Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
56
Like
111
Πόντοι
0
Και 'μενα 50 μου ειπε στο τηλεφωνο αυτη που εχει τον οικο,αλλα διαβαζα για 30 εδω. Κατσε λεω να το ξεκαθαρισω πριν ξεκινησω μασαζ,μου ειπε τις τιμες που γραφω παραπανω.

Και μιας και γραφουμε γι'αυτο το μαγαζι,να ρωτησω και 'γω,εχει δει κανεις τις αλλες δυο ή τις εχει παρει να μας πει αν αξιζουν?
Αρα 30 ειναι το μασαζ με χερακι και happy ending ή δεν παιζει;
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
380
Like
695
Πόντοι
81

Έχει κανείς εικόνα ? Σε ανταλλαγή πληροφοριών για μασατζουδες που τα κάνουν όλα μου έδωσαν αυτό το τηλ το οποίο βγάζει πρόσφατη αγγελία. Όμως δεν το σήκωσε όταν πήρα . Εικόνα κανείς?.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86

Έχει κανείς εικόνα ? Σε ανταλλαγή πληροφοριών για μασατζουδες που τα κάνουν όλα μου έδωσαν αυτό το τηλ το οποίο βγάζει πρόσφατη αγγελία. Όμως δεν το σήκωσε όταν πήρα . Εικόνα κανείς?.


Μια δοκιμη θα σε πεισει μυστη. Παρε τηλ και ενημέρωσε και μας
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266

Έχει κανείς εικόνα ? Σε ανταλλαγή πληροφοριών για μασατζουδες που τα κάνουν όλα μου έδωσαν αυτό το τηλ το οποίο βγάζει πρόσφατη αγγελία. Όμως δεν το σήκωσε όταν πήρα . Εικόνα κανείς?.
Βαλε το νουμερο στο viber να δεις φατσα
 

hard4massage

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. (Εκτός από Βίκυ-Στεφάνια) υπάρχει κάποια ανεξάρτητη στο Μαρούσι ή στην Κηφισιά για μασαζ με extra?
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
111
Like
119
Πόντοι
1

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
111
Like
119
Πόντοι
1
εμένα πάντως πολύ
με καυλώνει αυτή η γυναίκα με αυτά που ανεβάζει! θα πάω θα της ακουμπήσω το 100ρικο και θα της πω κάνε
μου ότι νομίζεις
ποια ειναι αυτη η κοπελα? δωσε περισσοτερες πληροφοριες. λινκ η και τηλεφωνο σε πμ. ευχαριστω
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1
Εγώ επικοινώνησα μαζι της μέσω viber και μου είπε ότι δεν ισχύει η αγγελία
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.626
Like
8.283
Πόντοι
1.056
Βαλε το νουμερο στο viber να δεις φατσα

Δοκίμασα να το κάνω εγω. "Αυτή η επαφή δεν εχει viber ακόμη. Θέλετε να τον προσκαλέσετε;;; " είναι το μήνυμα που βγάζει η εραρμογή όταν βάζεις το νούμερό της.. Εσύ πως είδες ότι είναι μοντελέ...... ::::
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Δοκίμασα να το κάνω εγω. "Αυτή η επαφή δεν εχει viber ακόμη. Θέλετε να τον προσκαλέσετε;;; " είναι το μήνυμα που βγάζει η εραρμογή όταν βάζεις το νούμερό της.. Εσύ πως είδες ότι είναι μοντελέ...... ::::
Το πρωι που εβαλα το νουμερο, δουλεψε. Ισως το καταργησε
 

DrBig

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Πολύ φόλα γενικώς.
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Πρόγραμμα ,τιμές , εμφάνιση ;
Είναι η Γιόκο που το πλήρες πρόγραμμα το είχε στα 80€ και τώρα το έχει κατεβάσει στα 60€! Παίρνω τηλέφωνο αλλά δεν δέχεται την κλήση! Κάπου στράβωσε!
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
22
Like
84
Πόντοι
0
Ελβίρα Τσενα κανένας συναγωνιστής πέτυχε κάτι καλύτερο πέρα της πετσέτας και τυχαίων αγγιγματων;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom