Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.669
Like
8.503
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σύναγωνιστές. Θέλω την βοήθειά σας. Επισκέφθηκα το συγκεκριμένο, δουλεύουν 2 κυρίες. Πήγα σε μια νταρντάνα ξινή με περίεργο μαλλί. Μιλάμε φόλα. Έλεγα να δοκιμάσω και την άλλη. Ξέρει κανείς για την άλλη ξανθιά με κοντό μαλλί και βυζάρες γεματούλα που δουλεύει εκεί αν κάνει καλό μασάζ και τι άλλα προγράμματα κάνει; Αξίζει παληκάρια;
Με συγχωρείτε που το ξαναανεβάζω, απλά από μέρα σε μέρα ετοιμάζω επίσκεψη και φοβάμαι μην φάω κι άλλη φόλα. Η ξανθιά με το κοντό μαλλί κάνει καλό μασάζ και τι άλλα προγράμματα κάνει: Σας ευχαριστώ ! !
Δρόμο φίλε. Ούτε απέξω.... Όταν πήγα εγώ δεν υπήρχε αυτή η ξανθιά. Ήταν μόνο ο Σουγκλάκος εκεί. Βρώμικο μπάνιο. Στο μασαζ σου βάζει μια περίεργη κρέμα που όταν ακουμπήσει τα α@@ σου θα αρχίζουν να τσουζουν.. Τα 20€ αφορουν σε μισή ώρα μασαζ. Και η εκτόνωση φυσικά είναι διεκπεραιωτική. Εγώ λυπήθηκα και τα 20€ που έδωσα αλλα και τη βενζίνη που έκαψα για να πάω μέχρι το Χαλάνδρι.
 

Captain Pussy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2014
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
186
Πόντοι
280
Συναγωνιστές ξέρουμε τίποτα για το Αρκαδίας 4 στην Πανόρμου κοντά; Είναι 60€/ώρα και την κοπέλα την βρήκα μέσω ινστα (Nicole δηλώνει).
 

Popopovic

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
197
Like
167
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτήν εδώ στο Twitter????
Anna.Massaz

Είναι σε διαρκή περιοδία ανά την επικράτεια και σκέφτομαι να την καλέσω για λεπτομέρειες.... έχει δοκιμάσει κανείς συναγωνιστής.και πόσο στοιχίζει η ώρα;

Γειά σας,
Ονομάζομαι
Άννα Valeria Καυλερια
καί είμαι

Ανεξάρτητη μασέζ

Για μία ώρα μασάζ χαλαρωτικό και όχι μόνο

πάρε τηλέφωνο στο κινητό για περισσότερες πληροφορίες

Σχετικά με τιμή και για να κανονισουμε

ΌΧΙ απόκρυψη
ΌΧΙ σταθερό

Έχω διακριτικό χώρο, πάντα σέ σπίτι είμαι κοντά στο κέντρο,

Δεν έρχομαι σέ δικό σας χώρο ή σέ ξενοδοχείο!!!!

Είμαι ...... για λίγες μέρες


Τό τηλέφωνο μου είναι….....
 

Συνημμένα

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-725694954.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-725694954.jpeg
    63,9 KB · Εμφανίσεις: 274

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
982
Like
874
Πόντοι
86
Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτήν εδώ στο Twitter????
Anna.Massaz

Είναι σε διαρκή περιοδία ανά την επικράτεια και σκέφτομαι να την καλέσω για λεπτομέρειες.... έχει δοκιμάσει κανείς συναγωνιστής.και πόσο στοιχίζει η ώρα;

Γειά σας,
Ονομάζομαι
Άννα Valeria Καυλερια
καί είμαι

Ανεξάρτητη μασέζ

Για μία ώρα μασάζ χαλαρωτικό και όχι μόνο

πάρε τηλέφωνο στο κινητό για περισσότερες πληροφορίες

Σχετικά με τιμή και για να κανονισουμε

ΌΧΙ απόκρυψη
ΌΧΙ σταθερό

Έχω διακριτικό χώρο, πάντα σέ σπίτι είμαι κοντά στο κέντρο,

Δεν έρχομαι σέ δικό σας χώρο ή σέ ξενοδοχείο!!!!

Είμαι ...... για λίγες μέρες


Τό τηλέφωνο μου είναι….....
δεν έρχεται ποτέ Αθήνα, από ότι έχει πει
 

Captain Pussy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2014
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
186
Πόντοι
280
Εχει κλεισει εδω και κατι χρονια...
Όντως;;; Εγώ που μίλησα λίγο με την κοπέλα στο ινστα μου έδωσε αυτή τη διεύθυνση ότι κάνει εκεί μασάζ. Παίζει να με ναρκωσουν και να μου πάρουν τα νεφρά δηλαδή αν πάω; ?
 

loco8

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2015
Μηνύματα
42
Like
18
Πόντοι
0
Όντως;;; Εγώ που μίλησα λίγο με την κοπέλα στο ινστα μου έδωσε αυτή τη διεύθυνση ότι κάνει εκεί μασάζ. Παίζει να με ναρκωσουν και να μου πάρουν τα νεφρά δηλαδή αν πάω; ?
Καλημέρα φίλος,πως είναι στο ινστα;
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.773
Πόντοι
1.336
Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτήν εδώ στο Twitter????
Anna.Massaz

Είναι σε διαρκή περιοδία ανά την επικράτεια και σκέφτομαι να την καλέσω για λεπτομέρειες.... έχει δοκιμάσει κανείς συναγωνιστής.και πόσο στοιχίζει η ώρα;

Γειά σας,
Ονομάζομαι
Άννα Valeria Καυλερια
καί είμαι

Ανεξάρτητη μασέζ

Για μία ώρα μασάζ χαλαρωτικό και όχι μόνο

πάρε τηλέφωνο στο κινητό για περισσότερες πληροφορίες

Σχετικά με τιμή και για να κανονισουμε

ΌΧΙ απόκρυψη
ΌΧΙ σταθερό

Έχω διακριτικό χώρο, πάντα σέ σπίτι είμαι κοντά στο κέντρο,

Δεν έρχομαι σέ δικό σας χώρο ή σέ ξενοδοχείο!!!!

Είμαι ...... για λίγες μέρες


Τό τηλέφωνο μου είναι….....

πριν κανά δίμηνο που επικοινώνησα, μου είπε ότι Αθήνα δεν έρχεται! Η πλάκα είναι ότι έχω δει διαφήμιση για Κόρινθο, για Χαλκίδα, αλλά όντως ποτέ Αθήνα.
Αν ήμουν Β.Π. και ήμουν άνετος με τον χρόνο, μια καταδρομική στη Χαλκίδα θα έκανα πάντως για πάρτη της !
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Συναγωνιστές ξέρουμε τίποτα για το Αρκαδίας 4 στην Πανόρμου κοντά; Είναι 60€/ώρα και την κοπέλα την βρήκα μέσω ινστα (Nicole δηλώνει).
Έχουν κλείσει για καλοκαιρινές διακοπές γράψαν τέλος Ιουλίου και πραγματικά πρώτη φορά το ακούω αυτό.. Τόσα μαγαζιά και τα 3/4 μηνύματα είναι για κάτι που δεν έχει γραφτεί ποτέ (αποσο έχω δει..). Ψάχνεις κόσμο για όταν ανοίξετε;;
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι. Θέλω την βοήθειά σας. Επισκέφθηκα το συγκεκριμένο, δουλεύουν 2 κυρίες. Πήγα σε μια νταρντάνα ξινή με περίεργο μαλλί. Μιλάμε φόλα. Έλεγα να δοκιμάσω και την άλλη. Ξέρει κανείς για την άλλη ξανθιά με κοντό μαλλί και βυζάρες γεματούλα που δουλεύει εκεί αν κάνει καλό μασάζ και τι άλλα προγράμματα κάνει; Αξίζει παληκάρια;

Aδερφε πηγα την προηγουμενη εβδομαδα και ουσιαστικα η ξανθια με το κοντο μαλλι μου εκανε μασαζ και ολα τα σχετικα, η αλλη πιο μεγαλη νταρντανα δεν κανει μασαζ απο οσο μου ειπε η τυπισσα(ξανθια κοντο μαλλι) απλα εχει τον χωρο και λειτουργει σαν γραμματεας καπως!..
Οσο για την Ξανθια κοντο μαλλι εαν γενικα εισαι των καλτ καταστασεων χωρις να ψαχνεις το ιδανικο μωρο αλλα την γυναικα που ξερει να σε φτιαχνει θα στην συστηνα...Απλα επειδη ειναι περπατημενη μην πας με υφακι..Αμα μιλησεις ομορφα κερδιζεις περισσοτερα!!..Ακου με!
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Δρόμο φίλε. Ούτε απέξω.... Όταν πήγα εγώ δεν υπήρχε αυτή η ξανθιά. Ήταν μόνο ο Σουγκλάκος εκεί. Βρώμικο μπάνιο. Στο μασαζ σου βάζει μια περίεργη κρέμα που όταν ακουμπήσει τα α@@ σου θα αρχίζουν να τσουζουν.. Τα 20€ αφορουν σε μισή ώρα μασαζ. Και η εκτόνωση φυσικά είναι διεκπεραιωτική. Εγώ λυπήθηκα και τα 20€ που έδωσα αλλα και τη βενζίνη που έκαψα για να πάω μέχρι το Χαλάνδρι.

Αρχηγε μαλλον αν δεν δουλευει η ξανθια παιρνει επ ωμου εκεινη το μαγαζι που ισχυει ειναι πολυ ξινη!...Και εγω οταν πρωτομπηκα και την ειδα λεω "οκ παμε να φυγουμε" αλλα εσκασε η ξανθια κοντο μαλλι που χωρις να ειναι κατι το ιδανικο ηταν με το χαμογελο και προσωπικα το αξιζει και το 20αρικο και το εξτρα της εαν το παρεις!
 

NtheGreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2019
Μηνύματα
30
Like
33
Πόντοι
0
Εδώ έχει επισκευτεί κανείς?

 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Μεγάλε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Έχω κι εγώ ακούσει καλά λόγια και θα πάω δυνατή καταδρομική σίγουρα. Απλά με ανησυχεί που έμαθα για μασάζ προστάτη μόνο και τα σχετικά στα έξτρα. Μπορώ λες με κάτι παραπάνω να κερδίσω φραπέ ή ακόμα καλύτερα φραπέ με καλαμάκι:: Ευχαριστώ αρχηγέ !

Mασαζ προστατη Αδερφε δεν στο κανει εαν δεν το ζητησεις...Το φραπεδακι το εχεις σιγουρα, με το Κατιτις παραπανω θα εχεις φραπε με καλαμακι περιποιημενο κ μερακλιδικο!...
 

lnotou

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
70
Like
83
Πόντοι
0
Καλημέρα. Τηλέφωνο θείας Ελένης? Είναι Καλλιθέα... ευχαριστώ
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Καλησπερα σε όλους, θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος για την Μαρία την Φαίδρα αν έχει επιστρέψει, ευχαριστώ εκ τον προτερων
 
  • Like
Αντιδράσεις: Paldim

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με την θεία Ελένη? Έχω ψάξει της τελευταίες 30 σελίδες και δεν έχω μπορέσει να βρω κάποιο τηλέφωνο..
 

Myrodias

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπερα σας και απο εμενα. Νεος εδω αλλα διαβαζω χρονια. Ξερω πως εχει καταντησει αηδια αλλα θα μπορουσα να εχω κι εγω το τηλ της Θειας Ελενης?
Σας ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom