Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

chriskas1234

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Επισκεψη στη συγκεκριμενη κοπελα στον Αλιμο. Οπως ακριβως την βλεπεις. 40 αρα με καμπυλες, στηθος στητο και κωλαρα. Μασαζ εξαιρετικο. Αξιζει να τη δοκιμαστε. Εμεινα απολυτα ευχαριστημενος
ενδιαφερομαι φιλε δωσε καποιο στοιχειο
 

Niavent

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
139
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:

tsantila

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Έχει αναφερθεί ξανά στο νήμα με τις αποτριχώσεις η συγκεκριμένη με άσχημη αναφορά για την καθαριότητα. Εάν θυμάμαι σωστά χώρο κάπου στην Ν. Φιλαδέλφεια.
Y
Επισκεψη στη συγκεκριμενη κοπελα στον Αλιμο. Οπως ακριβως την βλεπεις. 40 αρα με καμπυλες, στηθος στητο και κωλαρα. Μασαζ εξαιρετικο. Αξιζει να τη δοκιμαστε. Εμεινα απολυτα ευχαριστημενος

Στην γυρω περιοχη δεν εχω βρει κατι παρομοιο
Μπορείς να μου δώσεις τηλέφωνο ή καποι λινκ
 

Niavent

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
139
Πόντοι
0

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
2.998
Like
6.155
Πόντοι
1.056
μάλλον είναι το δεύτερο τηλ της
 

Nicko85

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
This woman truly knows how to give you a great time she is totally worth any last euro, I spend 1h with her and man I was a new man after, the special services she is offering is the best
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.513
Like
4.536
Πόντοι
456
Επισκεψη στη συγκεκριμενη κοπελα στον Αλιμο. Οπως ακριβως την βλεπεις. 40 αρα με καμπυλες, στηθος στητο και κωλαρα. Μασαζ εξαιρετικο. Αξιζει να τη δοκιμαστε. Εμεινα απολυτα ευχαριστημενος
στοιχεία;
 

Xrhp96

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2021
Μηνύματα
39
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές
Θέλω να κάνω τα πρώτα βήματα στο χώρο του μασάζ με φραπέ ή στόμα
Θέλω την βοήθεια σας για το ποια είναι η πιο <<τιμια>>
Ιδανικά γεματουλα
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Την λένε Άννα. Ένα κακό μασάζ παρόμοιο με αυτό της Στεφανίας. Της αρέσει να φτιάχνει τον φραπέ. Είναι πολύ ωραία και πολύ εργατική, αλλά μάλλον μέτρια ταλαντούχα.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.087
Κριτικές
8
Like
2.886
Πόντοι
736
απο εμενα ειναι οχι. Ειχα παει μια φορα το καλοκαιρι και μου ζαλισε τ αρχιδια. Στην αρχη μου ελεγε οτι της ειχα ξαναστειλει μυνημα παλια και δεν εκλεισα ραντεβου και λοιπες βλακειες. Μετα εριξε και κατι απειλες οτι εχει το τηλεφωνο μου δηθεν. Εν τελει με βαρια καρδια καθισα για μασαζ αφου αποδειχτηκε οτι ελεγε μαλακιες και το παραδεχτηκε. Ουτε που θυμαμαι αν ηταν καλο, το ραντεβου ειναι το πολυ 40 κατι λεπτα. Επισης για να βγαλει βυζια η εσωρουχο ηθελε εξτρα λεφτα, η τιμη που λεει ειναι απλως για φραπε τιποτα αλλο. Απο εκει και μετα αν της αρεσει και ο παρτενερ εχει και κρεβατι για να εξελιχτει και αλλο το σκηνικο. Μια φορα με το απλο προγραμμα ηταν αρκετη για να τη σβησω απο τις επαφες. Επισης προβλημα στην επικοινωνια και καθυστερηση γιατι στο χωρο της δε μενει αλλα ερχεται για μασαζ μονο. Γενικα καθολου επιτυχημενη συναντηση.
 

Nicko85

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Την λένε Άννα. Ένα κακό μασάζ παρόμοιο με αυτό της Στεφανίας. Της αρέσει να φτιάχνει τον φραπέ. Είναι πολύ ωραία και πολύ εργατική, αλλά μάλλον μέτρια ταλαντούχα.
The. Only thing I can say here is that then you haven’t had massage from many becurs she is much better that others I have tryed
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
2.998
Like
6.155
Πόντοι
1.056
απο εμενα ειναι οχι. Ειχα παει μια φορα το καλοκαιρι και μου ζαλισε τ αρχιδια. Στην αρχη μου ελεγε οτι της ειχα ξαναστειλει μυνημα παλια και δεν εκλεισα ραντεβου και λοιπες βλακειες. Μετα εριξε και κατι απειλες οτι εχει το τηλεφωνο μου δηθεν. Εν τελει με βαρια καρδια καθισα για μασαζ αφου αποδειχτηκε οτι ελεγε μαλακιες και το παραδεχτηκε. Ουτε που θυμαμαι αν ηταν καλο, το ραντεβου ειναι το πολυ 40 κατι λεπτα. Επισης για να βγαλει βυζια η εσωρουχο ηθελε εξτρα λεφτα, η τιμη που λεει ειναι απλως για φραπε τιποτα αλλο. Απο εκει και μετα αν της αρεσει και ο παρτενερ εχει και κρεβατι για να εξελιχτει και αλλο το σκηνικο. Μια φορα με το απλο προγραμμα ηταν αρκετη για να τη σβησω απο τις επαφες. Επισης προβλημα στην επικοινωνια και καθυστερηση γιατι στο χωρο της δε μενει αλλα ερχεται για μασαζ μονο. Γενικα καθολου επιτυχημενη συναντηση.
Κατάλαβααα μάλλον thank you next η φάση
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.087
Κριτικές
8
Like
2.886
Πόντοι
736
για το καλο σου χαχαχαχ
 

Xrhp96

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2021
Μηνύματα
39
Like
48
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστές βοηθήστε έναν ταλαιπωρημένο-καυλομενο συνάνθρωπο !!!
Δώστε καμία ιδέα για καταδρομική
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
απο εμενα ειναι οχι. Ειχα παει μια φορα το καλοκαιρι και μου ζαλισε τ αρχιδια. Στην αρχη μου ελεγε οτι της ειχα ξαναστειλει μυνημα παλια και δεν εκλεισα ραντεβου και λοιπες βλακειες. Μετα εριξε και κατι απειλες οτι εχει το τηλεφωνο μου δηθεν. Εν τελει με βαρια καρδια καθισα για μασαζ αφου αποδειχτηκε οτι ελεγε μαλακιες και το παραδεχτηκε. Ουτε που θυμαμαι αν ηταν καλο, το ραντεβου ειναι το πολυ 40 κατι λεπτα. Επισης για να βγαλει βυζια η εσωρουχο ηθελε εξτρα λεφτα, η τιμη που λεει ειναι απλως για φραπε τιποτα αλλο. Απο εκει και μετα αν της αρεσει και ο παρτενερ εχει και κρεβατι για να εξελιχτει και αλλο το σκηνικο. Μια φορα με το απλο προγραμμα ηταν αρκετη για να τη σβησω απο τις επαφες. Επισης προβλημα στην επικοινωνια και καθυστερηση γιατι στο χωρο της δε μενει αλλα ερχεται για μασαζ μονο. Γενικα καθολου επιτυχημενη συναντηση.
ΔΕΝ ΣΕ ΠΣΤΕΥΩ ΡΕ ,πιστεύω τον προμότορα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom