Νέα

Μασάζ Τατοΐου 71, Μεταμόρφωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Συγγρού 108
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Ειπαμε να προμοταρετε μη το γαματε ομως το θεμα!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.970
Κριτικές
490
Like
36.593
Πόντοι
41.447
Ειπαμε να προμοταρετε μη το γαματε ομως το θεμα!!

αγαπητε εαν πας στο καταστημα και παρεις μια απο Ελενη η Βανεσα και δεν μεινεις ικανοποιημενος μπορεις τοτε να πεις με βεβαιοτητα οτι προμοταρεται το καταστημα
Επειδη ομως τις 2 αυτες κοπελες τις γνωριζω περιπου 10 ετη και ξερω πως δουλευουν για αυτο και γραφω με βεβαιοτητα οσα γραφω
καλεσε γιορτεσε!  :hi:
 

Tatoiou71

Μασατζίδικο
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
669
Like
406
Καλημέρα καλή χρόνια σε όλους με υγεία  :rose:
 

Makis 21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2016
Μηνύματα
52
Κριτικές
9
Like
151
Πόντοι
280
Ειπαμε να προμοταρετε μη το γαματε ομως το θεμα!!

Στα περισσότερα μαγαζιά του χώρου θα πάρεις ολίγη ή μάλλον καθόλου από μασάζ μαζί με το "συνοδευτικό".
Με Ελένη και Βανέσα όμως θα ξεχάσεις το όνομά σου και από μασάζ αλλά και σε όλα τα υπόλοιπα.
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Βανεσα και Ελενη ειναι καταξιωμενες εδω και καποια χρονια. Απο τις πιο καλες του χωρου.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
τι μεταγραφες ειναι αυτες ρε τυπε....?Παει για πρωταθλημα η Μεταμορφωση... :rockon: :rockon: :rockon:












κανονικά όλα τα μαγαζιά θα έπρεπε να ερθουν προς μεταμορφωση....το κέντρο έχει παραβρωμίσει και χάνουν πελάτες.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Βανεσα και Ελενη ειναι καταξιωμενες εδω και καποια χρονια. Απο τις πιο καλες του χωρου.
Συμφωνώ και επαυξάνω. Αλλωστε ο χρόνος παντα δείχνει την αλήθεια. Και για τις συγκεκριμένες έχουμε δείγματα γραφής.
 

Tatoiou71

Μασατζίδικο
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
669
Like
406
Καλημέρα σήμερα κοντά μας

Ελένη

Βανέσα

Κιμ
 

Tatoiou71

Μασατζίδικο
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
669
Like
406
Καλημέρα σήμερα Παρασκευή 04/01 κοντά μας

Ελένη

Κιμ

Βανέσα
 

CristianoRoni

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα.. περα απο το προγραμμα που εχει το σαιτ.. απο υπηρεσιες μονο μασαζ αυτο καθαυτο ή προσφερονται και αλλες υπηρεσιες στουντιο(γ@μισι,πιπα,πρωκτικο,κτλ.) ; Πολυ σημαντικη διευκρινηση αυτη για τους μελλοντικους πελατες... Κριμα γιατι ηταν και πολυ καλο ως στουντιο.....
 

MANOWAR1955

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστεs καλησπέρα.Νεόσ στο site,παλιοs στα μαγαζια(επι εποχηs Αλεξανδρα και Γιωτα στην Ομηρου-Ζαννα Λια και Βικτωρια στη Μαρνηs,δεκαετια και βαλε δηλ)αν και διαβαζα κατα καιρουs τα post δεν ειχα γραψει ποτε.Ισωs γιατι τα 5 τελευταια χροναι απεχω λογο τηs χαμηληs ποιοτηταs σε κοριτσια(εξαιρεση η Λια στη Στουρναρη,οσοι ακομη πανε ξερουν γιατι μιλαω).μια τέτοια (σαν την Λια ,απο πλευραs συμπεριφοραs κυριωs )συνναντησα τυχαια πριν λιγεs μερεs.Μενω κοντα στο μαγαζι και περνονταs σκεφτηκα,δεν παω ετσι να το 'ματι'.δουλευαν 3 κοπελεs .Αυτη που μου εκανε κλικ ηταν μια κοντουλα σχετικα ,ζουμερη(για τουs λατρειs ........) ονοματι κιμ....ειχα και ενα πονοκεφαλο και σκεφτηκα μπαs περασει με μια ....καταθεση....δεν επεσα εξω,αφου εγινε το σχετικο μπανακι,τηs ζητησα να μου κανει μασαζ στο κεφαλι.οση ωρα ασχολιοταν με το πανω κεφαλι ,κουβεντιαζονταs δεν καταλαβα για ποτε περασε στο κατω κεφαλι....κατι η πολυ ζεστή παρουσια τησ κατι που μυριζε καθαριοτητα(εχω ψωνιο με την καθαριοτητα -μη γινουμε και πτεραρχοι τωρα στα γεραματα.......) τελειωσα χωριs να καταλαβω στο χερι τηs .συνοψιζονταs,για τουs λατρειs των μασαζοκαταστασεων αλλα με ανθρωπινη συμπεριφορα,οχι ξεπετα( Μονο η Λια εχει αυτα τα προσοντα) η κιμ ειναι μια πολυ καλη προταση για τα βορεια προαστια....καλα βολια και καλη χρονια συναγωνιστεs :erection: :erection: :erection:
 

Beirut

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
0
περασα σημερα το μεσημερι
Ελενη η γκωστη Ρουμανα ξανθια με το πολυ καλο προγραμμα και το επισης πολυ καλο μασαζ. Σιγουρη επιλογη και δοκιμασμενη.

Επισης εκπληξη η Βανεσα η ομορφη Ρωσιδα με τα ανατολιτικα χαρακτηριστικα που εδω και μερικες ημερες δουλευει πλεον στο συγκεκριμενο καταστημα

Δυσκολη η επιλογη, αλλα καθοτι την Ελενη την ειχα παρει προσφατα και η Βανεσσα μου ειχε λειψει περασα με Βανεσσα
Σουπερ περιποιηση. Σχεδον μια ωρα στο δωματιο. Πολυ καλο μασαζ και φοβερο δευτερο μερος, Αωστη γκεισα η Βανεσαρα!


Καθότι επιρρεπής στις Ρωσίδες με ασιατικά χαρακτηριστικά ετοιμάζω καταδρομική για Βανέσσα. Thanks Zero
 

Tatoiou71

Μασατζίδικο
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
669
Like
406
Καλησπέρα αύριο κοντά μας νέα κοπέλα από Ρωσία όνομα Ναταλί
 

Tatoiou71

Μασατζίδικο
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
669
Like
406
Καλημέρα σήμερα Τετάρτη 09/01 κοντά μας

Κιμ

Ναταλί
 

jonny the fox

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνηστές είμαι και εγω λάτρης της Ελένης και της Βανέσας ,και χτές έκανα μια βόλτα απο το εν λόγο μαγαζί για λίγο χαλάρωμα μα για κακή μου τύχη δεν υπήρχαν ουτε η Ελένη μα ούτε και η Βανέσα ,ρώτησα που πήγαν μα δεν μου είπαν ,,για ευνόητους λόγους πιστεύω και θέλω να ρωτήσω μήπως ξέρει κανένας που μπορώ να της βρώ ευχαριστώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom