Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Μ Α Κ Ρ Υ Α εχει περασει απο Χανια δεν λεει τιποτα το κυριολεκτω Μ Α Κ Ρ Υ Α

ξερουμε αν αξιζει τον κοπο???σε επικοινωνία που ειχα θελει ενα 50κο για μασαζ και  φραπεδια στο τελος. πολλα  ρε γμτ!
 

boston34

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Πέρασα τις προάλες απέξω από το HERAKLION MASSAGE  και ήταν ανοικτό! Πήγε κανένας να δει τι γίνεται;
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Έχει δοκιμάσει αυτό το bbw κανένας φίλος απο Ρέθυμνο ή συναγωνιστής απο Ηράκλειο;Το ανεβάζω εδώ γιατί το σχετικό θρεντ του Ρεθύμνου έχει να σχολιαστεί κάτι εδώ και 3 χρόνια.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
έχει δοκιμάσει κάποιος το elements ? (62 Μαρτύρων και Μίνωος )
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
115
Like
51
Πόντοι
1
ρε παιδες με το HERAKLION MASSAGE θα δώσει κανείς κριτική να μας πει τι παίζει γιατι απο τη σελίδα του στο fb και τα σχόλια που έχει ποιο πολλύ για spa moy k;anei
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
ρε παιδες με το HERAKLION MASSAGE θα δώσει κανείς κριτική να μας πει τι παίζει γιατι απο τη σελίδα του στο fb και τα σχόλια που έχει ποιο πολλύ για spa moy k;anei
Βασίλη το είπαμε τα πάντα όλα ... αλλά ακριβά
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Όταν λέμε; Τάξη μεγέθους;
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Με αυτό τι παίζει ? έχει δοκιμάσει κανείς ?
Είχα επικοινωνήσει παλιότερα (πολύ ευγενική )... αλλά ήταν σε Ξενοδοχείο ...  :tickedoff:
τώρα γράφει σε δικό της χώρο ... θέλω πληροφορίες
 

katalagaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
Λοιπον μερικοι εδω εχουν μπει για να κοροιδευουν τον κοσμο. Στο Heraklion massage δεν παιζει τιποτα. Οποιος θελει ας ρωτησει, απλα ο τυπος παραπανω εχει ορεξη να μας δουλεψει λιγο. Μιλησα με την κυρια που ειναι εκει και μου ξεκαθαρισε οτι δεν παιζει τιποτα τετοιο.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Λοιπον μερικοι εδω εχουν μπει για να κοροιδευουν τον κοσμο. Στο Heraklion massage δεν παιζει τιποτα. Οποιος θελει ας ρωτησει, απλα ο τυπος παραπανω εχει ορεξη να μας δουλεψει λιγο. Μιλησα με την κυρια που ειναι εκει και μου ξεκαθαρισε οτι δεν παιζει τιποτα τετοιο.

Τι να σου πω ρε φίλε ...
Αν αυτό νομίζεις ...
Διάβασε λίγο στα προηγούμενα ποστ και θα δεις ότι δεν είμαι μόνο εγώ που το επιβεβαιώνω  ...
Από εκεί και πέρα δεν έχεις τίποτα να χάσεις, να πας να ανέβεις τα σκαλοπάτια ,να δεις και να ρωτήσεις και να καταλάβεις ...
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Με αυτό τι παίζει ? έχει δοκιμάσει κανείς ?
Είχα επικοινωνήσει παλιότερα (πολύ ευγενική )... αλλά ήταν σε Ξενοδοχείο ...  :tickedoff:
τώρα γράφει σε δικό της χώρο ... θέλω πληροφορίες
ξέχασα να βάλω το λινκ
 

alkyon4

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
118
Like
6
Πόντοι
1

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1

Nanos1313

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Re paides kserei kaneis ti paizei stin kornarou?pas leei sustimenos!!
 

sexmaniac80

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
Έχει δοκιμάσει αυτό το bbw κανένας φίλος απο Ρέθυμνο ή συναγωνιστής απο Ηράκλειο;Το ανεβάζω εδώ γιατί το σχετικό θρεντ του Ρεθύμνου έχει να σχολιαστεί κάτι εδώ και 3 χρόνια.

Εγώ, έκλεισα ραντεβού 40 παίρνει είναι όπως το λες BBW με γλυκό πρόσωπο αλλά σώμα άστα έχει χώρο στον ρέθυμνο κεντρικά πολύ καλό μασάζ και μάλαξη :) επίσης από όσο ξέρω προσφέρει και υπηρεσίες dominas και καλά να τις φιλάς τα πόδια κλπ κλπ για μασάζ και φραπέ αξίζει αλλά μην περιμένεις να δεις κανέναν μούναρο
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Εγώ, έκλεισα ραντεβού 40 παίρνει είναι όπως το λες BBW με γλυκό πρόσωπο αλλά σώμα άστα έχει χώρο στον ρέθυμνο κεντρικά πολύ καλό μασάζ και μάλαξη :) επίσης από όσο ξέρω προσφέρει και υπηρεσίες dominas και καλά να τις φιλάς τα πόδια κλπ κλπ για μασάζ και φραπέ αξίζει αλλά μην περιμένεις να δεις κανέναν μούναρο
το λίνκ βγάζει στην Αρχική της σελίδας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom