Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.417
Like
16.864

Συνημμένα

  • 20230815_144125.jpg
    20230815_144125.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 121

альфонс

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
37
Like
62
Πόντοι
0
Η Αιμιλία glamour and shine
πρέπει να έχει κάνει τη σελίδα στο Facebook, Prive! Δε μπορώ να τη βρω. Γνωρίζει κάποιος κάτι;
 

MonoSexIraklio

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2022
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες ερωτηση μιλησα με αιμιλια μου ειπε 40 ευρω χαλαρωτικο μια ωρα τι εμπεριέχει αυτο και γενικα παιζεται κατι με εκεινη γιατι με ολα αυτα που εχω διαβασει εδω δεν εχω καταλαβει
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
καλησπερα παιδες ερωτηση μιλησα με αιμιλια μου ειπε 40 ευρω χαλαρωτικο μια ωρα τι εμπεριέχει αυτο και γενικα παιζεται κατι με εκεινη γιατι με ολα αυτα που εχω διαβασει εδω δεν εχω καταλαβει
Το μόνο σίγουρο είναι ότι στο πρώτο ραντεβου δεν θα σου κάνει τίποτα παραπάνω απο μασαζ …
Τώρα αν επιμείνεις και ξοδέψεις μερικά σαράνταευρα θα πάρεις φραπέ μελλοντικά …
Κατά πόσο αξίζει το ξέρεις εσυ …
Σίγουρα δεν είναι νέα πια και ούτε στις δόξες της .. αν θέλεις μόνο μασαζ πήγαινε σε κάποια πιο μικρή ..
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.417
Like
16.864

giorgosmanouel

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2018
Μηνύματα
12
Like
46
Πόντοι
0
Μετά από επίσκεψη στην αγαπητή στεφάνια για πρώτη φορά διαπίστωσα το εξής μια κοπέλα που είναι γύρω στα 28-30 και ας λέει λίγο παραπάνω γουστάρει αυτό που κάνει και θα μείνειτε ευχαριστημένοι , για μερικούς μπορεί να είναι μακριά αλλά παιδιά ποιο διακριτικά και με λίγα χρήματα θα περάσετε καλά και θα χαλαρώσετε
 

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
299
Πόντοι
21
καλημέρα για 4 μέρες ακόμα πάντα μ την πιο θετική διάθεση :*
Κοριτσάρα μου τι κορμί είναι αυτό που έχεις φτιάξει;
Νομίζω αρκετά σε χάρηκαν τα κοπέλια στο Ηράκλειο, είναι καιρός να επιστρέψεις κ στην βάση σου γιατί κ εμείς χωρίς εσένα δεν αντέχουμε, μας έχεις λείψει πάάάάάάάάρα πολύ.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Κοριτσάρα μου τι κορμί είναι αυτό που έχεις φτιάξει;
Νομίζω αρκετά σε χάρηκαν τα κοπέλια στο Ηράκλειο, είναι καιρός να επιστρέψεις κ στην βάση σου γιατί κ εμείς χωρίς εσένα δεν αντέχουμε, μας έχεις λείψει πάάάάάάάάρα πολύ.
είναι ασύλληπτη η ομορφιά της. Τέτοιο κορμί δεν έχει ξαναδεί η πλάση αλήθεια! Μπράβο σου Στεφ.
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Μετά από επίσκεψη στην αγαπητή στεφάνια για πρώτη φορά διαπίστωσα το εξής μια κοπέλα που είναι γύρω στα 28-30 και ας λέει λίγο παραπάνω γουστάρει αυτό που κάνει και θα μείνειτε ευχαριστημένοι , για μερικούς μπορεί να είναι μακριά αλλά παιδιά ποιο διακριτικά και με λίγα χρήματα θα περάσετε καλά και θα χαλαρώσετε
Φίλος πολύ σωστός...
Το μέρος που επέλεξε αυτή τη φορά μπορεί να είναι μακριά αλλά είναι πιο διακριτικά.
Εγώ Παρ όλο που την είχα Αθήνα πρώτη φορά έκανα μαζί της εδώ γιατί έκατσε φάση.Υπηρεσίες όπως έχουν πει όλοι από τις καλύτερες.
Θα ξανά τιμηθεί Αθήνα σύντομα θέλω να πιστεύω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom