αίσθηση στα 4 ( δεν δίνει κωλο).αν και με αρκετά κιλά plus έχει ωραιο δέρμα και δεν έχει χαλάρωση στο κωλο.Ο χώρος μέτριος, ανοιχτή πετσέτα που μυριζε, πλαστικές παντόφλες. Ανοιχτό κάθε μέρα. Η Μια μονο τα Σάββατα και το επόμενο θα λείπει
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
333
Πόντοι
36
Τα χιλιόμετρα που έχει γράψει η Ναταλία δεν περιγράφονται. Τώρα είναι φρόνιμη κυρία και μόνο δεν....
Οι παλιοσειρές του site μπορούν να γράψουν βιβλιοθήκη με τα επιτεύγματα της!!!
ισχυει...
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Σημερινή επίσκεψη στην Κανάρη στη Δάφνη για 1η φορά. Διαμέρισμα πολυκατοικίας σε μικρή απόσταση απο το Μακαρίου της Άννας. Στο τηλεφώνημα που έκανα δέχτηκα πολλές ερωτήσεις αλλά μου δόθηκε τελικά η διεύθυνση. Όταν έφτασα στην είσοδο ενημερώθηκα πως θα κατέβει η "υπεύθυνη' πρώτα να με ελέγξει...!!ακολούθησαν ερωτήσεις όπως τι δουλειά κάνω κ αν μπορώ να το αποδείξω (μα το Θεό..!!),που μένω, αν είναι παντρεμένος κλπ κλπ. Αφού πέρασα όλα τα τεστ ανεβήκαμε στο 4ο. Παλιο διαμέρισμα με βαριά επίπλωση. Οδηγήθηκα στο μπαλκόνι όπου οι 3 κοπέλες με ρόμπα κ εσωρούχα απο μέσα ήταν αραχτες σε καρέκλες. Η Μια, η Μελίνα κ νομίζω η Άννα ( η οποία ήταν η μόνη που δεν σηκώθηκε να την δω ή έστω να με κοίταξε).επέλεξα Μια κ ενημερώθηκα για κόστος 50 ευρώ χωρίς να γίνει αναφορά σε διάρκεια παρα τις ερωτήσεις μου.Η Μια είναι πιτσιρικα Ελληνίδα (Μια απο Ευθυμία μου είπε!!), μελαχρινή με μακριά μαλλιά, γατησια ματια και βυζαρες τεράστιες. Εδώ τελειώνουν τα καλά...Όχι ιδιαίτερα ψηλή αλλά νταρντανα (αυτο το καταλαβαίνεις καλά όταν είναι απο πάνω).Συμπαθητικό και αργό τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό, ενώ γλύφει και @@. Μεγάλα μουνοχειλα (υπήρχαν οσμές) δείχνει να απολαμβάνει να την γλύφουν. Λόγω κιλών δυσκολία στο ανοίξει καλά τα πόδια. Ωραία αίσθηση στα 4 ( δεν δίνει κωλο).αν και με αρκετά κιλά plus έχει ωραιο δέρμα και δεν έχει χαλάρωση στο κωλο.Ο χώρος μέτριος, ανοιχτή πετσέτα που μυριζε, πλαστικές παντόφλες. Ανοιχτό κάθε μέρα. Η Μια μονο τα Σάββατα και το επόμενο θα λείπει

Μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο με πμ;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom