Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Στο soft εχει παει κανεις τελευταια να μας ενημερωσει τι παιζει?

εγώ και δεν παίζει απολύτως τίποτα
και στο soft και στο crown
μονο μασαζ
δηλαδή έλεος !!!!!!!!!!:confused:
πεταμένα χρήματα θυσιασμένα στο βωμό της αναζήτησης :(
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
327
Πόντοι
21
Συναγωνιστές νομίζω πρέπει να κάνουμε μια προσπάθεια να ανανεώσουμε την λίστα που είχε φτιάξει ο φίλος @tsiki77 με ότι καινούργιο γνωρίζει ο καθένας.


Ακολουθεί η λίστα:


1. Soft touch πάρα πολύ καλό μασάζ με εσώρουχο(στην αμμουδάρα) και μόνο μασάζ,χωρίς εσώρουχο στο Κομμένο Μπεντένι κλπ κλπ
2. Αιμιλία γυμνός πολύ καλό μασάζ και μόνο μασάζ... αλλά χωρίς πετσέτα και γυναικάρα
3. Heraklion μασάζ εδώ γίνονται τα πάντα ... αρκεί να ξέρεις ...
4. Μασταμπά Ρωσίδα (μεγάλη) φραπέ ... και μιλάει πολύ
5. Ρομαντική Γωνία Ελληνίδα (γριά) πολύ καλό μασάζ γυμνός ...παλιά έφερνε και μια μικρή και γινόταν ο χαμός στο ΜΑΣΑΖ
6. Relax for life απλό μασάζ και ακριβό
7. Μια σοκολατοθεραπεία απέναντι απο το sprinter ... ΜΑΚΡΙΑ
8. κατ οικον δεν έχω την δυνατότητα να δοκιμάσω ... αλλά απο φωνή ακούστηκε καλή ...
9.crow δεν έχω πάει ακόμα ...
10. κοντά στο πλαίσιο πολύ καλό πιπινάκι αλλά μόνο μασάζ
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0
Για το 8 μην το δοκιμάσετε μόνο φωνή έχει.Είναι της εκκλησίας με πρόσωπο πολύ κάτω του μετρίου.Κάνει φραπέ μετά από διαπραγμάτευση αλλά καλύτερα μόνος σου,θα περάσεις καλύτερα.Για Heraklion κατάλαβα από το κλίμα ότι τα πράγματα έχουν αλλάξει και προσφέρει μόνο μασάζ,αυτό βέβαια προ κορωνοιού.Πήγε κανείς πρόσφατα και έπαιξε κάτι παραπάνω?
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Για το 8 μην το δοκιμάσετε μόνο φωνή έχει.Είναι της εκκλησίας με πρόσωπο πολύ κάτω του μετρίου.Κάνει φραπέ μετά από διαπραγμάτευση αλλά καλύτερα μόνος σου,θα περάσεις καλύτερα.Για Heraklion κατάλαβα από το κλίμα ότι τα πράγματα έχουν αλλάξει και προσφέρει μόνο μασάζ,αυτό βέβαια προ κορωνοιού.Πήγε κανείς πρόσφατα και έπαιξε κάτι παραπάνω?

στο heraklion massage γινεται μονο μασαζ απο συγκεκριμενες κοπελες δυο στην ακριβεια οι οποιες δεν ειναι εμφανισιμες οποτε μην ζητατε κατι παραπανω εκει.
οποίος θέλει παραπάνω υπηρεσίες θα συννενοηθει την σεριφισα εκεί να τον στείλει αλλού που κάνουν έξτρα υπηρεσίες αλλά όχι μασάζ με υψηλό αντίτιμο ...
και όταν εννοώ αλλου σε άλλο σπίτι που έχει εκεί κοντά
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
48
Like
5.326
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα Παίδες,
Θα κατέβω κρήτη για δουλειές, μπορεί κάποιος "σα καλό δεκάρι" να με κάνει ασίστ να σκοράρω γκολάρες?
Θα αράξω στο νησί γενικά 3-4 μέρες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όποιον με βοηθήσει με τις γνώσεις του.
 

Heraklionlover

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
276
Like
878
Πόντοι
81
Ξέρει κανείς η έχει τηλ της κοπέλας κοντά στο πλαίσιο για massage? Τίποτα πονηρό .
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
θα ηθελα κι εγω το τηλ της κοπελας στο πλαισιο αν το εχει καποιος συναδελφος
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
327
Πόντοι
21
Συναγωνιστές όπως έγραψα παραπάνω η λίστα που είχε φτιάξει ο @tsiki77 είναι παλιά χρειάζεται να την ανανεώσουμε με ότι ισχύει και αν ξέρει κάποιος κάτι καινούργιο για να βοηθήσουμε την τραγική κατάσταση που βρισκόμαστε.
 

goustaro_milf

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
ξερουμε τιποτα γι αυτην εδω?
 

EMMPA

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ενδιαφέρομαι να μάθω κι εγώ για την παραπάνω... αν ξέρει κάποιος ας μας ενημερώσει
 

grgher

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
100
Like
135
Πόντοι
1
Ναι βρε συναγωνιστές ας γράψει κάποιος!!!!!!
 

grgher

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
100
Like
135
Πόντοι
1
Υπάρχει και αυτή!!!! καμια γνώμη;;;;
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Υπάρχει και αυτή!!!! καμια γνώμη;;;;

έχουμε γράψει και παλιότερα για αύτην ... ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ
γυρνάει Ηράκλειο και Χανία ...
πολύ χάλια ... χοντρή ... βρωμιά ... κλπ κλπ :confused:
τα έχουμε πεί
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Για να μην την πατήσει κανείς και αυτή η αγκελία είναι απο το ίδιο profile :glasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: grgher

grgher

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
100
Like
135
Πόντοι
1
Για να μην την πατήσει κανείς και αυτή η αγκελία είναι απο το ίδιο profile :glasses:

thanks !!!!!
χρωστάω κέρασμα (γλίτωσε το 70αρι!!!!)
 

Heraklionlover

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
276
Like
878
Πόντοι
81
Οποίος μου πει για την κοπέλα στο πλαίσιο ...έχω ένα απόλυτο μουνι που μου κάνει ΜΑΣΑΖ ένα χρόνο τώρα χωρίς εσώρουχο .50 ευρώ μου πέρνει 1.30..μουναρος ..αλλά δουλεύει μόνο με γνωστούς ..όποτε θα τις πω ότι τον έστειλα εγώ .μόνο σε όποιον μου πει για την κοπέλα στο πλαίσιο ... στείλτε μου μήνυμα .
 

Heraklionlover

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
276
Like
878
Πόντοι
81
Οποίος μου πει πληροφορίες για την κοπέλα στο πλαίσιο ..του έχω κοπέλα τοπ φίλη μου, μου κάνει χρόνια γυμνό αλλά κάνει μόνο σε φίλους .θα τις πω εγώ ότι τον έστειλα ...αλλά μόνο αν μου πει για την άλλη κοπέλα ..στείλτε μου πμ
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Οποίος μου πει για την κοπέλα στο πλαίσιο ...έχω ένα απόλυτο μουνι που μου κάνει ΜΑΣΑΖ ένα χρόνο τώρα χωρίς εσώρουχο .50 ευρώ μου πέρνει 1.30..μουναρος ..αλλά δουλεύει μόνο με γνωστούς ..όποτε θα τις πω ότι τον έστειλα εγώ .μόνο σε όποιον μου πει για την κοπέλα στο πλαίσιο ... στείλτε μου μήνυμα .

:glasses::glasses::glasses::glasses:
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
το κορίτσι στο πλαίσιο έχει φύγει ... η αναφορά σε αυτό είχε γίνει πρίν δύο χρόνια περίπου ... που την θυμήθηκες ρε εσύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom