Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
336
Κριτικές
3
Like
816
Πόντοι
81
Μπορείς να μας πεις περισσότερα;;; Τιμή, υπηρεσίες;;; Φόλα;;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για πες ρε Πειραιωτάκι!!! Τι ξέρεις ;;;;

Από τις φωτογραφίες που ανέβασες την ξαναθυμήθηκα. Είχα πάει κι εγώ μια φορά. Κάπου έχω γράψει και κριτική , λογικά σε κανένα νήμα. Νομίζω μου είχε πει ότι είναι από Γαλλία , ότι έμενε πολλά χρόνια Γαλλία ... Δεν θυμάμαι. Οι βυζάρες πολύ ωραίες πάντως.
Δεν ξέρω για Γαλλία αλλά αυτό που κατάλαβα ότι μιλάει κυπριακά.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Δεν ξέρω για Γαλλία αλλά αυτό που κατάλαβα ότι μιλάει κυπριακά.
Δεν είμαι και 100% σίγουρος. Παρόλα αυτά της ξανά έστειλα τώρα και περιμένω να δω. Αν απαντήσει θα ξανά ενημερώσω.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
η φιλη της τοτε ειχε αναφερει για 80 αλλα δεν ξερω εως που το παει , θα μαθω κ θα σας πω η αμα καπως παει νωριτερα ας μας πει
Έχω στείλει και εγώ εδώ και καναδυο μέρες αλλά ούτε που το έχει διαβάσει .
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Για δώστε πληροφορίες για Χρυσαυγή. Έχω διαβάσει παλαιότερα μηνύματα που έλεγαν για κασετοφωνακι και εκτόνωση με αεροπιπα. Έχει αλλάξει κάτι από τότε; βλέπεται; (δεν ρωτάω αν είναι ωραία ρωτάω αν βλέπεται). Καθαριότητα;
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
204
Like
131
Πόντοι
1
Για δώστε πληροφορίες για Χρυσαυγή. Έχω διαβάσει παλαιότερα μηνύματα που έλεγαν για κασετοφωνακι και εκτόνωση με αεροπιπα. Έχει αλλάξει κάτι από τότε; βλέπεται; (δεν ρωτάω αν είναι ωραία ρωτάω αν βλέπεται). Καθαριότητα;
Ναι τώρα έχει ανεβεί επίπεδο κουτσάνει κι όλας
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
καλημερα εχουμε κανενα νεωτερο ?
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
336
Κριτικές
3
Like
816
Πόντοι
81
Για δώστε πληροφορίες για Χρυσαυγή. Έχω διαβάσει παλαιότερα μηνύματα που έλεγαν για κασετοφωνακι και εκτόνωση με αεροπιπα. Έχει αλλάξει κάτι από τότε; βλέπεται; (δεν ρωτάω αν είναι ωραία ρωτάω αν βλέπεται). Καθαριότητα;
Μακριά ....!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι τώρα έχει ανεβεί επίπεδο κουτσάνει κι όλας
Πάντα κουτσενε χαχαχα έχει διαφορά ύψους το ένα με το άλλο πόδι
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
336
Κριτικές
3
Like
816
Πόντοι
81
Έχω στείλει και εγώ εδώ και καναδυο μέρες αλλά ούτε που το έχει διαβάσει .
Αν και εγώ το λέω ξανά δεν ξαναπάω που κάποτε ήταν 70€ . Βέβαια δεν θέλω και κάποιους να τους αποθαρρύνω . Γιατί με εμενα μπορεί να μην έκατσε η φάση Που ήταν ξεπετα μη το ένα μη το άλλο έξτρα εδώ έξτρα εκεί . Κλπ κλπ Αυτά θυμάμαι . Μπορεί η κοπέλα να άλλαξε στάσει .
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Naruto

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Για δώστε πληροφορίες για Χρυσαυγή. Έχω διαβάσει παλαιότερα μηνύματα που έλεγαν για κασετοφωνακι και εκτόνωση με αεροπιπα. Έχει αλλάξει κάτι από τότε; βλέπεται; (δεν ρωτάω αν είναι ωραία ρωτάω αν βλέπεται). Καθαριότητα;
μυστη αν της ανοιξεις thread,θα μαζευομαστε ολοι οι μερακληδες να λεμε τις ρομαντικες μας ιστοριες με τη γοργονα :alivedick:.Ετσι πρεπει να ειναι ολα μαζεμενα σε ενα νοικοκυρεμενα :rockon::rockon:
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
μυστη αν της ανοιξεις thread,θα μαζευομαστε ολοι οι μερακληδες να λεμε τις ρομαντικες μας ιστοριες με τη γοργονα :alivedick:.Ετσι πρεπει να ειναι ολα μαζεμενα σε ενα νοικοκυρεμενα :rockon::rockon:
+1 εγώ είμαι μέσα
 
Εγγρ.
10 Νοε 2023
Μηνύματα
11
Like
22
Πόντοι
0
Παιδια δεν μας απασχολει ποσο σαπια ειναι η Χρυσαυγη οπως λετε. Κοστος , που κανει ραντεβου και αν κανει βιτσια μας νοιαζει.
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
836
Like
1.213
Πόντοι
206

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Παιδια δεν μας απασχολει ποσο σαπια ειναι η Χρυσαυγη οπως λετε. Κοστος , που κανει ραντεβου και αν κανει βιτσια μας νοιαζει.
Αν θεωρείς βίτσιο το να σου διαβάζουν παραμύθια με γοργόνες ενώ στον παίζουν ναι κάνει. Κόστος δεν θυμάμαι.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Με ενδιαφέρουν κατά βάση 2 περιπτώσεις!
1) Juliet Lemonia
2) Μάρθα
μασάζ
και οι δύο είναι προς Πέραμα-Δραπετσώνα...
έχει κανείς πληροφορίες γι αυτές;;;
Ωραια η λεμονια ολο τα βυζια της δειχνει στο ινστα αλλα εχει κρεβατι εκει δεν ξερω αν προχωραει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom