Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikoskatata1234

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως εγώ έφαγα πετσέτα αλλά δεν το περίμενα. Η μασαζουχος ήταν πολύ καλή και σωστά ντυμένη για παραπάνω. Θα ξαναδοκιμασω και ας ξαναφάω πετσέτα να σας πω.
 

katalagaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
Δεν παιζει τιποτα φιλε. Μονο μασαζ ειναι και τιποτα αλλο.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Τρομερα καυλωμενος αποφασιζω καταδρομικη πριν λιγες ημερες. Τηλεφωνησα σε διαφορες αγγελιες απο το Κρητικες Αγγελιες και δυστυχως απαντησε μονο αυτη

Μου ειπε πως ο χωρος της ειναι προς την εξοδο προς Ρεθυμνο απεναντι απο το Αρβυλαδικο και πισω απο κατι μαντρες αυτοκινητων. Πηγα λοιπον ολο ελπιδα για το πλουσιο στηθος και τα καφε ματια και αστα να πανε... Ενα μικρο δωματιο με ενα κρεββατι κι ενα αθλιοτατο μπανιο. Αφου με καθησε και μου ειπε τον πονο της, κυρια Πολωνιδα πιο κοντα στα 50 και με χοντρο πλαδαρο κορμι, μου ειπε να παω για μπανιο. Τι μπανιο που ηθελες απολυμανση αφου εβγαινες απο εκει... Τεσπα, λογω καυλας, στα Χανια που ειμαι δεν εχει τιποτα, λεω ας το δοκιμασω να δω τις αντοχες μου. Ξαπλωνω στο αθλιο κρεββατι και η κυρια αρχιζει το χαιδεμα-μασαζ. Τζιφος η υποθεση απο μαλαξη λεω απο μεσα μου. Ας ελπισουμε στα αλλα να ειναι καλυτερη. Αφου τελειωσε το χαιδεμα, ολα χωρις πετσετα απο εμενα, ενω η κυρια κρατησε το σουτιεν της και κατι απο κατω (ευτυχως...) γυριζω ανασκελα. βγαζει το σουτιεν και χυνονται οι βυζαρες της, παραλιγο να πεσουν στο πατωμα, τοσο κρεμασμενα ηταν. Αρχιζει την μαλαξη με το χερακι της, και μετα απο λιγο αφου ανταποκριθηκε ο νεαρουλης (μετα απο αυτο νομιζω θα σηκωνεται ο,τι και να αντιμετωπισει) του φορεσε σκουφακι (το μονο σωστο και καθαρο στην ολη καταδρομικη) αρχισε να το πιπιλαει. Μετριο τσιμπουκακι αλλα ειχε το εξης καλο: το κρεμασμενο βυζι τριβοταν στρατηγικα στα αρχιδια και πιο κατω με αποτελεσμα να υπαρχει αρκετη ικανοποιηση που οδηγησε σε καταθεση, εντος του σκουφου. Ντυθηκα κι εφυγα τρεχωντας θαυμαζοντας τον εαυτο μου για το ποσο χαμηλα μπορει να πεσει σε στανταρντ και παρολα αυτα να ανταπεξελθει.
Διαρκεια του εγχειρηματος μια ωρα και κοστος 40. Ακομη και 20 αν ηταν θα ηταν ακριβο. Μην πατε...
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Τρομερα καυλωμενος αποφασιζω καταδρομικη πριν λιγες ημερες. Τηλεφωνησα σε διαφορες αγγελιες απο το Κρητικες Αγγελιες και δυστυχως απαντησε μονο αυτη

Μου ειπε πως ο χωρος της ειναι προς την εξοδο προς Ρεθυμνο απεναντι απο το Αρβυλαδικο και πισω απο κατι μαντρες αυτοκινητων. Πηγα λοιπον ολο ελπιδα για το πλουσιο στηθος και τα καφε ματια και αστα να πανε... Ενα μικρο δωματιο με ενα κρεββατι κι ενα αθλιοτατο μπανιο. Αφου με καθησε και μου ειπε τον πονο της, κυρια Πολωνιδα πιο κοντα στα 50 και με χοντρο πλαδαρο κορμι, μου ειπε να παω για μπανιο. Τι μπανιο που ηθελες απολυμανση αφου εβγαινες απο εκει... Τεσπα, λογω καυλας, στα Χανια που ειμαι δεν εχει τιποτα, λεω ας το δοκιμασω να δω τις αντοχες μου. Ξαπλωνω στο αθλιο κρεββατι και η κυρια αρχιζει το χαιδεμα-μασαζ. Τζιφος η υποθεση απο μαλαξη λεω απο μεσα μου. Ας ελπισουμε στα αλλα να ειναι καλυτερη. Αφου τελειωσε το χαιδεμα, ολα χωρις πετσετα απο εμενα, ενω η κυρια κρατησε το σουτιεν της και κατι απο κατω (ευτυχως...) γυριζω ανασκελα. βγαζει το σουτιεν και χυνονται οι βυζαρες της, παραλιγο να πεσουν στο πατωμα, τοσο κρεμασμενα ηταν. Αρχιζει την μαλαξη με το χερακι της, και μετα απο λιγο αφου ανταποκριθηκε ο νεαρουλης (μετα απο αυτο νομιζω θα σηκωνεται ο,τι και να αντιμετωπισει) του φορεσε σκουφακι (το μονο σωστο και καθαρο στην ολη καταδρομικη) αρχισε να το πιπιλαει. Μετριο τσιμπουκακι αλλα ειχε το εξης καλο: το κρεμασμενο βυζι τριβοταν στρατηγικα στα αρχιδια και πιο κατω με αποτελεσμα να υπαρχει αρκετη ικανοποιηση που οδηγησε σε καταθεση, εντος του σκουφου. Ντυθηκα κι εφυγα τρεχωντας θαυμαζοντας τον εαυτο μου για το ποσο χαμηλα μπορει να πεσει σε στανταρντ και παρολα αυτα να ανταπεξελθει.
Διαρκεια του εγχειρηματος μια ωρα και κοστος 40. Ακομη και 20 αν ηταν θα ηταν ακριβο. Μην πατε...

Σώζεις κόσμο ... {αν και έχει αναφερθεί το χάλι της κυρίας και παλιότερα }
Η αγγελία είναι πιασάρικη γιαυτό προσοχή πρέπει να είσαι ήρωας για να πας ...
Όποιος έχει κάτι καινούργιο υπόψιν του ας στείλει pm
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Αν βάλεις στο fb <masaz iraklio>  σου βγάζει μια ΜARIA MINA έχει κάποιες φώτο (αν είναι real είναι πρώτο κομμάτι_) αλλά δεν υπάρχει τηλ. άρα επικοινωνία μόνο μέσο fb ... όποιος έχει fake λογαριασμό ας επικοινωνήσει να μας πει τι παίζει ...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
αυτη η Μαρια Μινα προσωπικα με αφησε εντελως αδιαφορο.ακομα κλαιω τα χρηματα που εδωσα.
Αφου την εκανα φίλη μεσω φειςμπουκ της εστειλα μηνυμα και αλλαξαμε τηλεφωνα.κανονισα ραντεβου για την επομενη στο ξενοδοχειο οασης στην αμουδαρα με κοστος 30 ευρω το δωματιο αφου σε σπιτια δεν παει.πηγα εκει της εστειλα μηνυμα τον αριθμο και ενω ειχαμε πει 3 στις 4 παρα τεταρτο αποφασιζω να την παρω τηλεφωνο.το σηκωνει λεει ποιος ειναι λεω ο μαλακας που σε περιμενει που εισαι? λεει τωρα ερχομαι γιατι ξαχαστηκα!!!!!
ερχεται βλεπω ενα μπαζακι λεω την πατησαμε. ηθελε και 100 ευρω προκαταβολικα.λεω παρε 50 τα υπολοιπα θα ειναι στο τραπεζι αν ιδρωσεις τη φανελα θα τα παρεις.μενει με τα εσωρουχα γδυνομαι λεει ξαπλωσε να σου κανω μασαζ.της πλακας και αυτο και γυρναω να μου παρει πιπα.βαζει προφυλακτικο χωρις στυση ξεκιναει αεροπιπα,ουτε προκαταρτικα ουτε τιποτα.ουτε φιλια δεχεται πουθενα.σηκωνομαι πανω της λεω σε ειδα οτι δεν κανεις ουτε για μπουρδελο αλλα ο μαλακας ηθελα να χασω τα λεφτα.ντυθηκα εφυγα την παρατησα εκει χωρις να τελειωσω!
μιλαμε για φολα εντελως!!!!!!!!!!!!!
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
αυτη η Μαρια Μινα προσωπικα με αφησε εντελως αδιαφορο.ακομα κλαιω τα χρηματα που εδωσα.
Αφου την εκανα φίλη μεσω φειςμπουκ της εστειλα μηνυμα και αλλαξαμε τηλεφωνα.κανονισα ραντεβου για την επομενη στο ξενοδοχειο οασης στην αμουδαρα με κοστος 30 ευρω το δωματιο αφου σε σπιτια δεν παει.πηγα εκει της εστειλα μηνυμα τον αριθμο και ενω ειχαμε πει 3 στις 4 παρα τεταρτο αποφασιζω να την παρω τηλεφωνο.το σηκωνει λεει ποιος ειναι λεω ο μαλακας που σε περιμενει που εισαι? λεει τωρα ερχομαι γιατι ξαχαστηκα!!!!!
ερχεται βλεπω ενα μπαζακι λεω την πατησαμε. ηθελε και 100 ευρω προκαταβολικα.λεω παρε 50 τα υπολοιπα θα ειναι στο τραπεζι αν ιδρωσεις τη φανελα θα τα παρεις.μενει με τα εσωρουχα γδυνομαι λεει ξαπλωσε να σου κανω μασαζ.της πλακας και αυτο και γυρναω να μου παρει πιπα.βαζει προφυλακτικο χωρις στυση ξεκιναει αεροπιπα,ουτε προκαταρτικα ουτε τιποτα.ουτε φιλια δεχεται πουθενα.σηκωνομαι πανω της λεω σε ειδα οτι δεν κανεις ουτε για μπουρδελο αλλα ο μαλακας ηθελα να χασω τα λεφτα.ντυθηκα εφυγα την παρατησα εκει χωρις να τελειωσω!
μιλαμε για φολα εντελως!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση ...
Αν είναι real οι 2-3 pics δεν την λές και μπαζάκι ...
αλλά αυτές με τέτοιο στύλ έχουν τέτοια συμπεριφορά ...
κρίμα και νόμιζα ότι βρήκα λαβράκι ...
ας συνεχίσουμε την έρευνα ... εμείς οι μαχόμενοι μασαζφαν του Ηρακλείου και μέχρι να βρεθεί κάτι καινούργια συνεχίζουμε στα συνηθισμένα 
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Βρήκα κάτι καινούργιο  :heavymetalbig:... πάω για καταδρομικό στα τυφλά και θα ενημερώσω (στο τηλέφωνο ακούστηκε πολλά υποσχόμενο :wanker: )
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Η μάχη μπορεί να χάθηκε  :walkingpenis: αλλά ο πόλεμος συνεχίζει  :headbaning1:
Συνεχίζω την έρευνα ... :headbang:
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Δεν έκανε αυτά που θέλουμε ...  :happy:
αλλά αν δεν βρώ τίποτα άλλο θα ξαναδοκιμάσω με περισσότερη προσέγγιση
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Δεν έκανε αυτά που θέλουμε ...  :happy:
αλλά αν δεν βρώ τίποτα άλλο θα ξαναδοκιμάσω με περισσότερη προσέγγιση
Αναμενουμε πολεμικες ανταποκρισεις. Το ιδιον θα πραξουμε και ημεις, δωθησεις της ευκαιριας :-)
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια κανενα νεο στο ηρακλειο??
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Έχει πάει κάνεις σε αυτό ... Lotus massage λεωφόρο Ικάρου
το βρήκα στο fb ... πήρα τηλ. αλλά μου το έκλεισαν  :ban:
όποιος βρει άκρη ας μας πει
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Μια τύπισσα ήταν μέχρι πέρυσι περίπου στην Αμουδαρα όπου έκανε μασάζ με εκτόνωση!!!!
Πήγα μία φορά... Έφαγα τα μούτρα μου και από τότε την αποφεύγω!!!
Πολύ άσχημη και σχεδόν χοντρή!!!
50 ευρώ για μία κυριολεκτικά μαλακια!!!
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Μια τύπισσα ήταν μέχρι πέρυσι περίπου στην Αμουδαρα όπου έκανε μασάζ με εκτόνωση!!!!
Πήγα μία φορά... Έφαγα τα μούτρα μου και από τότε την αποφεύγω!!!
Πολύ άσχημη και σχεδόν χοντρή!!!
50 ευρώ για μία κυριολεκτικά μαλακια!!!

Έδωσε πολλά ρε φίλε ... τουλάχιστον το μασάζ ήταν καλό ... γιατί στο τέλος αυτό μετράει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom