Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cretan-Eagle

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Κριτικές
2
Like
569
Πόντοι
21
Ω ρε φίλε λίγο bdsm μου ακούγεται, αλλά θα με ενδιέφερε και πάλι.... έχεις κάνει στο ελεμεντ να ρωτήσω δηλαδή;
 

Cretan-Eagle

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Κριτικές
2
Like
569
Πόντοι
21
ωραιος, κανει και τιποτα αλλο χειροκινητο ; :cheesy:
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα υπάρχει κάτι αξιόλογο στο Ηράκλειο για μασάζ με happy ending ?
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα. Είμαι χρόνια αναγνώστης της στήλης και χρόνια στην αναζήτηση ενός καλού μασάζ στο Ηράκλειο. Έχω περάσει σχεδόν από όλα τα χέρια που κάνουν μασάζ στο Ηράκλειο. Και έχω να πω ότι ανέβηκα Αθήνα την προηγούμενη βδομάδα και ήρθε μια κοπέλα από το diamonds massage ίριδα την λέγαν στο ξεναδοχειο που εμένα. Μασάζ 1.5 ώρας. Τόσα χρονια που κάνω στο Ηράκλειο τέτοιο μασάζ δεν μου ξανακαναν. Είμαστε χρόνια πίσω. Δυστηχως.
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Καλημέρα τελικά το heraklion massage κάνει μόνο κυριλέ μασάζ τώρα;
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Γιατί παίρνω και την Μαρία από το heraklion massage τηλέφωνο στο κινητό και το έχει κλειστό καιρό τώρα.
 

Akuros31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Όσον αφορά την Ιταλίδα στην Παμφίλου την επισκέπτηκα πριν μερικές εβδομάδες αλλά δεν πέρασα. Η τσατσά Βουλγάρα κάνει την μετάφραση και σηκώνει το τηλέφωνο. Προσωπικά θεωρώ ότι οι φωτογραφίες δεν συνάδουν με την πραγματικότητα. Όντως η κοπέλα είναι Ιταλίδα και μελαχρινή αλλά με παραπάνω κιλά από τα γούστα μου. Κόστος 70€ αλλά δέχεται παζαρι.
 

apalos12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!

Εκτονωτικο μασαζ στο Ηρακλειο δεν παιζει πουθενα ε; Να κοιταξουμε τριγυρω πολεις;
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
985
Πόντοι
81
Καλησπέρα και από μένα. Είμαι χρόνια αναγνώστης της στήλης και χρόνια στην αναζήτηση ενός καλού μασάζ στο Ηράκλειο. Έχω περάσει σχεδόν από όλα τα χέρια που κάνουν μασάζ στο Ηράκλειο. Και έχω να πω ότι ανέβηκα Αθήνα την προηγούμενη βδομάδα και ήρθε μια κοπέλα από το diamonds massage ίριδα την λέγαν στο ξεναδοχειο που εμένα. Μασάζ 1.5 ώρας. Τόσα χρονια που κάνω στο Ηράκλειο τέτοιο μασάζ δεν μου ξανακαναν. Είμαστε χρόνια πίσω. Δυστηχως.

Γιατί παίρνω και την Μαρία από το heraklion massage τηλέφωνο στο κινητό και το έχει κλειστό καιρό τώρα.
Εκεί αν και έχουν γραφτεί διάφορα δεν έχω ακόμα πάει
 

Cretan-Eagle

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Κριτικές
2
Like
569
Πόντοι
21
εγω εχω παει heraklion massage 3 φορες τους τελευταιους 2 μηνες (μονο μασαζ εννοειται) γενικα ευχαριστημενος και θα ξαναπαω συντομα, δεν θελω να πω πολλα πραγματα απο σεβασμο και μονο, γιατι οι κοπελες εκει ειναι ντοπιες και σιγουρα με τον ενα η αλλο τροπο καποιος απο εσας θα τις ξερει προσωπικα, προσωπικα πιστευω οτι μετα απο πολλα λεφτα και πολυ καιρο, εχοντας γινει ας πουμε premium πελατης του χρυσου κλαμπ των πιστων πελατων και κερδισεις την εμπιστοσυνη της εχεμυθειας, μπορεις να ζητησεις κατι παραπανω, το θεμα ειναι αν θελει καποιος να επενδυσει χρονο, ενεργεια και πανω από ολα λεφτα για μια πιο ιδιαιτερη μεταχειριση σε μια τετοια περιπτωση
 
Τελευταία τροποποίηση:

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
525
Like
782
Πόντοι
86
εγω εχω παει heraklion massage 3 φορες τους τελευταιους 2 μηνες (μονο μασαζ εννοειται) γενικα ευχαριστημενος και θα ξαναπαω συντομα, δεν θελω να πω πολλα πραγματα απο σεβασμο και μονο, γιατι οι κοπελες εκει ειναι ντοπιες και σιγουρα με τον ενα η αλλο τροπο καποιος απο εσας θα τις ξερει προσωπικα, προσωπικα πιστευω οτι μετα απο πολλα λεφτα και πολυ καιρο, εχοντας γινει ας πουμε premium πελατης του χρυσου κλαμπ των πιστων πελατων και κερδισεις την εμπιστοσυνη της εχεμυθειας, μπορεις να ζητησεις κατι παραπανω, το θεμα ειναι αν θελει καποιος να επενδυσει χρονο, ενεργεια και πανω από ολα λεφτα για μια πιο ιδιαιτερη μεταχειριση σε μια τετοια περιπτωση
Μια ωρα μασαζ ποσο ειναι ρε φιλε εκει; Ποσες κοπελες εχει; Διαλεγεις εσυ; Ηλικιες και εμφανιση;
Έχω χρονια να πάω, από όταν παίζαν και άλλα εκει...
 

Cretan-Eagle

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Κριτικές
2
Like
569
Πόντοι
21
Μια ωρα μασαζ ποσο ειναι ρε φιλε εκει; Ποσες κοπελες εχει; Διαλεγεις εσυ; Ηλικιες και εμφανιση;
Έχω χρονια να πάω, από όταν παίζαν και άλλα εκει...
Καλημέρα, δίνω 20/Ω , έχω δει σίγουρα 3, πάω συγκεκριμένη μέρα λόγω υποχρεώσεων, όλες εμφανίσιμες (υποκειμενικό αλλά σίγουρα όχι μπάζα - υπέρβαρες) από 25 μέχρι 30 ηλικιακά, δεν έχει τύχει να διαλέξω, για την ώρα με έχει και καλά "αναλάβει" μια συγκεκριμένη.
 

o-thelo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Μόνο για ένα καλό μασάζ ενδιαφέρομαι. Ανάμεσα σε Αιμιλία και Crown είμαι από όσα διάβασα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom