Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
37
Πόντοι
0
Φωτεινή από Καλλιθέα...τοπ μασαζ
Προσωπικά, και χωρίς να είμαι έμπειρος στο χώρο, θεωρώ πως κάνει το πιο "τίμιο" και καλό μασάζ. Γνωρίζει τι σημαίνει μασάζ, είναι ευχάριστη, βάζει τα όρια της, είναι πεντακάθαρη τόσο η ίδια όσο και ο χώρος της. Ξέρει πως να τοποθετεί το κορμί της, πως και που να βάλει τα χέρια της, και το φραπεδάκι στο τέλος είναι ότι καλύτερο.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Αξιζει , κανει κατι περισσοτερο?
Πρόσφατη επίσκεψη στη Λι από Κορέα. Τηλεφώνημα ένα μισάωρο πιο πριν και φτάνοντας Μεσογείων δυσκολεύτηκα με το παρκαρισμα. Τηλεφώνημα απο κατω και είσοδος στο σπίτι. Φαίνεται πως φιλοξενούνται και άλλες εκεί, αρκετά δωμάτια το σπίτι και πολυ σκοτεινά. Γνωριμία με τη Λι, γυναίκα πανω απο 50, με μετριο σώμα χωρίς κάτι ιδιαίτερο. Φάτσα έτσι κι έτσι, γλυκιά φάνηκε και αρκετά καλά ελληνικά. 1η ξενερα, ζήτησε τα 60€ μπροστα. Σε ερώτηση μου πόσα χρόνια ειναι Ελλάδα μου απάντησε 12. Δίνει πετσετα για ντουΖ, γυρνάω ξαπλώνω και ξεκινάει μασάζ. Το κρεβατι δεν έχει τρυπα, συνεπώς είναι άβολο. Το μασάζ δεν ήταν χαιδεμα ακριβώς, σκαρφάλωσε και έκανε και λίγο με τα γονατα της. Γενικά τάσεις βαρεμαρας. Σε καποια φαση φόρεσε ένα γάντι πλαστικό και ξεκίνησε να με χαϊδευει απο πισω. Εκεί της λέω ευγένικα δεν θα το χρειαστουμε αυτο, οποτε το κατάλαβε και το έβγαλε. Στο 20' μου λέει γυρνα, ξεκινάει να με χαιδευει και παει να βάλει προφυλακτικο. Είχα ήδη ξενερωσει, της λέω αστο και γλείψε τριγύρω χωρίς. Όντως για κανα 5' ασχολήθηκε, οχι κάτι ιδιαίτερο, όπου εκεί τελειώσα. Μετά μου έφερε χαρτί κτλ, εκανα ντουζ, μου έφερε ενα νερό και μου λέει την επόμενη φορά καλυτερα, περισσότερο μασαζ γιατί πεσαν μαζι τα ραντεβού. Σε γενικές γραμμές, πολυ δυσκολα θα ξαναπάω. Ξεπέτα, ενώ φαίνεται πως το κατεχει αν θέλει.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.802
Πόντοι
41.443
Προσωπικά, και χωρίς να είμαι έμπειρος στο χώρο, θεωρώ πως κάνει το πιο "τίμιο" και καλό μασάζ. Γνωρίζει τι σημαίνει μασάζ, είναι ευχάριστη, βάζει τα όρια της, είναι πεντακάθαρη τόσο η ίδια όσο και ο χώρος της. Ξέρει πως να τοποθετεί το κορμί της, πως και που να βάλει τα χέρια της, και το φραπεδάκι στο τέλος είναι ότι καλύτερο.
Σωστός σε όλα.
Απλά να ενημερώσω ότι στις
15 Οκτωβρίου θα λείψει για ένα διάστημα.
 

drein

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
27
Like
6
Πόντοι
0

εχει ξαναδοκιμασει κάποιος εδω ;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.130
Πόντοι
4.365
Προσωπικά, και χωρίς να είμαι έμπειρος στο χώρο, θεωρώ πως κάνει το πιο "τίμιο" και καλό μασάζ. Γνωρίζει τι σημαίνει μασάζ, είναι ευχάριστη, βάζει τα όρια της, είναι πεντακάθαρη τόσο η ίδια όσο και ο χώρος της. Ξέρει πως να τοποθετεί το κορμί της, πως και που να βάλει τα χέρια της, και το φραπεδάκι στο τέλος είναι ότι καλύτερο.

Ναι σωστά.. αλλά δεν βλέπεται ρε μάγκες.. σκέτη θεία
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.619
Κριτικές
9
Like
3.327
Πόντοι
736
Ναι ειναι και αλλες δυο κοπελες που κανουν μασαζ. Ειναι η Λιντα και η Βασιλικη. Εμφανισιμες και αυτες. Μεσω ινστα γινεται η συνενοηση.
Αν εχει προχωρησει κανεις με καποια απο αυτες η με την Κλεα ας ενημερωσει. Μασαζ κανεις γυμνος και χωρις πετσετα αν το ζητησεις(εννοειται οταν γυρνας ανασκελα στη βαζουν στο επιμαχο σημειο.)
Μπορεις να μου στειλεις το insta γιατι ενδιαφερομαι?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.619
Κριτικές
9
Like
3.327
Πόντοι
736

εχει ξαναδοκιμασει κάποιος εδω ;
Εχει αναφερθει απο καποιους, με αρκετα καλες κριτικες, αν θυμαμαι καλα!
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
295
Like
352
Πόντοι
21
Μια Xristina massage therapist στο Facebook έχει πάει κανείς να μας πει τι παίζει???
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.802
Πόντοι
41.443
Ναι σωστά.. αλλά δεν βλέπεται ρε μάγκες.. σκέτη θεία
σωστος.
το εχω αναφερει κι εγω παλιοτερα.
στην εμφανιση δεν λεει καθολου.
θειτσα ειναι,αλλα για το μασαζ ειναι οκ.
 

super01

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
15
Like
19
Πόντοι
0
Καλημέρα, μήπως έχει κάποιος εμπειρία με την _massagetherapist_christina_ στο Facebook?
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Καλημέρα, μήπως έχει κάποιος εμπειρία με την _massagetherapist_christina_ στο Facebook?
Χασιμο χρονου.Της εστειλα μηνυμα και μου απαντησε μετα απο 3 ημερες λεγοντας να της στειλω το τηλεφωνο μου και οποτε μπορεσει θα με καλεσει.Εννοειται δεν το εδωσα και σταματησε εκει .
 

super01

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
15
Like
19
Πόντοι
0
Χασιμο χρονου.Της εστειλα μηνυμα και μου απαντησε μετα απο 3 ημερες λεγοντας να της στειλω το τηλεφωνο μου και οποτε μπορεσει θα με καλεσει.Εννοειται δεν το εδωσα και σταματησε εκει .
Ευχαριστώ πολύ!
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Οποιος μυστης δε βαριεται ας φτιαξει ενα νημα για την χριστινα aka δρακουμελ aka γοργονες,να ξεροχυνουμε με cult ιστοριες και γαμησια :rockon::rockon:
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290

εχει ξαναδοκιμασει κάποιος εδω ;
Συναγωνιστή θα βρεις παραπάνω (μερικές σελίδες) σχόλιο μου, ελπίζω να σε βοηθήσει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom