Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
mastura

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Παλιά είχε μια δικο της Ώρο στη νέα Σμύρνη ωραία κοπέλα Μαρία αν θυμάμαι καλά αλλά έχω χάσει τηλέφωνο της και στοιχεία της
Αυτά είναι τα ωραία είναι σαν πας στην γκόμενά σου στα κρυφά αλλά την έχασες φίλε από τι βλέπω
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
δε φτάνει να τις βλέπουμε κάθε μέρα αλλά να ξέρουμε και που είναι και τι κάνουμε αυτό ανεβάζαμε το νιμα αυτό για να τις βρούμε γιατί μας πίξανε τα μαγαζιά εδώ μέσα με τα καρτούν τους :hi:

Εσύ δηλαδή, από τόσα link που έβαλες, δεν έχεις για καμία προσωπική εμπειρία ώστε να μας ενημερώσεις?
Εκτός αν θέλεις να σου πούμε εμείς για αυτές που βρήκες στη ΧΕ ώστε να μη κάνεις τον κόπο να πας....
 
OP
OP
mastura

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Εσύ δηλαδή, από τόσα link που έβαλες, δεν έχεις για καμία προσωπική εμπειρία ώστε να μας ενημερώσεις?
Εκτός αν θέλεις να σου πούμε εμείς για αυτές που βρήκες στη ΧΕ ώστε να μη κάνεις τον κόπο να πας....
Απλά παραδείγματα για να μπορείτε να δείτε περί τίνος πρόκειται και τι ακριβώς συζητάμε σε αυτό το νήμα
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Απλά παραδείγματα για να μπορείτε να δείτε περί τίνος πρόκειται και τι ακριβώς συζητάμε σε αυτό το νήμα

Άσε τις παπαρολολογίες ρε φίλε... Αν έχεις να πεις κάτι ουσιαστικό τότε πες το.
Αλλιώς δεν υπήρχε λόγος για νέο νήμα...
 

alkosin

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
77
Like
56
Πόντοι
0
Άσε τις παπαρολολογίες ρε φίλε... Αν έχεις να πεις κάτι ουσιαστικό τότε πες το.
Αλλιώς δεν υπήρχε λόγος για νέο νήμα...
Υπάρχουν πολλές κοπέλες που δεν  θέλουν να φανερωθούν εδώ μέσα
 
OP
OP
mastura

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Ναι βεβαίως αυτό είναι αλήθεια η κάθε μία έχει κάνεις μία Α πλατεία και δεν θέλουν να ρισκάρουν :police: :police: :police:
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Εμένα μου φάνηκε ενδιαφέρον  η πρώτη αγγελία ... θα δοκιμάσω αυτές τις μέρες και θα ενημερώσω
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.020
Πόντοι
41.443
Εγώ έδωσα πληροφορίες....... Εσύ έχεις θα μας δώσεις κάτι από τα δικά σου

που ακριβως ειναι οι πληροφοριες?  δεν τις ειδαμε ακομα ρε φιλε.
περα απο το να γεμισεις το νημα με αγγελιες,μια πληροφορια με ουσια απο σενα που το ανοιξες δεν ειδαμε. μια κριτικη ρε παιδι μου,κατι τελος παντων.
το μονο που εξαγεται ως συμπερασμα ευκολα,ειναι οτι ρωτας εμμεσως τα αλλα μελη,ολους εμας δηλαδη,να πουμε τις δικες μας,χωρις κοστος φυσικα για σενα.

ουτε εδω ειδα κατι
τι διαολο? απο το 2016 μελος εδω ουτε μια κριτικη?

ασε που σε αλλα νηματα εδω υπαρχουν παααρα πολλες ενημερωσεις απο τετοιες αγγελιες απο αλλα μελη.
οποτε μαλλον ακυρο το νημα.

την καλησπερα μου.
 
OP
OP
mastura

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
που ακριβως ειναι οι πληροφοριες?  δεν τις ειδαμε ακομα ρε φιλε.
περα απο το να γεμισεις το νημα με αγγελιες,μια πληροφορια με ουσια απο σενα που το ανοιξες δεν ειδαμε. μια κριτικη ρε παιδι μου,κατι τελος παντων.
το μονο που εξαγεται ως συμπερασμα ευκολα,ειναι οτι ρωτας εμμεσως τα αλλα μελη,ολους εμας δηλαδη,να πουμε τις δικες μας,χωρις κοστος φυσικα για σενα.

ουτε εδω ειδα κατι
τι διαολο? απο το 2016 μελος εδω ουτε μια κριτικη?

ασε που σε αλλα νηματα εδω υπαρχουν παααρα πολλες ενημερωσεις απο τετοιες αγγελιες απο αλλα μελη.
οποτε μαλλον ακυρο το νημα.

την καλησπερα μου.
καλό Σαββατοκύριακο :hi:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.020
Πόντοι
41.443
καλό Σαββατοκύριακο :hi:

επισης και σε σενα.

και μολις μπορεσεις περιμενουμε με αγωνια να γραψεις κανα δυο κριτικες εδω απο τις επιλογες σου,για να τιμησεις ΠΡΩΤΟΣ το νημα που ανοιξες.
να εισαι καλα,καλη συνεχεια.
 
OP
OP
mastura

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
επισης και σε σενα.

και μολις μπορεσεις περιμενουμε με αγωνια να γραψεις κανα δυο κριτικες εδω απο τις επιλογες σου,για να τιμησεις ΠΡΩΤΟΣ το νημα που ανοιξες.
να εισαι καλα,καλη συνεχεια.
:thumbsup:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Adikros, εισαι τελειως φαουλ. Το να παραθετεις ενα ενα σωρό αγγελίες απέχει παρα σάγγας από τη λογική του "μοιράζομαι τις εμπειρίες μου με τα άλλα μέλη". 
Επίσης το spam απαγορευεται. Μπορουσες να βαλεις σε ενα μηνυμα όλες τις αγγελίες μαζί και όχι ξεχωριστά μηνύματα για την κάθε αγγελία.
Η αγγελία νούμερο 7 δεν εχει δικό της χώρο. Πηγαίνει στο χώρο του πελάτη. Άρα δεν ταιριάζει με τον τίτλο του θέματος.
Έχεις και την απαίτηση να συμμετέχουμε όλοι, ώστε να είσαι σίγουρος 1000000% για την τελική σου επιλογή.

Συντασσομαι πλήρως με τις απόψεις του rainbow και του petergsp.

Από πλευράς μου έχω αναφερει το θέμα στη διαχείριση και περιμένω από τους mods να πράξουν τα δέοντα.
 
OP
OP
mastura

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Adikros, εισαι τελειως φαουλ. Το να παραθετεις ενα ενα σωρό αγγελίες απέχει παρα σάγγας από τη λογική του "μοιράζομαι τις εμπειρίες μου με τα άλλα μέλη". 
Επίσης το spam απαγορευεται. Μπορουσες να βαλεις σε ενα μηνυμα όλες τις αγγελίες μαζί και όχι ξεχωριστά μηνύματα για την κάθε αγγελία.
Η αγγελία νούμερο 7 δεν εχει δικό της χώρο. Πηγαίνει στο χώρο του πελάτη. Άρα δεν ταιριάζει με τον τίτλο του θέματος.
Έχεις και την απαίτηση να συμμετέχουμε όλοι, ώστε να είσαι σίγουρος 1000000% για την τελική σου επιλογή.

Συντασσομαι πλήρως με τις απόψεις του rainbow και του petergsp.

Από πλευράς μου έχω αναφερει το θέμα στη διαχείριση και περιμένω από τους mods να πράξουν τα δέοντα.
:hi:
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
784
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86
Adikros, εισαι τελειως φαουλ. Το να παραθετεις ενα ενα σωρό αγγελίες απέχει παρα σάγγας από τη λογική του "μοιράζομαι τις εμπειρίες μου με τα άλλα μέλη". 
Επίσης το spam απαγορευεται. Μπορουσες να βαλεις σε ενα μηνυμα όλες τις αγγελίες μαζί και όχι ξεχωριστά μηνύματα για την κάθε αγγελία.
Η αγγελία νούμερο 7 δεν εχει δικό της χώρο. Πηγαίνει στο χώρο του πελάτη. Άρα δεν ταιριάζει με τον τίτλο του θέματος.
Έχεις και την απαίτηση να συμμετέχουμε όλοι, ώστε να είσαι σίγουρος 1000000% για την τελική σου επιλογή.

Συντασσομαι πλήρως με τις απόψεις του rainbow και του petergsp.

Από πλευράς μου έχω αναφερει το θέμα στη διαχείριση και περιμένω από τους mods να πράξουν τα δέοντα.
:thumbsup:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.020
Πόντοι
41.443
Adikros, εισαι τελειως φαουλ. Το να παραθετεις ενα ενα σωρό αγγελίες απέχει παρα σάγγας από τη λογική του "μοιράζομαι τις εμπειρίες μου με τα άλλα μέλη". 
Επίσης το spam απαγορευεται. Μπορουσες να βαλεις σε ενα μηνυμα όλες τις αγγελίες μαζί και όχι ξεχωριστά μηνύματα για την κάθε αγγελία.
Η αγγελία νούμερο 7 δεν εχει δικό της χώρο. Πηγαίνει στο χώρο του πελάτη. Άρα δεν ταιριάζει με τον τίτλο του θέματος.
Έχεις και την απαίτηση να συμμετέχουμε όλοι, ώστε να είσαι σίγουρος 1000000% για την τελική σου επιλογή.

Συντασσομαι πλήρως με τις απόψεις του rainbow και του petergsp.

Από πλευράς μου έχω αναφερει το θέμα στη διαχείριση και περιμένω από τους mods να πράξουν τα δέοντα.

:thumbsup:
 

jorhel

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Το νουμερο 7 το εχει καλεσει κανενας??εγω το σκεφτομαι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom