Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 436K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Παιδια η Ντεμυ στο φεισμπουκ φαινεται υπερβολικα αδυνατη. Καποιος ειπε οτι εχει στρωσει, αλλα ακομα και φωτογραφιες πριν απο ενα μηνα δεν το δειχνουν. Σκεφτομαι να την επισκεπτω αλλα κολλαω σε αυτο το ζητημα. Οποιος μπορει να με βοηθησει.
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Παιδια η Ντεμυ στο φεισμπουκ φαινεται υπερβολικα αδυνατη. Καποιος ειπε οτι εχει στρωσει, αλλα ακομα και φωτογραφιες πριν απο ενα μηνα δεν το δειχνουν. Σκεφτομαι να την επισκεπτω αλλα κολλαω σε αυτο το ζητημα. Οποιος μπορει να με βοηθησει.
Μπα, δεν ειναι τοσο αδυνατη, απλα ετσι φαίνεται στις φωτο.
 

Mic(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2020
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Συνέχεια ενημέρωσης... Λόλα.... Φόλα... Κρίμα το εικοσάρικο..
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0

Μετά από τηλέφωνο στο κορίτσι μου είπε μασαζ και εκτόνωση με το χέρι 30 €. Δεν ξέρω αν απο κοντά της δώσεις κάτι παραπάνω παίξει και τίποτα άλλο, γνωρίζει κάποιος τίποτα περισσότερο;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0

Μετά από τηλέφωνο στο κορίτσι μου είπε μασαζ και εκτόνωση με το χέρι 30 €. Δεν ξέρω αν απο κοντά της δώσεις κάτι παραπάνω παίξει και τίποτα άλλο, γνωρίζει κάποιος τίποτα περισσότερο;;;
Θα μπορούσες να δοκιμάσεις και να γράψεις και μια κριτική και για εμάς τους υπόλοιπους..
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

Μετά από τηλέφωνο στο κορίτσι μου είπε μασαζ και εκτόνωση με το χέρι 30 €. Δεν ξέρω αν απο κοντά της δώσεις κάτι παραπάνω παίξει και τίποτα άλλο, γνωρίζει κάποιος τίποτα περισσότερο;;;
Θα μπορούσες να δοκιμάσεις και να γράψεις και μια κριτική και για εμάς τους υπόλοιπους..
Και εγώ που πήγα τί κατάλαβα? Είναι οι κλασικές γυφτοπουτανες. Της λέω να έρθω? Λέει έλα, είναι 30 ευρώ μασάζ και εκτόνωση με το χέρι. Πήγα εκεί που μου είπε, τηλεφώνησα και δεν απάντησε ποτέ. Οπότε γλύτωσα τα 30 ευρώ, δεν παιζειενα είναι κάτι άλλο από γυφτορουμανακι, γυφτοβουλγαρακι κτλ...
 

anemos17

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
τα ιδια και εγω....
περιμενα περιμενα και τιποτα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αν έχει κανείς άλλη πρόταση ας πέσει στο τραπέζι παρακαλώ. Έστω και μη δοκιμασμένη, για κασκαντεριλικι...
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
125
Like
98
Πόντοι
1
γεια σε ολους θα ηθελα καποιος να μου πει η ευα η Ντεμυ άξιζε και αν υπαρχουν καποιο φοτο αληθινή . ευχαριστώ :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
γεια σε ολους θα ηθελα καποιος να μου πει η ευα η Ντεμυ άξιζε και αν υπαρχουν καποιο φοτο αληθινή . ευχαριστώ :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink:
Αξιζει φιλε χωσου... Φωτο δεν εχω απο την κοπελα, αλλα ειναι μια χαρα. Τουλαχιστον για 1 φορα και μετα κρινεις μονος σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
213
Like
272
Πόντοι
21
Γραψε στο φβ ντεμυ...η demy και θα δεις..

Καλησπέρα φίλε,
Επειδή δε τη βρίσκω στο FB και μου βγάζει ένα σωρό άσχετες, είναι εύκολο να μου στείλεις το Link από το λογαριασμό της σε προσωπικό μήνυμα???

Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
γεια σε ολους θα ηθελα καποιος να μου πει η ευα η Ντεμυ άξιζε και αν υπαρχουν καποιο φοτο αληθινή . ευχαριστώ :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink:
Αξιζει φιλε χωσου... Φωτο δεν εχω απο την κοπελα, αλλα ειναι μια χαρα. Τουλαχιστον για 1 φορα και μετα κρινεις μονος σου.
Άρα η Ντέμη "δούδει";; :-)
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
213
Like
272
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην ομάδα, επίσκεψη στην Εύα ή Ντέμη πριν μερικές μέρες. Πολύ ωραίο σώμα λίγο φουσκωμένα τα χίλια αλλά βοηθάνε στις καλές πίπες. Μασάζ οκ, πήρα το full πρόγραμμα ωραία συμμετοχή αλλά με χάλασε λίγο το λαδακι που έβαλε στο μουνακι της οπότε μετά από λίγο δεν ένιωθες και πολλά. Το κρεβάτι μονό που δε βολεύει. Πρέπει να κλείσεις από πριν ραντεβού γιατί με τη ξεραϊλα που υπάρχει τώρα δεν είναι εύκολο..... Θα ξαναπήγαινα σίγουρα...
 

cpl2018

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
39
Like
114
Πόντοι
0
Υπαρχει καποια κοπελα στα Χανια που κανει μασαζ (και οχι μονο) σε ζευγαρια;;
Αν Γνωριζει καποιος ας στειλει τηλ με μηνυμα μεχρι αυριο (11-02-2021).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom