Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.176
Κριτικές
6
Like
6.791
Πόντοι
1.336
αυτη ειναι η αγγελία...πολύ γενική και αόριστη .... δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα για τις υπηρεσίες της
αν βάλεις το κινητο της στο viber θα δεις και τη φατσα της...
Ευχαριστώ πολύ
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.176
Κριτικές
6
Like
6.791
Πόντοι
1.336

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.700
Like
8.653
Πόντοι
1.056
ποιος θα κάνει το κασκαντεριλίκι να μας ενημερώσει, απο τις φωτογραφίες που βρηκα στο ινερνετ φαίνεται προστυχοφατσα και με καλό σώμα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
εντωμεταξυ ειναι σαν τραβελος...
 
  • Like
Αντιδράσεις: blakos
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
ποιος θα κάνει το κασκαντεριλίκι να μας ενημερώσει, απο τις φωτογραφίες που βρηκα στο ινερνετ φαίνεται προστυχοφατσα και με καλό σώμα
μ ειπε πως παει μονο κατ οικον αλλιως θα πηγαινα εγω τωρα αλλα παπαρια
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
985
Like
880
Πόντοι
86
Συμφωνώ σε ότι γράψατε για Ιουλία, ναι το ανέβασε, το λόγο δεν έχω καταλάβει ακόμα και η μαλακια της παραμένει κρύα ακόμα δυστυχώς
πολύ αργά για βελτίωση ..ίσως σε κάποιο άλλο σύμπαν ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συμφωνώ σε ότι γράψατε για Ιουλία, ναι το ανέβασε, το λόγο δεν έχω καταλάβει ακόμα και η μαλακια της παραμένει κρύα ακόμα δυστυχώς
ο λόγος είναι ότι βρίσκει ακόμα θύματα ..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.700
Like
8.653
Πόντοι
1.056
@tawara ναι, δεν γνεται να αλλάξει κάτι. Ετσι είναι το στυλ της. Απλά θεωρώ ότι έχει κερδίσει το κοινό της, λόγω του συνδυασμού καλού μασαζ- χαμηλής τιμής-καθαρός χώρος και όχι λόγω του "παγωμένου" φραπέ που δίνει
Αυτό που εγώ δεν μπορώ να δικαιολογήσω με τίποτα είναι που σου αλλάζει την ώρα του ραντεβού, τελευταία στιγνή.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
@tawara ναι, δεν γνεται να αλλάξει κάτι. Ετσι είναι το στυλ της. Απλά θεωρώ ότι έχει κερδίσει το κοινό της, λόγω του συνδυασμού καλού μασαζ- χαμηλής τιμής-καθαρός χώρος και όχι λόγω του "παγωμένου" φραπέ που δίνει
Αυτό που εγώ δεν μπορώ να δικαιολογήσω με τίποτα είναι που σου αλλάζει την ώρα του ραντεβού, τελευταία στιγνή.
Έχεις απόλυτο δίκιο και το κακό είναι πως ο,τι και να της πεις δεν αλλάζει τακτική, όλο κάποια δικαιολογία θα βρει να πει και πάλι τα ίδια, ήθελα να ήξερα δεν το καταλαβαίνει πως κάνει κακό στη δουλειά της? (Ρητορική είναι η ερώτηση)
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
@tawara ναι, δεν γνεται να αλλάξει κάτι. Ετσι είναι το στυλ της. Απλά θεωρώ ότι έχει κερδίσει το κοινό της, λόγω του συνδυασμού καλού μασαζ- χαμηλής τιμής-καθαρός χώρος και όχι λόγω του "παγωμένου" φραπέ που δίνει
Αυτό που εγώ δεν μπορώ να δικαιολογήσω με τίποτα είναι που σου αλλάζει την ώρα του ραντεβού, τελευταία στιγνή.
Περιμένεις κανένα μισάωρο να σου ανοίξει γιατί τακτοποιεί το δωμάτιο κ το μπάνιο από το προηγούμενο ραντεβού που έχει φύγει ήδη μισή ώρα πριν..
:confused: :confused: :confused:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.700
Like
8.653
Πόντοι
1.056
Περιμένεις κανένα μισάωρο να σου ανοίξει γιατί τακτοποιεί το δωμάτιο κ το μπάνιο από το προηγούμενο ραντεβού που έχει φύγει ήδη μισή ώρα πριν..
:confused:
και οχι μονο αυτο. κανονιζεις πχ στις 8:00 , υπολογίζεις το χρόνο που θες για να φτάσεις εκει οποτε ξεκινας πχ απο τις7:30 και στις 7:55 σε παίρνει τηλέφωνο και σου λέει.. "μπορεις να ερθεις στις 9:00;"
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
και οχι μονο αυτο. κανονιζεις πχ στις 8:00 , υπολογίζεις το χρόνο που θες για να φτάσεις εκει οποτε ξεκινας πχ απο τις7:30 και στις 7:55 σε παίρνει τηλέφωνο και σου λέει.. "μπορεις να ερθεις στις 9:00;"
Αν δεν είχε θέμα με την αίσθηση του χρόνου,θα είχε περισσότερη δουλειά παρα τον παγωμένο φραπε,γιατί το μασάζ της είναι καλό..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.700
Like
8.653
Πόντοι
1.056
Ωχ...., μάλλον σου απάντησε στα ¨γαλλικά¨....
οχι οχι... απεναντιας.. ήταν πολύ νορμαλ. η συνομιλία.. ευγενική και σου τα εξηγεί όλα...
Ο λόγος που εγραψα το παραπάνω είναι γιατί όταν ρωτάω κάτι, κανείς "δεν ξέρει να απαντήσει". Αλλά όταν μαθαίνω κάτι , τότε όλοι με ζαλίζουν στα pm για να μάθουν

Εγω ενα γαμωτηλέφωνο αυτης της 40άρας στη Νίκαια (με το σκυλάκι στο υπόγειο) που κάνει μασαζ ζήτησα, απο μέλη που την έχουν ήδη επισκεφτεί και μου το παίζουν κινέζοι.. "Δεν ξέρω", "δεν θυμάμαι", "το έσβησα καταλάθος" κλπκλπ
Ενώ παράλληλα οι ίδιοι ,περιστασιακά μου στέλνουν pm και με ρωτάνε αν έχω κάτι καλό να τους προτείνω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom